Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 16:35
mam nadzieje że PZPN wezmie sie za tą sprawe z Lechią


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 18:05

  narodowiec napisał:  

  malcoolm napisał:  

  narodowiec napisał:  
Julcimar - cytat:
  Cytat:  
Moim polskim znajomym było wstyd za to, co wydarzyło się w Gdańsku. Nie dziwię się, bo to wstyd dla całego kraju - mówi brazylijski piłkarz Pogoni Szczecin



Nie no rozumiem że to co zrobili kibice Lechii Gdańsk jest głupotą, ale to co opowiada ten piłkarzyna Pogoni że cała Polska powinna sie wstydzic za rzucanie bananami przez kibiców Lechii jest jakimś kretynizmem z strony tego piłkarza - powinien uszanowac to ze w naszym kraju jest gościem, a on jeszcze karze sie nam wstydzić za coś o czym wiekszość nie ma pojęcia ( tzn. o tej sytuacji z stadionu Lechii).



w kazdym razie dobrze to o nas nie swiadczy



O nas??? a co to jakas zbiorowa odpowiedzialność? Ja tego niepochwalam co zrobili kibice Lechii, ba nawet to potępiam, ale też jako
Polak, obywatel tego kraju, niemam zamiaru przyklaskiwać tego typu formułowanym opiniom, które sa niesprawiedliwe w stosunku do Polaków.



Tak jest w tym przypadku zbiorowa odpowiedzialność.
Dlaczego?
Bo tak naprawdę nazywamy to tylko głupotą lub ironizujemy jak Kolator czy Kurski zamiast nazwać rzecz po imieniu. Nastąpiło naruszenia prawa, nie chodzi bynajmniej o banany ale o odwoływanie się do ideologii faszystowskiej przez wspominanie jednego z jej ideologów.
Prokuratura łaskawie zajeła się to sprawa ale nie zdziwiłbym się gdyby postepowanie zostało umorzone, przecież nikt nie widział kto rzucał czy krzyczał. Prezydent Gdańska patrzył w drugą strone, a poseł Kurski dbał bardziej o PR kibiców niż o aspekt prawny.
Takim własnie podejściem ponosimy odpowiedzialność zbiorową.
Musimy pamiętać, że agresja będzie budzić agresję. Nie chciałbym aby biali piłkarze zostali gdzieś obrzuceni czymkolwiek przez czarnych kibiców. Więc nie szukajmy usprawiedliwienia dla "kibiców" Lechii.
Czy tego typu opinie tak naprawdę sa dla nas krzywdzące? Nigdy nie zdarzyło Wam się stwierdzić, że asfalt musi leżeć na drodze, albo, ze chorych na żóltaczkę nalezy izolować? Nie jesteśmy ideałami i trzeba mieć tego świadomość. Z pokorą przyjmijmy słowa Julicimara, nie odpowiadajmy agresją ale starajmy się znaleść rozwiązanie problemu.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 21:28
czego marudzicie?? wiekszosc chce zeby Brazylijczycy stad znikneli a tu nagle stworzycie zaraz front obrony kolorowych,żydow,gejow i wogole...przestancie lamentowac! a po drugie nie istnieje w Polsce odpowiedzialnosc zbiorowa-komuna sie skonczyla-chociaz jak widac czesto niestety daje o sobie jeszce znac:/


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7027 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 21:41

  Ekipant napisał:  
czego marudzicie?? wiekszosc chce zeby Brazylijczycy stad znikneli a tu nagle stworzycie zaraz front obrony kolorowych,żydow,gejow i wogole...przestancie lamentowac! a po drugie nie istnieje w Polsce odpowiedzialnosc zbiorowa-komuna sie skonczyla-chociaz jak widac czesto niestety daje o sobie jeszce znac:/



Ogolnie popieram zdanie Ekipanta... Za komuny raczej mielismy doczynienia z odpowiedzialnością zbiorową!

