Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 11:01
marco skoro jestes taki zajebiscie tolerancyjny, to dlaczego tak bardzo nienawidzisz rasistów ? :)
pozdrawiam


- Tylko Pogoń -
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 12:31

  Cytat:  
Np. To po jakiego ch... robi się MŚ2010? w RPA?? Żeby ,,czarnuch" (jak to wy mówicie) pozabijali i jak to ktoś tam napisał (rośmieszyło mnie to) że utna mi łeb i postawią przy drodze no brawo mamy bardzo tolerancyjny kraj :).


wlasnie, po ch robi sie tam MS? sprawdz sobie statystyki zabojstw w tym kraju odkad zniesiono apartheid i czarni doszli do wspolwladzy.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7555 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 13:28
Chuj z murzynami, prawdziwym zagrozeniem dla cywilizacji europejskiej sa muzulmanie z krajow arabskich. Nie chca sie asymilowac z Europejczykami i odrzucaja nasza kulture, a jednak emigruja bardzo chetnie na stary kontynent. Zaczynaja powoli zadac coraz wiekszych praw zgodnych z zasadami Koranu. Mnoza sie jak kroliki (Francja), zyja z benefitow (UK). Jak tak dalej pojdzie Zchod za kilkadziesiat lat obudzi sie jako Republika Islamska. Uwazam, ze cala Europa powinna zastopowac naplyw muzulmanskiego scierwa na kontynent, bo to lezy w naszym interesie.Co do glosow ze pierdole bzdury bo nie znam zadnych muslimow i nie wiem jak jest na Zachodzie - zylem, widzialem i znam ten problem.


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 16:40

  Ziomall napisał:  
Chuj z murzynami, prawdziwym zagrozeniem dla cywilizacji europejskiej sa muzulmanie z krajow arabskich. Nie chca sie asymilowac z Europejczykami i odrzucaja nasza kulture, a jednak emigruja bardzo chetnie na stary kontynent. Zaczynaja powoli zadac coraz wiekszych praw zgodnych z zasadami Koranu. Mnoza sie jak kroliki (Francja), zyja z benefitow (UK). Jak tak dalej pojdzie Zchod za kilkadziesiat lat obudzi sie jako Republika Islamska. Uwazam, ze cala Europa powinna zastopowac naplyw muzulmanskiego scierwa na kontynent, bo to lezy w naszym interesie.Co do glosow ze pierdole bzdury bo nie znam zadnych muslimow i nie wiem jak jest na Zachodzie - zylem, widzialem i znam ten problem.




Dokładnie, i ty marco powinnieneś się cieszyć, że żyjesz w takim "nie tolerycjnym kraju".
Pogadaj sobie z Francuzem (o ile go znajdziesz:D) co myśli o muzłumanach, czarnych itp.
Pogadaj sobie z Niemcem co myśli o Turkach.


Z daleka nie będzie widać.
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 18:24

  ZetPe napisał:  

  Ziomall napisał:  
Chuj z murzynami, prawdziwym zagrozeniem dla cywilizacji europejskiej sa muzulmanie z krajow arabskich. Nie chca sie asymilowac z Europejczykami i odrzucaja nasza kulture, a jednak emigruja bardzo chetnie na stary kontynent. Zaczynaja powoli zadac coraz wiekszych praw zgodnych z zasadami Koranu. Mnoza sie jak kroliki (Francja), zyja z benefitow (UK). Jak tak dalej pojdzie Zchod za kilkadziesiat lat obudzi sie jako Republika Islamska. Uwazam, ze cala Europa powinna zastopowac naplyw muzulmanskiego scierwa na kontynent, bo to lezy w naszym interesie.Co do glosow ze pierdole bzdury bo nie znam zadnych muslimow i nie wiem jak jest na Zachodzie - zylem, widzialem i znam ten problem.




Dokładnie, i ty marco powinnieneś się cieszyć, że żyjesz w takim "nie tolerycjnym kraju".
Pogadaj sobie z Francuzem (o ile go znajdziesz:D) co myśli o muzłumanach, czarnych itp.
Pogadaj sobie z Niemcem co myśli o Turkach.



pogadaj z Anglikiem co mysli o polakach ;) ... czarny = pakol - do gazu frajerow!!!


