Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 06/03/2008 15:32
Formata to ja robię już od pół roku :D
poinstalowałem i flash i shockwave playera i narazie lipa,może jeszcze spróbuje reinstalke firefoxa zrobić,jak nie to pozostaje tylko format :(
dzięki za porady...


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 09/03/2008 12:12
Dla chcących być na bieżąco z wynikami i używających firefoxa polecam bardzo przydatne rozszeżenie o nazwie "Footiefox" zajebiaszcza sprawa ;)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 09/03/2008 22:29
Pytanie do walczacych z wirusami.
Po uruchomieniu komputera wlacza mi sie program mIRC mimo ze zadnego takiego kurestwa nie instalowalem.
Sciagnalem PC Tools antivirus i znalazlo mi pare robakow i 2 trojany, jednag nie bylo problemu z ich usunieciem. Ponziej troche sie jeszcze pomeczylem ale wkoncu udalo mi sie odinstalowac tego mirca. Nie minelo 30 min i znowu wyskoczylo okienko. Czy problem tkwi gdzies w glebi czy da rade jakos to wyjebac, format odpada bo byl robiony dzisiaj.. :]
z gory dzieki.


MW'03
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/03/2008 22:46

  Lissek napisał:  
Pytanie do walczacych z wirusami.
Po uruchomieniu komputera wlacza mi sie program mIRC mimo ze zadnego takiego kurestwa nie instalowalem.
Sciagnalem PC Tools antivirus i znalazlo mi pare robakow i 2 trojany, jednag nie bylo problemu z ich usunieciem. Ponziej troche sie jeszcze pomeczylem ale wkoncu udalo mi sie odinstalowac tego mirca. Nie minelo 30 min i znowu wyskoczylo okienko. Czy problem tkwi gdzies w glebi czy da rade jakos to wyjebac, format odpada bo byl robiony dzisiaj.. :]
z gory dzieki.



Spróbuj

TYM


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/03/2008 22:49
@Lissek

http://www.searchengines.pl/Wirusy-i-Spyware-Bezpieczenstwo-w-sieci-f99.html

Przeskanuj swoj komputer: HijackThis i Silent Runners , walnij na powyzszym forum posta z opisem problemu i logami, w ciagu kilku godzin Ci odpowiedza. Zawsze tam znajdowalem rozwiazanie problemu.


będę pamiętał.
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 09/03/2008 23:28

  stasiek_2006 napisał:  

  Lissek napisał:  
Pytanie do walczacych z wirusami.
Po uruchomieniu komputera wlacza mi sie program mIRC mimo ze zadnego takiego kurestwa nie instalowalem.
Sciagnalem PC Tools antivirus i znalazlo mi pare robakow i 2 trojany, jednag nie bylo problemu z ich usunieciem. Ponziej troche sie jeszcze pomeczylem ale wkoncu udalo mi sie odinstalowac tego mirca. Nie minelo 30 min i znowu wyskoczylo okienko. Czy problem tkwi gdzies w glebi czy da rade jakos to wyjebac, format odpada bo byl robiony dzisiaj.. :]
z gory dzieki.



Spróbuj

TYM



Wszystko ładnie, pięknie to jeszcze daj dane rejestracji bo wydaje sie ze za darmo to mi nie usuna tych robakow ;)


MW'03
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/03/2008 14:12
Mam takie pytanie. Znacie może jakiś program do łączenia części filmików np z youtube w jedną całośc?? z góry dzieki za pomoc:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 16/03/2008 14:21

  YAKIN napisał:  
Mam takie pytanie. Znacie może jakiś program do łączenia części filmików np z youtube w jedną całośc?? z góry dzieki za pomoc:)



CHociażby Ulead Videostudio. W Windows Movie Makerze też się chyba da, ale z tym jest więcej pierdolenia. Bynajmniej tak m,i się wydaje :)


Against modern wszystko!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/03/2008 15:05

  Lord napisał:  

  YAKIN napisał:  
Mam takie pytanie. Znacie może jakiś program do łączenia części filmików np z youtube w jedną całośc?? z góry dzieki za pomoc:)



CHociażby Ulead Videostudio. W Windows Movie Makerze też się chyba da, ale z tym jest więcej pierdolenia. Bynajmniej tak m,i się wydaje :)


Czy ja wiem Movie Maker jest prostszy dla poczatkujacych uzytkownikow w sam raz ale ma miej opcji do tej listy dorzuciłbym Pinacle


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 18/03/2008 21:57
A ja dalej kombinuje jak podłączyć neta do PS3 ui nawet udało mi sie to na kablu Ethernet ale rzecz w tym że PS3 jest w salonia a PC w innym pokoju więc kupiłem sobie router i sprawa byłaby dziecinnie prosta gdybym miał stałe łącze ale ja mam neta z modemu USB czyli chcę przesłać sygnał internetu przez router z mojego PC czy jest to możliwe ???


