Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 20:37
dziwne mam wrażenie że 3/4 osob tych tolerancyjnych i otwartych to ludzie którzy nigdy nie mieli styczności z murzynem, żydem i o kim w tym temacie mowa jeszcze. Za rasiste sie nie uważam, ale za nic niechciałbym w moim kraju zobaczyć takich obrazków jak wspomniane już zachowania w Niemczech, czy też Anglii gdzie troche czasu mialem okazje spedzic i wyrobic sobie opinie o murzynach, gejach itp. O ile tych pierwszych za nic nie winie bo pochodzenia sobie nie wybierali (co nie znaczy ze ich polubilem... wrecz przeciwnie) to gejów i tym podobne przypadki należałoby powystrzelać z miejsca, tak żeby oczyścić ten kraj ze ścierwa.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 20:37

  PSG. napisał:  

  Patyk napisał:  
...a co do tematu "Tolerancja jest cnota ludzi bez przekonan" - Pozdro S. i zycze powrotu do zdrowia :)



Chyba z kimś mnie pomylileś kolego ;) o ile dobrze zrozumiałem...
Niemniej jednak pozdrawiam i do zobaczyska na wiosne!


Absolutnie nie pisalem tego do Ciebie....


Sami przeciw wszystkim!!!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 21:07

  narodowiec napisał:  

  Aras Capone napisał:  
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja



Nic niemam przeciwko temu radiu, ale moim zdaniem jest nie słusznie kojarzone np; z Wszechpolakami.



a ja mam i to wiele, np. to że prowadzi je pseudokatolik (oJCIEC dYRKTOR - NIECH MU PAŁA MIĘKKĄ BĘDZIE), tak sie dziwnie składa, że rOMUŚ gIERTYCH wyrósł na tym radiu (gdzieś go tam wspominałeś jako bohatera i wogóle, jego dziadka itp.)), tak wogóle to mówisz, że nie jesteś rasistą - dziwne, że pytasz o piosenki LEGIONU - kiedyś widziałem ich koncert (live) - gest "podniesionej prawej ręki" - no coments .... j


- Tylko Pogoń -
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 22:08

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Aras Capone napisał:  
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja



Nic niemam przeciwko temu radiu, ale moim zdaniem jest nie słusznie kojarzone np; z Wszechpolakami.



a ja mam i to wiele, np. to że prowadzi je pseudokatolik (oJCIEC dYRKTOR - NIECH MU PAŁA MIĘKKĄ BĘDZIE), tak sie dziwnie składa, że rOMUŚ gIERTYCH wyrósł na tym radiu (gdzieś go tam wspominałeś jako bohatera i wogóle, jego dziadka itp.)), tak wogóle to mówisz, że nie jesteś rasistą - dziwne, że pytasz o piosenki LEGIONU - kiedyś widziałem ich koncert (live) - gest "podniesionej prawej ręki" - no coments .... j



ale go namierzyłeś...! ...trafiony - zatopiony ;) ... i jak teraz wyglądasz z tą "podniesioną ręką" ?

---

odnośnie wypowiedzi Helmuta:

Sporo w tym racji. Niejednokrotnie widziałem "live" dzielnice zamieszkane przez kolorowych w Belgii, Irlandii, Anglii, Holandii - brud, smród i ubóstwo, a do tego strach się tam pokazywać ... nikt nie chciałby, aby u nas doszło do tego samego ... to jedna strona medalu ... jednak z drugiej strony pluć Murzynowi w twarz tylko dlatego, że jest czarny, albo wykrzykiwać jakieś slogany o gazowaniu to lekka przesada ...

a z trzeciej strony to nawet w Szczecinie są takie miejsca (bynajmniej nie zamieszkane przez cudzoziemców), gdzie jest syf i zupełnie za darmoche można wyłapać "bułę" i przy okazji pozbyć się komórki ... w takich sprawach pomiędzy białym i czarnym nie ma żadnej różnicy ...

... kiedyś wyjechałem do Irlandii w celach zarobkowych. mieszkałem w Dublinie (niedaleko portu) w biedniejszej części miasta zasiedlonej głównie przez białą biedotę (robotników lub bezrobotnych) - klimaty w niczym nie różniły się od podobnych miejsc zamieszkanych przez Arabów w innych krajach ...

pozdro


lol
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 22:16

  Cytat:  
Znasz jakiegoś wielkiego czarnego literata bo ja raczej nie , natomiast białych mogę wymienić wielu.



Malo chlopie czytasz jak nie znasz ani jednego czarnego dobrego pisarza.


