Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:49
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:51

  narodowiec napisał:  

  sb napisał:  
Nie powinna tego robic... ale nikt nie jest idealny. Ten incedent nie moze swiadczyc o jej elokwencji czy jej braku.



Oja ........ Czlowieku o czym ty mowisz - porownujesz nature czlowieka ktora ma swoje wady do chorej ideologii i umyslnej prowokacji. Elokwentny moze być każdy, ale co z tego ze ona jest elokwentna, ta elokwencja nie idzie w parze z madroscia. Zreszta smieszy mnie to ze probujesz co na sile udowodnic wcinajac sie w glupi sposob w cala dyskusje.



Dlaczego nazywasz to prowokaa? Cy zawsze musi byc spisek? Ja pierd... i dlaczego chora ideologia? Chory jest radykalizm bo doprowadza do wojen i smierci milionow... Jeszcze raz powtarzam ze jak sie chce znalesc na kogos haczyk to nawet z glupiej wypowiedzi mozna zrobic wielki lament.


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:52
Nie wiem o czym Ty mowisz... cyce to pokazywal ale Dody...


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:57
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:03
W tym momencie Twoje argumenty dotyczą tej konkretnej wypowiedzi... nie chce roztrzasac spraw ideologicznych bo kazdy ma swoj punkt widzenia i swoja racje... temat rzeka jednym slowem. Na podstawie tejze wypowiedzi starasz sie zbesztac Szczuke za jej ideologiczne zapedy w dodatku twierdzac iz byla to prowokacja. Ja nie wierze w takie prowokacje.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:06
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:11
Człowieku... wytłumacz mi czego nie rozumiesz... Ja tylko twierdze ze ta niefortunna wypowiedz Szczuki nie była umyślna i nie była zadną prowokacja!!!! To takie trudne do pojecia? Tobie nie zdarza sie powiedziec czegos niestosownego o osobie, ktorej nie znasz zbyt dobrze?
Tak czy inaczej Szczuka powinna przeprosic publicznie tą kobiete...


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:20
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:33 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:26
Dziwne jest to, ze ludzie Twojego pokroju wszedzie widzą spisek... smutne. Jesli Tobie zdarzyl sie wulgaryzm to i innym moze.
Poza tym niebezpiecznie jest wierzyć w swoją nieomylność tudzież wyższość.

Pozdrawiam


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 01:29

  sb napisał:  
Dziwne jest to, ze ludzie Twojego pokroju wszedzie widzą spisek... smutne. Jesli Tobie zdarzyl sie wulgaryzm to i innym moze.
Poza tym niebezpiecznie jest wierzyć w swoją nieomylność tudzież wyższość.

Pozdrawiam



Mojego pokroju? nieprzesadzasz , to chyba ty widzisz w tej chwili jakis spisek tylko ze z mojej strony. Ciesze sie ze wierzysz w swoja nieomylnosc. hihi


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 11:12

  sb napisał:  
Tak czy inaczej Szczuka powinna przeprosic publicznie tą kobiete...



Za co? Za to śmieszy ją jej gadka? Czy za to że okazała się ona niepełnosprawna? Śmieszy i tyle i żadne przeprosiny tego nie zmienią.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 18:06

  Ekipant napisał:  

  pchela napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


sam się wykop ze stadionu gamoniu


No comment.Szkoda mi was ehhhhhhhh.Wasz problem nie mój.Aha i co do utożsamiania jak napisal ktos powyzej , że nie bedzie mogl sie utożsamic z czrnuchem grajacym w koszulce Pogoni,a jak Olisadebe zdobywal gole w eliminacjiach MŚ to nikt nie miał problemu z utożsamianiem hmmm?Teraz gra słabo ale jak wtedy bądz co badz wymiatał to nikt nie wyzywal go od czarnuchow.Teraz olewa Polską reperezentacje ale wcześniej dużo dla niej zrobił , tyle.



niech czarnuch powie do Ciebie bialasie ..bedzie cisza, powiedz do niego czarnuchu a oskareza Cie o faszyzm,nazizm,rasizm i wsadza do puchy..pomysl co piszesz!! kurwa czlowieku My walczymy o to zeby Pogon byla szczecinska gamoniu a nie kurwa czarna chuj wie skad!!



