Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/03/2011 20:06
Co do marszu pedalstwa... Jakaś kontrmanifestacja będzie?


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 13:50

  Tasior napisał:  
Co do marszu pedalstwa... Jakaś kontrmanifestacja będzie?



Z tego co wiem to tak. Dziś jak się pojawi info to wrzucę tutaj


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 16:42
http://szczecin.kph.org.pl/index.php/2011/02/26/5-marca-manifa-roznorodnosci-2/


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5078 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 17:05
" zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne " A co to oni jakimiś lewakami są czy co ? Normalni ludzie . Specjalnie takie osoby zapraszają żeby mieć za kim się schować jak kontrmanifestacja się zbliży . Mam nadzieję że pojawi się duża grupa kibiców .


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 20:39
proponuje zrobic glosna propagande..rozwieszac plakaty dla kontrmanifestacji, rozdawac ulotki itd.....


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 22:33

  Prawa Strona Miasta napisał:  
proponuje zrobic glosna propagande..rozwieszac plakaty dla kontrmanifestacji, rozdawac ulotki itd....



Do soboty trochę mało czasu, ale można przynajmniej rozkręcić to po internecie, żeby chociaż okazała grupa z forum się pojawiła, bo mało kto w ogóle zdaje sobie sprawę z tego że szykuje się taka "manifa"!


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 22:39
Homo-faszyzm nie przejdzie ! :D


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 23:02
tolerancja! tego kury chcą? niech dadzą przykład! ja takiego zwyrodnienia tolerowac nie bede, a te ostoje cywilizacji niech się w takim razie z tym pogodzą i zaczną tolerowac to, że są nietolerowani, a nastepnie niech wypierdalają ! może bez kitu trzeba ich językiem mówić? niech zaczną to tolerować że nikt ich nie chce oglądać;]!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6901 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2011 23:13
Chyba trzeba będzie wziąć Paralizator ;) Stop tym zajebanym dupojebcom !


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2011 13:32
http://noppomorzezachodnie.wordpress.com/2011/03/03/zadamy-zakazu-pedalowania-w-szczecinie/

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=193845990646383
Obrazek gif wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 14:57 [1 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2011 22:19
CHŁOPY!! KIBOLE! A PRZEDE WSZYSTKIM DRODZY FASZYŚCI!:D


  mmszczecin napisał:  
Narodowe Odrodzenie Polski zorganizowało kontrmanifestację wobec "Manify Różnorodności". Ostrzejsze komentarze pojawiły się na forum kibicowskim.


Parada w ramach EuroPride 2010 w Warszaw...
Autor: Krzysztof Sobieraj/mmwarszawa.pl
A wszystko z powodu "Manify Różnorodności", która w sobotę, 5 marca przejdzie ulicami Szczecina.

Lokalny oddział Kampanii Przeciw Homofobii organizuje Manifę by zintegrować środowiska i osoby, które dotknął problem dyskryminacji, lub które zajmują się walką z tym zjawiskiem.

- Dyskryminacja może dotykać zarówno osoby homoseksualne, jak i grupy religijne, etniczne, a także kobiety - mówi Daniel Michalski, szef KPH w Szczecinie. - Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi problemu.

Po nagłośnieniu wydarzenia zawrzało w środowiskach narodowościowych i kibicowskich.

Członkowie Narodowego Odrodzenia Polski z naszego województwa na swojej stronie internetowej zachęcają "wszystkich zainteresowanych sprzeciwieniem się promowaniu dewiacji na ulicach Szczecina" żeby pojawili się 5 marca o godz. 11.30 na plac Lotników. To właśnie z tego miejsca w południe ruszy "Manifa Różnorodności".

- Spotykamy się, aby pokazać nasz sprzeciw wobec promowaniu dewiacji seksualnych, zwłaszcza na ulicach Szczecina - tłumaczy Arkadiusz Rzepiński, przewodniczący lokalnego koła NOP. - Nie godzimy się na hasła propagowane przez organizatorów manify, zwłaszcza na zalegalizowanie związków formalnych.

