Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:28
do ekil:

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/3B50FC9C75F5637EC1256582001A83E1.php

tylko na tyle Cie stać ? na wklejenie linka ? CO


- Tylko Pogoń -
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:30

  Aras Capone napisał:  
Niech pierdoleni rasiści typu ekil powiedzą skąd ta nienawiść do ludzi o innej rasie, nacji itp.
W czym oni są gorsi? Czy gdy Edi lub Milar strzelają bramki dla Pogoni to też wsadzilibyście ich do gazu?
Może w ogóle się wtedy nie cieszycie. Gdy w filmie pojawia się czarnoskóry aktor to wyłączacie tv?
Czy nie słuchacie muzyki czarnych wykonawców? O książki nie czytam, bo pewnie żadnej nie znacie.
Jeśli ktoś ma iść do gazu to ekil jesteś pierwszy na tej liście.

Tępić rasistów, tępić.


Dyskutuj normalnie a nie wrzucasz Chlopakowi...


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:34

  Aras Capone napisał:  
Niech pierdoleni rasiści typu ekil powiedzą skąd ta nienawiść do ludzi o innej rasie, nacji itp.
W czym oni są gorsi? Czy gdy Edi lub Milar strzelają bramki dla Pogoni to też wsadzilibyście ich do gazu?
Może w ogóle się wtedy nie cieszycie. Gdy w filmie pojawia się czarnoskóry aktor to wyłączacie tv?
Czy nie słuchacie muzyki czarnych wykonawców? O książki nie pytam, bo pewnie żadnej nie znacie.
A biali z innych państw wam pasują? Ciekawe czy mielibyście odwagę powiedzieć o swych
poglądach rasitowskich Murzynom prosto w twarz? Zapewne nie, śmierdzące faszystowskie tchórze.
Jeśli ktoś ma iść do gazu to ekil jesteś pierwszy na tej liście.

Tępić rasistów, tępić.




Marna prowokacja, tak samo jak ziomka o nicku test1234 (1 post na forum dni ponad 1200)

Nie mow mi ze jestem rasistą nie myl pojęć ja nie lubie jak jaiks murzyn idzie ulica i sie wozi jakby mial 5 arbuzów pod pachami, denerwuje mnie to czuje sie jak u siebie. Moich przekonan nie zmienisz wiec skoncz. Daj numer gg to sobie podyskutujemy...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:38

  Aras Capone napisał:  
Niech pierdoleni rasiści typu ekil powiedzą skąd ta nienawiść do ludzi o innej rasie, nacji itp.
W czym oni są gorsi?.



W tym np. ze biały wynalazł telefon lub kolej a murzyn wynalazł bambus.



  Aras Capone napisał:  
Gdy w filmie pojawia się czarnoskóry aktor to wyłączacie tv?.



Ty pewnie gdy widzisz czarnoskórego aktora to ruszasz skóra świntuchu jeden?


  Aras Capone napisał:  
Czy nie słuchacie muzyki czarnych wykonawców? O książki nie czytam, bo pewnie żadnej nie znacie.



Znasz jakiegoś wielkiego czarnego literata bo ja raczej nie , natomiast białych mogę wymienić wielu.

Tępić rasistów, tępić.[/cytat]

Sprobuj to zrobić poza netem świrusie.


Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:40
sorry ekil ale mówisz, że denerwuje ciebie gdy murzyn idzie ulicą iczuje się jak u siebie
ale przecież ta ulica nie należy do ciebie. on ma takie samo prawo do tej ulicy jak i ty.
nie musisz szanować ludzi ciemnoskórych, ale nie możesz też się nad nich wywyższać.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:41
Nie mow mi ze jestem rasistą nie myl pojęć ja nie lubie jak jaiks murzyn idzie ulica i sie wozi jakby mial 5 arbuzów pod pachami, denerwuje mnie to czuje sie jak u siebie. Moich przekonan nie zmienisz wiec skoncz. Daj numer gg to sobie podyskutujemy...


Ja nie lubie jak ktos opowiada o murzynach zapominajac o rasie bialej. Biali nie wożą się? Nie noszą arbuzów pod pachami?? A, ze ktos ma inny kolor skory to jest to powod do nienawisci?? Ekil piszesz cos innego - najpierw wysylasz Zydow i murzynow do gazu -, a potem sie prostujesz - ze to niby nie rasizm. Spojrzmy najpierw na siebie, wiele jest "chwastów" w naszym spoleczenstwie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:43
PSG mówisz bym poza netem spróbował tępić rasistów, a ciekawe czy ty poza netem
wrzucił byś Murzyna do gazu?


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:46

  eJay napisał:  


Ja nie lubie jak ktos opowiada o murzynach zapominajac o rasie bialej. Biali sie wożą się? Nie noszą arbuzów pod pachami?? A, ze ktos ma inny kolor skory to jest to powod do nienawisci?? Spojrzmy najpierw na siebie, wiele jest "chwastów" w naszym spoleczenstiwe.



et tu brute contra me...

