Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 11:51
do Dejvi:
proponuje Ci lepiej sie wczytac.


- Tylko Pogoń -
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7392 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 11:57

  Cytat:  
Jesli sobie nie wyobrazasz to zapraszam do Berlina.
Tu jest caly przekroj nacji i orientacji z prezydentem miasta (pedalem) na czele.
Kiedy wpadasz do centrum to czujesz sie jakbys przez przypadek znalazl sie na ulicach w Istanbule,a kiedy wychodzisz z psem na spacer to masz wspanialy widok przed oczami jak dwoch typow maca sie po jajach na lawce w parku,
nie wspominajac o delikfentach ,ktorzy za sam wyglad w Szczecinie badz innym polskim miescie wyladowali by na ostrym dyzurze.
Nie wiem jak inni,ale ja jadac do Polski ciesze sie miedzy innymi z tego ,ze odpoczne od dziwactwa,ktore na codzien widze i chcialbym zeby jak najdluzej tak zostalo.


ehehe ale ja sie nigdzie nie wybieram po żadnych Berlinach,tu jest moja ojczyzna a to co sie dzieje w Berlinie pierdoli mnie zdeczka :D
Lepiej odpoczywaj od pedaluchów i nie pisz pierdół ;)
ps. nie mam psa
ps2. chcesz żeby tak było w Polsce?


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 12:36

  Aras Capone napisał:  
W czym, ci biali chrześcijańscy rasiści są lepsi od tolerancyjnych Murzynów, Żydów, Latynosów itp?
.



Tolerancyjnych murzynów?
Może kiedyś będziesz miał okazje zagościć na murzyńskich dzielnicach w Stanach – wtedy twoi czarni bracia pokażą ci jak to oni tolerują białych.
Ale co tam , przecież to biali są rasistami.

Żydzi również są tolerancyjni , szczególnie ich historycy , dziennikarze itd. Którzy twierdzą że Polska jest głównym winowajcą holocaustu a Armia Krajowa była organizacją żydobójczą.
Jednocześnie szkoły na całym świecie uczą historii holocaustu według motywu „zbrodnie nazistów polskich”.
Oczywiście nie pomagają żadne „sprostowania” że nasi rodacy uratowali 300-400 tyś żydów za co niemcy rozstrzelali i powiesili 150 tyś Polaków!

A cały antysemityzm jest dla żydów dobrym interesem. Dzięki temu mogą szantażować wiele państw , społeczeństw i organizacji , wymuszać wiele ustępstw i niszczyć jednych a wywyższać drugich.

PS.skoro wszyscy jesteście tacy tolerancyjni to czemu nie tolerujecie tych "nietolerancyjnych"?


Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 12:37
Chlopie czytaj uwaznie
Napisalem co sie dzieje za Odra,raptem rzut beretem od Ciebie
To byla mala aluzja do wszystkich "tolerancyjnych",
bo watpie czy byli by tak otwarci na swiat gdyby pewnego dnia obudzili sie w takiej Polsce
W miescie w ktorym dzielnice muzulmanskie rosna jak grzyby po deszczu ,a w bramie zamiast jakiegos jakiegos podpitego zulka stoi turas ,ktory "przyjaznym" spojrzeniem daje Ci do zrozumienia ,ze juz nie jestes u siebie.
Na dzien dzisiejszy jest to nierealne,ale w dluzszej perspektywie ,kto wie...

PS.Nie musisz miec psa.Jak dla mnie to mozesz sobie akwarium kupic,albo nawet znaczki zbierac;)....i czy ja gdzies napisalem ,ze chce takiej Polski?


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 12:57
...chyba najwiekszym problemem nie tylko forumowiczow jest cholerne stereotypizowanie... "Bo Murzyn jest taki, Żyd taki, gej taki...." .........

Odsnosnie kwestii polsko- zydowsko-niemieckiej juz kogos w innym temacie odsylalam do "Poczatku" Szczypiorskiego. Polecam i naprawde warto przeczytac kilka razy, nim wyda sie jakies sady o poszczegolnych nacjach.

Gratuluje tez bezmyslnego powtarzania po innych i checi przypodobania sie niektorym. Oczywiscie, nie mowie o wszystkich, ale o pewnej czesci... I ta "pewna czesc" wie, ze o niej mowie...

Tolerancja ma swoje granice, a ta granica jest czynienie krzywdy drugiej osobie. Wiec tolerancja nie obejmuje morderstw, kradziezy, pobic... Ktos napisal wyzej, ze tolerancja nie rowna sie zgadzania z czyimis pogladami. I jak najbardziej sie z tym zgadzam.

