Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 18:02
http://www.youtube.com/watch?v=GXe22E9Iyl0


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 19:38
Ładny kwiatek z Belgii
KLIK


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
sajgonka
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 19:40

  eM napisał:  
Serbowie nie pierdolą sie w tańcu:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11507253

Brawo! lol


ty sie jebnij w leb
jaki wstyd na cala europe , dobrze ze w polandii nie dochodzi do takich wydarzen


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 19:44

  sajgonka napisał:  

  eM napisał:  
Serbowie nie pierdolą sie w tańcu:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11507253

Brawo! lol


ty sie jebnij w leb
jaki wstyd na cala europe , dobrze ze w polandii nie dochodzi do takich wydarzen



Kolejna marna prowokacja...


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6015 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 19:47

  sajgonka napisał:  

  eM napisał:  
Serbowie nie pierdolą sie w tańcu:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11507253

Brawo! lol


ty sie jebnij w leb
jaki wstyd na cala europe , dobrze ze w polandii nie dochodzi do takich wydarzen




Niestety dochodzi w Polsce do takich wydarzeń. U nas też zboczeńcy mogą demonstrować. Niestety...


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7982 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 21:17
Brawo Serbowie z kurewstwem trzeba krótko !


Pogoń To My!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 21:37

  sajgonka napisał:  

  eM napisał:  
Serbowie nie pierdolą sie w tańcu:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11507253

Brawo! lol


ty sie jebnij w leb
jaki wstyd na cala europe , dobrze ze w polandii nie dochodzi do takich wydarzen



Jakiej "Polandii" baranie? Wstyd to nie reagowac na pedalstwo. Brawo Serbowie !!


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/10/2010 23:07
.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/10/2010 10:41
Uderz w stół a pedał młynek12 vel sajgonka się odezwie lol

Coś jeszcze w temacie belgradzkiej parady zboczeńców:


  Cytat:  
Parada homoseksualistów w Belgradzie poskutkowała zamieszkami, w wyniku których rannych zostało ok. 140 osób, w tym kilkudziesięciu policjantów. Sześciotysięczny tłum zaatakował policyjne kordony ochraniające demonstrację zboczeńców. W kierunku policjantów i dewiantów poleciały butelki, kamienie i koktajle Mołotowa. W paradzie gejów, zwyczajowo uczestniczyli politycy, którzy w ten sposób pokazują swą „postępowość”.
Jednak organizowanie tego typu spędów nie ma w Serbii społecznego przyzwolenia. W wyniku starć uszkodzonych zostało wiele budynków, powybijane zostały szyby, spalonych zostało kilka samochodów, a tłum kontr demonstrantów przejął nawet kontrolę nad autobusem komunikacji miejskiej. Przy okazji zamieszek podpalono również siedzibę rządzącej Partii Demokratycznej, zaatakowano też siedzibę państwowej stacji telewizyjnej RTS. Nie powiodła się natomiast próba szturmu na parlament. Zniszczonych zostało 11 radiowozów. Policja użyła gazu łzawiącego oraz armatek wodnych i zatrzymała ponad sto osób, części z nich postawione zostaną zarzuty ataku na funkcjonariuszy.

http://www.autonom.pl/index.php/news/zagranica/687-serbia-zamieszki-na-paradzie-zboczecow



Wielki szacunek dla Serbów!:)


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/10/2010 21:40
Hehehe . Gorący temat . Serbowie dalej szaleją :) http://www.sport.pl/euro2012/1,109076,8502538,El__Euro_2012__Wlosi__nie_graja_z_Serbia.html ( nie wiem czy odpowiedni dział )


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/10/2010 18:41
KLIK - "Manchester City przyjazny gejom"

Muahaha nie dość, że klub na wariackich papierach to jeszcze takie kwiatki tam.


sajgonka
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/10/2010 19:31

  eF^ napisał:  
KLIK - "Manchester City przyjazny gejom"

Muahaha nie dość, że klub na wariackich papierach to jeszcze takie kwiatki tam.





moze jako Pogon przystapimy do takiego programu ??? napisze do klubu mejla w tej sprawie i dam znac


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/10/2010 19:46

  sajgonka napisał:  

  eF^ napisał:  
KLIK - "Manchester City przyjazny gejom"

Muahaha nie dość, że klub na wariackich papierach to jeszcze takie kwiatki tam.





moze jako Pogon przystapimy do takiego programu ??? napisze do klubu mejla w tej sprawie i dam znac



spokojnie, nie odpowiadac mu

co do artykułu to:

"Wiele hoteli w Manchesterze wywiesza tabliczki informujące o tym, że osoby homoseksualne są tu mile widziane; podobnie oznaczana są bary restauracje i puby"

Kurwa jakieś sławienie pedałów czy co? A co zwykłe osoby nie są już mile widziane? Trzeba być pedałem, żeby być przyjętym z uśmiechem czy ki chuj?



