Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 11:15
Do tych co korzystają z facebooka, jest tam pełno różnych stron (fanpage) i niektórych posty pojawiają się normalnie jak znajomych a niektórych dopiero po wejściu na ich stronę. Od czego to zależy.. od ustawień strony czy coś po mojej stronie ?
Chodzi głównie o strony z newsami (jakichś portali albo gazet).


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 11:48

  Prawa Strona Miasta napisał:  
poszukuje osoby ktora zna sie na odzyskiwaniu danych....pliki usuniete z kosza, po ich usunieciu nie zapisywalem juz zadnych plikow, wiec wiem ze jest jeszcze mozliwosc odzyskania, bardzo wazne i pilne !!! najlepiej na wczoraj!!



Recuva

Użyj tego programu, darmowy, bardzo skuteczny program, banalnie prosty w obsłudze, z usuniętym plikiem z kosza powinien sobie poradzić. Najważniejsze żebyś po usunięciu pliku z kosza, nie wrzucał do kosza innych plików, bo komputer może to uznać za nadpisanie, a wtedy odzyskanie danych będzie mocno utrudnione. Jeśli nie używałeś schreadera do usunięcia pliku, to nie masz czym sie przejmować :)

THC spróbuj - Narzędzia-> Opcje --> "Pisownia i gramatyka" odznacz pozycje "Sprawdź pisownię w trakcie pisania" oraz "Zawsze sugeruj korekty"


www.sectorshop.net
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 13:22

  śmielak89 napisał:  
Do tych co korzystają z facebooka, jest tam pełno różnych stron (fanpage) i niektórych posty pojawiają się normalnie jak znajomych a niektórych dopiero po wejściu na ich stronę. Od czego to zależy.. od ustawień strony czy coś po mojej stronie ?
Chodzi głównie o strony z newsami (jakichś portali albo gazet).


na stronie głównej fb, zjedz na sam dół i po prawej stronie jest "edytuj opcje" tam wybierz "pokazuj wiadomości od wszystkich znajomych i stron" bo czasem ludzie mają tam zaznaczone "pokazuj wiadomości od znajomych i stron z którymi najczęściej się kontaktujesz"


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 19:42

  Czarny napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
poszukuje osoby ktora zna sie na odzyskiwaniu danych....pliki usuniete z kosza, po ich usunieciu nie zapisywalem juz zadnych plikow, wiec wiem ze jest jeszcze mozliwosc odzyskania, bardzo wazne i pilne !!! najlepiej na wczoraj!!



Recuva

Użyj tego programu, darmowy, bardzo skuteczny program, banalnie prosty w obsłudze, z usuniętym plikiem z kosza powinien sobie poradzić. Najważniejsze żebyś po usunięciu pliku z kosza, nie wrzucał do kosza innych plików, bo komputer może to uznać za nadpisanie, a wtedy odzyskanie danych będzie mocno utrudnione. Jeśli nie używałeś schreadera do usunięcia pliku, to nie masz czym sie przejmować :)

THC spróbuj - Narzędzia-> Opcje --> "Pisownia i gramatyka" odznacz pozycje "Sprawdź pisownię w trakcie pisania" oraz "Zawsze sugeruj korekty"




dziekówka wszystkim...ogólnie nic nie zapisywałem po tym jak usunęłem, chętnie bym sam spróbował odzyskać, bo o programach to slyszalem wczesniej, ale nie znam sie na tym i nie chce nic spierdolic bo szkoda mi tego co usunęłem. potrzebuje kogos kto chociaz raz odzyskiwal z powodzeniem dane...a potrzebuje to zrobic jak najszybciej
Czarny jak możesz zadzwoń do mnie


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 20:27
Gdzie najlepiej zanieść starą drukarkę do naprawy, najprawdopodobniej laser się zepsuł(stara 10 letnia, drukarka minolta pagepro 110l). Najlepiej prawobrzeże.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/02/2011 20:37

  Szymen napisał:  
Gdzie najlepiej zanieść starą drukarkę do naprawy, najprawdopodobniej laser się zepsuł(stara 10 letnia, drukarka minolta pagepro 110l). Najlepiej prawobrzeże.



http://www.prawobrzeze.info/ogloszenia/uslugi-komputerowe

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=drukarki+serwis&loc=Szczecin,+centrum+miasta&cId=&sId=&moreCities=#page:1,byMap:1,x:14.668544,y:53.388352,scale:6