Szczytem tolerancji jest akceptowanie pogladow odmiennych od naszych... A tu szerzy sie etykietowanie i wyzywanie od pojebow... Rzeczowa dyskusja jest jak najbardziej na miejscu, a inwektywy lepiej zachowac dla siebie... Niektorzy sa fanatykami swoich ideologii i wiadomo, ze poki sami sie nie zorientuja, ze zniewola ich jakias doktryna czy poglady, obrazanie ich i podawanie kontrargumentow to rzucanie grochem o sciane... Z drugiej strony czlowiek bez jakiegokolwiek stosunku do swiata nie posiada kregoslupa... Wazne, by nie uznawac swoich racji za jedyne sluszne, a dopuszczac tez inne mozliwosci...

NIENAWISC- ta kwestia jest poruszona w "ogorkowym..." Powtorze tylko- sprowadzam geja, lesbijke do wymiaru czlowieczenstwa, do jednostki i nie widze pwoodu, dla ktorego zasluguja na gazowanie czy rozstrzelanie jako wartosciowi ludzie...

pozdr.


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:00
Nie uogolniajmy. To, ze w Stanach murzyni stanowia "twardą" rasę nie oznacza, ze podobnie jest u nas. Nie kazdy murzyn musi byc zlodziejem, gwalcicielem i przestepcą. Zeby sie o tym przekonac, proponuje sobie pochodzic po kilku uczelniach gdzie studiuje kilkudziesieciu ludzi z Afryki. Sa mili i inteligentni, a nalepianie im kartki "czarnuch do Afryki" jest zwyklym przejawem chamstwa i nietolerancji.

Do moderatorow: Nie lepiej zakazac rozmow o rasizmie/antysemityzmie ? Dochodzi do niepotrzebnych prowokacji.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:06

  PSG. napisał:  

  Aras Capone napisał:  
W czym, ci biali chrześcijańscy rasiści są lepsi od tolerancyjnych Murzynów, Żydów, Latynosów itp?
.



Tolerancyjnych murzynów?
Może kiedyś będziesz miał okazje zagościć na murzyńskich dzielnicach w Stanach – wtedy twoi czarni bracia pokażą ci jak to oni tolerują białych.
Ale co tam , przecież to biali są rasistami.

Żydzi również są tolerancyjni , szczególnie ich historycy , dziennikarze itd. Którzy twierdzą że Polska jest głównym winowajcą holocaustu a Armia Krajowa była organizacją żydobójczą.
Jednocześnie szkoły na całym świecie uczą historii holocaustu według motywu „zbrodnie nazistów polskich”.
Oczywiście nie pomagają żadne „sprostowania” że nasi rodacy uratowali 300-400 tyś żydów za co niemcy rozstrzelali i powiesili 150 tyś Polaków!

A cały antysemityzm jest dla żydów dobrym interesem. Dzięki temu mogą szantażować wiele państw , społeczeństw i organizacji , wymuszać wiele ustępstw i niszczyć jednych a wywyższać drugich.

PS.skoro wszyscy jesteście tacy tolerancyjni to czemu nie tolerujecie tych "nietolerancyjnych"?




nietolerancji się nie toleruje

chłopie podajesz skrajne przypadki. Czy myślisz, że zwykli kulturalni mieszkańcy np. Jamajki czy RPA
uważają białych za gorszych od siebie? Nie. Biali, czarni, żółci są równi. Naturalnie, że wśród każdej
nacji znajdą się rasiści i to jest złe.
Tak samo nie toleruje białych rasistów jak i rasistów Murzynów. Nietolerancji się nietoleruje
niezależnie czy dzieje się to w Polsce czy na Mozambiku.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:30

  ToMeK MKS napisał:  

  Cytat:  
No myślę że z tą PO to przesadziłeś, przecież ten problem ciągnie się już długi okres czasu i nie tylko PiS z tym się borykał. Generalni to mniejszość homoseksualna nie przeszkadza mi, co mnie obchodzi czyjeś życie intymne mam własne ułożone i to mi wystarcza. Ale wychowany w naszym kraju pewne normy etyczne powodują że jak widzę dwóch panów całujących się to mam pewien odruch wymiotny a to już mi bardzo przeszkadza, podobnie ma się sytuacja odnośnie kobiet. Odnośnie żydów i innych nie będę się wypowiadał bo w tym kraju jak się trochę dorobisz to zaraz robią z ciebie żyda, sbeka, komucha, itd.


