Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni

****




Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] - 29/11/2005 13:47
temat ma na celu przeniesienie wszystkich zbednych rozmow w innych tematach, ja powiem tylko jedno moje postawy zna juz chyba wiekszosc wiec nic jak narazie nie dodaje od siebie


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, [...] - 29/11/2005 13:59
Rasizm - dla tego pojecia moim zdaniem stanowcze NIE! wszyscy jestesmy ludzmi a to nie nasza wina ze urodzilismy sie czarni czy biali czy bog jeszcze wie w jakich kolorach.
Antysemityzm - ja osobiscie nic do zydow nie mam.
Fanatyzm - to pojecie mozna rozumiec na wiele sposobow. mozna powiedziec ze fanatyzm moze byc dobry i zly. Fanatykiem mozemy nazwac np. kibica ktory jest na kazdym meczu swojej druzyny i u siebie i na wyjezdzie, czy pada czy nie zawsze goraco dopinguje swoj zespol. Ale fanatykami mozemy nazwac rownierz czlonkow Sekt i to jest wlasnie to zle pojecie fanatyzmu
Nietolerancja - nie jest to dobre, chociarz powiem ze sam np nie toleroje homoseksualistow. a tak pozatym to mysle ze jestem tolerancyjny :)


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, [...] - 29/11/2005 14:23
Spodziewam sie , że będzie miał wielkie wzięcie ... i dojdzie w nim do paru ostrych sporów ;P


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 16:24

  benny napisał:  
Rasizm - dla tego pojecia moim zdaniem stanowcze NIE! wszyscy jestesmy ludzmi a to nie nasza wina ze urodzilismy sie czarni czy biali czy bog jeszcze wie w jakich kolorach.
Antysemityzm - ja osobiscie nic do zydow nie mam.
Fanatyzm - to pojecie mozna rozumiec na wiele sposobow. mozna powiedziec ze fanatyzm moze byc dobry i zly. Fanatykiem mozemy nazwac np. kibica ktory jest na kazdym meczu swojej druzyny i u siebie i na wyjezdzie, czy pada czy nie zawsze goraco dopinguje swoj zespol. Ale fanatykami mozemy nazwac rownierz czlonkow Sekt i to jest wlasnie to zle pojecie fanatyzmu
Nietolerancja - nie jest to dobre, chociarz powiem ze sam np nie toleroje homoseksualistow. a tak pozatym to mysle ze jestem tolerancyjny :)



a ja nie toleruje masakrycznych bledow ortograficznych:]


100% PD
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 16:39
no to teraz sie dopiero zacznie


Szlugi, wóda, gołe baby !
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 16:45

  U-96 napisał:  
no to teraz sie dopiero zacznie



Poczekamy, zobaczymy :)


WYCHOWANY NA POGONI
KaRoLeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 22:30
Rasizm - no ja tam do czarnych nic nie mam pod warunkiem że siedzą u siebie w Afryce...
Antysemityzm - przytocze tu cytat pewnego dziadka zapytanego o żydów na ulicy (filmik taki kiedyś widziałem) "Hitler ich za mało palił"
Nietolerancja - CAŁKOWITA DLA PEDAŁÓW!!!! PEDAŁY DO GAZU!
:]


Całe życie na MELANŻU!!!! POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA
POGOŃ x
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 22:38
Do czrnych i żydów jakoś nic nie mam, ale pedałów nie trawie... a już wogóle pomysły żeby sobie jakieś demonstracje robili w wielkich miastach to gruba przesada!


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 23:05
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 23:24
ja podobnie jak Benny:

Rasizm - PRZECIW
Antysemityzm - Mi żydzi nie przeszkadzają
Fanatyzm - PRZECIW (Fanatyzm raczej nigdy nie kryje za sobą nic dobrego)
Tolerancja - I tak na to nie mam wpływu, ale myśle, że jestem tolerancyjny

P.S. Nie mylić tolerancji z akceptacją!


olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8196 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/11/2005 23:55
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 08:26

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.


  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo yntelygentne pokolenie nam rośnie (chodzi mi nie tyle o poglądy, a o ich "głębię"), idealni kandydaci do udziału w poprawie infrastruktury naszego kraju (kopanie rowów, naprawa kanalizacji itp.).


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 09:18

  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!


brawa


Vasyl co o tym sądzisz?:D Znając twoje umiejętności strzeleckie (bo nie każdy zdobywa 3 miejsce w młodzikach ;) ) pewnie byś ich wystrzelał :D

jeszcze coś dopisze...
Moim skromnym zdaniem te parady pedałów jebanych to wszystko gra polityczna PO nie umieją pogodzić się z przegrana frajerzy i przechodzą do innej formy działania. Nie wyobrażam sobie żeby pedały mogły spokojnie lizać sie na ulicy a nawet chodzić spokojnie - przyjmijmy tak na chłopski rozum :D idzie sobie ojciec z dzieckiem w wieku 6 lat i co dziecko widzi ? widzi dwóch spedalonych facetów liżacych sie na ulicy pyta ojca - tato dlaczego ci panowie sie całują? Myślicie że przed łatwym zadaniem jest postawiony ojciec :D

Ostatnio edytowany przez: ZCH 1948, 30 listopada 2005, 09:32 [1 raz(y)]


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:05

  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!



ciekawe czy bys tak mowil, gdybys sie urodzil żydem, a na to kim sie urodzisz nie masz zadnego wplywu i oni tez nie maja.