A gdzie tolerancja dla nietolerancji?

tolerancja psia jego mać...

Obrazek jpg wstawiony na forum!!!!!

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 21 października 2010, 19:53 [2 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8072 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/10/2010 09:05

  Cytat:  
Opole: wulgarne słowa pijanej koszykarki
44 minuty temu MK / 24opole.pl

Amerykańska zawodniczka zespołu Cukierki Odra Brzeg została zatrzymana przez policję podczas nocnej jazdy samochodem. Jak się okazało koszykarka była kompletnie pijana, alkomat zarejestrował 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Zawodniczka klubu nie przebierała w słowach dzwoniąc do trenera z prośbą o pomoc – informuje serwis 24opole.pl.

Kelia B. wraz ze swoją koleżanką wracały po imprezie w jednym z klubów w Opolu, w którym piły alkohol. Przed godziną 3 rano kobiety postanowiły wrócić samochodem do Brzegu, gdzie mieszkają. - Zatrzymała mnie piep….. polska policja, niech pan coś zrobi - mówiła po angielsku Keila B. w rozmowie telefonicznej ze swoim trenerem.

Pomimo, że zawodniczka ma obywatelstwo amerykańskie, to obowiązuje ją polskie prawo. W sobotę z Keilą B. zostaną przeprowadzone czynności procesowe – informuje serwis.



U siebie w USA za takie wykroczenie to by zostala powalona geba na ziemie, skuta obraczkami za plecami oczywiscie i odwieziona na dolek. Na dolku conajmniej do rana i ze 3 zarzuty na sprawe - jazda po pijaku, obrazanie policji i stawiany opor w aresztowaniu. W Polsce widocznie pieski baly sie jej gdyz nie chca byc posadzeni o rasizm i dlatego dali jej nie tylko pobluzgac ale i jeszcze przedzwonic.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 15/12/2010 22:00

  nacjonalista.pl napisał:  
Około tysiąc osób zostało zatrzymanych przez moskiewską milicję. Represje władzy mają związek z niedawną manifestacją rosyjskich nacjonalistów, podczas której doszło do starć z OMON-em, oraz dzisiejszymi zamieszkami.

11 grudnia, na Placu Maneżowym zebrało się według różnych danych od 5 do 7 tysięcy nacjonalistów oraz fanów piłkarskich (m.in. stołecznego Spartaka), by uczcić pamięć Jegora Swiridowa, zamordowanego na początku grudnia przez kaukaskich imigrantów. Starcia zaczęły się od gonitw z “niesłowiańskimi” imigrantami, później doszło do walk z oddziałami OMON-u. Zamieszki miały tego dnia miejsce także w okolicach metra.

Najświeższe informacje mówią o starciach rosyjskich nacjonalistów z przybyszami z Kaukazu, m. in. przy Prospekcie Leningradzkim, oraz na stacji Trietjakowskaja. Około godziny 16 czasu moskiewskiego (18 czasu polskiego), milicja zamknęła Plac Czerwony, a Plac Maneżowy otoczyły wzmożone oddziały OMON-u i sił specjalnych MSW „Zubr”. Ruch uliczny w Moskwie został sparaliżowany również w wyniku krótkotrwałych blokad ulic i starć milicji z nacjonalistami.



FILMY I ZDJĘCIA!
FILMY I ZDJĘCIA 2
FILMY I ZDJĘCIA 3


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/01/2011 16:29
OMG.


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5380 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/01/2011 16:35
Patrząc na takie obrazki, nie mam pojęcia dokąd zmierza ten świat ...
Po prostu chore, nic innego nie przychodzi mi do głowy.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5585 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/01/2011 17:20
ja pierdole , gruuuuuba przesada . szkoda dziecka...oj szkoda .


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/01/2011 10:06
Mogłeś wkleić sam link do fotki i wystarczyłoby... mała kto ma ochotę oglądać spedalone ryje w dodatku z tym biednym nie świadomym niczego dzieciątkiem! Aa


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2011 22:39
Terlikowski: Homolobbyści w natarciu


  Cytat:  
Zakazać wątpliwości, opisywania historii, a nawet żartów. Taki jest cel homo-lobbystów. A najlepszym na to dowodem jest treść pozwu, jaki otrzymałem kilka dni temu.

Ten dokument powinien przejść do historii absurdów prawnych. Ale niestety prawdopodobne jest także to, że przejdzie on do historii orzecznictwa w Polsce i zapoczątkuje proces skazywania ludzi za obronę normalności. Mowa o pozwie przeciw „Rzeczpospolitej”, Andrzejowi Krauze i mnie, który skierowało do sądu dwoje „obrażonych” homoseksualistów.

