Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/12/2006 18:37
dziwne, rzeklbym nawet glupie jest to, ze niektorzy od razu szufladkuja ludzi, ze wzgledu na rase, wyznanie, religie, orientacje seks., polityczna wrzucajac ich do jednego worka (gdyby mogli to pewnie i nie tylko "w przenosni") piszac "zydzi, murzyni, pedalu do gazu". Czy dla Was nie liczy sie jaki jest czlowiek? Tylko to czy jest kolorowy, lub Zydem, ... ? Czy nie mozecie jakos szerzej na to spojrzec?

zreszta wypowiedzi w stylu "zydzi, murzyni, pedalu do gazu" chyba podpadaja juz pod paragraf ... a jak ostatnio Vasyl wspomnial internet nie jest tak anonimowy jak sie niektorym wydaje...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/12/2006 19:15

  malcoolm napisał:  
Czy nie mozecie jakos szerzej na to spojrzec?



Mysle ze wlasnie Ty powinienes na to spojrzec, bo tez zaczynasz wrzucac wszystkich "prawicowych" do jednego worka. Nie wszyscy to przyglupy, kierujacy sie tylko stereotypami. Niechec tez nie u wszystkich wynika ze slepiej nienawisci, lecz ze sprzecznosci interesow, naszych (w sensie Polaków) i np. imigrantow, czy zboczencow, deprawujacych narod.
Radze nie wpadac w polityczna poprawnosc, lecz zastanowic sie nad kazdym problemem z osobna, a w szczegolnosci, nad tym co dziala w interesie narodu, a co jest wrecz sprzeczne. ( radze sie zastanowic, nie tylko politycznie poprawnym, lecz rowniez politycznie niepoprawnym, ktorzy jeszcze nie wiedza, z czego wynika ich niechec.)


Życie i śmierć dla Narodu!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 09/01/2007 21:58
uwaga bo Saimon M. grasuje i HIVa rozsiewa...co poniektorym polecam pojsc do lekarza sie zbadac..on tez prawil moraly w obronie czarnych...:D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/01/2007 00:09

  Ekipant napisał:  
uwaga bo Saimon M. grasuje i HIVa rozsiewa...co poniektorym polecam pojsc do lekarza sie zbadac..on tez prawil moraly w obronie czarnych...:D



nie wiem czy wiecie, ale byl on ogloszony przez lewakow antyfaszysta roku;] to ladnie sie odplacil swoim znajomym, niektore panny wyrywal wlasnie na swoje antyrasistowskie poglady:P
niech ten przypadek bedzie przestroga dla wszystkich Polskich Kobiet.


Życie i śmierć dla Narodu!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/01/2007 00:36

  NR napisał:  

  Ekipant napisał:  
uwaga bo Saimon M. grasuje i HIVa rozsiewa...co poniektorym polecam pojsc do lekarza sie zbadac..on tez prawil moraly w obronie czarnych...:D



nie wiem czy wiecie, ale byl on ogloszony przez lewakow antyfaszysta roku;] to ladnie sie odplacil swoim znajomym, niektore panny wyrywal wlasnie na swoje antyrasistowskie poglady:P
niech ten przypadek bedzie przestroga dla wszystkich Polskich Kobiet.



poglady pogladami, a czyny czynami :P

raczej ci co go nazywali antyfaszysta nie wiedzieli ze simonik to taki zwierzak
pewnie nie jeden bialy robil to samo co on wiec bez gadania o wyzszosci ras:P:P



  Cytat:  
niektore panny wyrywal wlasnie na swoje antyrasistowskie poglady:P


jeszcze na poczatku pisali, ze wyrywal YNETLIGENTNE, WYEDUKOWANE i znajace jez. ang. takie mundre a o gumie to zapomnialy.

CO Korwinn sadzi na ten temat :)

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 10 stycznia 2007, 10:51 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/01/2007 19:32
"był to czołowy Szermierz Postępu, "Anty-Faszysta Roku 2003" i dotowany przez Komisję Europejską Bojownik o Prawa Człowieka. Warto o tym pamiętać. "
tak na potwierdzenie tekst ze strony Korwina.


Życie i śmierć dla Narodu!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/01/2007 11:01
idealny przyklad czarnucha ktory odplaca sie bialym za pomoc i uznanie...w taki sposob :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6587 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/01/2007 00:01
ja nie widzę w tym niczego śmiesznego. Ten kurw@ czarny pajac wysłał tego wirusa do ok 100 kobiet, tak? To teraz coś wam powiem. Taka choćby jedna z nich dowie sie o tym z tv i stwierdzi: "spałam z nim. o ja pierdole... (pomyśli godzinę co zrobic, spali paczke fajek) jebia mnie jakies badania. Jebaniec zarazal to teraz ja bede"

Taki czarnuch jest niczym puszka pandory

Ta czarna małpa dobrze wiedziała co robi - "skoro ja mam to czemu wy macie nie mieć?"


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/01/2007 10:29
co najgorsze takich ludzi jest wiecej jak on... :( a to jest jedna co wyszla na jaw


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/01/2007 11:41
powinni tego chuja zagazowac. a tak pozatym to nie wiem co on za inteligentki rwal, co to nie pomyslaly zeby gumy uzyc.


- Tylko Pogoń -
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/01/2007 11:54

  NR napisał:  

  malcoolm napisał:  
Czy nie mozecie jakos szerzej na to spojrzec?



