Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 10:56

  Tony Montana napisał:  

  niebupower napisał:  

  Thorgal napisał:  

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)



Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami. Z tego co zauważyłem Narodowiec jest czesto atakowany dlatego że umie odpowiednio argumetować swoje poglądy, jest chyba tez bezkompromisowy, a to w dzisiejszych czasach nie jest proste. Niebede go za bardzo bronił bo faktycznie robi błędy ortograficzne, ale moim zdaniem ci co go atakuja maja kompleksy i już niepotrafia rozmawiac w sposob rzeczowy - zwykle czepianie się. I tak o to skłoniłem się do tego żeby się tutaj zalogować i poraz pierwszy cos napisać. Pozdrawiam Wszystkich.



O widze, ze pojawila sie kolejna mutacja narodowca. Chce byc jak bóg, jeden ale w trzech osobach:D. Coz, nie ktorzy potrzebuja dowartosciowania na forum...



A ty kurwa Szerlokiem Holmsem jesteś że do tego doszłeś? I skąd ty wiesz czego on potrzrebuje? Dla mnie dziwne jest że gościowi chce się gadać z takimi głąbami jak ty,co wpierdalają się w temat nie mając nic do powiedzenia. A teraz wez słownik i poszukaj błędów ortograficznych w mojej wypowiedzi.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 11:40

  narodowiec napisał:  
A teraz odpowiadam koledze ktory prosil mnie o naswietlenie sprawy z historią ONR w temacie o flagach.

14 IV 1934 r. ogloszono deklaracje ideowa ONR. Tym samym dokomal sie oficjalny rozlam w Stronnictwie Narodowym. Jego przyczyny były różne Dotyczył on zarowno zagadnien ideologicznych, jak i metod dzialania. Zanim jeszcze doszlo do formalnego rozlamu w obrębie SN, zaczal z wolna dawać o sobie nurt okreslany z czasem mianem narodowego radykalizmu. Jednym z jego poczatkowych przejawow byla broszura zatytulowana " Wytyczne w sprawach żydowskiej mniejszosci slowiańskich, niemieckiej, zasad polityki gospodarczej". Opublikowane tam poglady mialy charakter antyliberalny - niefaszystowski. W końcu doszlo do podpisania wspomnianej deklaracji ideowej, i co ona zawierala:

1." Nowa partia zamierza stanac na gruncie zasad katolickich, opierajac na moralnosci katolickiej caloksztalt zycia gospodarczego i politycznego"

2. "obecny ustroj uznany za niesprawiedliwy musi zostac zastapiony przez inny, ktory by honorowal wlasnosc prywatna".

3. "Państwo polskie winno mieć charakter militarny" - i tutaj to jest chyba jeden z nielicznych czynnikow faszyzujacych.

Inne punkty mowily o stosunkach gospodarczych postulujac unarodowienie bogactw naturalnych itd.Co do rozlamu w samym ONR to podkreslic nalezy że byly to dwa rodzaje radykalizmu : jeden byl radykalizmem dzialania a drugi radykalizmem programowym. Klientele obydwu odlamow stanowiliprzewaznie mieszkancy miast i inteligencja, glownie mlode pokolenie. Do glownych mysli narodowego radykalizmu nalezal problem wartosci narodu i jego definicja, kwestia charakteru narodowego oraz stosunek do kultury narodowej - i gdzie tutaj bylo miejsce na faszyzm to nie wiem - chyba ze ty gdzies widzisz to prosze o odpowiedz, bo ja nigdzie tego nie dostrzegam.



Osobiście potępiam wszelkie radykalizmy. Znam jednak osoby o poglądach narodowych i dla ludzi inteligentnych i obiektywnych ONR Falanga i Bolesław Piasecki to zdrajcy. Przed wojną narodowi radykałowie po wojnie komuniści z chrześcijańskiego skrzydła (PAX).

Wstydem dla narodowców, a obrazą dla osób o innych pogladach byłoby zatem stworzenie flagi związanej z Pogonią Szczecin z symbolem falangi.

