Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 11:31

  Pogon v Wieden napisał:  
Mam problem tego typu po kliknieciu na jakas strone caly czas wyskakuje komunikat tu cytat
"sprawdz nazwe strony podany adres jest nieprawidlowy"i tak w kolko dopiero za 3-4 razem strona sie otwiera
co robic



A jakie masz lacze? Bo wyglada mi to na malo stabilne polaczenie z internetem... Ale mozesz tez sprobowac przeskanowac jakims spywarem system, czy jakies dziadostwo nie blokuje polaczenia.


BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 11:41
do: Pogon v Wieden

działają ci normalnie programu typu gadu-gadu albo edonkey ?
Może masz zepsutą karte sieciową


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 14:12

  BeJot napisał:  
do: Pogon v Wieden

działają ci normalnie programu typu gadu-gadu albo edonkey ?
Może masz zepsutą karte sieciową



Z gg nie mam problemu ale zauwazylem jedna rzecz kiedy jes wlaczone e-mule wtedy tak sie dzieje,do takiego doszedlem wniosku po wylaczeniu e-mule narazie jest lepiej tzn wszystkie strony otwieraja sie bez problemu,a wczesniej tak nie bylo
do- Power- z kazda strona tak sie dzialo


A ja i tak wierzyc nie przestane...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 15:16
I kolejny problem oprócz DVD... Pierwszy raz od czasu wymiany płyty głównej wgrałem FIFE 06. Wgrało się bez problemu ale jak chce włączyć to mi wyskakuje komunikat: "Wystąpił problem z aplikacją fifa06.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Wcześniej chodziło bez problemu... Za to teraz włącza mi się PES 5 (wcześniej się nie włączał) ale wyłącza sie po jakimś czasie i wyskakuje komunikat, że za mało pamięci wirtualnej... Jak to wszystlo zrobić ?

P.S: Oprócz płyty głównej dołożyłem też RAM
P.S: DVD od wymiany płyty chodziło więc dlatego to dla mnie dziwne...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 15:35
Za malo pamieci wirtualnej.. hm... sprawdz miejsce na dysku, nie brakuje?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 16:10
Ja natomiast mam inny problemik.. GG i Winamp nie chcą mi się otworzyć.. Wyskakuje raport o błędzie. Przeinstalowałem programy i nadal to samo. Mam win xp of course. Z góry dzięki za pomoc.


Szczecińska albo żadna!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 16:59

  Macieq napisał:  
Za malo pamieci wirtualnej.. hm... sprawdz miejsce na dysku, nie brakuje?



Na pewno nie, nowy dysk mam i prawie cały wolny :] I 512 RAM....


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 17:16
Ja miałem taki problem 2 razy naszczęście raz udało mi się wyjść z tego

Otoż miałem Nortona 2004 bodajże i gdy go odinstalowałem komputer zaczął mi nagle wariować ! Czarny ekran i dupa nic się nie da zrobić only format C .

Za drugim razem tak samo było ale na szczęście udało mi się wejść w trybie awaryjnym i śmiecia usunąć.


Pozdrawiam


Obrazek jpg wstawiony na forum
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 17:31
Teraz pytanko na "piątke" :P

Jak się formatuje win xp? :D Nie no wiem jak to się robi, ale u mnie są jakieś dziwne zonki.. Próbowałem wiele sposobów m.in.
- formatowanie z płytki win xp w dosie...
- formatowanie poprzez prawy przycisk i "formatuj"...

Więcej sposobów nie znam.. Nie wiem dlaczego mam taki zonk. Mam nowego kompa i wcześniej jechałem na win 98 więc nie bardzo jestem kumaty.. Czekam na pomoc.


Szczecińska albo żadna!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 17:41
Przy instalowaniu systemu przy wyborze partycji mozesz usunac partycje i ja stworzyc od nowa


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 19:48
siemano podlaczylem kompa do televizora ale tak mi na literach i na grafice kolrory skacza ze ciezko wogole cos przeczytac czy na gadu czy gdzie kolwiek gdzie czcionka, wzielem w televizorze wylaczylemkolory i jest ok, jak to zmienic zeby tak sie nie dzialo a zebym mial kolory? pozatym boje sie zeby mi grafa nie wzjebala sie czy televizor bo chyba cos nie tak jak takie kolory sie dzieja to wazne wez kogos zapytaj prosze.

- dostalem to od kumpla i prosil to to wypalniam... wie ktos moze oco chodzi ? .. prosze o odpowiedz, aha dodam jeszcze tylko ze mial 2 monitory i mu sie rozwalily dokladniek caly deteskop mu poszedl (?) i chyba to przez grafe sie dzialo ... prosze o odp ...



