Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 02/07/2008 10:51

  kaktus napisał:  

  Lrd napisał:  

  Kuba L. napisał:  
tez mialem ten problem...rozwiązałem go zmieniając w opcjach, by włączał się bez zostawionego opisu;)
może ktoś "bardziej kumaty" coś sensowniejszego wymyślił?



to ja chyba jestem bardziej kumaty, bo mam sensowniejsze rozwiązanie. Zainstalowałem tlena i nie mam żadnych problemów. Powiem nawet, że ten komunikator lepiej radzi sobie z siecią gadu-gadu niż gg :)



no kumaty jestes



wyluzuj, jaja sobie robię.


  Szymon* napisał:  
Zainstalowanie nowej wersji gg tez pomaga a to ,ze zostaje na niedostepnym jest zwiazane glownie z tym ,ze nie serwer poprostu jest za slaby... Mi osobiscie zadne inne programy nie podchodza


Mi też tlen nie podchodził, kwestia przyzwyczajenia, ale teraz za cholerę bym do gg nie wrócił


Against modern wszystko!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/07/2008 14:43
wie ktoś czy w zwykłym edytorze html da się zrobić newsy z komentarzami na zwykłą stronę (darmowy serwer) ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/07/2008 17:54

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś czy w zwykłym edytorze html da się zrobić newsy z komentarzami na zwykłą stronę (darmowy serwer) ?



dokładnie o jakie newsu Ci chodzi i o jaki edytor?


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 14/07/2008 02:07

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś czy w zwykłym edytorze html da się zrobić newsy z komentarzami na zwykłą stronę (darmowy serwer) ?




Nie wiem jak Ci odpowiedziec, ale postaram sie pomoc.

Co nazywasz zwyklym edytorem HTML? Jak dla mnie jest nim notatnik. Odpowiedz, wiec brzmi, tak da sie zrobic ;)


ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7844 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 25/07/2008 12:49
Wpadka na Pogodnie [ Piracki serwer w zsypie na śmieci (wideo) ]


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 28/07/2008 00:30

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś czy w zwykłym edytorze html da się zrobić newsy z komentarzami na zwykłą stronę (darmowy serwer) ?



a więc jak napisał Ci już Klakier edytorem html jest notatnik. Bardziej trafionym określeniem byłaby tutaj nazwa "edytor kodu". Takim jest np Notepad++, który szczerze Ci polecam :) Co do pytania o newsach z komentarzami to można zrobić nawet w zwykłym windowsowskim notatniku, to jest kwestia znajomości PHP. Jeżeli nie będziesz mógł sobie z tym poradzić odezwij się do mnie na gadu, ponieważ właśnie z nudów zacząłem tworzyć taki prosty system newsów, jak będziesz zainteresowany i skończe to mogę Ci go udostępnić.

EDIT: Nie zwróciłem uwagi na datę, kiedy pisałeś Twój post :) Tym niemniej jeżeli sprawa jest dalej aktualna to zapraszam na gadu

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 28 lipca 2008, 15:04 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 10/08/2008 10:10
Siemano, ogarnełem sobie grę Gears of War właczam wszystko ładnie pięknie, i albo pogram 2 minuty albo 5 sekund i wyskakuje bład(ten windowsowy zeby wyslac raport o bledach) spelniam wmagania na bank! prosze o pomoc szybka


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/08/2008 19:31
Czy jest możliwy druk obustronny na 1 kartce papieru w przypadku drukarki HP deskjet 840C (ma parę lat)
Jeśli nie to czy zostaje tylko przekładanie papieru po stronie....?


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/08/2008 21:54
Jeśli takową posiadasz to otwórz ją i zobacz czy masz głowice po obu stronach, bądź czy jest możliwość by dana kartka sama po wydrukowaniu cofneła sie spowrotem by wydrukować jej drugą strone (nie mam pojecia jak ta drukarka wyglada ). Jesli chcesz drukować obustronnie a twoja drukarka tego nie potrafi to w wiekszosci aplikacji (typu Word, AcrobatReader) masz w opcji drukowania "drukuj parzyste/nieparzyste". Wkladasz tyle kartkek ile Ci potrzeba, drukuje ci najpierw nieparzyste, potem przekladasz cala kupke karte na druga strone i tam drukuje parzyste. Za duzo roboty nie ma.


będę pamiętał.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 17/08/2008 15:52
Co orange.pl znowu rzeźbi z tą swoją stronką wie ktoś?!

przy próbie zalogowania takie cuda wyskakują;


  Cytat:  
Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

www.orange.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Ten certyfikat utracił ważność 2008-08-16 01:59.

(Kod błędu: sec_error_expired_certificate)

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.

* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później



...i tak od wczoraj oczy


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/08/2008 18:14
w jakim programie najlepiej zrobic taka dosyc prosta prezentacje zdjec na odtwarzacz DVD?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 20/08/2008 23:32
Mam problem z outlook express 2003. A więc więc ustawiłem sobie poczte na outlooku i chce wysłać pocztę ale wyskakuje mi taki problem :
Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'mail.poczta.fm', Serwer: 'mail.poczta.fm', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

o co chodzi??? jak ustawić by normalnie wysyłać wiadomości. Z góry dziękuje za pomoc.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/08/2008 01:01

  luki_717 napisał:  
w jakim programie najlepiej zrobic taka dosyc prosta prezentacje zdjec na odtwarzacz DVD?



chociażby najprostszy bo zawarty w systemie jako darmowy dodatek Windows Movie Maker


PS posiada ktoś może linka na rapidshare pod którym ukrywała by się pełna wersja Replay Converter??


POGOŃ 100% SZCZECIN
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/08/2008 08:38

  Pogoniarz73 napisał:  
Co orange.pl znowu rzeźbi z tą swoją stronką wie ktoś?!

przy próbie zalogowania takie cuda wyskakują;


  Cytat:  
Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

www.orange.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Ten certyfikat utracił ważność 2008-08-16 01:59.

(Kod błędu: sec_error_expired_certificate)

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.

* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później



...i tak od wczoraj oczy



zawsze jest możliwość zaakceptowania sesji uwierzytelnienia która wygasła


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 22/08/2008 08:39

  YAKIN napisał:  

  luki_717 napisał:  
w jakim programie najlepiej zrobic taka dosyc prosta prezentacje zdjec na odtwarzacz DVD?



chociażby najprostszy bo zawarty w systemie jako darmowy dodatek Windows Movie Maker


PS posiada ktoś może linka na rapidshare pod którym ukrywała by się pełna wersja Replay Converter??



tu poszukaj Klik lub TU


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 22/08/2008 19:42

  johny.o napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Co orange.pl znowu rzeźbi z tą swoją stronką wie ktoś?!

przy próbie zalogowania takie cuda wyskakują;


  Cytat:  
Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

www.orange.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Ten certyfikat utracił ważność 2008-08-16 01:59.

(Kod błędu: sec_error_expired_certificate)

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.

* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później



...i tak od wczoraj oczy



zawsze jest możliwość zaakceptowania sesji uwierzytelnienia która wygasła



...jak na razie wróciło wszystko do normy,widocznie mieli jakieś przejściowe problemy z serwerami czy coś w ten deseń...


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/09/2008 10:55
Ktoś już korzysta z Google Chrome ?

Jak dla mnie rewelacja, w szczególności, że jest to BETA. Bije na głowe Opere i FF w szybkości generowania stron i stabilności. Aż strach myśleć czym zaskoczą ludzi w finalnej wersji.

www.youtube.com/watch?v=HnUYkH8zCWk - filmik promujący przeglądarkę.

Na wykop.pl bardzo ciekawy komentarz "Za 10 lat nasze dzieci będą znały tylko Google Chrome"


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 03/09/2008 12:32

  malcoolm napisał:  
Ktoś już korzysta z Google Chrome ?

Jak dla mnie rewelacja, w szczególności, że jest to BETA. Bije na głowe Opere i FF w szybkości generowania stron i stabilności. Aż strach myśleć czym zaskoczą ludzi w finalnej wersji.

www.youtube.com/watch?v=HnUYkH8zCWk - filmik promujący przeglądarkę.

Na wykop.pl bardzo ciekawy komentarz "Za 10 lat nasze dzieci będą znały tylko Google Chrome"



Stabilności? Mi się zawiesiła. Bezpieczeństwo? - Brak adblocków, po kilku godzinach znaleziona pierwsza poważna dziura. Na razie jak dla mnie na razie bez rewelacji. Zobaczymy czy coś dołożą braki w postaci wtyczek. Np moduł sprawdzania pisowni.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 03/09/2008 12:37

  malcoolm napisał:  
Ktoś już korzysta z Google Chrome ?

Jak dla mnie rewelacja, w szczególności, że jest to BETA. Bije na głowe Opere i FF w szybkości generowania stron i stabilności. Aż strach myśleć czym zaskoczą ludzi w finalnej wersji.

www.youtube.com/watch?v=HnUYkH8zCWk - filmik promujący przeglądarkę.

Na wykop.pl bardzo ciekawy komentarz "Za 10 lat nasze dzieci będą znały tylko Google Chrome"



Póki co na ma się czym zachwycać. Może dlatego, że to wersja beta, ale teraz nie jest ani szybka, ani stabilna...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 03/09/2008 15:35
Taka sprawa ;) Zaopatrzyłem się w nową kartę graficzną. Zainstalowałem sterowniki i te wszystkie niezbędne programy, wszystko jest ok gdyby nie jeden szczegół. Nie mogę napisac literki c (tj. alt+c). Ponieważ jest to jakiś skrót klawiszowy do programu karty graficznej. Wszedłem w ustawienia, wyłączyłem korzystanie ze skrótów klawiaturowych. Skrót już nie działa, ale literka dalej się nie chce napisac :) Przy konfiguracji alt+c nic sie nie dzieje, tak jakbym wcisnął np alt+w.


Against modern wszystko!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005