Niech za obraz "falangistów" i ich lojalności wobec głoszonych ideałów, a także dowodem na faszyzm i kolaborację z nazistami i komunistami posłużą nastepujące fakty:

"W ONR dochodzi do rozłamu na ONR ABC i ONR Falanga, którą bepiści [od inicjałow B.P. - Bolesław Piasecki] nazwali potem Ruchem Narodowo-Radykalnym. W Falandze obowiązywała ścisła dyscyplina i żadna funkcja nie pochodziła z wyboru. BP - Kierownik Główny sam dobierał członków naczelnego kierownictwa. Podobnie miał wyglądać ustrój Wielkiej Polski. Po Przełomie - wielkiej narodowej rewolucji - w miejsce wszystkich rozwiązanych partii miała powstać jedna Powszechna Organizacja Polityczna Narodu - przymusowa dla wszystkich prawdziwych Polaków. Zasady bepizmu miały być wpajane dzieciom i młodzieży w Powszechnej Organizacji Wychowawczej Narodu. Miało to służyć wprowadzeniu i utrzymaniu totalnych rządów charyzmatycznego wodza Bolesława Piaseckiego"

"To w latach trzydziestych Piasecki wypracował model dialogu z władzą, który przyszło mu później prowadzić z władzami PRL. W moralności tego dialogu mieściło się wysługiwanie się policji, popieranie totalnego kursu państwa i każde świństwo - w zamian za miraż udziału we władzy"

"Wybucha wojna. Piasecki odbiera kartę mobilizacyjną. Walczy w Warszawskiej Brygadzie Pancerno-Motorowej, dowodzonej przez późniejszego Komendanta Głównego AK, płk. Grota-Roweckiego. Do Warszawy wraca w październiku.
W tym czasie szef warszawskiego Ruchu Narodowo-Radykalnego Andrzej Świetlicki w porozumieniu z Niemcami tworzy kolaboracyjną Narodową Organizację Radykalną. Od niemieckiej administracji otrzymuje do dyspozycji dawny lokal Związku Młodej Polski w Alejach Ujazdowskich oraz mieszkanie przebywającego na Zachodzie Juliana Tuwima. Stosunek Piaseckiego do nowej organizacji jest niejasny. Micewski uważa, że Świetlicki działał za wiedzą Piaseckiego, inny współpracownik - Włodzimierz Sznarbachowski - twierdzi wprost, że "Piasecki przed najbliższymi nie ukrywał, że prowadzi rozmowy z Wehrmachtem i myśli o stworzeniu rządu okrojonej Polski"

"Tymczasem na Zamku dochodzi do najbardziej chyba niezwykłego i tajemniczego spotkania w dziejach najnowszych Polski. Antysowiecki polski faszysta, szef ONR Falanga, spotyka się z generałem radzieckiego bezpieczeństwa, późniejszym szefem KGB - osławionym Iwanem Aleksandrowiczem Sierowem, współodpowiedzialnym za mord w Katyniu, tym samym, który wkrótce podstępnie aresztuje 16 przywódców Polski Podziemnej. Spotkanie kończy się przekazaniem Piaseckiego polskim komunistom i w efekcie uwolnieniem."

"Piasecki zawsze był skłonny oddawać usługi o charakterze wywiadowczym i informacyjnym, jeśli mógł z tym wiązać nadzieję na współudział we władzy. Ten wielki człowiek z wielkimi ideami zawsze służy policji, zawsze jest przez nią ochraniany. Jest jakaś dysproporcja między głoszonymi celami a banalnością, małością, kryminalnością metod"


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 12:13

  Bator napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  niebupower napisał:  

  Thorgal napisał:  

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)



Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami. Z tego co zauważyłem Narodowiec jest czesto atakowany dlatego że umie odpowiednio argumetować swoje poglądy, jest chyba tez bezkompromisowy, a to w dzisiejszych czasach nie jest proste. Niebede go za bardzo bronił bo faktycznie robi błędy ortograficzne, ale moim zdaniem ci co go atakuja maja kompleksy i już niepotrafia rozmawiac w sposob rzeczowy - zwykle czepianie się. I tak o to skłoniłem się do tego żeby się tutaj zalogować i poraz pierwszy cos napisać. Pozdrawiam Wszystkich.