hmmmm , wczesniej w nawiasie napisalem , że rasizm dotyczy sie w obie strony zarowno jak biały na czarnego czy czarny na białego , aha i czy naprawde uważasz , że jak obrazisz czarnoskórego człowieka przy nim to pojdziesz do puchy, jest demokracja więc możesz mówic sobie co chcesz .I możecie sobie wyzywać czarnoskórych piłkarzy od bambusów itp , wasza sprawa , ale wiecie dobrze , że to jest złe i chamskie.Ja też wolałbym , żeby Pogoń opierała się na Polskich graczach a nie zagranicznych(nie pisze czarnoskórych tylko zagranicznych),no bo fakt ,że raczej chyba nie bedą całym sercem grać dla naszej drużyny.Ale może akurat ten eksperyment się uda.(pytanie:CZy Kazmierczak angażował się w 100% w grę zespołu , mimo iz jest Polakiem).
Aha Ekipant , masz racje , że rasizm jest bardziej widoczny jeśli chodzi o czarnoskórych ludzi , no ale rasizm to rasizm.MAsz racje , że jak czarny człowiek powie na białego ,,białasie'' to raczej nie bedą go postrzegać jako rasistę.No ale to nieusprawiedliwia aby ,,jechać sobie'' po czarnoskórych ludziach.

Ostatnio edytowany przez: pchela, 1 marca 2006, 11:18 [3 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 14:33
"Kibice Śląska nie zobaczą dwóch wyjazdów

Polski Związek Piłki Nożnej ukarał Śląsk Wrocław zakazem udziału zorganizowanych grup kibiców w dwóch meczach wyjazdowych. Sankcje te spowodowane są wywieszeniem podczas jesiennego meczu w Polkowicach z Górnikiem flagi z napisem "Skinheads". Najbliższe dwa wyjazdy WKS rozegra w Bydgoszczy (11. marca) i w Bielsku-Białej (25. marca).

Wywieszenie flagi stanowiło recydywę. Wcześniej zawisła ona podczas meczu w Łodzi z ŁKS-em. Związek odrzucił argument założenia przez kibiców "Stowarzyszenia Krzewienia I Nauczania Honoru Etyki Afirmacji Ducha Sportu" (w skrócie SKINHEADS), gdyż zostało ono wpisane do rejestru stowarzyszeń przez Prezydenta Wrocławia 17. lutego 2006r.

Karze nadano rygor natychmiastowej wykonalności. Za wyjazd zorganizowanej grupy kibiców na mecz wyjazdowy należy rozumieć nie tylko rozprowadzenie biletów przez klub czy wspolna organizacja podróży, ale też przebywanie w jednym sektorze (nawet jeśli nie jest to wydzielony sektor gości), eksponowanie transparentów i flag w barwach klubowych, posiadanie szalików, a także prowadzenie zorganizowanego (a nie spontanicznego) dopingu.

Za wykonanie kary odpowiadają solidarnie WKS Śląsk Wrocław SSA, Zawisza Bydgoszcz SA oraz TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Podobną karę wymierzył PZPN Jagiellonii Białystok, ktorej kibice mają zakaz udziału w meczu ze Śląskiem we Wrocławiu.

Jednocześnie PZPN zarządził wykonanie zawieszonej na okres próbny 6 miesięcy kary dyscyplinarnej 5.000 zł, ale bez rygoru natychmiastowej wykonalności. Natomiast odstąpiono od wymierzenia kary dodatkowej. Od orzeczenia przysługuje prawo wniesienia odwołania."Źródło:http://www.slaskwroclaw.pl/

"Stowarzyszenia Krzewienia I Nauczania Honoru Etyki Afirmacji Ducha Sportu"
nieźle wykombinowali ;)


Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 14:55

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 16:57
Ja zupełnie nie rozumiem tego zakazu związanego z flagą "Skinheads" przecież równie dobrze kibice Śląska mogą być apolitycznymi skinami nie popierającymi rasizmu tzw. oi skinheads.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
niebupower
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6631 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 22:03

  Thorgal napisał:  

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)



Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami. Z tego co zauważyłem Narodowiec jest czesto atakowany dlatego że umie odpowiednio argumetować swoje poglądy, jest chyba tez bezkompromisowy, a to w dzisiejszych czasach nie jest proste. Niebede go za bardzo bronił bo faktycznie robi błędy ortograficzne, ale moim zdaniem ci co go atakuja maja kompleksy i już niepotrafia rozmawiac w sposob rzeczowy - zwykle czepianie się. I tak o to skłoniłem się do tego żeby się tutaj zalogować i poraz pierwszy cos napisać. Pozdrawiam Wszystkich.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 22:25
Jestem rasista - tak ale tylko dla stereotypu typowego murzyna - RAPERA.
Jak widze napakowanego pacana z 10 kg złota na szyi i 5 kobietami obok z grubymi dupami - wtedy mam ochote zniszczyc czarna rase.
dziwne prawda?