Dobrze Polacy też potrafią, ale są u siebie. Pojechałbyś do Arfyki i nosił się jak Pudzian wsrod czarnych ? Czekam na nr. gg Aras capone

Ostatnio edytowany przez: ekil, 30 listopada 2005, 18:56 [1 raz(y)]


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:51

  narodowiec napisał:  
... ale nie możesz zaprzeczyć że śląsk nie jest wzorcem dla innych kibiców, chodzi mi konkretnie o klimaty hooligans.



masz 100% racji, nie mogę ! :P

ps. przeczytaj co napisałeś, ja już uciekam, dzisiaj mamy Andrzeja ;)


- Tylko Pogoń -
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:51
Ale ekil powinno być tak, że ja nie mam nic do murzynów, a oni nic do mnie. niech każdy robi swoje, byleby przy tym
nie krywdził innych.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:58
Co można zrobić w tym temacie to odrzucić stereotypy, nie uogólniać i żyć pozwalając żyć innym.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7683 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:59
Polska dla Polaków i tyle w tym temacie narazie.


Babilon Team
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 19:01

  Orło napisał:  
Polska dla Polaków i tyle w tym temacie narazie.



Świat dla mieszkańców tego świata. Świat bez barier, taki powinien być.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 19:02

  Patyk napisał:  
...a co do tematu "Tolerancja jest cnota ludzi bez przekonan" - Pozdro S. i zycze powrotu do zdrowia :)



Chyba z kimś mnie pomylileś kolego ;) o ile dobrze zrozumiałem...
Niemniej jednak pozdrawiam i do zobaczyska na wiosne!


Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 19:12
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 19:20

  PSG. napisał:  


W tym np. ze biały wynalazł telefon lub kolej a murzyn wynalazł bambus.



o wlasnie, lepiej zadac pytanie czego bialy nie wynalazl


Szlugi, wóda, gołe baby !
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 19:25
jeśli ktoś mówi, że Polska wyłącznie dla Polaków, to czy używacie jedynie polskiej produkcji,
wszelakich sprzętów, żywienia? Czy wasz komputer, telewizor, samochód to wyłącznie dzieło
polskich rąk? Nawet wartości i idee które cenicie nie pochodzą wyłącznie z polskich ust.
Rozumiem, zę mówiąc Polska dla Polaków, nie wybieracie się nigdzie za granicę, bo np. Niemcy dla Niemców.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 20:05

  U-96 napisał:  

  PSG. napisał:  


W tym np. ze biały wynalazł telefon lub kolej a murzyn wynalazł bambus.



o wlasnie, lepiej zadac pytanie czego bialy nie wynalazl




Dywagacje na temat tego co wynalazl czarny proponuje wsadzic do innego tematu. Do ery kolonializmu w ogole nie mieli oni szansy zaistniec, gdyz zyli na surowym kontynencie jakim jest Afryka. Pozniej przez setki lat byli zwyklymi niewolnikami. Tak naprawde era wolnosci czarnoskorych zaczela sie w polowie XX wieku za sprawa Martina Luther Kinga. Ale zeby nie bylo - z cala pewnoscia jakis ciemnoskory naukowiec pracuje nad szczepionka przeciwko AIDS badz przy rozwijaniu uslug multimedialnych, dzieki ktorym mozemy tu sie ze soba klocic:) Sa tez czarnoskorzy rezyserzy (Spike Lee), aktorzy (Jamie Foxx, Denzel Washington, Halle Berry:)), sportowcy (Jordan, Etoo), ktorzy sa naprawde wybitni.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 20:10

  narodowiec napisał:  

  Aras Capone napisał:  
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja



Nic niemam przeciwko temu radiu, ale moim zdaniem jest nie słusznie kojarzone np; z Wszechpolakami.



pozamykajcie sie w klatce z samymi bialymi o identycznych pogladach... wtedy bedzie idealnie... chociaz na pewno znajdziecie jakis powod do dyskryminacji innych np jasny kolor wlosow etc zalosne


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 20:12

  narodowiec napisał:  
Prosze skończ i szoruj z forum bo mama za 15 min. będzie ścieliła łóżeczko.




  narodowiec napisał:  
... więc już sobie odpuść te forum i idż porozmawiać na forum Rodziny Radia Maryja tam napewno będą chcieli z toba rozmawiać, nawet może sie wymienisz z nimi na jakis mocher.



... a moze to ty sobie w koncu odpuscisz to forum, narodowy pajacu ...?

sącząc swoje mamroty sam brzmisz jak rydzykowa matnia...!
nawolujac do kontry manify feministek co masz na mysli? bluzgi? jajka czy moze kamienie?

a falange to sobie w swoim pokoju powieś, a nie na stadionie Pogoni ... cale szczescie, ze nie tacy jak ty decyduja o tym co na wisi, a co nie ...

---

a co do tematu to zgadzam sie z tym co wyzej napisal Malcoolm.

jak wam nie pasi tutaj, to wyemigrujcie sobie na prawdziwy BIAŁY ląd - na Antarktydę... moze tam znajdziecie parę chętnych do posłuchania waszego bełkotu pingwinów, z którymi uda wam sie zawojować świat.... (to do tych wszystkich narodowych i nietolerancyjnych...)

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 30 listopada 2005, 20:26 [5 raz(y)]


lol
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005