Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 07:06

  avelyn napisał:  
malcoolm niby liberal, a sie oburza jak ktos ma inne poglady niz on :P:P

dla mnie bez roznicy co kto mysli i co se wiesza


dla mnie tez do momentu kiedy leca kamienie w strone innych albo hasla w stylu zydzi czarni do gazu


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 11:46

  narodowiec napisał:  


To poprostu nie czytaj moich wypocin i przestań głupio komentować - ja radze na twoim miejscu zacząć czytać książki a nie siedzieć godzinami na tym forum skoro nie wiesz i zastanawiasz się co napisałem - czy to przypadkiem nie nazywa się debilizmem?



no widzisz :) odpowiedz klasyczna dla ciebie, nie wiesz juz co napisac, to zaczynasz jechac po innych:) smieszny jestes :)


- Tylko Pogoń -
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 14:36

  malcoolm napisał:  


dla mnie tez do momentu kiedy leca kamienie w strone innych albo hasla w stylu zydzi czarni do gazu


wiesz, to i tak nie ma znaczenia bo o tym na cale szczescie mogsa sobie pogadac miedzy kolezkami czy na necie :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 15:00
?


lol
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 15:14

  narodowiec napisał:  

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  


To poprostu nie czytaj moich wypocin i przestań głupio komentować - ja radze na twoim miejscu zacząć czytać książki a nie siedzieć godzinami na tym forum skoro nie wiesz i zastanawiasz się co napisałem - czy to przypadkiem nie nazywa się debilizmem?



no widzisz :) odpowiedz klasyczna dla ciebie, nie wiesz juz co napisac, to zaczynasz jechac po innych:) smieszny jestes :)



Przestudiuj lepiej to co ja pisałem i ilość tekstu który wyszedł spod moich palców na klawiaturze, a dojdziesz do wniosku że wy wszyscy razem wzięci typu malcolm, g, mccnex potrafiliście pisać o sraniu na polityków etc. nie macie żadnych racjonalnych argumentów, dlatego może faktycznie nie ma co odp. na głupie teksty w formie wywodów polityczno - filozoficznych skoro i tak nie rozumiecie, trzeba zacząc stosować taką argumentację jaką wy stosujecie tzn. pisząc o śmieszaniu, o odpoczywaniu od komputera itd. Nie przedstawiliście żadnych merytorycznych argumentów, tylko albo czepiacie się ortografii w której też za dobrzy nie jesteście albo w sposób śmieszny dla mnie komentujecie informacje prasowe sami nie wiedząc o co w nich dokładnie chodzi i zresztą wielu innych rzeczy. Jednym słowem to zadziwiające że moje wpisy które odżegnują się od rasizmu wzbudzają więcej kontrowersji niż te które mówią wprost o nim - czy to z waszej strony już nie jest ironia i jakaś głupota (bez obrazy oczywiście). I proszę cie "g" nie zaczynaj tematu od nowa - on już jest skończony.


nie ma racjonalnych argumentow dla poparcia hasel czarni zydzi do gazu sorry


  avelyn napisał:  

  malcoolm napisał:  


dla mnie tez do momentu kiedy leca kamienie w strone innych albo hasla w stylu zydzi czarni do gazu


wiesz, to i tak nie ma znaczenia bo o tym na cale szczescie mogsa sobie pogadac miedzy kolezkami czy na necie :)

jedno mowic drugie to robic... ale same takie poglady tez swiadcza o czlwoieku wiadomo jak


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 15:36

  narodowiec napisał:  

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  


To poprostu nie czytaj moich wypocin i przestań głupio komentować - ja radze na twoim miejscu zacząć czytać książki a nie siedzieć godzinami na tym forum skoro nie wiesz i zastanawiasz się co napisałem - czy to przypadkiem nie nazywa się debilizmem?



no widzisz :) odpowiedz klasyczna dla ciebie, nie wiesz juz co napisac, to zaczynasz jechac po innych:) smieszny jestes :)