O widze, ze pojawila sie kolejna mutacja narodowca. Chce byc jak bóg, jeden ale w trzech osobach:D. Coz, nie ktorzy potrzebuja dowartosciowania na forum...



A ty kurwa Szerlokiem Holmsem jesteś że do tego doszłeś? I skąd ty wiesz czego on potrzrebuje? Dla mnie dziwne jest że gościowi chce się gadać z takimi głąbami jak ty,co wpierdalają się w temat nie mając nic do powiedzenia. A teraz wez słownik i poszukaj błędów ortograficznych w mojej wypowiedzi.



a teraz odpowiadam:
1. a czy ja czepialem sie bledow ortograficznych? odp. NIE, a calosc zacytowalem wylacznie z lenistwa.
2. uzywam wulgaryzmow bo mi sie ktos nie podoba? odp. NIE, wiec nie zycze sobie nazywania mnie gląbem. z góry dziekuje.
3. nie potrzeba byc "Szerlokiem Holmsem", wystarczy tylko logicznie pomyslec. Mamy kolejna wypowiedz nowego uzytkownika chwalaca jednego pana, wszystkie napisane w jednym stylu, bardzo podobnym. Nie wydaje ci sie to podejrzane?A dodatkowo wystarczy przyjrzec sie profilowi niebupower. podaje (w rybryczce strona internetowa - w domysle wlasna) strone www.wegetarianizm.pl, ktora nie istnieje. Podana strona ma wskazywac na alternatywnosc tego mlodzienca, co ma zwiekszyc wiarygodnosc zdania "Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami ". W koncu komplement od "Przeciwnika" ma wiekszą wartosc niz od sojusznika. Po prostu mamy tu z sytuacja, gdy ktos chce sie koniecznie wylansowac, uzywajac prostego politycznego PR. A chyba zgodzisz sie ze mna, ze zakladanie sobie kont tylko po to, by pochwalic swoje wypowiedzi nie jest uczciwe, ale pokazuje małostkowość i kompleksy. Stąd m.in. wnioskuje o kompleksach co poniektorych.
ps. a moze ja tez sobie zaloze jeszcze jedno konto, nazwe sie np. "wszechpolak" i napisze np. "Nie zgadzam sie z pogladami Tonego Montany, ale zajebiscie argumentuje swoje zdanie.":P. I bedzię to uczciwe i powazne? Odpowiedz doskonale znasz.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 12:43

  Tony Montana napisał:  

  Bator napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  niebupower napisał:  

  Thorgal napisał:  

  narodowiec napisał:  
Szkoda slow. jestem zarzenowany poziomem argumentacji. Jest mi smutno ze takie osoby wypowiadaja sie na forum. Bez komentarza.



Dbajmy o poprawność języka polskiego! Błąd ortograficzny i merytoryczny(?) w jednym.
Spójrzmy jak zdefiniowano to słowo w Słowniku Jezyka Polskiego PWN.
Zażenowany «taki, który się zażenował, zawstydził; będący wyrazem zażenowania»
Czym jest zażenowanie?
zażenowanie «uczucie lekkiego zawstydzenia, zakłopotania; onieśmielenie, zmieszanie»

Rozumiem zatem, że kolega narodowiec zakłopotał się, onieśmielił się i zmieszał poziomem argumentacji prezentowanym przez swojego adwersarza. Wspaniale! Okazuje się, że tych którzy ze strachu przed nieznanym, nierozumiałym i innym uciekają we wszelkie radykalizmy można jednak nawrócić ;-)



Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami. Z tego co zauważyłem Narodowiec jest czesto atakowany dlatego że umie odpowiednio argumetować swoje poglądy, jest chyba tez bezkompromisowy, a to w dzisiejszych czasach nie jest proste. Niebede go za bardzo bronił bo faktycznie robi błędy ortograficzne, ale moim zdaniem ci co go atakuja maja kompleksy i już niepotrafia rozmawiac w sposob rzeczowy - zwykle czepianie się. I tak o to skłoniłem się do tego żeby się tutaj zalogować i poraz pierwszy cos napisać. Pozdrawiam Wszystkich.



