Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 00:50
jedyny gej w miescie 1 miejsce


Obrazek png wstawiony na forum
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 01:13

  eM napisał:  
Zdjęcia nie zrobiłem głuptasku.
Zdziwiłem się jednak że ludzie mówia o rasizmie w Polsce , a tutaj ewidętnie widać , iż dosyć ze murzyn sobie spokojnie leży to i jeszcze jest chroniony!



Szkoda, że nie widziałeś ilu białych i to naszych (o sic!) tak sobie leżało na Victorii, bynajmniej nie Beckham... Spokojnie mógłbyś oplakatować mieszkanie:)

A co do meritum, w Polsce, jak i każdym cywilizowanym kraju takie coś jak rasizm nie funkcjonuje w wersji oficjalnej i obecnie w świadomości znacznej części społeczności. Istnieje za to wszędzie w pewnym wymiarze, bo jak wiemy, wszędzie na świecie działają sobie różne grupy światopoglądowe i pewnie dobrze, nic nie jest przecież takie czarno-białe jakby się wielu wydawało, prawda?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 11:15

  sb napisał:  

Szkoda, że nie widziałeś ilu białych i to naszych (o sic!) tak sobie leżało na Victorii, bynajmniej nie Beckham... Spokojnie mógłbyś oplakatować mieszkanie:)



Pamiętam jak dziś , 84 rok , pierwszy Iron Maiden w Polsce , to były czasy! baby

Nie obklejam jednak mieszkania tego typu zdjęciami , jeżeli jednak Ty tak lubisz to gratuluje oryginalnego hobby!

A w Victorii to ja "pije "balantajsa" , każdy tu wie że jestem królem tańca , Na fliperach mam wszystkie rekordy , Jak ktoś się dzieli, to tylko fourty-fourty "

peace


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 11:18
Ważne, że eM wyszukał jednego leżącego Murzyna ;p To się liczy lol


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 11:22

  malcoolm napisał:  
Ważne, że eM wyszukał jednego leżącego Murzyna ;p To się liczy lol



Tak , szukałem go od lat i udało się! Leżał najebany we Wrocławiu! Alleluja!

Teraz ty powinieneś znalezc swój mózg bo czytajać twoje posty mam wrażenie iż zgubiłeś go w Irlandii.


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 13:55
Sry, ale z tego tutaj grona to nie ja mam 'zboczenie' w tematach związanych z czarnymi, więc może owe oplakatowanie byłoby jakimś lekarstwem na tego typu dolegliwość...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 13:59

  sb napisał:  
Sry, ale z tego tutaj grona to nie ja mam 'zboczenie' w tematach związanych z czarnymi, więc może owe oplakatowanie byłoby jakimś lekarstwem na tego typu dolegliwość...



Rozumiem że probówałeś już tej terapii i pomogło?

Nawet nie chce myśleć na czym polega te Twoje "zboczenie" w "tematach związanych z czarnymi" czerwony

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 listopada 2009, 14:05 [3 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6558 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 14:58
Jaka miła i sielska atmosfera tutaj panuje, wszyscy są braćmi i sie miłują. I temat adekwatny.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 15:30

  eM napisał:  

Nawet nie chce myśleć na czym polega te Twoje "zboczenie" w "tematach związanych z czarnymi" czerwony



I słusznie, w końcu to moja osobista sprawa, prawda?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 15:36
em cierpisz na permanentny PMS?:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/11/2009 16:00
Tak , to pewnie przez niedobory magnezu, witaminy B i E oraz kwasu linolenowego.

tancze


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5431 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/11/2009 12:23
.

Ostatnio edytowany przez: J., 6 kwietnia 2013, 15:16 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/11/2009 12:47
macie cos na rozluznienie ;]

Obrazek jpg wstawiony na forum


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 15/11/2009 11:08

  Cytat:  
Cygański terror w Limanowej

Do brutalnego napadu doszło w sobotę w Limanowej (woj. małopolskie). Dwójka Romów przy użyciu siekiery i koszy na śmieci pobili Polaków. W wyniku bójki dwóch Polaków trafiło z urazami głowy do szpitala. Nie jest to wydarzenie precedensowe; rodzimi Limanowianie musieli się już spotykać z przejawami cygańskiego bandytyzmu.

