Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/10/2007 20:12
Niby w czym że rasiści to zero?? A może że przeprosiłem za przekleństwa? Ale łagodniej nie da sie napisać


www.marcodownload.fora.pl
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/10/2007 20:18
Jeżeli nie domyślasz się w czym rzecz raczej nie mamy o czym dyskutować :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/10/2007 17:13
do Marco....


Ale zawojowałeś To forum...tylko nie zapomnij zamknąć za sobą drzwi!


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/10/2007 17:31

  Marco napisał:  
Nienawidze rasistów i nie tylko tych którzy mają wąty nie wiem o co chyba o kolor skóry? Ale Ci którzy mają coś do gejów i lesbije ogólnie rasistów wszystkich. Nieraz sam się wstydze że jestem biały widząc tagiego rasiste. ,,Czrny", ,,żółty" i ,,różowy" czy ,,zielony" jest normalnym człowiekiem. Jeśli chodzi o gejów czy lesbijki mi to tam to totek jeśli chcą prosze bardzo to ich życie nie będe whodzic butami w czyjeś bo bym sam nie chciał żeby wchodzili w moje. poprostu rasisci według mnie to największe skurwysyny istniejące na ziem (nie nazwe ich ludźmi bo na to nie zasługuą) rasiści są dla mnie ZEREM!!! Gówno warci!!!

PS. Sorry za nie cezuralne słownictwo



a po co sie tak cisnieniujesz i odswiezasz zapomniany temat ?


Szlugi, wóda, gołe baby !
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/10/2007 19:02
Bo się na niego nie wypowiedziałem to raz. A jak widziałem niektóre wypowiedzi widziałem to aż mnie krew zalewała!!


www.marcodownload.fora.pl
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/10/2007 20:16
Wziąłbyś sie do roboty macro, a nie sciagasz pliki z neta i marudzisz jeszcze he :)


Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 10:54
Marco wstydzic to sie powinienes za swoja glupote. Dobrze ze czarni nie sa rasistami i na pewno przyjeliby cie z otwartymi ramionami na kazdej z murzynskich dzielnic w miastach USA. Powodzenia zycze i bez odbioru.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 11:24
Marco zawijaj do Afryky jak Ci obetna łeb nabija na pal i wystawia przy drodze to napewno Twoja rodzina im podziekuje..jezeli wiesz o czym mowie...a po drugie domyslam sie ze po czesci odnosisz sie do moich wypowiedzi wiec powiem tak ja podalem argumenty a ty gowno a nie argumenty , a mowic ze ktos jest skurwysynem to mozesz jak spojrzysz w lustro...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6242 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 12:28
Marco niech Cie te twoje czarnuszki i inne kolorki w kakao pendzluja i tylko sie mocno krwia nie zalej


dznb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 12:33
Marco wez ty najlepiej idz swoim czarnym kolegom pento zrob a koledzy geje niech ci perskie oko splondruja


JLB
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6483 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 12:48
Cóż widzę że dyskusja zeszła na bardzo merytoryczne tory ( np wpis powyżej ) :) ze swojej strony jedynie dodam że nie jestem przeciwko samemu człowiekowi bo mimo to że identyfikuje sie z prawicą to znam / znałem paru bardzo w porządku ludzi o innym odcieniu skóry niż biały . Przeciwko jestem natomiast liberalnej polityce imigracyjnej która prowadzi do takiego bagna jakie obserwujemy teraz w Paryżu czy Berlinie. Ludzie ci , przeważnie z odmiennych kultur mają ogromne problemy z asymilacją w nowym społeczeństwie , właśnie w tym tkwi problem . Żadne metody socjalne , społeczne , temu nie zaradzą a więc jedynym sposobem jest prawne ograniczenie liczby takowych napływowych ludzi .Natomiast nie mam nic przeciwko gdy ktoś zza granicy chce sie tu kształcić lub robić coś pozytywnego dla tego kraju . Ot co .