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/03/2008 22:23

  Scarface napisał:  
A ja dalej kombinuje jak podłączyć neta do PS3 ui nawet udało mi sie to na kablu Ethernet ale rzecz w tym że PS3 jest w salonia a PC w innym pokoju więc kupiłem sobie router i sprawa byłaby dziecinnie prosta gdybym miał stałe łącze ale ja mam neta z modemu USB czyli chcę przesłać sygnał internetu przez router z mojego PC czy jest to możliwe ???



skąd masz internet bo może masz zły router


Kr(L)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/03/2008 22:44
potrzebuje programu (w polskiej wersji językowej!!!) który odtwarza skasowane zdjęcia z karty SD


WIE(L)KOPOLANIE
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 18/03/2008 23:32

  johny.o napisał:  

  Scarface napisał:  
A ja dalej kombinuje jak podłączyć neta do PS3 ui nawet udało mi sie to na kablu Ethernet ale rzecz w tym że PS3 jest w salonia a PC w innym pokoju więc kupiłem sobie router i sprawa byłaby dziecinnie prosta gdybym miał stałe łącze ale ja mam neta z modemu USB czyli chcę przesłać sygnał internetu przez router z mojego PC czy jest to możliwe ???



skąd masz internet bo może masz zły router



Jak napisałem powyżej źródłem mojego netu jest modem USB czyli coś takiego Obrazek gif wstawiony na forum tylko że z vodafone ale zasada działania ta sama a router to Belkin wireless G Router przed zakupem pytałem się gostka w sklepie czy będzie działąć i powiedzał że tak więc może jest to kwestia ustawień bo chodzi o to że prawidłowo router powinien być podpięty pod żródło internetu czyli kabel Ethernet i potem przechodzi drugi kabel z routera do PC a ja chcę wysłać sygnał z PC do PS3 bo nie mam stałego złącza


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/03/2008 08:46
edit.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/03/2008 08:47

  Kr(L) napisał:  
potrzebuje programu (w polskiej wersji językowej!!!) który odtwarza skasowane zdjęcia z karty SD



jezeli nie zapisałes nowych zdjec na tej karcie to ci sie uda ale jak juz to zrobiles to przejebane :] no i potrzebujesz też czytnika kart
wpisz w google "odzyskiwanie zdjęć" i masz setki programów :] jak by któryś wymagał seriala to www.serials.ws


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/03/2008 08:54

  Scarface napisał:  

  johny.o napisał:  

  Scarface napisał:  
A ja dalej kombinuje jak podłączyć neta do PS3 ui nawet udało mi sie to na kablu Ethernet ale rzecz w tym że PS3 jest w salonia a PC w innym pokoju więc kupiłem sobie router i sprawa byłaby dziecinnie prosta gdybym miał stałe łącze ale ja mam neta z modemu USB czyli chcę przesłać sygnał internetu przez router z mojego PC czy jest to możliwe ???



skąd masz internet bo może masz zły router



Jak napisałem powyżej źródłem mojego netu jest modem USB czyli coś takiego Obrazek gif wstawiony na forum tylko że z vodafone ale zasada działania ta sama a router to Belkin wireless G Router przed zakupem pytałem się gostka w sklepie czy będzie działąć i powiedzał że tak więc może jest to kwestia ustawień bo chodzi o to że prawidłowo router powinien być podpięty pod żródło internetu czyli kabel Ethernet i potem przechodzi drugi kabel z routera do PC a ja chcę wysłać sygnał z PC do PS3 bo nie mam stałego złącza



ja kiedyś widziałem przejściówki z usb na ethernet


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5918 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/03/2008 20:05
przy włączaniu - CMOS checksum error - Defaults loaded. i uruchamia się dopiero po wciśnięciu F1.

To coś poważnego? Jak wyleczyć.
dzięki.
p.s tak wiem zielony jestem...


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/03/2008 20:27
Możliwości masz kilka

1. Wysiadła bateryjka na płycie - wtedy wystarczy jedynie ją wymienić - grosze.
2. Reset BIOS
3. Flash
4. Ostatecznie możesz zanieść płytę do serwisu i tam na programatorze kości przywrócą BIOS do porządku (koszt od 50 do 100zl).


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5918 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/03/2008 20:43

  Dyzio napisał:  
Możliwości masz kilka

1. Wysiadła bateryjka na płycie - wtedy wystarczy jedynie ją wymienić - grosze.
2. Reset BIOS
3. Flash
4. Ostatecznie możesz zanieść płytę do serwisu i tam na programatorze kości przywrócą BIOS do porządku (koszt od 50 do 100zl).



emm hmm. dzięki. 1 i 3 to dla mnie chińszczyzna, 4 odpada. poszukam coś z tym resetem biosu..
dzięki


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/03/2008 21:25

  MTS. napisał:  

  Dyzio napisał:  
Możliwości masz kilka

1. Wysiadła bateryjka na płycie - wtedy wystarczy jedynie ją wymienić - grosze.
2. Reset BIOS
3. Flash
4. Ostatecznie możesz zanieść płytę do serwisu i tam na programatorze kości przywrócą BIOS do porządku (koszt od 50 do 100zl).



emm hmm. dzięki. 1 i 3 to dla mnie chińszczyzna, 4 odpada. poszukam coś z tym resetem biosu..
dzięki



a biosa nie resetuje sie po przez takie gówienko na płycie głównej? nie chce w prowadzać w bład ale tak mi się coś zdaje.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005