Do podobnego wydarzenia doszło w maju, kiedy grupka Romów zrabowała telefon komórkowy stojącym na przystanku młodym limanowianom. Gdy Polacy postanowili się przeciwstawić legalnemu rozbojowi, udali się pod blok, gdzie mieszkają Romowie, żądając zwrócenia skradzionego przedmiotu. Znów doszło do bójki, w której Romowie używając noża dźgnęli jednego Polaka. Wobec wydarzeń bezradne okazała się policja, które nawet nie interweniowały, co jeszcze bardziej uwidoczniło bezkarność cygańskiego bandytyzmu.

Dopiero, gdy dojść może do eskalacji przemocy władza postanowiła podjąć jakieś kroki. Jan Puchała, starosta powiatu limanowskiego, zwołał na wtorek zebranie Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na którym mając zostać przedyskutowane niedawne wydarzenia.

Na chwilę obecną mieszkańcy Limanowy pozostają bezbronni wobec terroru cygańskich band.



Lokalne media o wydarzeniu - http://limanowa.in/wydarzenia,583.html



źródło

...to się pieprzone brudasy "rozbrykały" Aa


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 16:12

  Cytat:  
W weekend w Szczecinie odbył się pierwszy w Polsce ślub gejów

W minioną sobotę w Szczecinie miał miejsce pierwszy ślub humanistyczny gejów w Polsce.

Uroczysta ceremonia, w której wzięły udział rodziny i znajomi pary młodej, odbyła się w trakcie V Festiwalu Racjonalistycznego. Był to piętnasty z kolei ślub humanistyczny w Polsce. Ślub prowadził Mariusz Agnosiewicz.

Ryszard G., który w tę sobotę zawarł pierwszy gejowski ślub humanistyczny, kilka tygodni temu wygrał głośny proces "za pedała”, w którym mieszkanka Wolina została skazana na zapłacenie grzywny za zniewagi pod adresem jego i jego partnera.

Para złożyła następującą przysięgę:

"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Ślubuję Ci, szacunek każdej doby, dbałość o nienaruszanie Twojej godności jako człowieka i mężczyzny, oraz staranie, by otaczano szacunkiem naszą rodzinę. Ślubuję troszczyć się o Ciebie, otaczać opieką w każdy czas: w radości, smutku, zdrowiu i chorobie. Ślubuję Ci, iż dołożę wszelkich starań, by miłość nas łącząca rozkwitała na nowo każdego dnia.”

Po przysiędze młodzi wymienili się obrączkami i podpisali uroczysty akt ślubu.

W Polsce śluby humanistyczne nie mają mocy prawnej. W części krajów prawo cywilne sankcjonuje homoseksualne śluby humanistyczne.

W Polsce śluby humanistyczne zostały wprowadzone w grudniu 2007 r. Od tego czasu nieustannie rośnie ich popularność, a rezerwacje sięgają już 2011 roku.

Pierwszy humanistyczny ślub lesbijek w Polsce odbył się 2 sierpnia 2008 r.



http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091207/SZCZECIN/744377461

CKM


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5586 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 16:28
jakby nie patrzeć wstyd dla Szczecina ,że jako ... pierwsi dokonaliśmy tej niechlubnej ceremonii w PL


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 17:02
Niech jeszcze daja ślubu Zoofilą ...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 18:29
oczywiście to tylko prowokacja - happening.


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6333 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 19:13

  Wysoka-PS napisał:  
jakby nie patrzeć wstyd dla Szczecina ,że jako ... pierwsi dokonaliśmy tej niechlubnej ceremonii w PL


pederastów jest pełno, a że akurat trafiło sie u Nas to niestety stało i sie nie odstanie. 'Dokonalismy' troche
nie na miejscu, bo spaczeńców było dwóch, a to słowo jakoś mnie razi i odnosi sie do całości społeczeństwa.
P.S Rozumiem twojego posta ale musiałem to napisać :P


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
waski247
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5545 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2009 19:27
Zamieszczam link do ciekawego artykułu na temat Balotelliego. http://www.sport.pl/sport/1,65025,7340438,Mario_Balotelli___czarny_charakter.html


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005