Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 29/08/2010 12:12

  Szymen napisał:  
Odebrałem laptopa z Asusa z gwarancji(awaria dysku) i teraz chcąc połączyć się z netem przez wifi pisze, że nie może znaleźć sieci, bądź przełącznik jest wyłączony czy coś w ten deseń. Ogarnia ktoś gdzie jest ów przełącznik? Mam go szukać w oprogramowaniu czy gdzieś na obudowie?:)



obudowa ;) powinny być napisy on/off i taka podświetlana ikonka mikrofonu z falami wokół panie prezes.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 29/08/2010 20:26

  kijevo napisał:  

  Szymen napisał:  
Odebrałem laptopa z Asusa z gwarancji(awaria dysku) i teraz chcąc połączyć się z netem przez wifi pisze, że nie może znaleźć sieci, bądź przełącznik jest wyłączony czy coś w ten deseń. Ogarnia ktoś gdzie jest ów przełącznik? Mam go szukać w oprogramowaniu czy gdzieś na obudowie?:)



obudowa ;) powinny być napisy on/off i taka podświetlana ikonka mikrofonu z falami wokół panie prezes.



znalazłem:P nie tym razem panie kolego:), włączyłem poprzez Fn+F2


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 30/08/2010 20:35
Koleś prosił żebym wrzucił:

Po zainstalowaniu internetu z Play, przy próbie połączenia z internetem wyświetla mi się wiadomość: "Błąd 619: nie można ustanowić połączenia ze zdalnym komputerem, więc port używany do tego połączenia został zamknięty". Na innych dwóch laptopach nie miałem problemu z zainstalowaniem tego. Proszę o pomoc.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/08/2010 00:11
Mam Playa i czasem też mi się przydarzał ten komunikat. Jak próbowałem się połączyć za jakiś czas (pół godziny do godziny) później to łączył się już bezproblemowo.
Ewentualnie niech spróbuje się połączyć (bądź zainstalować od nowa) przez inne gniazdo USB.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/09/2010 17:34
Ostatnio chciałem zagrac w Mafia II. Grywam często w FM i nie mam czasu na inne gry, ale takiej pozycji nie mogłem sobie odmówic. Ale do czego zmierzam - mam problem. Po kilku minutach gry na monitorze pojawia się komunikat "No Signal" i ekran sie wylacza - pomaga tylko restart komputera. Miał ktoś może taki problem? Na internecie dużo o tym piszą, ale żadnych konkretów.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6327 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/09/2010 13:27
Planuje kupić sobie laptopa. Poleci ktoś coś szczególnego, godnego uwagi tak od 2500 - 3000? ;)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 06/09/2010 13:47

  Misiek. napisał:  
Planuje kupić sobie laptopa. Poleci ktoś coś szczególnego, godnego uwagi tak od 2500 - 3000? ;)



O to sie podczepie:) Ja planuje wydac w granicach 2000zl. No gora 2200. chodzilem po sklepach ale co sprzedawca to probuje inne badziewie wcisnac i co innego chwali. polecicie cos obiektywnie?? Chcialbym Toshibe albo Lenovo. Ewentualnie Samsunga (chwala go ale mam kilka rzeczy tej firmy i nie jestem zadowolony za bardzo). Moze jakis dobry sklep znacie gdzie nie zdzieraja kasy z czlowieka? Kiedys w stolowce polibudy byl sklep komputerowy. bodajze sie Acom nazywal. ale z tego co widzialem to juz go nie ma.
Co do cytowanego pytania to podobno Samsungi z prockiem i5 sie mieszcza w granicach cenowych ktore podales. I bardzo duzo pozytywnych opinii na ich temat czytalem.


100% PD
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 06/09/2010 17:04

  tribu napisał:  

  Misiek. napisał:  
Planuje kupić sobie laptopa. Poleci ktoś coś szczególnego, godnego uwagi tak od 2500 - 3000? ;)



O to sie podczepie:) Ja planuje wydac w granicach 2000zl. No gora 2200. chodzilem po sklepach ale co sprzedawca to probuje inne badziewie wcisnac i co innego chwali. polecicie cos obiektywnie?? Chcialbym Toshibe albo Lenovo. Ewentualnie Samsunga (chwala go ale mam kilka rzeczy tej firmy i nie jestem zadowolony za bardzo). Moze jakis dobry sklep znacie gdzie nie zdzieraja kasy z czlowieka? Kiedys w stolowce polibudy byl sklep komputerowy. bodajze sie Acom nazywal. ale z tego co widzialem to juz go nie ma.
Co do cytowanego pytania to podobno Samsungi z prockiem i5 sie mieszcza w granicach cenowych ktore podales. I bardzo duzo pozytywnych opinii na ich temat czytalem.