O widze, ze pojawila sie kolejna mutacja narodowca. Chce byc jak bóg, jeden ale w trzech osobach:D. Coz, nie ktorzy potrzebuja dowartosciowania na forum...



A ty kurwa Szerlokiem Holmsem jesteś że do tego doszłeś? I skąd ty wiesz czego on potrzrebuje? Dla mnie dziwne jest że gościowi chce się gadać z takimi głąbami jak ty,co wpierdalają się w temat nie mając nic do powiedzenia. A teraz wez słownik i poszukaj błędów ortograficznych w mojej wypowiedzi.



a teraz odpowiadam:
1. a czy ja czepialem sie bledow ortograficznych? odp. NIE, a calosc zacytowalem wylacznie z lenistwa.
2. uzywam wulgaryzmow bo mi sie ktos nie podoba? odp. NIE, wiec nie zycze sobie nazywania mnie gląbem. z góry dziekuje.
3. nie potrzeba byc "Szerlokiem Holmsem", wystarczy tylko logicznie pomyslec. Mamy kolejna wypowiedz nowego uzytkownika chwalaca jednego pana, wszystkie napisane w jednym stylu, bardzo podobnym. Nie wydaje ci sie to podejrzane?A dodatkowo wystarczy przyjrzec sie profilowi niebupower. podaje (w rybryczce strona internetowa - w domysle wlasna) strone www.wegetarianizm.pl, ktora nie istnieje. Podana strona ma wskazywac na alternatywnosc tego mlodzienca, co ma zwiekszyc wiarygodnosc zdania "Od dłuższego czasu się przyglądam postom tych osob które tutaj piszą, szczegolnie postom Narodowca i Pcheli ponieważ są bardzo ciekawie, mimo że zupełnie się niezgadzam z tymi pogladami ". W koncu komplement od "Przeciwnika" ma wiekszą wartosc niz od sojusznika. Po prostu mamy tu z sytuacja, gdy ktos chce sie koniecznie wylansowac, uzywajac prostego politycznego PR. A chyba zgodzisz sie ze mna, ze zakladanie sobie kont tylko po to, by pochwalic swoje wypowiedzi nie jest uczciwe, ale pokazuje małostkowość i kompleksy. Stąd m.in. wnioskuje o kompleksach co poniektorych.
ps. a moze ja tez sobie zaloze jeszcze jedno konto, nazwe sie np. "wszechpolak" i napisze np. "Nie zgadzam sie z pogladami Tonego Montany, ale zajebiscie argumentuje swoje zdanie.":P. I bedzię to uczciwe i powazne? Odpowiedz doskonale znasz.