Już sama lektura tego – stworzonego przez radcę prawnego Jacka Świecę – dokumentu wywołać może spazmy śmiechu. I wywoływałaby, gdyby nie fakt, że dokument ten nie jest zapisem kabaretu, ale… pozwem sądowym. A znając standardy zachodniej Europy, które coraz szybciej trafiają także do polskiego sądownictwa, można się obawiać, że – jeśli nie ten, to następny pozew stanie się podstawą wyroku. Ale na razie można jeszcze z twórczości Jacka Świecy żartować i zapoznawać się z nią bezkarnie (mam nadzieję).

Nie jesteś homolobbystą – milcz!

Co zatem zarzucają mi pozywający? Otóż po pierwsze, że rozpowszechniam (a tym samym obrażam, podobnie jak Maciej Rybiński i Andrzej Krauze) „nieuprawnione, nierzetelne […] nieprawdziwe informacje nt. homoseksualności, biseksualności i związków osób tej samej płci poprzez porównanie takich związków do zoofilii”. A dalej jest jeszcze mocniej: „Homoseksualność ani biseksualność nie są chorobami, ale orientacjami seksualnymi równorzędnymi z heteroseksualnością. Jest to fakt powszechnie znany, a wiedzę w tym zakresie można łatwo uzyskać – zarówno z aktualnej literatury fachowej krajowej i zagranicznej, jak i od osób wykonujących zawody związane z seksuologią, psychiatrią i psychologią, a ponadto z powszechnie dostępnych mediów elektronicznych” – oznajmia autor pozwu. I wnioskuje: „zaprzeczanie bądź ignorowanie tej wiedzy na rzecz osobistych uprzedzeń i zakorzenionych niechęci nie może mieć miejsca na forum publicznym i powinno rodzić konsekwencje prawne”.


Czyli ujmując rzecz w skrócie, jeśli nie zgadzasz się z opiniami części środowisk medycznych i psychiatrycznych, jeśli nie uważasz, że homoseksualizm jest normą, jeśli nie godzisz się z uznaniem, że odbyt jest narządem płciowym, to masz milczeć. Bo jeśli odważysz się wyrazić opinię inną – możesz zostać skazany. I nie ma znaczenia, że Twoja opinia jeszcze kilkadziesiąt lat temu był powszechna. Nie ma znaczenia fakt, że każdy uczciwy lekarz powie, że homoseksualizm nie jest normą zdrowotną, bo wywołuje szereg schorzeń. To wszystko się nie liczy. A na straży tego, by nikt nie mówił prawdy, ma stać – zdaniem pozywających – sąd.

Zakazać żartów

Zakazane jednak ma być nie tylko odrzucanie wersji homolobbystów, ale nawet żarty. Andrzej Krauze i Maciej Rybiński zwyczajnie kpili z postulatów środowisk gejowskich. Ale i to ma być zakazane, bowiem „w ocenie powoda i powódki […] przedmiotowy felieton […] jest okrutną kpiną z osób biseksualnych i osób homoseksualnych, prześmiewczą, złośliwą i nacechowaną złą wolą autora. Jego wyłącznym celem było dokuczenie osobom biseksualnym i homoseksualnym jako takim za to, że niewielka część z nich wyraziła oburzenie wobec rysunku A. Krauzego”.

„Okrutna kpina” powinna zaś być zakazana. Tak jak zakazane jest obrażanie uczuć religijnych. „Skoro zatem sfera uczuć religijnych korzysta ze szczególnej, wzmocnionej ochrony przed ingerencją osób trzecich, w tym szyderstwem, pogardą, poniżeniem, kpiną, wyśmiewaniem czy innym brakiem szacunku, to tym bardziej z ochrony takiej korzysta sfera relacji intymnych i emocjonalnych – niezależnie od tego, czy dotyczy to osób biseksualnych, homoseksualnych czy heteroseksualnych” – oznajmia autor pozwu. I jakoś nawet nie da się tego dorzecznie skomentować.

Nie opisywać historii

Ale zakaz żartów nie wykorzystuje pomysłowości pozywających i ich radcy prawnego. Oni chcą także, by zakazane stało się przypominanie, jak doszło do wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób. Odnosząc się do mojej skromnej osoby autor pozwu stwierdza: „W swoim artykule kwestionuje fakt, że homoseksualność nie jest chorobą, pisząc bez jakiegokolwiek uzasadnienia faktycznego, że rzekomo «działacze gejowscy» wymusili na Amerykańskim Towarzystwie Psychiatrycznym i Światowej Organizacji Zdrowia decyzje o wykreśleniu homoseksualności z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. […] Fakt wykreślenia homoseksualności z tzw. listy chorób, prowadzonej przez najbardziej prestiżowe organizacje medyczne na świecie, autor nazywa wprowadzeniem «zakazu wątpliwości». Stwierdzenia o podobnej treści, choć nie wypowiedziane tak wprost, jak w przedmiotowym artykule, zawierają też rysunek i felieton, o których mowa w powyższym pozwie. Tym samym autorzy przekroczyli granice dozwolonej krytyki przy pełnej aprobacie dziennika «Rzeczpospolita».”