Jeżeli chodzi o samsungi to odpuść sobie, można dużo przepłacić.

W tych przedziałach cenowych to polecam tego http://allegro.pl/10-taniej-laptop-acer-5738-p8700-4g-320-ati4570-i1214103028.html
Powinieneś być zadowolony :) i gwarantuje ci ze za ta cenę nic lepszego nie znajdziesz, chyba ze w grę wchodzi używany.

Dla kolegi wyżej wejdź tu i poszukaj sobie bo w tych granicach jest sporo tego http://allegro.pl/listing.php/showcat?buy=1&id=77914&order=p&p=7&change_view=1
np. http://allegro.pl/acer-5740-5740g-core-i5-430m-4g-640-hd5650-win7-i1214102988.html
bądź za dużo niższą cenę ale z podobna konfiguracje http://allegro.pl/laptop-acer-5739-t6600-4-500-gf240gt-win7-15-6led-i1214103043.html


Warto dodać ze laptopy od użytkownika INWAZJA PC można obejrzeć/odebrać w ich sklepie na turzynie ul.Krzywoustego 29 :)
pozdrówki


JLB !
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 20:34
Odzyskiwanie danych z dysku ( laptop )
Jakie ceny a może ktoś po znajomości się tym zajmuje??
SPrawa zajebiście pilna!!!


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 21:21

  Kasztaniak napisał:  
Odzyskiwanie danych z dysku ( laptop )
Jakie ceny a może ktoś po znajomości się tym zajmuje??
SPrawa zajebiście pilna!!!



Próbowałeś programy? Ja ostatnio w pracy użyłem tego KLIK i odzyskałem częściowo dane.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 21:28

  Bengoro napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
Odzyskiwanie danych z dysku ( laptop )
Jakie ceny a może ktoś po znajomości się tym zajmuje??
SPrawa zajebiście pilna!!!



Próbowałeś programy? Ja ostatnio w pracy użyłem tego KLIK i odzyskałem częściowo dane.



laptop nie chce się uruchomić gdyż nie widzi dysku twardego. Istnieje podejżenie że może być uszkodzony. Więc takim sposobem raczej tego nie ogarnę. A jestem za bardzo zielony w tym wszystkim by to rozkręcać i podłączać pod innego kompa.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 22:29

  Cytat:  
laptop nie chce się uruchomić gdyż nie widzi dysku twardego. Istnieje podejżenie że może być uszkodzony. Więc takim sposobem raczej tego nie ogarnę. A jestem za bardzo zielony w tym wszystkim by to rozkręcać i podłączać pod innego kompa.



Kasztaniak - trudno cos doradzic skoro jak sam piszesz to sie na tym kiepsko znasz ale... Jest taki kabelek o nazwie CROSSOVER ktorym mozna polaczyc bezposrednio dwa komputery i z tego sprawnego wejsc do tego zepsutego - o ile HD kompletnie nie padl. Wejscie proste na zasadzie jak podlaczasz np. pendrive czy tez karte pamieci ze zdjeciami czyli zwyczajnie szukasz w plikach co cie interesuje. To jest chyba najtanszy sposob co do Twoich znajomosci PC.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 8 września 2010, 22:36 [1 raz(y)]


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 22:54

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
laptop nie chce się uruchomić gdyż nie widzi dysku twardego. Istnieje podejżenie że może być uszkodzony. Więc takim sposobem raczej tego nie ogarnę. A jestem za bardzo zielony w tym wszystkim by to rozkręcać i podłączać pod innego kompa.



Kasztaniak - trudno cos doradzic skoro jak sam piszesz to sie na tym kiepsko znasz ale... Jest taki kabelek o nazwie CROSSOVER ktorym mozna polaczyc bezposrednio dwa komputery i z tego sprawnego wejsc do tego zepsutego - o ile HD kompletnie nie padl. Wejscie proste na zasadzie jak podlaczasz np. pendrive czy tez karte pamieci ze zdjeciami czyli zwyczajnie szukasz w plikach co cie interesuje. To jest chyba najtanszy sposob co do Twoich znajomosci PC.




jutro bede kombinował pare opcji wiec jak bedzie lipa to napewno bede sie posilkował wiedzą z tego tematu :)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 23:12
Ja potrzebuje by ktoś polecił laptopa za około 3500 zł z bardzo dobrą kartą hraficzną ( ma obsłgiwać programy inżynierskie ) dysk najepiej 500 gb procek intel i5 lub i7 4 lub 8 gb ram 3 porty usb i najlepie jak by była matowa matryca .