Czując sie jako polak chciałbym by w druzynie grały Polskie akcenty a nie stado kolorowych rodem z Brazil.

Ostatnio edytowany przez: hPS, 21 września 2006, 21:49 [1 raz(y)]


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 21:43
Może i mi się nie podobają pewne rzeczy które zrobili kibice Lechii Gdańsk, ale nie rozumiem pewnych rzeczy dlaczego kurwa zamkneli im cały stadion co są winni kibice co tego nie śpiewali ani nie rzucali bananami ! i pewnie kare finansową klub też poniesie a jak sprawdzić przed meczem czy nie bedą robić czy też bedą. Najłatwiej zamknąć stadion i chuj.


Pogoń To My!
BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 22:14

  narodowiec napisał:  
Julcimar - cytat:
  Cytat:  
Moim polskim znajomym było wstyd za to, co wydarzyło się w Gdańsku. Nie dziwię się, bo to wstyd dla całego kraju - mówi brazylijski piłkarz Pogoni Szczecin



Nie no rozumiem że to co zrobili kibice Lechii Gdańsk jest głupotą, ale to co opowiada ten piłkarzyna Pogoni że cała Polska powinna sie wstydzic za rzucanie bananami przez kibiców Lechii jest jakimś kretynizmem z strony tego piłkarza - powinien uszanowac to ze w naszym kraju jest gościem, a on jeszcze karze sie nam wstydzić za coś o czym wiekszość nie ma pojęcia ( tzn. o tej sytuacji z stadionu Lechii).



nie wiem jak ty ale ja staram sie przyjmować gości jak najlepiej
PS jestem przeciwny komuchom i pedałom ale rasistom nie jestem i to raczej na ptaka bym zwalał wine że musimy oglądać brazylijczyków bo oni sami raczej nie wpadliby na pomysł zdominowania polskiej ekstraklasy gdzie połowa meczy jest sprzedana


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 22:15
Temat - rzeka. Ci swoje, Ci swoje. I tak w koło. Ja za nic nie chce aby mój kraj stał się czymś na wzór Francji gdzie arabowie skaczą po samochodach i rozmnażają się jak bakterie. Ciekawe ilu będzie tam za 100 lat francuzów, oj będą dyskryminowani, we własnym kraju... Nie chce żeby mój kraj stał się czymś na wzór Holandii gdzie pedofile domagają się swoich praw w imię tolerancji, gdzie 50-letnie zboki podciągają ''kiece'' w centrum miasta pytając ''Who want?'' (scena z wyjazdu do Dortmundu, przez Amsterdam). Nie chce żeby moje młode rodaczki w wieku 14 lat wymykały się ubrane jak prostytutki na balety bo koleżanki też tak robią, żeby robiły inne rzeczy w celu szybkiego ''poznania świata''. Nie chce żeby reprezentacja Polski składała się z olisadebe tylko z potomków Chrobrego, Kopernika, Piłsudskiego, Mickiewicza i innych. Nie chce żeby patriotyzm był czymś modnym (np. flagi Tyskiego, na MŚ wszyscy dumnie pomykali w barwach, a ilu z nich te [mam na myśli biało-czerwoną flagę a nie szmatę w tych barwach z rekalmą piwa] barwy wywiesi 11 listopada? Była moda na patriotyzm, był lans...). To tylko przykłady ''na szybko'' jakie przyszły mi do głowy, tak wg. mnie wygląda ta tolerancyjna europa do której ślepo zmierzamy. I nie chce dać palca żeby potem nie dać całej ręki. Mam w dupie lansowaną teraz modę na tolerancję, nazywanie tych co mają inne zdanie nietolerancyjnymi zacofańcami. Dla mnie jest na odwrót, bo płynie się zawsze do żródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie. Mam na myśli tu nie tylko indywidualne postawy ale głównie postawę ogółu Polaków. Nie idzmy drogą europy, bądzmy sobą bo to europa ma się czego wstydzić a nie my! I nie ma dla mnie tu miejsca na kompromis bo sprawa nie toczy się o byle co, sprawa toczy się o nasz kraj.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/09/2006 22:26