Hold skladam temu miastu...
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 18:30
Słabe porównanie. ;)
Nie słyszałem, żeby polacy się wpierdali w polityke (UK)
Zresztą taki są konsekwencje Unii, jednak wole żeby przyjezdzali tu Angole na wakacje napierdolili sie i wyjechali, niż mam na ulicach codziennie ogladać jakiegoś araba albo czarnego.

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 1 listopada 2007, 18:35 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 19:39
Ja osobiście arabów nie uwarzam za ludzi. Są to pierdolone zwierzęta i czy się to podoba "tolerancyjnym" czy nie. Wszystkich turasów czy inne ścierwo należy wysłać albo do ich burdelu albo obciąć "socjal" dla nich to wtedy sami z tąd spierdolą. To samo cyganie nigdy taki nie pujdzie do pracy tylko czycha aby coś zapierdolić albo iść do opieki po zasiłek. Jaktego się nie ograniczy to zaleją całą Europę i tyle.


kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 21:49

  Marco napisał:  
Albo ja jestem głupi i śmieszny albo i Wy. (I mam jaja i odp.) No niestety moje wypowiedzi zostały źle zrozumiane przykro mi. Odwołując się do II wojny światowej. Według was każdy niemiec pewnie był złym człoiekiem robił źle. Jak tak to nie ja a Wy jesteści śmieszni. Po pierwsze nie każdy był zły a wracając do czrnych. Np. To po jakiego ch... robi się MŚ2010? w RPA?? Żeby ,,czarnuch" (jak to wy mówicie) pozabijali i jak to ktoś tam napisał (rośmieszyło mnie to) że utna mi łeb i postawią przy drodze no brawo mamy bardzo tolerancyjny kraj :). A swoją drogą to czarni (jak to wy uwazacie) nie mieszkają tylko w Afryce ale i w Brazyli (Pogoń miała większość czarnych) i? Są źli? (w sęsie zagroźenia życia). Ghana a MŚ w Niemczech 2006, Angola, Togo... Ghane większość podziwiało i pewnie nie jeden z was. A co jak co są CZARNI i z AFRYKI. Więc podsumując to ja nie jestem śmieszny a Wy.Albo kolejny argumet kto się jara czarnym rapem? Hmm a co jak co czarny jest zły KAŻDY czarny (to wasze argumentacje). I napewno nie powiedziałem że każdy czarny jest święty bo tak jak i my nie jest. A ja jestem Polakiem a nie Holendrem czy Amerykaninem więc oni mnie totek więc nie przytaczajmy takich śmiesznych argumetacji. I jeszcze jedno teraz większość uważa czarnego za ,,coś" złego bo jeden napisał posta drugi trzeci to i każdy chce dojebac komuś a tak naprawde to co wam zrobił koleś o innym kolorze skóry. (choćby jeden przykład od każdej os. żeby zaaurgumętował swój post przykładem bo tak to większosć moich i nie tylko mioch znajomych was wyśmieje)

PS. założe się że wiekszość z was nie miało stycznośći z osobą innego koloru skóry na realu i tacy z was tolerancyjni ludzie.





Jezeli chodzi o RPA jest to jeden z najbardziej "cywilizowanych" krajów Afryki, a mimo to na ulicach Kapsztadu jest mnóstwo ochroniarzy. Przechadzek po mniej uczeszczanych dzielnicach nie polecam, a juz wogle wyjsc samemu z hotelu po zmroku.


NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 22:27
"W istocie toczy się tam [w RPA] zawzięta batalia, celem której jest ostateczne złamanie kręgosłupa ludziom mającym biały odcień skóry. Jest to rodzaj pełzającej, rozciągniętej w czasie, czarnej, rasistowskiej rewolucji – podsumowuje historyk Dariusz Ratajczak."

marco wiecej masz na:
http://www.tomaszcukiernik.pl/rpa.htm

i wielu innych portalach czy gazetach (nawet w national geographic miales artykul o tym)
Dowiedz sie czegos zanim zaczniesz pisac swoje farmazony.