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/09/2010 23:13

  Kasztaniak napisał:  

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
laptop nie chce się uruchomić gdyż nie widzi dysku twardego. Istnieje podejżenie że może być uszkodzony. Więc takim sposobem raczej tego nie ogarnę. A jestem za bardzo zielony w tym wszystkim by to rozkręcać i podłączać pod innego kompa.



Kasztaniak - trudno cos doradzic skoro jak sam piszesz to sie na tym kiepsko znasz ale... Jest taki kabelek o nazwie CROSSOVER ktorym mozna polaczyc bezposrednio dwa komputery i z tego sprawnego wejsc do tego zepsutego - o ile HD kompletnie nie padl. Wejscie proste na zasadzie jak podlaczasz np. pendrive czy tez karte pamieci ze zdjeciami czyli zwyczajnie szukasz w plikach co cie interesuje. To jest chyba najtanszy sposob co do Twoich znajomosci PC.




jutro bede kombinował pare opcji wiec jak bedzie lipa to napewno bede sie posilkował wiedzą z tego tematu :)



Może banalna podpowiedź ale weź odpal kompa i pomachaj nim w każdą stronę (do góry "nogami" też itp). Ja miałem identyczny problem...dysk uszkodzony ale po tej operacji komp odpalił dysk zareagował i miałem możliwość zgrania na dysk zewnętrzny czałości zawartości uszkodzonego twardziela. Spróbować możesz...mi pomogło ;)


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 15/09/2010 17:10

  PSMKS napisał:  
Ja potrzebuje by ktoś polecił laptopa za około 3500 zł z bardzo dobrą kartą hraficzną ( ma obsłgiwać programy inżynierskie ) dysk najepiej 500 gb procek intel i5 lub i7 4 lub 8 gb ram 3 porty usb i najlepie jak by była matowa matryca .



podijam cena to najlepij koło 3500 ale niewykluczam wiecej ;)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/09/2010 17:49
Mam takie pytanie. Posiadam płytę główną nForce 2 i chciałbym zakupić nową kartę graficzną, gdyż z obecną mam troche problemów znalazłem nie drogą lecz piszę, że posiada złączę PCI-e, i tutaj pojawia się moje pytanie, czy bez problemu podłączę ją do swojej płyty głównej?


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/09/2010 20:57

  KorusDĄBIE napisał:  
Mam takie pytanie. Posiadam płytę główną nForce 2 i chciałbym zakupić nową kartę graficzną, gdyż z obecną mam troche problemów znalazłem nie drogą lecz piszę, że posiada złączę PCI-e, i tutaj pojawia się moje pytanie, czy bez problemu podłączę ją do swojej płyty głównej?



Jak nie wiesz jak takie wejscie wyglada...Wejdz na strone producenta swojej plyty glownej i sprawdz specyfikacje czyli czy posiada wejcie PCI-e, a jesli ma to... Nastepnie zdejmij obudowe swojego procka i sprawdz czy te wejscie nie jest zajete przez inna karte. Nic prostszego - powodzenia.


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/09/2010 17:00
mam problem z wylaczaniem komputera. jak probuje zamknac system to komputer zamiast wylaczyc sie to wlacza sie na nowo lub wyskakuje taki komunikat:
problem

domysla sie ktos co to? dodam ze antywirus wykryl jakies trojany. Da cos sie z tym zrobic czy konieczny jest format? czy to cos z zasilaczem?


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 19/09/2010 17:36

  BzM napisał:  
mam problem z wylaczaniem komputera. jak probuje zamknac system to komputer zamiast wylaczyc sie to wlacza sie na nowo lub wyskakuje taki komunikat:
problem

domysla sie ktos co to? dodam ze antywirus wykryl jakies trojany. Da cos sie z tym zrobic czy konieczny jest format? czy to cos z zasilaczem?



Radził bym formacika skoro cały czas wyskakują bluescreeny :)


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005