Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/08/2009 11:11

  kiks napisał:  
jak dla mnie mogą se tam rozprówać dupe ich sprawa...



  kiks napisał:  
moim zdaniem to trzeba tępić w zarodku...bo może być tylko gorzej...



jakis konflikt w pogladach. raz mowisz ze niech se rozpruwaja dupe, a za chwile, ze trzeba ich tepic w zarodku... to ze 2 facetow sie dyma w dupe miedzy soba nie jest normalne i trzeba to tepic. powinni zrobic cos na styl "13-stej dzielnicy" i pozniej wyjebac to w kosmos :D


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 19:16
Platformiak,młynek12,100%głupoty,MJ4ever,Mks-2009 - wklejam w trosce o twoje zdrowie , PEDRYLU:


  Cytat:  
Doktorzy Stanton Jones oraz Mark Yarhouse twierdzą, że homoseksualistów można skutecznie poddawać terapii.

W referacie zatytułowanym „Ex gays? An Extended Longitudinal Study of Attempted Religiously Mediated Change in Sexual Orientation” naukowcy powołali się na wyniki badań przeprowadzonych w ciągu ostatnich sześciu lat na grupie 98 osób obu płci, które poprosiły o pomoc ewangeliczny ośrodek leczenia homoseksualizmu „Exodus” na Florydzie. Stwierdzili oni, że istnieją dowody na to, iż skłonności homoseksualne można kontrolować, a terapia polegająca na uwolnieniu od nich jest skuteczna i powinna być podejmowana.

Dr Jones skrytykował przyjętą w ub. tygodniu rezolucję Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (American Psychological Association – APA), do którego sam należy, zalecającego psychologom, by swoim pacjentom nie mówili nic na temat możliwości zmiany orientacji seksualnej poprzez odpowiednią terapię i zabiegi.

Dr Jones stwierdził. że spotkał w różnych wspólnotach religijnych wiele osób potwierdzających, iż udało im się zwalczyć homoseksualne skłonności. Z drugiej strony panuje silne przekonanie, że jednak nie można ich zmienić, a terapia nie powinna być podejmowana, bo jest szkodliwa. Obserwując dwa tak różne stanowiska naukowiec postanowił zbadać tę kwestię.

Podczas badań na wybranej grupie osób zauważył, iż skuteczna zmiana orientacji seksualnej jest możliwa, a terapia nie wyrządza żadnych szkód. Potwierdził, że 30 proc. badanych osób przezwyciężyło skłonności homoseksualne na tyle, że nie podejmują one aktywności seksualnej z osobami tej samej płci. Z kolei 23 proc. badanych nie tylko przezwyciężyło skłonności homoseksualne, ale także rozpoczęło pożycie intymne z osobami płci odmiennej.

Naukowcy potwierdzili, że wyniki ich badań są sprzeczne z oficjalnym stanowiskiem APA, uznającym, iż skłonności homoseksualnych nie można zmienić.

(wg, PiotrSkarga.pl, LifeSiteNews.com)



kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 19:40
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 19:44
a glupich ludzi lecza? bo proponuje uzytkownikom powyzej wybrac sie na ostra terapie. ale tak patrzac na was to mysle ze to nieuleczalne, zal mi was po prostu


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 19:46

  Mks-2009 napisał:  
a glupich ludzi lecza? bo proponuje uzytkownikom powyzej wybrac sie na ostra terapie. ale tak patrzac na was to mysle ze to nieuleczalne, zal mi was po prostu



najpierw spójrz na siebie


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 20:10
Uderz w stół a pederasta sie odezwie!

Nie marudz mi tutaj tylko na terapie won! Moze będa z ciebie ludzie gejzonie! Cool


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 20:26

  Mks-2009 napisał:  
a glupich ludzi lecza? bo proponuje uzytkownikom powyzej wybrac sie na ostra terapie. ale tak patrzac na was to mysle ze to nieuleczalne, zal mi was po prostu



A mi jest żal, że jakiś frajer jak ty mieni się kibicem Pogoni Szczecin.

Pedał to pedał i zawsze nim zostanie ;)


Pogoń To My!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 23:20

  Mks-2009 napisał:  
a glupich ludzi lecza? bo proponuje uzytkownikom powyzej wybrac sie na ostra terapie. ale tak patrzac na was to mysle ze to nieuleczalne, zal mi was po prostu



tak Ci zal? szkoda ze nie potrafisz odpowiedzieć jak człowiek cywilizowany na zarzuty skierowane w twoim kierunku,wiec nie dziw się ze ludzie przyjmują Cie właśnie w taki sposób...


Obrazek png wstawiony na forum
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 23:33

  kiks napisał:  
Powiem wam tak... nie chodzi o to czy ktos jest normalny czy nie... jak dla mnie mogą se tam rozprówać dupe ich sprawa... tylko ze w kazdym państwie gdzie te...(15tyś nie chce placic) dostaly troche przestrzeni to chcą adoptować dzieci i w tym momencie otwiera mi sie noz w kieszeni...moim zdaniem to trzeba tępić w zarodku...bo może być tylko gorzej...