  BTR napisał:  
Temat - rzeka. Ci swoje, Ci swoje. I tak w koło. Ja za nic nie chce aby mój kraj stał się czymś na wzór Francji gdzie arabowie skaczą po samochodach i rozmnażają się jak bakterie. Ciekawe ilu będzie tam za 100 lat francuzów, oj będą dyskryminowani, we własnym kraju... Nie chce żeby mój kraj stał się czymś na wzór Holandii gdzie pedofile domagają się swoich praw w imię tolerancji, gdzie 50-letnie zboki podciągają ''kiece'' w centrum miasta pytając ''Who want?'' (scena z wyjazdu do Dortmundu, przez Amsterdam). Nie chce żeby moje młode rodaczki w wieku 14 lat wymykały się ubrane jak prostytutki na balety bo koleżanki też tak robią, żeby robiły inne rzeczy w celu szybkiego ''poznania świata''. Nie chce żeby reprezentacja Polski składała się z olisadebe tylko z potomków Chrobrego, Kopernika, Piłsudskiego, Mickiewicza i innych. Nie chce żeby patriotyzm był czymś modnym (np. flagi Tyskiego, na MŚ wszyscy dumnie pomykali w barwach, a ilu z nich te [mam na myśli biało-czerwoną flagę a nie szmatę w tych barwach z rekalmą piwa] barwy wywiesi 11 listopada? Była moda na patriotyzm, był lans...). To tylko przykłady ''na szybko'' jakie przyszły mi do głowy, tak wg. mnie wygląda ta tolerancyjna europa do której ślepo zmierzamy. I nie chce dać palca żeby potem nie dać całej ręki. Mam w dupie lansowaną teraz modę na tolerancję, nazywanie tych co mają inne zdanie nietolerancyjnymi zacofańcami. Dla mnie jest na odwrót, bo płynie się zawsze do żródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie. Mam na myśli tu nie tylko indywidualne postawy ale głównie postawę ogółu Polaków. Nie idzmy drogą europy, bądzmy sobą bo to europa ma się czego wstydzić a nie my! I nie ma dla mnie tu miejsca na kompromis bo sprawa nie toczy się o byle co, sprawa toczy się o nasz kraj.



podpisuje sie w 100% :)


Pogon & Legia
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/09/2006 19:37

  BTR napisał:  
Temat - rzeka. Ci swoje, Ci swoje. I tak w koło. Ja za nic nie chce aby mój kraj stał się czymś na wzór Francji gdzie arabowie skaczą po samochodach i rozmnażają się jak bakterie. Ciekawe ilu będzie tam za 100 lat francuzów, oj będą dyskryminowani, we własnym kraju... Nie chce żeby mój kraj stał się czymś na wzór Holandii gdzie pedofile domagają się swoich praw w imię tolerancji, gdzie 50-letnie zboki podciągają ''kiece'' w centrum miasta pytając ''Who want?'' (scena z wyjazdu do Dortmundu, przez Amsterdam). Nie chce żeby moje młode rodaczki w wieku 14 lat wymykały się ubrane jak prostytutki na balety bo koleżanki też tak robią, żeby robiły inne rzeczy w celu szybkiego ''poznania świata''. Nie chce żeby reprezentacja Polski składała się z olisadebe tylko z potomków Chrobrego, Kopernika, Piłsudskiego, Mickiewicza i innych. Nie chce żeby patriotyzm był czymś modnym (np. flagi Tyskiego, na MŚ wszyscy dumnie pomykali w barwach, a ilu z nich te [mam na myśli biało-czerwoną flagę a nie szmatę w tych barwach z rekalmą piwa] barwy wywiesi 11 listopada? Była moda na patriotyzm, był lans...). To tylko przykłady ''na szybko'' jakie przyszły mi do głowy, tak wg. mnie wygląda ta tolerancyjna europa do której ślepo zmierzamy. I nie chce dać palca żeby potem nie dać całej ręki. Mam w dupie lansowaną teraz modę na tolerancję, nazywanie tych co mają inne zdanie nietolerancyjnymi zacofańcami. Dla mnie jest na odwrót, bo płynie się zawsze do żródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie. Mam na myśli tu nie tylko indywidualne postawy ale głównie postawę ogółu Polaków. Nie idzmy drogą europy, bądzmy sobą bo to europa ma się czego wstydzić a nie my! I nie ma dla mnie tu miejsca na kompromis bo sprawa nie toczy się o byle co, sprawa toczy się o nasz kraj.