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 13:17
Dobitnie sprowadzono chłopaka na ziemię, może troszkę zbyt obcesowo ale bywa i tak.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 13:58
jak nic nie masz marco do zboczencow to ciekawe czy zmienisz zdanie kiedy twoj syn pod wplywem popkultury i mody na parady itp przedstawi ci swojego czarnego chlopaka. Mowisz ze nie bedziesz im wchodzil w zycie, niech sie pokazuja, spojrz na holandie (adopcja dzieci, partia pedofili) czy kalifornie (zakaz uzywania slow tata i mama gdyz powoduja dyskryminacje par homo) oni tez tam mieli gdzies zboczencow i byli przeciwko dyskryminacji. Widze ze raczej nic nie odpiszesz bo po pierwszym argumencie po twojej wypowiedzi wycofales sie z dyskusji. Czytaj sobie dalej brawo i wierz w medrcow z MTV. powodzenia.


Życie i śmierć dla Narodu!
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 19:05
Albo ja jestem głupi i śmieszny albo i Wy. (I mam jaja i odp.) No niestety moje wypowiedzi zostały źle zrozumiane przykro mi. Odwołując się do II wojny światowej. Według was każdy niemiec pewnie był złym człoiekiem robił źle. Jak tak to nie ja a Wy jesteści śmieszni. Po pierwsze nie każdy był zły a wracając do czrnych. Np. To po jakiego ch... robi się MŚ2010? w RPA?? Żeby ,,czarnuch" (jak to wy mówicie) pozabijali i jak to ktoś tam napisał (rośmieszyło mnie to) że utna mi łeb i postawią przy drodze no brawo mamy bardzo tolerancyjny kraj :). A swoją drogą to czarni (jak to wy uwazacie) nie mieszkają tylko w Afryce ale i w Brazyli (Pogoń miała większość czarnych) i? Są źli? (w sęsie zagroźenia życia). Ghana a MŚ w Niemczech 2006, Angola, Togo... Ghane większość podziwiało i pewnie nie jeden z was. A co jak co są CZARNI i z AFRYKI. Więc podsumując to ja nie jestem śmieszny a Wy.Albo kolejny argumet kto się jara czarnym rapem? Hmm a co jak co czarny jest zły KAŻDY czarny (to wasze argumentacje). I napewno nie powiedziałem że każdy czarny jest święty bo tak jak i my nie jest. A ja jestem Polakiem a nie Holendrem czy Amerykaninem więc oni mnie totek więc nie przytaczajmy takich śmiesznych argumetacji. I jeszcze jedno teraz większość uważa czarnego za ,,coś" złego bo jeden napisał posta drugi trzeci to i każdy chce dojebac komuś a tak naprawde to co wam zrobił koleś o innym kolorze skóry. (choćby jeden przykład od każdej os. żeby zaaurgumętował swój post przykładem bo tak to większosć moich i nie tylko mioch znajomych was wyśmieje)

PS. założe się że wiekszość z was nie miało stycznośći z osobą innego koloru skóry na realu i tacy z was tolerancyjni ludzie.

Ostatnio edytowany przez: Marco, 31 października 2007, 19:26 [2 raz(y)]


www.marcodownload.fora.pl
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 19:19

  NR napisał:  
jak nic nie masz marco do zboczencow to ciekawe czy zmienisz zdanie kiedy twoj syn pod wplywem popkultury i mody na parady itp przedstawi ci swojego czarnego chlopaka. Mowisz ze nie bedziesz im wchodzil w zycie, niech sie pokazuja, spojrz na holandie (adopcja dzieci, partia pedofili) czy kalifornie (zakaz uzywania slow tata i mama gdyz powoduja dyskryminacje par homo) oni tez tam mieli gdzies zboczencow i byli przeciwko dyskryminacji. Widze ze raczej nic nie odpiszesz bo po pierwszym argumencie po twojej wypowiedzi wycofales sie z dyskusji. Czytaj sobie dalej brawo i wierz w medrcow z MTV. powodzenia.