Arkadiusz Rzepiński podkreśla, że ich kontrmanifestacja jest legalna i będzie miała pokojowy charakter.

- Nie ma mowy o przemocy, staramy się również żeby hasła przez nasz głoszone nie był za bardzo agresywne - dodaje.

Na o wiele ostrzejsze komentarze - nawet na pograniczu gróźb karalnych - pozwalają sobie internauci na forum.pogononline.pl. Oczywiście anonimowo.

"Nie pozwólmy ciotom łazić bezkarnie po mieście" - pisze "kibic" podpisujący się nickiem "Prawa Strona Miasta".

"Niech się w takim razie z tym pogodzą i zaczną tolerować to, że są nietolerowani, a następnie niech wyp... do pieca" - to "TeHaCe".

"Zapamiętywać twarze i likwidować te kur... jak jakaś się na mieście trafi! Śmierć pedałom!" - dodaje na forum Pogońonline.pl "Leiu".

Jak zapewnia Daniel Michalski, przeciwnikom Manify na pewno nie uda się zastraszyć organizatorów oraz uczestników a obrażanie na forach internetowych "pójdzie im na marne".

- I tak pojawimy się na Manifie! - zapowiada. - Wstyd mi, że w moim mieście są osoby, które straszą uczestników pokojowej manifestacji piecem. Pamiętajmy, że są on symbolem wielkiej tragedii całego narodu, powinniśmy mieć szacunek do historii a nie życzyć ludziom śmierci w piecu

Szef KPH w Szczecinie podkreśla również, że utożsamianie Mnify tylko i wyłącznie ze środowiskiem homoseksualnym to pomyłka.

- To przede wszystkim święto kobiet - tłumaczy. - Manifa organizowana jest z okazji Dnia Kobiet jako hołd dla ruchu emancypacyjnego, który walczył o prawa kobiet. W tym roku mija 100 lat od pierwszej manify o prawa kobiet w Polsce.



hehe chciałem napisać też coś wcześniej, ale uznałem, że każdy wie jak trzeba reagować, tak bym był sławny... :(


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/03/2011 22:32
O ile się nie myle to kolega TeHaCe już drugi raz zaistniał na łamach regionalnej prasy lol rośnie nam powoli prawidziwa gwiazda! ;)

Artykul oczywiscie dno , szkoda tego komentować , marny autorzyna donosiciel ktory pewnie nieprzypadkowo trafił na forum spokojnie moglby liczyć na angaż w gazecie wyborczej.


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 00:22

  mmszczecin napisał:  



- To przede wszystkim święto kobiet - tłumaczy. - Manifa organizowana jest z okazji Dnia Kobiet jako hołd dla ruchu emancypacyjnego, który walczył o prawa kobiet. W tym roku mija 100 lat od pierwszej manify o prawa kobiet w Polsce.



w sumie mezczyzna to nie jest wiec moze faktycznie chce swoje swieto swietowac?


Szlugi, wóda, gołe baby !
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 08:41
Eeej, lalusiu z mojegomiasta - mnie też zacytuj do jasnej cholery!!!
Żądam tolerancji dla nietolerancji !!!!
Na pewno to czytasz!!!


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 09:59
No wy sobie jaja jakieś robicie takie parady w moim mieście!!! Jeszcze się kurwa ukrywaja pod jakimiś innymi świętami i niby nie tolerancją. Doj*** ich trzeba wsadzić kołek nie heblowany w dupe bo widze że komuś w dupie się porzewracało.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6576 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 10:01
Fenomen forum - słabość gazet!

Tak można napisać, fakt zacytowania kilku postów w artykule z MM. Niesamowite jest i to jest właśnie fenomen tego forum, że czyta je każdy- nie każdy tu pisze ale naprawdę czyta to forum masę ludzi! Politycy urzędnicy czy przypadkiem o nich się nie pisze, policja śledząca wszystko co związane z Pogonią, czy dziennikarze szukający sensaci!
Nasze gazety lub dziennikarze robiący takie artykuły ukazują dla mnie tylko jeden obraz- ich słabość. Widać już nie ma o czym pisać skoro można napisać połowę artykułu opartym na cytatach z forum! Swoją drogą dzisiaj jedynym żywicielem gazet nie są ludzie kupujący gazety tylko właśnie kibice! to właśnie MY jesteśmy najlepszym produktem marketingowym każdej taniej gazety!