Mysle ze wlasnie Ty powinienes na to spojrzec, bo tez zaczynasz wrzucac wszystkich "prawicowych" do jednego worka. Nie wszyscy to przyglupy, kierujacy sie tylko stereotypami. Niechec tez nie u wszystkich wynika ze slepiej nienawisci, lecz ze sprzecznosci interesow, naszych (w sensie Polaków) i np. imigrantow, czy zboczencow, deprawujacych narod.
Radze nie wpadac w polityczna poprawnosc, lecz zastanowic sie nad kazdym problemem z osobna, a w szczegolnosci, nad tym co dziala w interesie narodu, a co jest wrecz sprzeczne. ( radze sie zastanowic, nie tylko politycznie poprawnym, lecz rowniez politycznie niepoprawnym, ktorzy jeszcze nie wiedza, z czego wynika ich niechec.)



dlatego napisalem niektorzy , a nie wszyscy


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/01/2007 22:19

  lukassen napisał:  
ja nie widzę w tym niczego śmiesznego. Ten kurw@ czarny pajac wysłał tego wirusa do ok 100 kobiet, tak? To teraz coś wam powiem. Taka choćby jedna z nich dowie sie o tym z tv i stwierdzi: "spałam z nim. o ja pierdole... (pomyśli godzinę co zrobic, spali paczke fajek) jebia mnie jakies badania. Jebaniec zarazal to teraz ja bede"

Taki czarnuch jest niczym puszka pandory

Ta czarna małpa dobrze wiedziała co robi - "skoro ja mam to czemu wy macie nie mieć?"



to już kurwa było przegiencie przyjeżdza do Polski jeden banbus z drugim i roznosi jakis syf , a potem się dziwić reakcji na czarnych ktorzy przyjezdzaja do Polski ... ehhh


NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 14/01/2007 21:49
„Znienawidzone przez wielu hasło Polska dla Polaków w dość prosty sposób oddaje sens istnienia państwa - jest to zinstytucjonalizowany wysiłek wspólnoty etnicznej mający na celu jak najlepsze zarządzanie jej zasobami demograficznymi, kulturowymi i ekonomicznymi. (...) Element kulturowo obcy, który wkracza w obszar państwowości danego narodu, korzysta z dorobku danego narodu bez własnego wysiłku mierzonego pokoleniami pracy i walki. Słusznym jest zatem postulat, aby takie elementy nie mogły w pełni korzystać ze wszystkich przywilejów występujących w danej wspólnocie".

dzisiaj znalazlem ze tak napisal ostatnio jeden z poslow pochodzacych ze Szczecina:)


Życie i śmierć dla Narodu!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6558 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 15/01/2007 17:53

  malcoolm napisał:  

  NR napisał:  

  malcoolm napisał:  
Czy nie mozecie jakos szerzej na to spojrzec?



Mysle ze wlasnie Ty powinienes na to spojrzec, bo tez zaczynasz wrzucac wszystkich "prawicowych" do jednego worka. Nie wszyscy to przyglupy, kierujacy sie tylko stereotypami. Niechec tez nie u wszystkich wynika ze slepiej nienawisci, lecz ze sprzecznosci interesow, naszych (w sensie Polaków) i np. imigrantow, czy zboczencow, deprawujacych narod.
Radze nie wpadac w polityczna poprawnosc, lecz zastanowic sie nad kazdym problemem z osobna, a w szczegolnosci, nad tym co dziala w interesie narodu, a co jest wrecz sprzeczne. ( radze sie zastanowic, nie tylko politycznie poprawnym, lecz rowniez politycznie niepoprawnym, ktorzy jeszcze nie wiedza, z czego wynika ich niechec.)



dlatego napisalem niektorzy , a nie wszyscy



a weź jeszcze skrytykuj bambusa to bedzie cie posądzał o rasizm...ale swoją drogą "nasze panie" też są temu winne kto kazał im sie bzykać z bambusem? i to jeszcze bez zabezpieczenia...co chciały sobie udowodnić? że czarnuchy są lepsi fizycznie niz biali...ponad 100 kobiet to tylko nieoficjalnie...i nastepnie reakcja łancuchowa to ona miały innych partnerów.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 13:58
Tony Blair zapowiedział nową ustawę w sprawie równouprawnienia homoseksualistów. Ustawa przewiduje także możliwość adopcji dzieci przez takie pary. Możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualistów, żyjące w tzw. cywilnym związku przewiduje już ustawa obowiązująca w Irlandii Płn.

Obrazek jpeg wstawiony na forum

Źrodlo - WP

Jak się czyta takie rzeczy to aż krew zalewa!!!


Pogoń To My!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 14:18
Do tego prowadzi pseudotolerancja...
Szkoda ,że tolerancja serwowana przez media tak oglupia spoleczenstwo ze dziś na ulicy mozna widzieć: sierpy, młoty,czerwone gwiazdy i Che Gevare na koszulkach Aa


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7683 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 14:30
to jest chore.


Babilon Team
69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7556 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 14:31
Czemu ci sqrwiele nie pomyslą jak się będą czuły te dzieciaki jak podrosną !


NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 17:21

  Dejvi napisał:  
Tony Blair zapowiedział nową ustawę w sprawie równouprawnienia homoseksualistów. Ustawa przewiduje także możliwość adopcji dzieci przez takie pary. Możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualistów, żyjące w tzw. cywilnym związku przewiduje już ustawa obowiązująca w Irlandii Płn.

Źrodlo - WP

Jak się czyta takie rzeczy to aż krew zalewa!!!



a zaczelo sie od parad itd. To samo dzieje sie teraz w naszym kraju, oby i u nas sie tak nie skonczylo


Życie i śmierć dla Narodu!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/02/2007 18:20
w naszym katolandzie to nie przejdzie:) i dobrze


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005