Życie i śmierć dla Narodu!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/11/2007 23:46
w tym wypadku uwazam ze zostales na tyle uswiadomiony ze temat sie zamknie az nastepny talent go nie odswiezy,chociaz wtedy cos sie dzieje..co do krajow, w ktorych jest tolerancja...Holandia-gdyby nie pewien wesoly aspekt bylbym za calkowitym zrownaniem z ziemia tego kraju...wlasnie dlatego ze tolerancja tam jest wrecz chora.....


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/11/2007 18:39

  Rudi87Sz-n napisał:  
Ja osobiście arabów nie uwarzam za ludzi. Są to pierdolone zwierzęta i czy się to podoba "tolerancyjnym" czy nie. Wszystkich turasów czy inne ścierwo należy wysłać albo do ich burdelu albo obciąć "socjal" dla nich to wtedy sami z tąd spierdolą. To samo cyganie nigdy taki nie pujdzie do pracy tylko czycha aby coś zapierdolić albo iść do opieki po zasiłek. Jaktego się nie ograniczy to zaleją całą Europę i tyle.



:( smutno widziec takie slowa :(


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/11/2007 11:14
Odnosząc się do słów Rudi`ego, moje zdanie jest takie, jak wszędzie tak i w tym przypadku istnieją normalne jednostki wywodzące się z kultury muzułmańskiej ale stanowią mniejszość zatem stare powiedzenie "wyjątek potwierdza regułę" znajduję jak najbardziej swe odzwierciedlenie. Miałem okazję popracować "troszkę" we Francji, konkretnie niedaleko Lyon. Przedmieścia miasta stanowią oczywiście getta zamieszkane przez różnej maści element napływowy, który stanowią głównie wspominani już muzułmanie. Zdecydowana większość utrzymuje się tam z robienia dzieci prime de naissance czyli nasze becikowe we Francji to około 800 euro jednorazowej pomocy, plus 700-800 euro na miesięczne utrzymanie. Wspomniany przykład dotyczy samotnych kobiet, które nigdy nie pracowały we Francji, mało tego nie posiadających nawet obywatelstwa... Nie będę się bawił w statystyki ale spora część mieszka tam całe swoje życie a pomimo tego nie jest wstanie wydukać słowa po francusku! Takie są fakty, być może Rudi nieco zbyt "radykalnie" podchodzi do zagadnienia ale ma też sporo racji.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
M.J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/11/2007 14:51

  pchela napisał:  

  Rudi87Sz-n napisał:  
Ja osobiście arabów nie uwarzam za ludzi. Są to pierdolone zwierzęta i czy się to podoba "tolerancyjnym" czy nie. Wszystkich turasów czy inne ścierwo należy wysłać albo do ich burdelu albo obciąć "socjal" dla nich to wtedy sami z tąd spierdolą. To samo cyganie nigdy taki nie pujdzie do pracy tylko czycha aby coś zapierdolić albo iść do opieki po zasiłek. Jaktego się nie ograniczy to zaleją całą Europę i tyle.



:( smutno widziec takie slowa :(



wolisz oglądać obrazki z kolejnych zamachów??


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/11/2007 15:08
fragment wywiadu z Leo Beenhakkerem:

Dlaczego mieszka pan w Belgii?
Bo Holandia to już nie jest Holandia. Ten kraj zgubił swoją tożsamość. Zawsze byliśmy otwarci na obcokrajowców, wszystkich do siebie zapraszaliśmy i traktowaliśmy z szacunkiem. Teraz jednak obcokrajowcy stanowią więcej niż połowę mieszkańców Amsterdamu i niestety nie chcą już się z nami asymilować. Uważam, że pozwoliliśmy im na zbyt wiele. W Polsce jestem obcy, ale muszę zaakceptować wasze zwyczaje, kulturę i religię. Jakby mi się nie podobało, to bym się stąd wyniósł. A w Holandii przyjezdni zmienili naszą kulturę na swoją. Ostatnio czytałem wywiad z najlepszym holenderskim tenisistą sprzed lat Richardem Krajickiem, który powiedział, że wyprowadza się z Holandii, bo jakby chciał mieszkać w kraju muzułmańskim, to by wybrał inne miejsce na świecie.