Ale jesli chodzi o reszte populacji ludzi czarnych - nie mam nic przeciwko, przyjacielscy, usmiechnieci myslacy na przyszlosc itd itp.
;)


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2006 22:30

  Gregor napisał:  
Ja zupełnie nie rozumiem tego zakazu związanego z flagą "Skinheads" przecież równie dobrze kibice Śląska mogą być apolitycznymi skinami nie popierającymi rasizmu tzw. oi skinheads.



oj niekoniecznie

co do flagi: wisi ona na Slasku juz sporo lat ale dopiero teraz jakos zaczela przeszkadzac misiom (nawet nie tyle im co pajacom z 'nigdy wiecej' ktorzy z pilka nozna i kibicowaniem maja tyle wspolnego co ja z motorniczym tramwaju w Helsinkach). Jakos zanim te mlotki zaczely grzebac w kibicowstwie (nigdy wiecej) np. na Widzewie powiewal na kiju wielki celtyk i nie pamietam by komus wadzil. Ale nigdy wiecej musi szukac kolejnych wrogow wiec w 'brunatnej ksiedze' juz sa nie tylko nazo-skin ale tez nazi kibice. Wystarczy ze ktokolwiek dostanie w leb a juz grzmia na lamach : "nazi kibice przy pomocy nazi skinheadow pobili alternatywna mlodziez" - smiech na sali.


Szlugi, wóda, gołe baby !
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 00:46

  U-96 napisał:  

  Gregor napisał:  
Ja zupełnie nie rozumiem tego zakazu związanego z flagą "Skinheads" przecież równie dobrze kibice Śląska mogą być apolitycznymi skinami nie popierającymi rasizmu tzw. oi skinheads.



oj niekoniecznie

co do flagi: wisi ona na Slasku juz sporo lat ale dopiero teraz jakos zaczela przeszkadzac misiom (nawet nie tyle im co pajacom z 'nigdy wiecej' ktorzy z pilka nozna i kibicowaniem maja tyle wspolnego co ja z motorniczym tramwaju w Helsinkach). Jakos zanim te mlotki zaczely grzebac w kibicowstwie (nigdy wiecej) np. na Widzewie powiewal na kiju wielki celtyk i nie pamietam by komus wadzil. Ale nigdy wiecej musi szukac kolejnych wrogow wiec w 'brunatnej ksiedze' juz sa nie tylko nazo-skin ale tez nazi kibice. Wystarczy ze ktokolwiek dostanie w leb a juz grzmia na lamach : "nazi kibice przy pomocy nazi skinheadow pobili alternatywna mlodziez" - smiech na sali.



Domyślam się, że ci Skinheads ze Śląska to pewnie nazi (wkońcu Konkwista to Wrocek), ale właśnie na fladze nie ma żadnego nazi, ani swasty ani niczego podobnego i dziwne dla mnie jest, że te pajace uważają wyraz Skinheads za kontrowersyjny. Co zaś się tyczy "nigdy więcej" to rzeczywiście należy to pisemko i całe to środowisko traktować w kategoriach kiepskiego żartu.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6956 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 09:37

  niebupower napisał:  

  Thorgal napisał:  

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)



Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami. Z tego co zauważyłem Narodowiec jest czesto atakowany dlatego że umie odpowiednio argumetować swoje poglądy, jest chyba tez bezkompromisowy, a to w dzisiejszych czasach nie jest proste. Niebede go za bardzo bronił bo faktycznie robi błędy ortograficzne, ale moim zdaniem ci co go atakuja maja kompleksy i już niepotrafia rozmawiac w sposob rzeczowy - zwykle czepianie się. I tak o to skłoniłem się do tego żeby się tutaj zalogować i poraz pierwszy cos napisać. Pozdrawiam Wszystkich.



O widze, ze pojawila sie kolejna mutacja narodowca. Chce byc jak bóg, jeden ale w trzech osobach:D. Coz, nie ktorzy potrzebuja dowartosciowania na forum...


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005