WYCHOWANY NA POGONI
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 22:29

  Cytat:  
dziwne mam wrażenie że 3/4 osob tych tolerancyjnych i otwartych to ludzie którzy nigdy nie mieli styczności z murzynem, żydem i o kim w tym temacie mowa jeszcze.



Zdziwilbys sie. Zwiedzilem praktycznie cala Europe, USA, Ameryke Srodkowa, Południowa, Izreal. Wiesz co Ci powiem - wiekszych debili niz biali ludzie nie widzialem.
Panowie, bardzo mało wiecie o ludziach i zyciu.To moj ostatni post w tym temacie. Pozdrawiam


WYCHOWANY NA POGONI
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 22:35

  Praga Płd napisał:  

  Cytat:  
dziwne mam wrażenie że 3/4 osob tych tolerancyjnych i otwartych to ludzie którzy nigdy nie mieli styczności z murzynem, żydem i o kim w tym temacie mowa jeszcze.



Zdziwilbys sie. Zwiedzilem praktycznie cala Europe, USA, Ameryke Srodkowa, Południowa, Izreal. Wiesz co Ci powiem - wiekszych debili niz biali ludzie nie widzialem.
Panowie, bardzo mało wiecie o ludziach i zyciu.To moj ostatni post w tym temacie. Pozdrawiam




czlowieku, ty musisz byc czarnyhahaha tak gorliwie bronisz czarnych, ze juz na swoich zaczynasz najezdzac. Wyluzuj troche


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 22:40

  czoczo napisał:  

  Praga Płd napisał:  

  Cytat:  
dziwne mam wrażenie że 3/4 osob tych tolerancyjnych i otwartych to ludzie którzy nigdy nie mieli styczności z murzynem, żydem i o kim w tym temacie mowa jeszcze.



Zdziwilbys sie. Zwiedzilem praktycznie cala Europe, USA, Ameryke Srodkowa, Południowa, Izreal. Wiesz co Ci powiem - wiekszych debili niz biali ludzie nie widzialem.
Panowie, bardzo mało wiecie o ludziach i zyciu.To moj ostatni post w tym temacie. Pozdrawiam




czlowieku, ty musisz byc czarnyhahaha tak gorliwie bronisz czarnych, ze juz na swoich zaczynasz najezdzac. Wyluzuj troche


Mialbyc to moj ostatni post ale co tam.Jestem bialym Polakiemi jestem z tego dumny, ale jak widze co gowniarze, ktorzy chuja o zyciu wiedza pieprza farmazony i glupoty to mnie kurwica bierze.


WYCHOWANY NA POGONI
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 23:08

  mccnex napisał:  

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Aras Capone napisał:  
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja



Nic niemam przeciwko temu radiu, ale moim zdaniem jest nie słusznie kojarzone np; z Wszechpolakami.



a ja mam i to wiele, np. to że prowadzi je pseudokatolik (oJCIEC dYRKTOR - NIECH MU PAŁA MIĘKKĄ BĘDZIE), tak sie dziwnie składa, że rOMUŚ gIERTYCH wyrósł na tym radiu (gdzieś go tam wspominałeś jako bohatera i wogóle, jego dziadka itp.)), tak wogóle to mówisz, że nie jesteś rasistą - dziwne, że pytasz o piosenki LEGIONU - kiedyś widziałem ich koncert (live) - gest "podniesionej prawej ręki" - no coments .... j



ale go namierzyłeś...! ...trafiony - zatopiony ;) ... i jak teraz wyglądasz z tą "podniesioną ręką" ?

---

odnośnie wypowiedzi Helmuta:

Sporo w tym racji. Niejednokrotnie widziałem "live" dzielnice zamieszkane przez kolorowych w Belgii, Irlandii, Anglii, Holandii - brud, smród i ubóstwo, a do tego strach się tam pokazywać ... nikt nie chciałby, aby u nas doszło do tego samego ... to jedna strona medalu ... jednak z drugiej strony pluć Murzynowi w twarz tylko dlatego, że jest czarny, albo wykrzykiwać jakieś slogany o gazowaniu to lekka przesada ...

a z trzeciej strony to nawet w Szczecinie są takie miejsca (bynajmniej nie zamieszkane przez cudzoziemców), gdzie jest syf i zupełnie za darmoche można wyłapać "bułę" i przy okazji pozbyć się komórki ... w takich sprawach pomiędzy białym i czarnym nie ma żadnej różnicy ...