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 20/02/2011 00:48
Mam następujący problem. Wyłapałem jakiegoś wirusa i gdy chce sie zalogowac na swoje konto (Windows XP) po wyświetleniu pulpitu mam jedynie kursor i pusta tapete. Nic sie nie włącza nic nie widać. Działa jedynie alt + ctrl + del i komenda uruchamiania. Gdy z menadzera zadań wyloguje sie i chce sie wbić na inne konto w ogóle nic sie nie dzieje. Działa jedynie tryb awaryjny. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o takie sprawy więc jeśli ktoś wie w czym problem to prosze o cierpliwość i jasne wytlumaczenie problemu ;)

PS. na jakims forum starym wyczytalem o tym pustym pulpicie że trzeba coś zrobić jakims combofixem ale albo nie zrozumiałem albo po prostu nie wyszło bo nic sie nie dzieje.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8073 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 20/02/2011 08:14
F. - ponizej podaje link do strony microsoftu na ktorej jest kilka instrukcji - powodzenia.

Instrukcje naprawcze dla Win_XP.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 20/02/2011 13:01
no niestety problem chyba jest większy bo nic nie pomogło z tych instrukcji. Menadzer zadań odpalany w normalnym trybie Windowsa w ogole nie uruchamia explorer.exe

Zrobiłem skan tym Combofixem i wykryl m.in to:


  Cytat:  
c:windowssystem32winlogon.exe . . . jest zainfekowany!!

c:windowsexplorer.exe . . . jest zainfekowany!!



mam całego loga do wglądu jak coś


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 10:09

  F. napisał:  
no niestety problem chyba jest większy bo nic nie pomogło z tych instrukcji. Menadzer zadań odpalany w normalnym trybie Windowsa w ogole nie uruchamia explorer.exe

Zrobiłem skan tym Combofixem i wykryl m.in to:


  Cytat:  
c:windowssystem32winlogon.exe . . . jest zainfekowany!!

c:windowsexplorer.exe . . . jest zainfekowany!!



mam całego loga do wglądu jak coś



Wystarczy tylko wejsc w tryb awaryjny, a nastepnie "NIE" i przywroc system do stanu z dnia ( kiedy dzialal naprawde dobrze ) i robimy przywracanie systemu a nastepnie instalujemy jakis porzadny soft antywirusowy ( BitDefender - ostatnio najlepszy ) i powinno to rozwiazac problem. A jak nie to juz najlepiej ---> FORMAT ;-)


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 12:50

  LeOnik napisał:  

  F. napisał:  
no niestety problem chyba jest większy bo nic nie pomogło z tych instrukcji. Menadzer zadań odpalany w normalnym trybie Windowsa w ogole nie uruchamia explorer.exe

Zrobiłem skan tym Combofixem i wykryl m.in to:


  Cytat:  
c:windowssystem32winlogon.exe . . . jest zainfekowany!!

c:windowsexplorer.exe . . . jest zainfekowany!!



mam całego loga do wglądu jak coś



Wystarczy tylko wejsc w tryb awaryjny, a nastepnie "NIE" i przywroc system do stanu z dnia ( kiedy dzialal naprawde dobrze ) i robimy przywracanie systemu a nastepnie instalujemy jakis porzadny soft antywirusowy ( BitDefender - ostatnio najlepszy ) i powinno to rozwiazac problem. A jak nie to juz najlepiej ---> FORMAT ;-)



Lub skorzystać z przywracania systemu dostępnego w Windowsie, w Win7 działa nieźle, nie wiem jak w XP, opisane masz tutaj - system


www.sectorshop.net
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 14:12
Problem jest taki na laptopie mojej zony zainstalowalem wczoraj jeszcze raz czysta wersje Windows Vista Home Premium (orginalnaktora byla dolaczona przy kupnie laptopa kilka lat temu) na dysku C i teraz nie dziala jej bezprzewodowy internet ktory jest wbudowany w laptopie .

Internet mam z angielskiego Virgin ...na moim kompie internet na kabel dziala jak ta lala ...jakies porady co zrobic zeby dzialalo :> ? Na routerze tez swiatelko internetu bezprzewodowego sie swieci. Kiedy daje Connect to network nie wyswietal mi zadnej dostepnej sieci wireless....

Dodam ze laptop Fujitsu Siemens....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 15:40

  Boberek napisał:  
Problem jest taki na laptopie mojej zony zainstalowalem wczoraj jeszcze raz czysta wersje Windows Vista Home Premium (orginalnaktora byla dolaczona przy kupnie laptopa kilka lat temu) na dysku C i teraz nie dziala jej bezprzewodowy internet ktory jest wbudowany w laptopie .

Internet mam z angielskiego Virgin ...na moim kompie internet na kabel dziala jak ta lala ...jakies porady co zrobic zeby dzialalo :> ? Na routerze tez swiatelko internetu bezprzewodowego sie swieci. Kiedy daje Connect to network nie wyswietal mi zadnej dostepnej sieci wireless....