Pierdolenie o Chopinie :)
Może i ciągnie się ten problem ale nie w takie skali ogarniasz ? Zaprzeczasz sam sobie pierw piszesz ze pedaluchy ci nie przeszkadzają a później że byś sie na nich zrzygał :D
Jak już sie dorobisz to wypadało by sie podzielić ...
Teraz powiem ci że u mnie w mieście startowała kandydatka z listy PO która jest lesbom już nie powiem gdzie pracuje bo obrzygasz monitor :D :D :D



Oj chłopie czytaj uważnie, życie intymnie mnie nie interesuje co innego jak z życia intymnego robisz pokaz na całe miasto, ale to moje zdanie


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:30
Nie rozumiem czemu ktos podaje za przyklad jak to murzyni sa zli w Stanach, a co biali to aniolki i i nie handluja narkotykami ani nie morduja, nie no pewnie przeciez wszyscy murzyni sa zli i najgorsi a biali to supermeny ehhhh....Jest wielu czarnych co zrobili dla swiata wiele dobrego i sa tacy co zrobili wiele zlego, tak samo biali sa dobrzy i zli, a nie ze wszyscy czarni sa zli a wszyscy biali sa dobrzy, ludzi trzeba oceniac po tym jacy sa a nie po kolorze skory.

PS. obiecalem sobie ze nie bede sie mieszal w ten temat, ale musialem sie wypowiedziec.


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:43
G: Posłuchaj nie musze się lepiej wczytać to jeszcze potrafie, powiedz mi czy ktoś najeżdza na jakie kolwiek osoby z tego forum? nie więc nie musze usuwać postów bo nie mam do tego podstaw.

eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.


Pogoń To My!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:57

  Dejvi napisał:  
G: Posłuchaj nie musze się lepiej wczytać to jeszcze potrafie, powiedz mi czy ktoś najeżdza na jakie kolwiek osoby z tego forum? nie więc nie musze usuwać postów bo nie mam do tego podstaw.

eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.

Śmiech na sali. Idąc tym tokiem "myślenia" (przepraszam osoby myślące) mógłbym powiedzieć "babcia Dejviego do gazu!!!!!!!". No bo przecież babcia Dejviego nie udziela się na tym forum, a mam prawo do wyrażenia opinii, kogo należy zagazować, a kogo nie.
Ale, jak na kulturalnego człowieka przystało, nie powiem tego co mógłbym powiedzieć.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 13:59

  Szołn napisał:  

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.


  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo yntelygentne pokolenie nam rośnie (chodzi mi nie tyle o poglądy, a o ich "głębię"), idealni kandydaci do udziału w poprawie infrastruktury naszego kraju (kopanie rowów, naprawa kanalizacji itp.).



ehh bez napinki ale niestety sie zgodze ...

Jak w szkole ktos pobije 2 to nei znaczy ze cala szkola jest "nienormalna" prawda ?
Np. gdyby nie Zydzi mojej rodziny by nie bylo, no moze bylaby ale nei miala tyle pieniedzy co ma teraz .. ( w sensie mialaby mniej ) Murzyni ? przeszkadzaja wam ? :| paranoja .... rozumiem nie tolerancji pedalow bo troche to denerwujace te jego slowka oraz ubior no i taki "delikatny ahh.." wiec z pedalami sie zgodze ale ..>
Zydzi ? Murzyni ? prezeszkadzaja wam ? tak samo ludzie niewierzacy w jedynego Boga przeszkadzaja wam ? :| bo mi jakos nie poniewaz nie widze do tego powodow ...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:02

  Szołn napisał:  

  Dejvi napisał:  
G: Posłuchaj nie musze się lepiej wczytać to jeszcze potrafie, powiedz mi czy ktoś najeżdza na jakie kolwiek osoby z tego forum? nie więc nie musze usuwać postów bo nie mam do tego podstaw.

eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.

Śmiech na sali. Idąc tym tokiem "myślenia" (przepraszam osoby myślące) mógłbym powiedzieć "babcia Dejviego do gazu!!!!!!!". No bo przecież babcia Dejviego nie udziela się na tym forum, a mam prawo do wyrażenia opinii, kogo należy zagazować, a kogo nie.
Ale, jak na kulturalnego człowieka przystało, nie powiem tego co mógłbym powiedzieć.



Szołn co Ty wogóle piszesz? "babcia Dejviego do gazu" brzmi to w ten sposób, że dokładnie stwierdzasz czyja to Babcia a w tym co oni pisali nie ma dokładnie jaki czarnuch czy żyd tylko w liczbie mnogiej.