Masz racje , na takie zachowania trzeba reagowac zeby nie dopuscic do drugiej Holandii czy Belgii(co nie oznacza zeby mordowac gejow czy lesbijki)Okej niech sobie beda gejami , lesbijkami ale niech sie tym nie obnoszą, nie demonstruja tego na kazdym kroku!(parady,itp)Teraz do Marco, tez nie jestem za rasizmem i nigdy nie bylem i nie bede rasista i tu cie popieram i to bardzo. Ale moim zdaniem za ostrymi slowami wypowiedziales sie na ich temat.Rasizm jest strasznym zjawiskiem i trzeba go zwalczac ale nie oznacza to tez ze jezeli ktos kto jest rasista to od razu nie jest dla ciebie czlowiekiem!.Myslisz ze KAZDY rasista gdyby spotkal na ulicy czarnego czlowieka to od razu by go zabil? Raczej nie.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 19:25
Dzięki ,,Pchela" przynajmniej Ty zjażyłeś o co mi biega. No i masz racje mogłem to napisac spokojniej za co PREPRASZAM. Ale nie lubie rasisów a szczególnie tych którzy poprostu nie mieli z nimi styczności a odrazu uważają ich za zło koniecznie...

Moge przeprosić jeszcze raz za te wypowiedzi co do rasistów. Ale takich ludzi nie toleruje i nie chciał bym żeby taka osoba była moim kumplem. Myśle że teraz jest bardziej poprawnie


www.marcodownload.fora.pl
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 19:29

  Marco napisał:  
Dzięki ,,Pchela" przynajmniej Ty zjażyłeś o co mi biega. No i masz racje mogłem to napisac spokojniej za co PREPRASZAM. Ale nie lubie rasisów a szczególnie tych którzy poprostu nie mieli z nimi styczności a odrazu uważają ich za zło koniecznie...

Moge przeprosić jeszcze raz za te wypowiedzi co do rasistów. Ale takich ludzi nie toleruje i nie chciał bym żeby taka osoba była moim kumplem. Myśle że teraz jest bardziej poprawnie



ok ok nie ma za co;). Hmmm... co do tego ze nie chcialbys zeby taka osoba byla kumplem , no fakt kazdy ma swoje poglady ale bez przesady , rasista to jest bardzo szerokie pojecie.I uwiez mi ze z rasista tez mozna sie kolegowac itp;)


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 19:38

  Marco napisał:  
Albo ja jestem głupi i śmieszny albo i Wy. (I mam jaja i odp.) No niestety moje wypowiedzi zostały źle zrozumiane przykro mi. Odwołując się do II wojny światowej. Według was każdy niemiec pewnie był złym człoiekiem robił źle. Jak tak to nie ja a Wy jesteści śmieszni. Po pierwsze nie każdy był zły a wracając do czrnych. Np. To po jakiego ch... robi się MŚ2010? w RPA?? Żeby ,,czarnuch" (jak to wy mówicie) pozabijali i jak to ktoś tam napisał (rośmieszyło mnie to) że utna mi łeb i postawią przy drodze no brawo mamy bardzo tolerancyjny kraj :). A swoją drogą to czarni (jak to wy uwazacie) nie mieszkają tylko w Afryce ale i w Brazyli (Pogoń miała większość czarnych) i? Są źli? (w sęsie zagroźenia życia). Ghana a MŚ w Niemczech 2006, Angola, Togo... Ghane większość podziwiało i pewnie nie jeden z was. A co jak co są CZARNI i z AFRYKI. Więc podsumując to ja nie jestem śmieszny a Wy.Albo kolejny argumet kto się jara czarnym rapem? Hmm a co jak co czarny jest zły KAŻDY czarny (to wasze argumentacje). I napewno nie powiedziałem że każdy czarny jest święty bo tak jak i my nie jest. A ja jestem Polakiem a nie Holendrem czy Amerykaninem więc oni mnie totek więc nie przytaczajmy takich śmiesznych argumetacji. I jeszcze jedno teraz większość uważa czarnego za ,,coś" złego bo jeden napisał posta drugi trzeci to i każdy chce dojebac komuś a tak naprawde to co wam zrobił koleś o innym kolorze skóry. (choćby jeden przykład od każdej os. żeby zaaurgumętował swój post przykładem bo tak to większosć moich i nie tylko mioch znajomych was wyśmieje)

PS. założe się że wiekszość z was nie miało stycznośći z osobą innego koloru skóry na realu i tacy z was tolerancyjni ludzie.