... kiedyś wyjechałem do Irlandii w celach zarobkowych. mieszkałem w Dublinie (niedaleko portu) w biedniejszej części miasta zasiedlonej głównie przez białą biedotę (robotników lub bezrobotnych) - klimaty w niczym nie różniły się od podobnych miejsc zamieszkanych przez Arabów w innych krajach ...

pozdro



Podobnie jest w Stokholmie..W dzielnicach w ktorych mieszkaja czarni czy Araby to najniebezpieczniejsze dzielnice w tym miescie i najbrudniejsze,nie mowiac juz o tym ze jezdza po tych dzielnicach zdewastowane metra,tyle ze tam powoli juz im sie do du... dobieraja:) Pozdro


,,Vi är överallt,,- POGON
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 01:15

  Praga Płd napisał:  
... jak widze co gowniarze, ktorzy chuja o zyciu wiedza pieprza farmazony i glupoty to mnie kurwica bierze.



sam bym tego lepiej nie określił ... bedzie jeden z drugim pieprzyć ... a w dupie był i gówno widział ...

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 2 grudnia 2005, 10:33 [1 raz(y)]


lol
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 11:39

  mccnex napisał:  

  Praga Płd napisał:  
... jak widze co gowniarze, ktorzy chuja o zyciu wiedza pieprza farmazony i glupoty to mnie kurwica bierze.



sam bym tego lepiej nie określił ... bedzie jeden z drugim pierdolić ... a w dupie był i gówno widział ...



Dopisz jeszcze kto byl ten wieeek? a skad wiesz ze Ci gowniarze gowno wiedza o zyciu? Jestes ignorantem tyle..Podam pewien przyklad,swego czasu na trening chodzil z nami afroamerykanin urodzony w Polsce,na poczatku nikt z calej grupy do niego nic nie mial,ale do czasu..Ow osobnik zaczal domagac sie lepszej pozycji w grupie,przywilejow itp,az pewnego razu podaczas klotni na boisku zaczal wyzywac kolege od "pier...bialasa"gdy ten odpowiedzial mu na inwektywe w sposob analogiczny,ow osobnik zaczal sie drzec rasista i poszedl sie poskarzyc..Podalem to jako przyklad,niektorzy z was np Praga Pld czy 'wielki medrca' mccnex beda sie starac na sile pokazac jacy oni sa tolerancyjni,dobrzy..probojecie sie dowartosciowac?Jak tak to chyba nie w taki sposob.


www.sectorshop.net
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 13:32

  Czarny85 napisał:  

  mccnex napisał:  

  Praga Płd napisał:  
... jak widze co gowniarze, ktorzy chuja o zyciu wiedza pieprza farmazony i glupoty to mnie kurwica bierze.



sam bym tego lepiej nie określił ... bedzie jeden z drugim pierdolić ... a w dupie był i gówno widział ...



Dopisz jeszcze kto byl ten wieeek? a skad wiesz ze Ci gowniarze gowno wiedza o zyciu? Jestes ignorantem tyle..Podam pewien przyklad,swego czasu na trening chodzil z nami afroamerykanin urodzony w Polsce,na poczatku nikt z calej grupy do niego nic nie mial,ale do czasu..Ow osobnik zaczal domagac sie lepszej pozycji w grupie,przywilejow itp,az pewnego razu podaczas klotni na boisku zaczal wyzywac kolege od "pier...bialasa"gdy ten odpowiedzial mu na inwektywe w sposob analogiczny,ow osobnik zaczal sie drzec rasista i poszedl sie poskarzyc..Podalem to jako przyklad,niektorzy z was np Praga Pld czy 'wielki medrca' mccnex beda sie starac na sile pokazac jacy oni sa tolerancyjni,dobrzy..probojecie sie dowartosciowac?Jak tak to chyba nie w taki sposob.



jak w Polsce sie urodził to chyba "afropolak" :) zajebisty przykład, mnie przekonałeś - CZARNI DO GAZU:)


- Tylko Pogoń -
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 13:38
mnie też przekonałeś. nie ma co więcej pierdoły opowiadać ... w dowód uznania: 1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 1 grudnia 2005, 20:33 [1 raz(y)]


lol
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 14:21
kurwa a biali to sie nie domagaja ? znasz 1 przypadek ze "afroamerykanim" nie byl ok? i co to znaczy - wszyscy do gazu ?
jak w ogole mozna kogos dyskryminowac kogos za to ze ma inny kolor skory, wyznanie etc - jezeli ktos to robi swiadczy to niezwykle o jego ograniczeniu umyslowym

bo dla mnie liczy sie jaki czlowiek jest, jak traktuje innych, a nie to czy jest czarny, zolty, czy moze zielony. bo co to za roznica?