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 10:28
Sorki za nie cenzuralne słowa ale poniosło mnie jak przeczytałe dzisiaj o tym. Trzeba dzisiaj poinformować o tym jak najwięcej osób dobrze by było jak by informacja została przekazana przez piekiełko. Wkońcu to my kibice przy całym karnawale dotyczącym naszego świata jesteśmy ostoją ładu moralnego w tym kraju. Jeśli pozostawimy problem to jeszcze się okarze że oni co miesią będą sobie manife na mieście robić a ja nie chcę aby moje dziecko to oglądało. Mobilizować wszystkich nawet największy karnawałowców w mieście.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 10:46
chujku tomusiu koochcynskee! chujek kolorowych chłopców ci do pupci i do buzi. jak taki oswiecony jestes to daj im sobie powiercic troszkę w oczku, no chyba ze takowy juz jesteś. to tak ode mnie za skrupulatne i niewyrwane z kontekstu cytowanie.

tak sobie myślę...takim frajerom jak ten powyżej pewnie zależy na tym, żeby jutro była zadyma, awantura, rozpierdol, avanti i chuj wie co jeszcze. pewnie takie asy jak ten i cała zgraja cweli z kph specjalnie dmuchają balon, żeby pękł, zeby było, że znowu oni biedni pobici zostali.. wiem, że to mega trudne by było, ale może ta kontrmanifa powinna się odbyć pokojowo pod hasłem tolerancja dla nietolerancji? ośmieszyć ich w taki sposób, żeby te ich postulaty okazały się kpiną (chociaz wiadomo ze już są, ale żeby ich poczynania nie trzymały się kupy). chodzi o pokazanie jak to oni swpoją tolerancję wybiórczo stosują, kiedy im to jest na rękę. to samo tyczy sie tej chujowej, czy tam tęczowej trybuny. no kurwa. cwele smieci i pedały walczą o równe prawa, o ich zdaniem normalne traktowanie, a sami się chcą wsadzić w worek pedałów, którzy są odizolowani od reszty?? wiadomo, że ta cała akcja ma być tylko akcją medialną, że takiego czegoś nie bedzie, ale właśnie może należy walczyć z nimi w sposób ośmieszający ich. bo to ze bedzie ambaras zadyma i znowu bedzie w tv o nich głośno to niestety chyba jest to na czym im zależy...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 12:23
WHO popełniła wielki błąd, że poddała się właśnie naciskom wszelkim mediom i wypisała, homoseksualizm z listy chorób. A przecież to nic innego jak choroba do której nie powinno się nic mieć, chorobę którą można leczyć. Ale jak banda pedałów i lesbijek wyłazi na ulice to już się nie robi dobrze...


Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/03/2011 16:05
Mala ciekawostka...cytując strone dewiantów:

"Gościem specjalnym Anna Grodzka prezeska Fundacji Transfuzja"

Pozwolę sobie przedstawić "gościa specjalnego" otóż:


  Cytat:  
* Anna Grodzka – urodziła się w męskim ciele i przez kilkadziesiąt lat próbowała w nim żyć. W wieku 50-kilku lat mężczyzna, którym była, dokonał transseksualnego „coming outu”. Obecnie jest już korekcie płci, założyła fundację Trans-Fuzja (http://transfuzja.org/) działającą na rzecz osób transpłciowych w Polsce. Jest bohaterką filmu dokumentalnego „Trans-akcja” w reż. Sławomira Grünberga.



Ja pierdole , świat zwariował , żeby w porządnym miescie , w biały dzień takie wynalazki miały czelnośc sie wychylać i jeszcze coś "manifestować" eek?

Przecież to woła o pomste do niebios...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005