1.W tym wypadku choć jest zdanie skierowane do ciebie to tyczy kogokolwiek kto chciałby używać ortografii jako argumentów.A swoją drogą oczywiste że lepiej aby ludzie nie popełniali takich błędów(osobiście też nie jestem mistrzem ortografii).
2.Co do ''mięcha'' to jakoś nie potrafie tego skwitować... a co do głąba to wyjaśniam w pkt.3.
3.Jednak bawisz się w ''Szerloka'' bo to są tylko twoje przypuszczenia.Dopuki oskarżonemu nie udowodni się winy nie jest winny.A ty wjeżdzasz odrazu z tym dowartościowaniem(bez jakiejkolwiek argumentacji) które jest już ''stare,niemodne i...do ciebie podobne'' :P .Owszem,jeśli to co piszesz by się zgadzało to masz racje ale nie masz takiej pewności.Dlatego czytając twoją wypowiedz zdecydowałem się tak cie nazwać jak nazwałem.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:00
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:33 [4 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:04
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:33 [2 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:14
Nie cytuje bo by sie za bardzo burdel zrobil.
1. co do ortografii to uzgodnilismy stanowisko :D, zgadzam sie z Toba, ze lepiej nie robic bledow.
2. pozostanie milczeniem
3. doskonale znam i rozumiem sens domniemania niewinności. Ja wyrazilem swoje zdanie, ktore wynika wbrew pozorom nie z przypuszczen, ale zwyklej analizy forum. Wystarczy przejrzec troche postów, by wylapac powazne podobienstwa budowy zdan, sposobu wyrazania sie itp. kilku roznych uzytkownikow a to nie chodzi na forum. Co do "szerloka", nawet nie probuje sie porywnowac z tym geniuszem logiki, wiec nazywanie mnie "Scherlockiem Holmsem" odczytuje tylko jako komplement.:P A co do udowodnienia. Jeden z ulubionych posłów Narodowca (jak wynika z jego kilku postów) Wierzejski tez co chwila rzuca oskarzenia na rozne osoby, mowi ze Kwasniewski jest przestepca itp, wiec zadzialalo stare porzekadlo: "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Zreszta nie mam mozliwosci udowodnienia, moge tylko zasugerowac "dokonanie czyynosci sprawdzajacych" odpowiednim osobom. i to tyle w tym temacie


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:24
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:33 [1 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:31
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:33 [2 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:33
Napisalem trzech, bo Osoba o nicku NR wyraznie inaczej formuluje zdania. Moja wypowiedz miala zdopingowac do sprawdzenia pewnych rzeczy, bo ostatnio na forum zbyt duzo dziwnych uzytkownikow jest. Bo mi nadal bardzo dziwne sie wydaje, by ktos specjalnie logowal sie, by wyrazic swoje zdanie w ten sposob.
A co do ortografii to odsyłam do pkt. 7 zasad pisania wypowiedzi regulaminu forum. Prosze tym razem w imieniu wszystkich zwracajacych na ortografie, bys nie traktowal postu, w ktorym ktos wytknie Tobie blad, jako atak na Ciebie. Chodzi im o czystosc naszego jezyka, a uwazam, ze od studenta (bo nieraz pisales, ze jestes studentem) trzeba wymagac poprawnosci ortograficznej. to by bylo na tyle. Mam nadzieje, ze do sprawdzenia dojdzie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:45
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:34 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 14:53

  narodowiec napisał:  

  Tony Montana napisał:  
Napisalem trzech, bo Osoba o nicku NR wyraznie inaczej formuluje zdania. Moja wypowiedz miala zdopingowac do sprawdzenia pewnych rzeczy, bo ostatnio na forum zbyt duzo dziwnych uzytkownikow jest. Bo mi nadal bardzo dziwne sie wydaje, by ktos specjalnie logowal sie, by wyrazic swoje zdanie w ten sposob.
A co do ortografii to odsyłam do pkt. 7 zasad pisania wypowiedzi regulaminu forum. Prosze tym razem w imieniu wszystkich zwracajacych na ortografie, bys nie traktowal postu, w ktorym ktos wytknie Tobie blad, jako atak na Ciebie. Chodzi im o czystosc naszego jezyka, a uwazam, ze od studenta (bo nieraz pisales, ze jestes studentem) trzeba wymagac poprawnosci ortograficznej. to by bylo na tyle. Mam nadzieje, ze do sprawdzenia dojdzie.



Ale zauważ ze to był duży atak i ja to tak odbieram, ale wiem ze oliwa sprawiedliwa a bronic to ja sie sam umiem szczególnie wtedy gdy ktoś mi pisze że jestem zakłopotany, tylko w czym- chyba nietrudno sie obronic przed czymś takim, chociaz raczej sie powinno wyśmiać. I apeluje do wszystkich osób które sie zgadzają ze mną w poglądach żeby mnie nie broniły bo ja to sam zrobie, póżniej mnie ktoś będzie posadzal o to że to moze ja sie loguje i pisze jakieś posty. Druga sprawa to taka że ja wiem ze sam popełniasz błedy ortograficzne i to ja kiedys zauważyłem w rozmowie z tobą . Po trzecie nie atakuje tutaj żadnej osoby , widze ze bardzo przewrotnie argumentujesz, a jakbys przeglądnął te forum to zauwazysz ze cały czas ktos sie mnie czepia, ciągle komus cos nie pasuje w moich postach - ale to nie moj problem. Nie musze sie tłumaczyc tutaj z niczego, takie poprostu mam poglady, a mam tez nadzieje ze sie wyjasni cos z ta osoba.