No wypowiedz godna podziwu serio!Bardzo mi sie podoba , bo tez mnie zaprzeproszeniem wkurwia to , że powolutku Polska może być podobna do Holandii(pojebany kraj i prawo).Dlatego też podobają mi się inicjatywy niektórych partii na wlasnie temat suwerenności Państwa Polskiego.No co do tych Arabów też bym się troche przychylił , bo nie rozumiem jednej rzeczy.W krajach muzułmańskich gdy ktoś posiada Biblię,Krzyż,A co juz wogóle jest niedopuszczalne wybudowanie Kościoła Chrześcijańskiego tego kogos można po prostu zabić!Tylko za to , że jest Chrześcijaninem.A w krajach Europejskich jest na odwrót bo my europejczycy jesteśmy dla muzułamnów tolerancyjni,a oni jak się za to nam odpłacili???Każdy wie.W każdym kraju Europejskim są meczety i nikt jakos ich nie burzy, nikt nie zabija za to , że ktoś jest islamistą.I tego nigdy , przenigdy nie zrozumiem , niestety. i tu nie chodzi o to , żeby burzyć meczety muzułmanom, ale chodzi o to , żeby oni mieli dla Chrześcijan duzo więcej szacunku.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/09/2006 19:47
Dobra nie chce cytowac pol strtony ale wez Ty Narodowiec sie zastanow co pier**lisz. Nie dzisie sie Julcimarowi ze tak powiedzial. Mi osobiscie jestr wstyd za to zachowanie. Bo jestem Polakiem. Wiec wez sie wiecej nie odzywaj bo robisz sobie wstyd Dzieki za cynk Krokus. Wlasnie nie bylem pewien czy to on. thx :P

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 22 września 2006, 22:04 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/09/2006 21:50

  ...:::LORD:::... napisał:  
A tak nawiasem to julcimar nie jest gosciem w naszym kraju bo ma polskie obywatelstwo.



Julcimar nie ma polskiego obywatelstwa, pomyliłeś z Batatą.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/09/2006 23:42
dla mnie bambus to bambus
tyle od siebie


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 00:35

  ...:::LORD:::... napisał:  
Dobra nie chce cytowac pol strtony ale wez Ty Narodowiec sie zastanow co pier**lisz. Nie dzisie sie Julcimarowi ze tak powiedzial. Mi osobiscie jestr wstyd za to zachowanie. Bo jestem Polakiem. Wiec wez sie wiecej nie odzywaj bo robisz sobie wstyd Dzieki za cynk Krokus. Wlasnie nie bylem pewien czy to on. thx :P



Ogolnie to dla mnie prasa robi sensacje, jak ktos Polakow naubliza w obcym kraju to nic sie nie stalo, ale jak obrazi ktos cudzoziemnca w Polsce to zaczyna sie kilkudniowa nagonka. Lord byles wogole zagranica, pewnie nie i nie odczules jak inni traktuja Polakow, wiec nie pisz o wstydzie."Nasi" pilkarze sa mi obojetni, inna sprawa ze nie podoba mi sie ze w polskim, naszym klubie jest tylu zawodnikow z Brazylii bo jak z takimi zawodnikami moga sie utozsamiac ludzie..Powinno byc ich 3, 4 razy mniej, bo niektorzy nie roznia sie od mlodych polskich zawodnikow.Druga sprawa ze bycie przeciwnikiem rasizmu jest nakrecane przez media i staje sie pomalu wyznacznikiem europejskosci, wiec niektorzy oburzaja sie tylko z tego powodu.Zaraz wywiaze sie tutaj burzliwa dyskusja wiec odpowiem - nie jestem po zadnej stronie.