Przestudiuj lepiej to co ja pisałem i ilość tekstu który wyszedł spod moich palców na klawiaturze, a dojdziesz do wniosku że wy wszyscy razem wzięci typu malcolm, g, mccnex potrafiliście pisać o sraniu na polityków etc. nie macie żadnych racjonalnych argumentów, dlatego może faktycznie nie ma co odp. na głupie teksty w formie wywodów polityczno - filozoficznych skoro i tak nie rozumiecie, trzeba zacząc stosować taką argumentację jaką wy stosujecie tzn. pisząc o śmieszaniu, o odpoczywaniu od komputera itd. Nie przedstawiliście żadnych merytorycznych argumentów, tylko albo czepiacie się ortografii w której też za dobrzy nie jesteście albo w sposób śmieszny dla mnie komentujecie informacje prasowe sami nie wiedząc o co w nich dokładnie chodzi i zresztą wielu innych rzeczy. Jednym słowem to zadziwiające że moje wpisy które odżegnują się od rasizmu wzbudzają więcej kontrowersji niż te które mówią wprost o nim - czy to z waszej strony już nie jest ironia i jakaś głupota (bez obrazy oczywiście). I proszę cie "g" nie zaczynaj tematu od nowa - on już jest skończony.



studiowalem kilka razy twoje wypociny :D i nie znalazlem zadnych racjonalnych argumentow ani za powieszeniem falangi na plocie (bo z twojej argumentacji wynika,ze rownie dobrze mozna by na plocie powiesic sierp i mlot) ani tez nie przekonales mnie do giertycha i obecnej mlodziezy wszechpolskiej. i nie nazywaj mnie "debilem"


- Tylko Pogoń -
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 23:01
Niszcz czerwonych!


Obrazek jpg wstawiony na forum
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 23:34

  narodowiec napisał:  


Nie mam potrzeby kogokolwiek na siłę przekonywać, szanuje poglądy każdego człowieka ale nie pisanie bzdur na necie że wszechpolacy to skini. Ja tak naprawde nikogo tutaj nie przekonam do moich poglądów - nie taki jest cel moich wypocin, zwracam tylko uwagę na powierzchowność jaką się niektórzy z was kierują - wiecie o tej organizacji i innych sprawach tyle co przeczytacie w fakcie albo gazecie wyborczej która nigdy nie bedzie pisała o wszechpolakach dobrze, nie mówie tutaj że gazety kłamią bo sam z nich czerpie nie które informacje, ale patrze na pewne rzeczy nie małostkowo, a dalekowzrocznie. Podkreślam że nie jestem Wszechpolakiem, a kiedyś miałem poglądy podobne byc może do twoich, ale człowiek z czasem zaczyna się zastanawiać nad pewnymi sprawami dochodzi do wniosku że styka się z inną rzeczywistością - tak się składa że znam chłopaków z Młodziezy Wszechpolskiej - jeden z nich to student architektury który w szczecinie organizuje wystawy malarskie ponieważ ukończył szczecińskiego plastyka, drugi z kolei wygrywa ogólnopolskie olimpiady wiedzy o UE mimo że jest przeciwny tej strukturze, trzeci wydaje własne kolorowe pismo akademickie - czy coś takiego znajdziecie w innych młodzieżówkach, czy w innych młodzieżówkach znajdziecie tylu studentów różnych kierunków od artystycznych po prawo. W życiu nie widziałem ludzi tak zaangażowanych w sprawy społeczne, kulturalne i poliytyczne, żal mi tylko tego że są podciągani pod jakieś grupy skinów, rasistów kiedy oni nie maja z tym nic wspólnego - powtarzam jeszcze raz trzeba poznac tych ludzi osobiście żeby coś o nich powiedzieć, a nie kierowac sie jedynie czyms co jest napisane w jakiejs gazecie. Koniec tematu.
ps. a co do falangi to i tak ciebie nie przekonam, bo to będzie flaga pewnej grupy kibiców którzy chodza na Pogoń i utożsamiają sie właśnie z tym profilem ideowym a nie innym, tak samo jak kiedys na Pogoń chodzili metale i także swoje flagi wywieszali tak samo my będziemy to robic, niezależnie od tego czy to sie komus podoba czy nie.