Wlasnie to samo chcialem napisac ale zdecydowalem sie przesunac do gory i twoja wypowiedz znalazlem. Niech sie tam posuwaja w dupe itp. Ale jak oni w ogole maja czelnosc uznac ich za rownych z reszta spoleczenstwa. Chwasty trzeba wytepic.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 23:33

  kijevo napisał:  
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


wyleczyli cie lol ?

jakie zarzuty nic nie widze!

slaba ta dyskusja panowie, nie macie zadnych konkretnych argumentow tylko buzgac potraficie


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/08/2009 23:40

  Mks-2009 napisał:  

  kijevo napisał:  
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


wyleczyli cie lol ?

jakie zarzuty nic nie widze!

slaba ta dyskusja panowie, nie macie zadnych konkretnych argumentow tylko buzgac potraficie



Dlaczego ty kogos obrazasz? Z tego co widze to Ciebie nikt nie urazil. No chyba ze sam jestes lubisz stykac sie fiutkami ale to juz nie moja sprawa. W kazdym badz razie nie musisz od razu kogos przezywac. Pozdrawiam.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 00:04
pedały to gamonie bo nie wiedzą że najlepszą na świecie po matce, ojczyźnie i Pogoni jest naguśka kobieta.. :D ich strata :] chociaż do lesbijek nic nie mam... no..ale one wiedzą co dobre :P


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 01:28

  Mks-2009 napisał:  

  kijevo napisał:  
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


wyleczyli cie lol ?

jakie zarzuty nic nie widze!

slaba ta dyskusja panowie, nie macie zadnych konkretnych argumentow tylko buzgac potraficie





widzisz PEDALE, wam właśnie o to chodzi, chcecie dyskutować, macie "konkretne" argumenty i chcecie żeby było głośno... a tu ni chuja, nie ma o czym gadać, poprostu wielki szczoch wam na "buuzięęęę" i wypierdalać;]

i bez kitu odpuść sobie juz udzielanie się tu, chyba ze sprawia ci to przyjemność być mieszany z gównem, gdyż nic więcej tu nie zdziałasz:D


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 01:51

  Mks-2009 napisał:  
a glupich ludzi lecza? bo proponuje uzytkownikom powyzej wybrac sie na ostra terapie. ale tak patrzac na was to mysle ze to nieuleczalne, zal mi was po prostu



to pedalstwo tez tu siedzi na forum?? koniec swiata...brr


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 02:25

  Mks-2009 napisał:  

  kijevo napisał:  
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


wyleczyli cie lol ?

jakie zarzuty nic nie widze!

slaba ta dyskusja panowie, nie macie zadnych konkretnych argumentow tylko buzgac potraficie



Z głupotą się nie dyskutuje, głupotę się zwalcza.


Życie i śmierć dla Narodu!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 09:55

  Mks-2009 napisał:  

  kijevo napisał:  
To raczej żadna nowość- w Polsce pod Lublinem leczy się takich od lat z wyleczalnością na poziomie 30%.


wyleczyli cie lol ?

jakie zarzuty nic nie widze!

slaba ta dyskusja panowie, nie macie zadnych konkretnych argumentow tylko buzgac potraficie



Powiem tak,albo jesteś naprawdę jakimś obłąkanym człowiekiem albo nie potrafisz czytać,a możne nie rozumiesz co się do ciebie pisze?? Kilku z nas odniosło się do problemu sodomitów na przykładzie Szwecji inny z kolei odnosił się do chełpionych przez ciebie mniejszości etnicznych,kulturowych etc.Kolejny słusznie zauważył ze zwracasz na siebie uwaga "kontrowersyjnym" tematem. Ja z kolei przytoczyłem trochę historii do której tez nie raczyłeś się odnieść. Nie wymagaj wiec od kogoś czegoś czego sam nie robisz,a możne w twoim środowisko tak jest,ja tam nie wiem. Jedna sugestia,nie potrzebnie tracisz swoja czas pisząc cokolwiek na tym forum bo nikt ci nie przyklaśnie-a możne porostu dostajesz parę zloty za sianie takiego fermentu... Tak czy inaczej każda z tych opcji nie świadczy o tobie najlepiej.Także sugestia- do widzenia.


Obrazek png wstawiony na forum
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8283 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 11:21
lesba tez pedal niech wy.......