www.sectorshop.net
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 08:44

  Czarny napisał:  

  ...:::LORD:::... napisał:  
Dobra nie chce cytowac pol strtony ale wez Ty Narodowiec sie zastanow co pier**lisz. Nie dzisie sie Julcimarowi ze tak powiedzial. Mi osobiscie jestr wstyd za to zachowanie. Bo jestem Polakiem. Wiec wez sie wiecej nie odzywaj bo robisz sobie wstyd Dzieki za cynk Krokus. Wlasnie nie bylem pewien czy to on. thx :P



Ogolnie to dla mnie prasa robi sensacje, jak ktos Polakow naubliza w obcym kraju to nic sie nie stalo, ale jak obrazi ktos cudzoziemnca w Polsce to zaczyna sie kilkudniowa nagonka. Lord byles wogole zagranica, pewnie nie i nie odczules jak inni traktuja Polakow, wiec nie pisz o wstydzie."Nasi" pilkarze sa mi obojetni, inna sprawa ze nie podoba mi sie ze w polskim, naszym klubie jest tylu zawodnikow z Brazylii bo jak z takimi zawodnikami moga sie utozsamiac ludzie..Powinno byc ich 3, 4 razy mniej, bo niektorzy nie roznia sie od mlodych polskich zawodnikow.Druga sprawa ze bycie przeciwnikiem rasizmu jest nakrecane przez media i staje sie pomalu wyznacznikiem europejskosci, wiec niektorzy oburzaja sie tylko z tego powodu.Zaraz wywiaze sie tutaj burzliwa dyskusja wiec odpowiem - nie jestem po zadnej stronie.



Tak dla Ciebie. Bylem za granica. I spotkalem sie z pewna niemila sytuacja. Otoz zaparkowalismy samochod naprzeciwko sklepu z motorami. Samochod oczywiscie na polskich numerach. Kiedy chcielismy podejsc poogladac te motory wlascieciel sklepu zamknal nam drzwi przed nosem. Wiec wiem jak sie traktuje Polakow za granica. Ale sami jestesmy sobie tego winni. A Brazylijczycy nie sa winni tego ze maja czarny kolor skory.


Against modern wszystko!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 09:10

  Dejvi napisał:  
Może i mi się nie podobają pewne rzeczy które zrobili kibice Lechii Gdańsk, ale nie rozumiem pewnych rzeczy dlaczego kurwa zamkneli im cały stadion co są winni kibice co tego nie śpiewali ani nie rzucali bananami ! i pewnie kare finansową klub też poniesie a jak sprawdzić przed meczem czy nie bedą robić czy też bedą. Najłatwiej zamknąć stadion i chuj.



No bo najłatwiej uciec od problemu, a nie spróbować go rozwiązać...


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 10:08

  Cytat:  
Lord byles wogole zagranica, pewnie nie i nie odczules jak inni traktuja Polakow, wiec nie pisz o wstydzie

A czy to jest usprawiedliwienie? Poza tym na takie traktowanie duze grono POlakow sobie zasluzylo - to co robia w Irlandii, Anglii przechodzi ludzkie pojecie. Jest taka zasada, jak cos zrobisz u siebie w kraju powiedza 'o debil...' a jak za granica 'o debil z Polski' - i juz leci po opinii... ja juz nie przejmuje sie tym bo czytam, ze znowu jakis Polak zrobil trzode w sklepie awanturujac sie po pijaku o kilka centow. Szkoda nerwow, a takie sytuacje sa czesto.