Co z tego wynika? Otóż tyle, że powinienem zostać ukarany i to surowo, bowiem „wszelka przesada przekraczająca granice dozwolonej krytyki, nieusprawiedliwiona daną sytuacją […] staje się szkodliwa społecznie i jako taka musi być karana”. A kara, co także wynika z pozwu, może mieć nie tylko charakter cywilny, ale i karny.

Prawda o prokreacyjnych zdolnościach par jednopłciowych też rani

To jednak nie koniec absurdów zawartych w tym krótkim dokumencie. Jego autor przekonuje, że uznanie, iż wierność i wychowanie dzieci nie mają znaczenia dla par homoseksualnych, jest „niedopuszczalne, krzywdzące, a co najważniejsze nieprawdziwe”. Niestety pozywający nie wyjaśniają, w jaki to cudowny sposób para jednopłciowa ma doprowadzić do prokreacji? Dla mnie jest jasne, że nie może. Trudno na poważnie polemizować też z tezą, iż stwierdzenie, że proces społeczny może doprowadzić (i wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie) od akceptacji związków homoseksualnych do akceptacji związków międzygatunkowych, „demaskuje skrajną pogardę autora artykułu wobec osób biseksualnych i homoseksualnych, którymi są powód i powódka”.

Na koniec mogłem się jeszcze dowiedzieć, że choć pozywający szanują moje prawo do własnego zdania, to „autor cały swój wywód oparł na poniżającym, nieprawdziwym oraz niedopuszczalnym z punktu widzenia poszanowania przyrodzonej godności każdego człowieka porównaniu intymnej i dobrowolnej relacji dwóch osób tej samej płci do seksualnej «relacji» człowieka ze zwierzęciem, które jest zaburzeniem preferencji seksualnych”. Jakby tego było mało „niezależnie od jawnego braku szacunku dla związków osób tej samej płci autorzy próbują wykorzystać i wzmocnić negatywny i odrażający wizerunek osoby nieheteroseksualnej w społeczeństwie. Taki zabieg nie może znaleźć ochrony prawnej, ponieważ narusza zarówno najdelikatniejsze elementy tożsamości osoby jak również wizerunek i odbiór w społeczeństwie”.

Świat według pozywających

Już tylko tak pobieżne przyjrzenie się temu dokumentowi pokazuje całkowicie jednoznacznie, że moje uwagi zawarte w tekście „Rewolucja homoseksualna” nie były i nie są przesadzone. A nawet mocniej: pisząc swój tekst nie przewidziałem, że zakazane mają być nie tylko wątpliwości, ale także satyra czy przypominanie o prawdzie historycznej. Nie przyszło mi też do głowy, że „skłonność seksualna” powinna być chroniona w stopniu nie mniejszym, a być może większym niż uczucia religijne.

Pozywający całkowicie zdemaskowali cele lobby gejowskiego, jasno i wyraźnie wskazując, że ich celem nie jest równouprawnienie, nie jest prawo do swobody wypowiedzi, ale zamknięcie ust wszystkim, którzy myślą inaczej niż oni. Prawo (na razie cywilne, ale w tekście znajdują się również pogróżki o możliwości stosowania prawa karnego) ma zakazać kwestionowania „normalności” homo- czy biseksualizmu. A sądy mają pilnować, by przypadkiem ktoś nie zażartował z homoseksualisty czy nie przypomniał, jak wyglądały fakty dotyczące wykreślania homoseksualizmu z listy chorób.

W świecie pozywających nie będzie zatem miejsca dla katolików czy uczonych zajmujących się pomocą osobom homoseksualnym. Oni mają zostać wykluczeni, tak by nic nie przeszkadzało pozywającym w dobrym samopoczuciu. Nie wiem tylko, czy pozywający mają świadomość, że swoją postawą szkodzą przede wszystkim zwyczajnym homoseksualistom, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z ludźmi, dla których głównym celem jest zakazanie myślenia, mówienia i wątpliwości. I którzy niestety muszą znosić podejrzenia o to, że oni także podzielają nierozsądne przekonania autorów pozwu.

A na koniec nie mogę nie zadać pytania, które zadałem kończąc tekst „Homoseksualna rewolucja”. Pytania skierowanego do nas wszystkich: „czy rzeczywiście chcemy żyć w świecie po rewolucji homoseksualnej”? Ja nie chcę. I dlatego walczę o to, by moje dzieci mogły żyć w normalnym świecie. W którym normą jest heteroseksualność!

Tomasz P. Terlikowski
A poniżej link do strony pozywających, którzy szczycą się swoją akcją.



zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005