naprawde wspolczuje tym co tu pisza ze czarni do gazu etc...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 14:36

  malcoolm napisał:  
kurwa a biali to sie nie domagaja ? znasz 1 przypadek ze "afroamerykanim" nie byl ok? i co to znaczy - wszyscy do gazu ?
jak w ogole mozna kogos dyskryminowac kogos za to ze ma inny kolor skory, wyznanie etc - jezeli ktos to robi swiadczy to niezwykle o jego ograniczeniu umyslowym

bo dla mnie liczy sie jaki czlowiek jest, jak traktuje innych, a nie to czy jest czarny, zolty, czy moze zielony. bo co to za roznica?

naprawde wspolczuje tym co tu pisza ze czarni do gazu etc...



jeżeli o mnie chodzi to był sarkazm ...


- Tylko Pogoń -
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 14:53
Jest "mały" problem w tym topic'u ponieważ jest to dyskusja na temat fanatyzmu, fobii i demagogii więc w zasadzie dyskusji czyli produktywnej wymiany poglądów tu raczej nie będzie z założenia. Oczywiście od reguł są odstępstwa ale raczej na to nie liczę. Chciałbym tylko powiedzieć, że wszelkie próby oceny zbiorowej, odpowiedzialności zbiorowej w kwestiach dot. jednostki czyli wartości bycia człowiekiem (pod względem moralnym na przykład) jest delikatnie mówiąc niewłaściwa. I to jest prawda i to jest fakt i być inaczej nie może, chyba że przyjmiemy wartości rodem z systemów totalitarnych w których co niektórzy całkiem młodzi jeszcze tkwią - i to jest paradoks.
PS
Czarny85 opisz swoja doznania bardziej szczegółowo, gdzie trening w ramach czego itd. będziesz bardziej przekonujący, że jednostka jest świadectwem zbiorowości. Zapewniam, że tak nie jest. I żaden przykład sensowny nie pomoże w uzasadnieniu fobii, czasem demagogii... a czasem zwykłego strachu spowodowanego odmiennością czyli bycia w mniejszości rasowej na świecie.

Ostatnio edytowany przez: ARO, 1 grudnia 2005, 15:00 [1 raz(y)]


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 15:09
Ja też dorzuce swoje trzy grosze do tematu . Otóż będąc jeszcze w Liceum do mojej szkoły chodził ,,afropolak" nic do niego nie miałem , był czasem denerwujący , niezle grał w kosza ale jakoś nie chciało mu sie chodzić do szkoły wpadał tylko na WF albo jak na dworzu było zimno . W I klasie na koniec roku na tydzień przed wystawianiem ocen miał 6 niedostatecznych ... pisał jednego komisa z chemi , klasa II 8 niedostatecznych dwa komisy (widać wyrażny progres ;P ) jeśli kogoś zastanawia w jakis cudowny sposób zaliczał semstr w pare dni to to tajemnica sukcesu jest prosta bo był czarny wszyscy nauczyciele się nad nim litowali ,szkoda im było matki bo sama wychowuje i tak dalej ... dopiero w III dyrektor powiedział dość . Teraz jest w wojsku tam podejrzewam nie ma łatwego życia sam sobie zapracował na taki los .


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 15:18

  krzysieek napisał:  
Ja też dorzuce swoje trzy grosze do tematu . Otóż będąc jeszcze w Liceum do mojej szkoły chodził ,,afropolak" nic do niego nie miałem , był czasem denerwujący , niezle grał w kosza ale jakoś nie chciało mu sie chodzić do szkoły wpadał tylko na WF albo jak na dworzu było zimno . W I klasie na koniec roku na tydzień przed wystawianiem ocen miał 6 niedostatecznych ... pisał jednego komisa z chemi , klasa II 8 niedostatecznych dwa komisy (widać wyrażny progres ;P ) jeśli kogoś zastanawia w jakis cudowny sposób zaliczał semstr w pare dni to to tajemnica sukcesu jest prosta bo był czarny wszyscy nauczyciele się nad nim litowali ,szkoda im było matki bo sama wychowuje i tak dalej ... dopiero w III dyrektor powiedział dość . Teraz jest w wojsku tam podejrzewam nie ma łatwego życia sam sobie zapracował na taki los .



kolejny przekonujący przykład - brawo ! :) ja w liceum też znałem takiego kolesia, tyle że był biały ...