Ale jak mowie, wszyscy pracujemy na taka opinie. ""Polaczek cwaniaczek" niestety. A sie dziwie, wiekszosc ludzi, ktora wyjechala wlasnie chciala od tego uciec, a tu sie to tworzy na nowo. Szkoda

Tu potrzeba zmiany mentalnosci, a to zajmie pokolenie.A moze i nawet wiecej...

opinie" bambus to bambus " bardzo na poziomie...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 10:21
Dawno takich bzdur jak słowa lorda nie słyszałem, mieni się piewcą tolerancji itp a usprawiedliwia stereotypowe zachowanie niektórych frajerów z zachodu w stosunku do Polaków, wg twojego toku myślenia należałoby usprawiedliwić Polaka, który każdego szwaba wita serią z kałacha wszak niemcy przez setki lat zapracowali sobie na opinię najeźdźców, barbarzyńców, morderców i złodziei czyż nie ?


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 10:34

  Gregor napisał:  
Dawno takich bzdur jak słowa lorda nie słyszałem, mieni się piewcą tolerancji itp a usprawiedliwia stereotypowe zachowanie niektórych frajerów z zachodu w stosunku do Polaków, wg twojego toku myślenia należałoby usprawiedliwić Polaka, który każdego szwaba wita serią z kałacha wszak niemcy przez setki lat zapracowali sobie na opinię najeźdźców, barbarzyńców, morderców i złodziei czyż nie ?



wez sie Gregor nie odzywaj. nie mienie sie piewca tolerancji ani nic podeobnego. Tylko wyobraz sobie siebie w takiej sytuacji w jakiej znalezli sie pilkarze Pogoni. Pewnie zaraz zaczalbys wyzywac wszystkich Polakow ze rasisci. Wiec wez zastanow sie dzieciaku zanim cos napiszesz.
PS. Nie wiem czy wiesz, ale nazwy wlasne w jezyku Polskim pisze sie z wielkiej litery. a moze jestes Szkotem???? :P Pzdr


Against modern wszystko!
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 10:45

  ...:::LORD:::... napisał:  

PS. Nie wiem czy wiesz, ale nazwy wlasne w jezyku Polskim pisze sie z wielkiej litery. a moze jestes Szkotem???? :P Pzdr



Poprawiasz innych, a sam robisz błędy... pisze się język polski, a nie język Polski.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 12:35

  ...:::LORD:::... napisał:  

  Gregor napisał:  
Dawno takich bzdur jak słowa lorda nie słyszałem, mieni się piewcą tolerancji itp a usprawiedliwia stereotypowe zachowanie niektórych frajerów z zachodu w stosunku do Polaków, wg twojego toku myślenia należałoby usprawiedliwić Polaka, który każdego szwaba wita serią z kałacha wszak niemcy przez setki lat zapracowali sobie na opinię najeźdźców, barbarzyńców, morderców i złodziei czyż nie ?



wez sie Gregor nie odzywaj. nie mienie sie piewca tolerancji ani nic podeobnego. Tylko wyobraz sobie siebie w takiej sytuacji w jakiej znalezli sie pilkarze Pogoni. Pewnie zaraz zaczalbys wyzywac wszystkich Polakow ze rasisci. Wiec wez zastanow sie dzieciaku zanim cos napiszesz.
PS. Nie wiem czy wiesz, ale nazwy wlasne w jezyku Polskim pisze sie z wielkiej litery. a moze jestes Szkotem???? :P Pzdr




Mój przedmówca, wytknął błąd który popełniłeś, mała litera w przypadkumojego posta została użyta celowo, do kategori dzieci raczej nie należę, będę się odzywał gdyż od tego jest forum i skoro jesteś taki tolerancujny to dziwne, że tego nie rozumiesz, czyn kibiców z Gdańska należy uznać za żenadę ale w ostatnich postach nie o tym była dyskusja, ogólnie w twoich wypowiedziach mnóstwo sprzeczności, radzę pomyśleć nad sobą.
PS Jeżeli chodzi o twojego nicka to mała litera to niedopatrzenie i pomyłka.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005