Stawiasz chore tezy, na które sam sobie odpowiadasz - według mnie niepokojący to objaw. Ciężko jest mi w jakikolwiek sposób odnieść się do powyższego postu gdyż, tak chaotycznego i niespójnego procesu myślowego nie spotkałem nigdy dotąd co stwierdzam z przykrością. Udzielasz się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia, wypisujesz jakieś bezsensowne bon moty. Moja rada na przyszłość "lepiej siedzieć cicho i stwarzać wrażenie głupiego, niż otworzyć usta i rozwiać wszelkie wątpliwości".


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/10/2007 22:08
mowisz ze ci to loto, ale oni byli na tym samym etapie co my teraz i patrz jak sie rozwinelo. Po co mamy powtarzac czyjes bledy?? a co do murzynow roznice rasowe sa potwierdzone naukowo, fizyczne i psychiczne, wiec nie mozesz mowic ze to tylko kolor skory. jak do tej pory marco to 0 konkretnych argumentow a ciagle paplanina w stylu dzisiejszych "autorytetow moralnych".
PS:
http://www.wrzuta.pl/audio/lRPOH6TicZ/feniks_-_bialy_murzyn
wzorcowy przyklad;]


Życie i śmierć dla Narodu!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 08:44

  Marco napisał:  
Albo ja jestem głupi i śmieszny albo i Wy. (I mam jaja i odp.) No niestety moje wypowiedzi zostały źle zrozumiane przykro mi. Odwołując się do II wojny światowej. Według was każdy niemiec pewnie był złym człoiekiem robił źle. Jak tak to nie ja a Wy jesteści śmieszni. Po pierwsze nie każdy był zły a wracając do czrnych. Np. To po jakiego ch... robi się MŚ2010? w RPA?? Żeby ,,czarnuch" (jak to wy mówicie) pozabijali i jak to ktoś tam napisał (rośmieszyło mnie to) że utna mi łeb i postawią przy drodze no brawo mamy bardzo tolerancyjny kraj :). A swoją drogą to czarni (jak to wy uwazacie) nie mieszkają tylko w Afryce ale i w Brazyli (Pogoń miała większość czarnych) i? Są źli? (w sęsie zagroźenia życia). Ghana a MŚ w Niemczech 2006, Angola, Togo... Ghane większość podziwiało i pewnie nie jeden z was. A co jak co są CZARNI i z AFRYKI. Więc podsumując to ja nie jestem śmieszny a Wy.Albo kolejny argumet kto się jara czarnym rapem? Hmm a co jak co czarny jest zły KAŻDY czarny (to wasze argumentacje). I napewno nie powiedziałem że każdy czarny jest święty bo tak jak i my nie jest. A ja jestem Polakiem a nie Holendrem czy Amerykaninem więc oni mnie totek więc nie przytaczajmy takich śmiesznych argumetacji. I jeszcze jedno teraz większość uważa czarnego za ,,coś" złego bo jeden napisał posta drugi trzeci to i każdy chce dojebac komuś a tak naprawde to co wam zrobił koleś o innym kolorze skóry. (choćby jeden przykład od każdej os. żeby zaaurgumętował swój post przykładem bo tak to większosć moich i nie tylko mioch znajomych was wyśmieje)

PS. założe się że wiekszość z was nie miało stycznośći z osobą innego koloru skóry na realu i tacy z was tolerancyjni ludzie.




po pirewsze nastepnym razem sie wypowiadasz to licz sie ze slowami bo wrzucasz osobom, a osobiscie w twarz bys tak nie powiedzial(do tego tzreba miec charakter a nie internet), po drugie toi gdzie sa murzyni to nie znaczy ze stamtad pochodza(czarni wywodza sie z afryki i tego nie zmienisz), a to ze sie rozprzestrzenili w innych krajach to wynik ich naplywu do innych krajow lub niewolnictwo
po trzecie znowu zadnych kontrargumentow na wypowiedz chociazby NR,jedynie gadanie typowe dla zbyt tolerancyjnych osob, mysle ze tutaj akurat ktos kto sie wypowiada na temat kolorowych ma o nich pojecie
po czwarte czy Brazylijczycy w Pogoni byli zli?? no nie!!byli cudowni oprocz tego ze mieli w dupie wszystkich kibicow w tym tez Ciebie i chuj kladli na gre..jedynie melanzowali


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005