Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MiSiEk_sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 15/02/2006 21:44
http://volkermord.com/


LADS FROM SZCZECIN nasze chasło prosto brzmi "dokad siły nam zostanie - my żyjemy by sie bic - po nas przyjda tez nastepni - beda zyli tak jak my "
NR (Narodowy Radykalizm)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6703 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 18/02/2006 22:12
"NR" czy tym co piszesz chcesz zmienić Świat, bo mi się wydaje, że powinieneś zacząć coś robić dla naszego pięknego kraju. Mam nadzeje, że zemną się zgodzisz?


Wielkie, silne państwo polskie potrzebne jest nie tylko nam do naszego rozwoju narodowego, do urzeczywistnienia naszych celów i spełnienia naszych zadań. Niemniej jest ono potrzebne do utrwalenia pokoju, a z nim warunków wielkiej pracy cywilizacyjnej całej Europy.-Roman Dmowski "Polityka polska i odbudowa państwa"
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/02/2006 18:29

  NR (Narodowy Radykalizm) napisał:  
"NR" czy tym co piszesz chcesz zmienić Świat, bo mi się wydaje, że powinieneś zacząć coś robić dla naszego pięknego kraju. Mam nadzeje, że zemną się zgodzisz?



no pewnie ze sie zgadzam


Życie i śmierć dla Narodu!
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/02/2006 22:51
chore?...

nie wiedzialam, gdzie to umiescic, ale chyba warto w tym temacie... mieszane mam uczucia co do tego :|


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/02/2006 23:28
http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=231161


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
NR (Narodowy Radykalizm)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6703 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/02/2006 23:59

  NR napisał:  

  NR (Narodowy Radykalizm) napisał:  
"NR" czy tym co piszesz chcesz zmienić Świat, bo mi się wydaje, że powinieneś zacząć coś robić dla naszego pięknego kraju. Mam nadzeje, że zemną się zgodzisz?



no pewnie ze sie zgadzam



Dzięki to po pierwsze. Po drugie to kazdy powinien myśleć racjonalnie, ale nie tylko gadać, ale co najważniesze moim zdaniem robić. Jakby każdy przekładał to co mówi w robotę, to Polska mogła stać się mocnym krajem.


Wielkie, silne państwo polskie potrzebne jest nie tylko nam do naszego rozwoju narodowego, do urzeczywistnienia naszych celów i spełnienia naszych zadań. Niemniej jest ono potrzebne do utrwalenia pokoju, a z nim warunków wielkiej pracy cywilizacyjnej całej Europy.-Roman Dmowski "Polityka polska i odbudowa państwa"
chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 11:41
Wczoraj podczas meczu Zaragoza - Barcelona kibice gospotarzy dali przejaw RASIZMU na Samuelu Eto'o ! On powiedział dość i zaczoł schodzić do szatni ale jakoś go przekonali koledzy z boiska jak i Frank i został na nim zaliczyl także asyste .
Mam nadzieje że dostaną rasiści duża kare od Hiszpańskiej federacji.

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 13:07

  chicago napisał:  
Wczoraj podczas meczu Zaragoza - Barcelona kibice gospotarzy dali przejaw RASIZMU na Samuelu Eto'o ! On powiedział dość i zaczoł schodzić do szatni ale jakoś go przekonali koledzy z boiska jak i Frank i został na nim zaliczyl także asyste .
Mam nadzieje że dostaną rasiści duża kare od Hiszpańskiej federacji.

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!



a ja mam wyjebane na tych wszystkich czarnuchow...oni nawet nie potrafia wypowiedziec nazwy swojej druzyny..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 13:25

  chicago napisał:  
Wczoraj podczas meczu Zaragoza - Barcelona kibice gospotarzy dali przejaw RASIZMU na Samuelu Eto'o ! On powiedział dość i zaczoł schodzić do szatni ale jakoś go przekonali koledzy z boiska jak i Frank i został na nim zaliczyl także asyste .
Mam nadzieje że dostaną rasiści duża kare od Hiszpańskiej federacji.

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!



Wielka mi rzecz,jeden nie lubi dresów,inny hiphopu a jeszcze inny nie lubi murzynów.Ja,tak jak Ekipant pierdole braziliane i dla mnie niech ich jadą...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7102 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 17:27

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 17:42
rasistowsko - nazistowska zachodnia Polska !!! :)
jebac bambusow ;)


Better dead than red!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 18:26

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!

Ostatnio edytowany przez: pchela, 26 lutego 2006, 19:17 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 21:48

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.


www.sectorshop.net
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 22:11
Pchela hehe aj aj jeśli brazylijczycy sobie na to zasłuża i np nie podziękują za doping to czemu ma być inaczej? oni graja my kibicujemy. A tak wogóle to każdy musi lubić czarnych? to chyba nie jest konieczność każdy jest inny i ma prawo do własnego zdania pamiętaj i nie przesadzaj pozdro.


Pogoń To My!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/02/2006 23:42
http://www.youtube.com/watch?v=WbhWnRVUlpI&search=hooligans%20poland

szkoda tylko tych kilku zawiniętych...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 09:07

  Shpu napisał:  

PS. EW rasiści??? :)



Raisisci i pijacy sa chlopaki Z EW...:D chcemy tylko aby Pogon byla Szczecinska i tylko o to Nam chodzi,a pchela ciekawe jak sie bedzie utozsamial z czarnuchem noszacym na sercu herb Naszej Pogonki a kurwa nie potrafiacy wymowic ani jednego z dwoch czlonow wystepujacych w nazwie Naszej druzyny......


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6692 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 10:45
Na szeroką skalę w całej Polsce odbęda się manifestacje feministek , nie trudno się domyślić że podepnie się pod nie wszelkiej maści lewactwo ... Manifestacja nie ominie też naszego miasta , zapewne będzie organizowana kontrmanifestacja , mamy okazje do zaprezentowania swoich poglądów i sprzeciwu dla wyżej wymienionych :

Szczecin
5 Marca, godz.12.00 pod "ORŁAMI" czyli w parku Kasprowicza przy pomniku Czynu Polaków

pozdrawiam


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 11:22
Ten termin odpada :D


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 12:28

  Aris(L) napisał:  
Ten termin odpada :D



aha boisz sie :D zdazysz wrocic:D nie pekaj :D pozdro


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 18:08

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005