- Tylko Pogoń -
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8053 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 16:21

  krzysieek napisał:  
Ja też dorzuce swoje trzy grosze do tematu . Otóż będąc jeszcze w Liceum do mojej szkoły chodził ,,afropolak" nic do niego nie miałem , był czasem denerwujący , niezle grał w kosza ale jakoś nie chciało mu sie chodzić do szkoły wpadał tylko na WF albo jak na dworzu było zimno . W I klasie na koniec roku na tydzień przed wystawianiem ocen miał 6 niedostatecznych ... pisał jednego komisa z chemi , klasa II 8 niedostatecznych dwa komisy (widać wyrażny progres ;P ) jeśli kogoś zastanawia w jakis cudowny sposób zaliczał semstr w pare dni to to tajemnica sukcesu jest prosta bo był czarny wszyscy nauczyciele się nad nim litowali ,szkoda im było matki bo sama wychowuje i tak dalej ... dopiero w III dyrektor powiedział dość . Teraz jest w wojsku tam podejrzewam nie ma łatwego życia sam sobie zapracował na taki los .



taa a nie chodzil do LO 18 ?? :D


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 17:50

  narodowiec napisał:  
Widze że jednak chyba zaczęło wam odbijać, nie wiem na jakiej podstawie ktoś twierdzi że ja byłem na jakimś koncercie i podnosiłem rękę - to jest nie dorzeczne, natomiast od czasu do czasu słucham legionu tak samo jak Britney Spears i innych. Poza tym chciałem ci zwrócić uwagę że sam gdzieś zasłyszałeś jakąś plotke i twierdzisz że Roman G. załatwiał coś swojej żonie - nawet nie chce pisac co bo sprawa okazała się zwykłym kuksańcem politycznym, i już żadne postępowanie w sądzie się nie toczy. Po drugie zwróciłeś mi kiedyś uwage na błędy ort. kiedy przecież ja napisałem że popełniam je dlatego że się spiesze i łatwiej jest pisać bez ć,ż itd. (na samym początku to pisałem w temacie ogórkowym, zanim jeszcze zacząłem z tobą rozmowę). Po trzecie doskonale wiem kto decyduje o wieszaniu flag i masz gówno do gadania w tej kwestii. Po czwarte chwalisz się że jesteś już mgr. ( pomijam tutaj kwestie megalomanii) ale nie wiem czy wiesz że inteligencji się pod tym względem nie ocenia i to widać po twoich wpisach - jak nie wiesz o co chodzi to już ci nie będę zwracał uwagi bo przecież ja dopiero jestem w środku studiów a ty jesteś panem mgr. i powinieneś lepiej wiedzieć.



0. naucz sie czytac ze zrozumieniem... albo moze inaczej - jak juz cos czytasz to nie spiesz sie...

1. ktos mowil ze ty podnosiles? znowu nie zajarzyłeś ... byla mowa o tym, ze panowie z Legionu tak robią ... a ty przecież od czasu do czasu ich sobie posluchujesz ...

2. ploty o giertychu nie zaslyszalem tylko wyczytalem, wypowiadał sie profesor, ktory egzaminowal żonke - ale to pewnie jakiś "żydowsko-masoński" spisek propagandowy mający na celu oczernienie tego wielkiego męża stanu ... a! nie bylo mowy o jakimkolwiek procesie w tej sprawie - cos ci sie ubzdurało ...

3. w kwestii ortografii - zapewniam cie, ze nie mam na mysli ogonków - sam tak piszę, podobnie jak wielu innych forumowiczów ... a jak chcesz przykładów, to proszę, pierwszy lepszy: skrót od słowa magister pisze się bez kropki "mgr." - to błąd ortograficzny ... słowo "niedorzeczny" pisze sie razem ... itp. itd...

4. nie mowilem ze mam cos do powiedzenia w kwestii wieszania flag - powiedzialem, ze ciesze sie ze ludzie tacy jak ty o tym nie decyduja ... tutaj też klania sie punkt 0 ...

5. nastepna sprawa - gdzie ja koleżko napisałem ze jestem magistrem? ... ze studiami - (kolejna twoja wtopa) - sam sie pytales co i gdzie skonczylem, bo zżerała cie ciekawosc ... a ze napisałem na jaką ocene? ... zdziwiony, ze PÓŁINTELIGENTOWI się tak udało...?

---

6. reasumując, nie sil się wiecej na zwracanie mi uwagi lub ocenianie mojej inteligencji, bo naprawde słabiutko ci to idzie... no i skonczmy juz to odbijanie piłeczki, bo to do niczego nie prowadzi... out.

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 1 grudnia 2005, 20:32 [2 raz(y)]


lol
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005