zebysmy sie dobrze zrozumieli : szanuje twoje poglady, bo jestem (tak mi sie przynajmniej wydaje) tolerancyjny, nie podoba mi sie tylko sposob w jaki probujesz innym je"przekazac", bo dla mnie twoje wpisy rozumiem jako - tu cytat: " moja jest tylko racja i to jest swieta racja, bo nawet jak jest twojsza, to moja jest mojsza niz twojsza i moja racja racja jest racja najmojsza!" - to z filmu "dzien swira", jak przekrecilem cos to przepraszam(chodzi o cytat).
ps. a jezeli chodzi o flage - stadion to nie miejsce na wyrazanie swoich pogladow (niewazne czy ktos jest pedalem, rasista, narodowcem, komunista, czy Bog jeden wie kim jeszcze), to miejsce, gdzie wszyscy sie powinni jednoczyc i dopingowac swoja druzyne i nic wiecej, wiec apeluje: dajcie sobie spokoj z takimi flagami, bo na naszym stadionie liczy sie tylko POGON !


- Tylko Pogoń -
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 23:39
Tak jak na naszych flagach wiszą orzełki tak nie widzę przeszkód żeby był umieszczony znak falangi. Tyle w tym temacie.

ONR!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 12:36
ciesze sie ze ten temat przyjal sie :) i brechtam z niektorych ,,tolerancyjnych" wypowiedzi bo ich tolerancja ogranicza sie do akceptowania innych pod wzgledem rasowym,religijnym itp ale powiedz jebac zydow i wyzwie Cie od debili,kretynow...czyli nie jest tolerancyjny dla cudzych pogladow,wiec samo z siebie wychodzi ze jest nietolerancyjny :) co znaczy ze mozna go postawic w jednym rzedzie z takimi jak ja(jezeli chodzi o samo slowo, bo ja bym przy takich nie stanal :) ) co by wytepili zydow, bo w koncu oni tez nie sqa tolerancyjni...haha :P


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 15:03

  Ekipant napisał:  
ciesze sie ze ten temat przyjal sie :) i brechtam z niektorych ,,tolerancyjnych" wypowiedzi bo ich tolerancja ogranicza sie do akceptowania innych pod wzgledem rasowym,religijnym itp ale powiedz jebac zydow i wyzwie Cie od debili,kretynow...czyli nie jest tolerancyjny dla cudzych pogladow,wiec samo z siebie wychodzi ze jest nietolerancyjny :) co znaczy ze mozna go postawic w jednym rzedzie z takimi jak ja(jezeli chodzi o samo slowo, bo ja bym przy takich nie stanal :) ) co by wytepili zydow, bo w koncu oni tez nie sqa tolerancyjni...haha :P



Znieczulica ma też inną nazwę - tolerancja.


Obrazek jpg wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 15:09
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:29 [2 raz(y)]


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 17:22
Dla tych "tolerancyjnych" proponuje odwiedzic strone Narodowego Odrodzenia Polski Link


MW'03
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 17:32

  Lissek napisał:  
Dla tych "tolerancyjnych" proponuje odwiedzic strone Narodowego Odrodzenia Polski Link



Ci to wojuja ze wszystkimi.


WYCHOWANY NA POGONI
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 17:39

  Praga Płd napisał:  

  Lissek napisał:  
Dla tych "tolerancyjnych" proponuje odwiedzic strone Narodowego Odrodzenia Polski Link



Ci to wojuja ze wszystkimi.



Szacunek dla nich!


Obrazek jpg wstawiony na forum
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/12/2005 17:45

  Praga Płd napisał:  

  Lissek napisał:  
Dla tych "tolerancyjnych" proponuje odwiedzic strone Narodowego Odrodzenia Polski Link



Ci to wojuja ze wszystkimi.



Moze i nie ze wszystkim na tej stronie sie zgadzam, ale Szanuje ich za stosunek do tego chorego ścierwa. Stop dla pedałow i innych wybryków natury !!


MW'03
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/12/2005 09:43
widze ze temat wchodzi na tory calkiem pozytywne :) za Ojczyzne,za Wolność,za Kraj...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 13:04
Obrazek jpg wstawiony na forum


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7562 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 13:12
Szerzej o poście powyżej


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 13:40

  GraC napisał:  



Dzięki za ten link GraC mogłem trochę się pośmiać...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005