Pogoń To My!
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:03

  Bosmaniak napisał:  
Jesli sobie nie wyobrazasz to zapraszam do Berlina.
Tu jest caly przekroj nacji i orientacji z prezydentem miasta (pedalem) na czele.
Kiedy wpadasz do centrum to czujesz sie jakbys przez przypadek znalazl sie na ulicach w Istanbule,a kiedy wychodzisz z psem na spacer to masz wspanialy widok przed oczami jak dwoch typow maca sie po jajach na lawce w parku,
nie wspominajac o delikfentach ,ktorzy za sam wyglad w Szczecinie badz innym polskim miescie wyladowali by na ostrym dyzurze.
Nie wiem jak inni,ale ja jadac do Polski ciesze sie miedzy innymi z tego ,ze odpoczne od dziwactwa,ktore na codzien widze i chcialbym zeby jak najdluzej tak zostalo.



Osobiście też chcę aby tak zostało jak najdłużej i tylko od nas zależy czy Polska będzie normalnym krajem.

Pozdrawiam Cię B.


Obrazek jpg wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:04

  Dejvi napisał:  


eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.




Prowokacji narazie nie ma, ale moze byc, jesli admini beda tolerowac niektore wypowiedzi, badz co badz debilne.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:07

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.



tym tak jak napisales czarnuchem jest np Michael Jordan on jest dla mnie wielkim autorytetem i kto zle o nim mysli jest debilem!:/

Ostatnio edytowany przez: krls, 30 listopada 2005, 14:24 [1 raz(y)]


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:10

  Dejvi napisał:  
Szołn co Ty wogóle piszesz? "babcia Dejviego do gazu" brzmi to w ten sposób, że dokładnie stwierdzasz czyja to Babcia a w tym co oni pisali nie ma dokładnie jaki czarnuch czy żyd tylko w liczbie mnogiej.

Heheh omfg, no comments, po przeczytaniu tego postu mój układ nerwowy totalnie się rozstroił i nie wiem co mam odpisać :D


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:17

  Tomek MKS napisał:  
ehehe ale ja sie nigdzie nie wybieram po żadnych Berlinach,tu jest moja ojczyzna a to co sie dzieje w Berlinie pierdoli mnie zdeczka
Lepiej odpoczywaj od pedaluchów i nie pisz pierdół
ps. nie mam psa
ps2. chcesz żeby tak było w Polsce?



B. nie pisze pierdół tylko ostrzega nas co możemy mieć u siebie w kraju. Prawdą jest to że Polacy mają słabość jeżeli chodzi o zapatrywanie się na "zgniły zachód" przejmująć od niego pewne mody, światopoglądy i zachowania. Polacy mają swój rozum, kulturę i historię, a przez to jesteśmy wielkim narodem.

Ostatnio edytowany przez: elo, 30 listopada 2005, 14:24 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:19

  Dejvi napisał:  

  Szołn napisał:  

  Dejvi napisał:  
G: Posłuchaj nie musze się lepiej wczytać to jeszcze potrafie, powiedz mi czy ktoś najeżdza na jakie kolwiek osoby z tego forum? nie więc nie musze usuwać postów bo nie mam do tego podstaw.

eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.

Śmiech na sali. Idąc tym tokiem "myślenia" (przepraszam osoby myślące) mógłbym powiedzieć "babcia Dejviego do gazu!!!!!!!". No bo przecież babcia Dejviego nie udziela się na tym forum, a mam prawo do wyrażenia opinii, kogo należy zagazować, a kogo nie.
Ale, jak na kulturalnego człowieka przystało, nie powiem tego co mógłbym powiedzieć.



Szołn co Ty wogóle piszesz? "babcia Dejviego do gazu" brzmi to w ten sposób, że dokładnie stwierdzasz czyja to Babcia a w tym co oni pisali nie ma dokładnie jaki czarnuch czy żyd tylko w liczbie mnogiej.



Dejvi z całym szacunkiem ale w twoje rozumowanie to jest jakies nieporozumienie.
Po prostu nie wiem co mam pisac.


WYCHOWANY NA POGONI
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:41

  Dejvi napisał:  
G: Posłuchaj nie musze się lepiej wczytać to jeszcze potrafie, powiedz mi czy ktoś najeżdza na jakie kolwiek osoby z tego forum? nie więc nie musze usuwać postów bo nie mam do tego podstaw.

eJay: Jakoś nie widze żadnej poważnej prowokacji tylko wyrażenia swoich opini na temat homoseksualistów czy rasizmu mają takie prawo, temat jest trudny owszem ale to nie znaczy, że nie można się w nim wypowiadać.



hmm, skoro tak uwazasz. pzdr


- Tylko Pogoń -
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005