Owszem zdarza mi sie czasem popelniac bledy, choc akurat jak pamietam to jako ortograficzny zaliczyles rozpoczecie zdania od malej litery. Mniejsza o to. Ciesze sie jak ktos mi zwraca uwage, gdyz tylko w ten sposob mozna je wyeliminowac. Od siebie wymagam nie robienia bledow i pracuje nad tym, by ich nie popelniac.
ps. Ja nie widze, zebym napisal ze kogokolwiek atakujesz, wiec zdania: Po trzecie nie atakuje tutaj żadnej osoby , widze ze bardzo przewrotnie argumentujesz" nie rozumiem. Moze nie do mnie jest adresowane.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 15:04
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:34 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 15:19
Wielki blad ja rozumiem jako ortograficzny. Nie da sie powiedziec o bledzie interpunkcyjnym ze to wielki blad.

Jesli sprawa sie wyjasni, bede bardzo zadowolony. Uczciwosc ponad wszystko. Jesli ze wszech miar okazesz sie niewinny oczywiscie Cie oficjalnie przeprosze.

ps. nie wiedzialem ze mam sobie podobnych kolegow na tym forum:P.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 15:39

  Tony Montana napisał:  
Wielki blad ja rozumiem jako ortograficzny. Nie da sie powiedziec o bledzie interpunkcyjnym ze to wielki blad.

Jesli sprawa sie wyjasni, bede bardzo zadowolony. Uczciwosc ponad wszystko. Jesli ze wszech miar okazesz sie niewinny oczywiscie Cie oficjalnie przeprosze.

ps. nie wiedzialem ze mam sobie podobnych kolegow na tym forum:P.



Ależ ostre wymiany zdań padały na tym forum między Tonym Montaną i Narodowcem.Myślę , że Narodowiec jest wporządku i napewno nigdy nie zrobiłby czegoś takiego jak wychwalanie się na forum , przez inny nick.Mimo iż mamy chyba inne poglądy(akurat ja też uważam , że Kwaśniewski to kawał chama i dziada) to mam do niego duży szacunek , bo jego posty są jednymi z najlepiej z argumentowanych na tym forum.Aha i teraz nie myslcie sobie , że mi Nardowiec kazał napisac taki post , bo ja to pisze z serca i z tego co widzę , a dawanie takich oskarżeń jakie zadał Montana sa po prostu śmieszne i żenujące.Tyle.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 16:16
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:34 [1 raz(y)]


niebupower
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6632 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 18:04
Kogoś tu chyba nieźle popierdoliło JA NIE JESTEM NARODWIEC i chuj


niebupower
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6632 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 18:05
i dlaczego jeszcze niedostałem żadnej gwiazdki

Za moje mondre posty powinien być od wczoraj modem na tym forum

NIEBUSZEWO ZAWSZE BIAŁE


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 18:06
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:34 [3 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6957 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2006 18:18

  narodowiec napisał:  
Użytkownicy on line o godz. 18.05

Bzyku, crls, GraC, Gruby, kaktus20, kibic24, Łysy, narodowiec, niebupower, Pirat, Rafii, Randall McMurphy

Edit: zanim się spostrzegłem to widze ze już coś napisał - ciekawe ktora czesc niebuszewa jest biała?



To nie jest zaden dowod, wystarczy korzystac z dwoch roznych przegladarek np IE i Mozilla firefox.

ps. widze ze Nebupower zapomnial sie, ze nie zgadza sie z pogladami Narodowca...hehe, tak jak to napisal Narodowiec: oliwa jest sprawiedliwa, zawsze na wierzch wypływa


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005