@@@Macieq

dzieki bardzo za odpowiedz !

Ostatnio edytowany przez: Safe, 18 lutego 2006, 22:28 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 20:44
a ja mam taki problem ze ogolnie mi strasznie komp zamula... nawet winamp zaczal piosenki przycinac, tak jakby malo ramu bylo... ale wczesniej wszystko bylo cacunio. wie ktos w czym problem?


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 20:54
Helmut, aby wszystko wróciło do dawnej sprawności to byś musiał się dużo z tym pierdolić.. proponuje raz na jakiś czas formacik.. ;)


Szczecińska albo żadna!
BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 20:55

  Helmut napisał:  
a ja mam taki problem ze ogolnie mi strasznie komp zamula... nawet winamp zaczal piosenki przycinac, tak jakby malo ramu bylo... ale wczesniej wszystko bylo cacunio. wie ktos w czym problem?



Jeśli masz winXP włącz menadżer zadań i zobacz co tam sie dzieje przypuszczam że masa niepotrzebnych aplikacji działa w tle ;)
P.S polecam reg cleaner


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 21:12

  KloceK napisał:  
- dostalem to od kumpla i prosil to to wypalniam... wie ktos moze oco chodzi ? .. prosze o odpowiedz, aha dodam jeszcze tylko ze mial 2 monitory i mu sie rozwalily dokladniek caly deteskop mu poszedl (?) i chyba to przez grafe sie dzialo ... prosze o odp ...



wszystko wskazuje na wadliwa karte graficzna. niech wezmie od kogos inna karte graficzna, podlaczy u siebie, zainstaluje sterowniki i sprawdzi czy na tv bedzie wszystko ok.

chyba ze to wina sterownikow, niech przeinstaluje je, zainstaluje najnowsze dostepne na necie.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 18/02/2006 22:30

  Helmut napisał:  
a ja mam taki problem ze ogolnie mi strasznie komp zamula... nawet winamp zaczal piosenki przycinac, tak jakby malo ramu bylo... ale wczesniej wszystko bylo cacunio. wie ktos w czym problem?



Helmut proponuję zrobić defragmentacje dysku, lub partycjii. Wiele dodajesz i usuwasz i nieraz są luki w wolnej pamięci. Jak sie zdefragmentuje chodzi szybciej nie wiem jak będzie w twoim przypadku


Obrazek jpg wstawiony na forum
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/02/2006 17:21
mam problem, od jakiegos czasu nie otwieraja mi sie filmiki umieszczone na stronkach, np. patrz.pl (filmik w ogole sie nie sciaga a przyciski play/stop itd sa od razu szare i nie mozna je kliknac) albo te na magazyligowy.interia.pl (tez sie nie sciagaja filmiki, po kliknieciu play "wystapil nieznany blad")

wmp mam zainstalowanego, wersja 9
kodeki: paczka K-Lite v.2.54
win xp
jave tez mam

chyba sie powoli zbiera na formata :P


FC Gryfice
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 19/02/2006 18:29
Hmmm a nie próbowałeś ściągać prawym??
Jeżeli wyskakuje ze tworzy sie baza błędu najlepiej nic nie robic bo mi kiedyś z gg wystąpił bląd i nacisnąłem jakiś przycisk i musialem gg na innej partycji instalować.

Jeżeli to nie pomaga to format.


Pozdrawiam
Krzysiek


Obrazek jpg wstawiony na forum
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 23/02/2006 08:28
mam glosniki 5.1 z ktorych wychodza 3 wejsciowki, nie mam karty dzwiekowej tylko scalona z plyta golowna i tam sa wlasnie 3 wejscia ale z tego jeden to mikrofon a drugi nawet nie wiem...wie ktos jak to zrobic zeby dzialaly wszystkie glosniki.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/02/2006 14:39

  Master napisał:  
mam glosniki 5.1 z ktorych wychodza 3 wejsciowki, nie mam karty dzwiekowej tylko scalona z plyta golowna i tam sa wlasnie 3 wejscia ale z tego jeden to mikrofon a drugi nawet nie wiem...wie ktos jak to zrobic zeby dzialaly wszystkie glosniki.



te 3 wejscia to: sluchawkowe, line-in i pod mikrofon.
glosniki jedynie mozesz podlaczyc pod sluchawkowe stosujac jakies przejsciowki, rozgaleziacze czy jak to sie zwie zeby uzyskac 3 wyjscia z 1 wyjscia sluchawkowego.
efektu 5.1 raczej nie bedzie bo twoja karta dzwiekowa nie ma tylu wyjsc, chyba ze glosniki maja jakis procesor (cos ala dolby prologic w kinach domowych) zeby odpowiednio dzwiek na glosniki porozdzielac.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005