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5494 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 16:46

  crls napisał:  
... to ze 2 facetow sie dyma w dupe miedzy soba nie jest normalne i trzeba to tepic. powinni zrobic cos na styl "13-stej dzielnicy" i pozniej wyjebac to w kosmos :D



Zupełnie przez przypadek trafiłem na tą dyskusję. Uśmiałem się nieźle bo że Jehowi na stadionie Pogoni byli to wiem ale że geje - nie przypuszczałem. Generalnie dwóch śliniących się ze sobą facetów na ulicy jest dla mnie z deczka obrzydliwe ale... kolego crls dlaczego tak bardzo interesuje cię sypialnia dwóch pedałów?, jakaś niespełniona fantazja? sorry ale najbardziej rozpierdala mnie wpierdalanie się w sprawy innych. Mam nadzieję kolego crls że nie będziesz miał nigdy większych problemów niż masz bo np. (sytuacja hipotetyczna) niech się zdarzy że kiedykolwiek (czego ci nie życzę) będziesz miał swoje dziecko o innej orientacji - wtedy współczuję ci dramatu - czy wtedy też wyjebiesz w kosmos swoje dziecko?
No i do eM - kim są Doktorzy Stanton Jones oraz Mark Yarhouse? dlaczego cytujesz kogoś kto tak naprawdę jest anonimowy? bo równie dobrze ci panowie mogą być koleżkami spod Syriusza :)


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 17:29

  Orangutan napisał:  

  crls napisał:  
... to ze 2 facetow sie dyma w dupe miedzy soba nie jest normalne i trzeba to tepic. powinni zrobic cos na styl "13-stej dzielnicy" i pozniej wyjebac to w kosmos :D



Zupełnie przez przypadek trafiłem na tą dyskusję. Uśmiałem się nieźle bo że Jehowi na stadionie Pogoni byli to wiem ale że geje - nie przypuszczałem. Generalnie dwóch śliniących się ze sobą facetów na ulicy jest dla mnie z deczka obrzydliwe ale... kolego crls dlaczego tak bardzo interesuje cię sypialnia dwóch pedałów?, jakaś niespełniona fantazja? sorry ale najbardziej rozpierdala mnie wpierdalanie się w sprawy innych. Mam nadzieję kolego crls że nie będziesz miał nigdy większych problemów niż masz bo np. (sytuacja hipotetyczna) niech się zdarzy że kiedykolwiek (czego ci nie życzę) będziesz miał swoje dziecko o innej orientacji - wtedy współczuję ci dramatu - czy wtedy też wyjebiesz w kosmos swoje dziecko?
No i do eM - kim są Doktorzy Stanton Jones oraz Mark Yarhouse? dlaczego cytujesz kogoś kto tak naprawdę jest anonimowy? bo równie dobrze ci panowie mogą być koleżkami spod Syriusza :)



hmmm,myślę ze dziecko o odmiennej orientacji nie bierze się samo z siebie-jeśli będzie wychowane w normalnej rodzinie to nie będzie musiało eksperymentować z rożnymi dewiacjami bo porostu będzie miało wszystko co jest mu potrzebne do życia i szczęścia,dla mnie biologiczne uwarunkowania rożnego rodzaju sodom izmu jest mocno naciągane. A jeszcze jedno a kim są ludzie którzy zajmują się "promowaniem" sodomizmu? niejaki Biedron? Dla mnie jest wytworem mediów i tylko i wyłącznie gadająca głowa-to działa w obie strony. Pozdrawiam


Obrazek png wstawiony na forum
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 13/08/2009 18:11

  Orangutan napisał:  

  crls napisał:  
... to ze 2 facetow sie dyma w dupe miedzy soba nie jest normalne i trzeba to tepic. powinni zrobic cos na styl "13-stej dzielnicy" i pozniej wyjebac to w kosmos :D



Zupełnie przez przypadek trafiłem na tą dyskusję. Uśmiałem się nieźle bo że Jehowi na stadionie Pogoni byli to wiem ale że geje - nie przypuszczałem. Generalnie dwóch śliniących się ze sobą facetów na ulicy jest dla mnie z deczka obrzydliwe ale... kolego crls dlaczego tak bardzo interesuje cię sypialnia dwóch pedałów?, jakaś niespełniona fantazja? sorry ale najbardziej rozpierdala mnie wpierdalanie się w sprawy innych. Mam nadzieję kolego crls że nie będziesz miał nigdy większych problemów niż masz bo np. (sytuacja hipotetyczna) niech się zdarzy że kiedykolwiek (czego ci nie życzę) będziesz miał swoje dziecko o innej orientacji - wtedy współczuję ci dramatu - czy wtedy też wyjebiesz w kosmos swoje dziecko?
No i do eM - kim są Doktorzy Stanton Jones oraz Mark Yarhouse? dlaczego cytujesz kogoś kto tak naprawdę jest anonimowy? bo równie dobrze ci panowie mogą być koleżkami spod Syriusza :)



Hahaha o ja jego dziecko takie nie będzie ponieważ tak zostanie wychowane z tym się nie rodzisz to jest z wyboru tylko i wyłącznie więc główne bądź tylko zależy od mózgu.


Pogoń To My!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005