W Belgii jest inaczej?
Też są otwarci na inne kultury i to mnie cieszy, bo jako człowiek od 40 lat pracujący poza ojczyzną nie mogę być ksenofobem. Belgowie potrafili jednak zachować swoje wartości. Holandia jest teraz dzika, agresywna. Jest tam tyle zwalczających się grup, że trudno to wszystko zrozumieć. Jesteśmy dziwnym narodem, ale zawsze najważniejsza była dla nas wolność. Pierwsi zaakceptowaliśmy małżeństwa par homoseksualnych, aborcja i eutanazja są legalne i zawsze można było głośno o wszystkim mówić. A teraz mamy zabójstwa – najpierw był polityk Pim Fortuyn, później reżyser Theo van Gogh po premierze filmu o prawach islamskich kobiet, który komuś się nie podobał. Taka Holandia nie jest moim krajem.

Komentarz zbędny


Źródło: Rzeczpospolita


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/11/2007 15:59
No wiedzialem, że Leo kumaty jest :P


Z daleka nie będzie widać.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/12/2007 02:42
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/12/2007 08:49

  Ziomall napisał:  
Chuj z murzynami, prawdziwym zagrozeniem dla cywilizacji europejskiej sa muzulmanie z krajow arabskich. Nie chca sie asymilowac z Europejczykami i odrzucaja nasza kulture, a jednak emigruja bardzo chetnie na stary kontynent. Zaczynaja powoli zadac coraz wiekszych praw zgodnych z zasadami Koranu. Mnoza sie jak kroliki (Francja), zyja z benefitow (UK). Jak tak dalej pojdzie Zchod za kilkadziesiat lat obudzi sie jako Republika Islamska. Uwazam, ze cala Europa powinna zastopowac naplyw muzulmanskiego scierwa na kontynent, bo to lezy w naszym interesie.Co do glosow ze pierdole bzdury bo nie znam zadnych muslimow i nie wiem jak jest na Zachodzie - zylem, widzialem i znam ten problem.



dokladnie to sie robi paranoja...Nie chce zeby w przyszlosci za kilka lat moje dziecko powiedzialo do mnie: "Tato biore indeksik i ide do cerkwi na 12" - oczywiscie hiperbolizuje, bo zaraz sie ktos przyczepi, dziecko wychowam w wierze ktorej ja sie wychowuje. Wiedomo ze z naszego pokolenia nei kazdy ma takie podejscie do sprawy


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/01/2008 12:12
W sumie może bardziej poniższy post pasowałby do tematu; Humor jednakże tutaj również powinien się odpowiednio wkomponować.

Do nieba trafia dwójka małych dzieci, białe i czarne. Przyjmuje je Św.Piotr.
Bierze białe dziecko na ręce i mówi:
- O, jakie ty masz śliczne białe nożki, a jakie śliczne białe rączki, a jakie śliczne biale uszka, jaki masz śliczny biały nosek! Masz tu skrzydełka będziesz aniołkiem !
Potem bierze czarne dziecko i mówi:
- O jakie masz śliczne czarne kolanka, a jakie śliczne czarne rączki, a jakie śliczne czarne ramionka, a jakie śliczne czarne policzki... Masz tu skrzydełka będziesz... muchą!


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/01/2008 12:36

  mksmarek napisał:  
dokladnie to sie robi paranoja...Nie chce zeby w przyszlosci za kilka lat moje dziecko powiedzialo do mnie: "Tato biore indeksik i ide do cerkwi na 12" - oczywiscie hiperbolizuje, bo zaraz sie ktos przyczepi, dziecko wychowam w wierze ktorej ja sie wychowuje. Wiedomo ze z naszego pokolenia nei kazdy ma takie podejscie do sprawy


z tego co wiem to do cerkwi prawoslawni chodza a muzulmanie do meczetu;) co do tematu poruszonego to duzo prawdy w tym jest. sa normalni muzulmanie, wyznajacy swoja prawdziwa religie i sa ludzie naginajacy ja do swoich potrzeb i pierdolacy o dyskryminacji i o tym co ziomall napisal wlasnie.
co do francji i np zamieszek pod paryzem gdzie mniejszosci nie tylko muzulmanskie palily samochody i demolowaly co popadnie to ruscy powinni tam wyslac pomoc humanitarna - swoich skinheadow;)


100% PD
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/01/2008 11:01
terrorstorm


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005