Dodam ze laptop Fujitsu Siemens....



Na laptopie masz przelacznik do sieci WiFi ;-) Zapewnie masz OFF ;-) Gdzies z boku albo z przodu.. musi byc ;-) Prawie kazdy nowy laptop ma takowy przelacznik ;-)

A jak nie ma tego przelacznika to na klawiaturze Fn+F8 ( jak jest na klawiszu taka graficzka typu radio ) ;-)


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7562 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 16:02
@Boberek, po formacie Visty też miałem ten problem. WIFI było włączone.

Ja mam podobny problem co Boberek, z tym, że po zmianie Visty na Win7 nie działa mi wbudowana kamera w moim HP Pavilion dv 9820ea. Przy czym sterowniki ściągane z hp.com na niewiele się zdają. Jest ktoś w stanie mi pomóc?


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 17:09
ma ktoś może Ruter WiFi taki co by pod netie działał i miał wejście pod telefon ? Z miła chęcią wciągne :]


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 17:42

  PSMKS napisał:  
ma ktoś może Ruter WiFi taki co by pod netie działał i miał wejście pod telefon ? Z miła chęcią wciągne :]



www.monsterpc.pl

Sklep internetowy kolesia, biuro na Pomorskiej. Pewnie maja coś takiego, podbijam, na pewno taniej niż media itp.


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 20:09

  Grc. napisał:  
@Boberek, po formacie Visty też miałem ten problem. WIFI było włączone.

Ja mam podobny problem co Boberek, z tym, że po zmianie Visty na Win7 nie działa mi wbudowana kamera w moim HP Pavilion dv 9820ea. Przy czym sterowniki ściągane z hp.com na niewiele się zdają. Jest ktoś w stanie mi pomóc?



Windows 7 32 czy 64 bit ?


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Fincz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5584 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 22:57
Jak odpalam filmiki na ytb to pasek buforowania nagla dochodzi do konca i filmik sie zatrzymuje,musze odswierzac strone co kilka sekund. Wie ktos jak sie z tym uporać bo szału mozna dostac.
Z gory dzieki ;]


Red is bad
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 21/02/2011 23:43

  Grc. napisał:  
@Boberek, po formacie Visty też miałem ten problem. WIFI było włączone.

Ja mam podobny problem co Boberek, z tym, że po zmianie Visty na Win7 nie działa mi wbudowana kamera w moim HP Pavilion dv 9820ea. Przy czym sterowniki ściągane z hp.com na niewiele się zdają. Jest ktoś w stanie mi pomóc?



Sprawdź ilu bitową masz wersję Win7, bo prawdopodobnie ściągasz sterowniki pod złą wersję systemu, dlatego nie chodzi.

Boberek z tego co pamiętam to Futitsu Simensy mają przełącznik WIFI z przodu obudowy, sprawdzałeś czy nie jest wyłączony ?
Jak nie działa poszukaj we właściwościach TCP/IP v4 karty sieciowej czy jest ustawione na automat czy na manual, jak na manual to zmień na automat.


www.sectorshop.net
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8073 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/02/2011 00:26

  Grc. napisał:  
@Boberek, po formacie Visty też miałem ten problem. WIFI było włączone.

Ja mam podobny problem co Boberek, z tym, że po zmianie Visty na Win7 nie działa mi wbudowana kamera w moim HP Pavilion dv 9820ea. Przy czym sterowniki ściągane z hp.com na niewiele się zdają. Jest ktoś w stanie mi pomóc?



Mialem to samo ponad rok temu...czyli wymontowalem caly system wifi z jednego komputera( HP Slimline na Viscie) i wlozylem go do drugiego kompa wlasnej produkcji PC ktory mial viste+upgrade Windows 7 64. Otoz nic nie pomagalo aby karta dzialala na win7 - tzn. system pokazywal ze jest zainstalowana poprawnie i dziala...ale nie mozna bylo jej w zaden sposob wlaczyc. Zadne instalacje wifi z orginalnym sterownikiem na viste przed upgrade na WIN7 i potem nowymi sterownikami na 7 itd. Zaczelo dopiero dzialac po 2 badz 3 normalnej aktualizacji Windowsa 7. Formatowalem juz tego PC raz i dla sprawdzenia znow nie dzialalo wifi dopoki nie zrobilem aktalizacji systemu po pelnej instalacji win7. Sprawdz, a byc moze masz ten sam problem i wlasnie tak mozesz go rozwiazac. Powodzenia.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005