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:20
Widze, że mamy bardzo pojebanych forumowiczów, mówiących o wysłaniu Żydów, Murzynów
do gazu. Niech wyjaśnią jaki jest tego powód? Co doprowadziło do takiej nietolerancji?
W czym, ci biali chrześcijańscy rasiści są lepsi od tolerancyjnych Murzynów, Żydów, Latynosów itp?

Wykopmy rasizm z internetu.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:25

  ToMeK MKS napisał:  

  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!


brawa


Vasyl co o tym sądzisz?:D Znając twoje umiejętności strzeleckie (bo nie każdy zdobywa 3 miejsce w młodzikach ;) ) pewnie byś ich wystrzelał :D

jeszcze coś dopisze...
Moim skromnym zdaniem te parady pedałów jebanych to wszystko gra polityczna PO nie umieją pogodzić się z przegrana frajerzy i przechodzą do innej formy działania. Nie wyobrażam sobie żeby pedały mogły spokojnie lizać sie na ulicy a nawet chodzić spokojnie - przyjmijmy tak na chłopski rozum :D idzie sobie ojciec z dzieckiem w wieku 6 lat i co dziecko widzi ? widzi dwóch spedalonych facetów liżacych sie na ulicy pyta ojca - tato dlaczego ci panowie sie całują? Myślicie że przed łatwym zadaniem jest postawiony ojciec :D


No myślę że z tą PO to przesadziłeś, przecież ten problem ciągnie się już długi okres czasu i nie tylko PiS z tym się borykał. Generalni to mniejszość homoseksualna nie przeszkadza mi, co mnie obchodzi czyjeś życie intymne mam własne ułożone i to mi wystarcza. Ale wychowany w naszym kraju pewne normy etyczne powodują że jak widzę dwóch panów całujących się to mam pewien odruch wymiotny a to już mi bardzo przeszkadza, podobnie ma się sytuacja odnośnie kobiet. Odnośnie żydów i innych nie będę się wypowiadał bo w tym kraju jak się trochę dorobisz to zaraz robią z ciebie żyda, sbeka, komucha, itd.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:43

  Cytat:  
No myślę że z tą PO to przesadziłeś, przecież ten problem ciągnie się już długi okres czasu i nie tylko PiS z tym się borykał. Generalni to mniejszość homoseksualna nie przeszkadza mi, co mnie obchodzi czyjeś życie intymne mam własne ułożone i to mi wystarcza. Ale wychowany w naszym kraju pewne normy etyczne powodują że jak widzę dwóch panów całujących się to mam pewien odruch wymiotny a to już mi bardzo przeszkadza, podobnie ma się sytuacja odnośnie kobiet. Odnośnie żydów i innych nie będę się wypowiadał bo w tym kraju jak się trochę dorobisz to zaraz robią z ciebie żyda, sbeka, komucha, itd.


Pierdolenie o Chopinie :)
Może i ciągnie się ten problem ale nie w takie skali ogarniasz ? Zaprzeczasz sam sobie pierw piszesz ze pedaluchy ci nie przeszkadzają a później że byś sie na nich zrzygał :D
Jak już sie dorobisz to wypadało by sie podzielić ...
Teraz powiem ci że u mnie w mieście startowała kandydatka z listy PO która jest lesbom już nie powiem gdzie pracuje bo obrzygasz monitor :D :D :D


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:46
panowie moderatorzy nie powinniescie czytac troche uwazniej wpisow co poniektorych osob? Ja rozumiem, ze jest swoboda wypowiedzi ale bez przesady.


WYCHOWANY NA POGONI
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 10:53

  Praga Płd napisał:  
panowie moderatorzy nie powinniescie czytac troche uwazniej wpisow co poniektorych osob? Ja rozumiem, ze jest swoboda wypowiedzi ale bez przesady.



Nie widze tu ani jednego brzydkiego ani wyzywania innych osób więc nie moge usuwać;)


Pogoń To My!
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7083 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 11:12

  ToMeK MKS napisał:  

  olo84 napisał:  
zydy , pedaly , cyganie i czarnuchy do gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!


brawa


Vasyl co o tym sądzisz?:D Znając twoje umiejętności strzeleckie (bo nie każdy zdobywa 3 miejsce w młodzikach ;) ) pewnie byś ich wystrzelał :D

jeszcze coś dopisze...
Moim skromnym zdaniem te parady pedałów jebanych to wszystko gra polityczna PO nie umieją pogodzić się z przegrana frajerzy i przechodzą do innej formy działania. Nie wyobrażam sobie żeby pedały mogły spokojnie lizać sie na ulicy a nawet chodzić spokojnie - przyjmijmy tak na chłopski rozum :D idzie sobie ojciec z dzieckiem w wieku 6 lat i co dziecko widzi ? widzi dwóch spedalonych facetów liżacych sie na ulicy pyta ojca - tato dlaczego ci panowie sie całują? Myślicie że przed łatwym zadaniem jest postawiony ojciec :D



Jesli sobie nie wyobrazasz to zapraszam do Berlina.
Tu jest caly przekroj nacji i orientacji z prezydentem miasta (pedalem) na czele.
Kiedy wpadasz do centrum to czujesz sie jakbys przez przypadek znalazl sie na ulicach w Istanbule,a kiedy wychodzisz z psem na spacer to masz wspanialy widok przed oczami jak dwoch typow maca sie po jajach na lawce w parku,
nie wspominajac o delikfentach ,ktorzy za sam wyglad w Szczecinie badz innym polskim miescie wyladowali by na ostrym dyzurze.
Nie wiem jak inni,ale ja jadac do Polski ciesze sie miedzy innymi z tego ,ze odpoczne od dziwactwa,ktore na codzien widze i chcialbym zeby jak najdluzej tak zostalo.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005