Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 10:06
Najbardziej przerazaja mnie komentarze jakie czytalem na ktorejs ze stron pod takim artykulem. Mam nadzieje, ze to tylko glupie zarty tych, ktorzy takie cos wypisuja. Mianowicie widzialem tam opinie takie jak "Polska zacofany kraj". "W koncu koniec katoli", "jestesmy nietolerancyjni". Ja sie do chuja pytam, co robi z nami europa? Co robi z nami wszechobecna tolerancja na zachodzie ? Tracimy swoja tozsamosc. W krajach muzulmanskich kara moze spotkac nawet za to, ze masz bibilie - i to dotkliwa. Dlaczego my, kraj chrzescijanski od XX wieku mamy godzic sie, zeby jakies brudasy panoszyly sie po naszym kraju? Teraz meczet w Warszawie, za rok w Krakowie a co dalej ? Narzuca nam, aby nasze kobiety nosily takie lachy jak oni ?. Beda palic,gwalcic,zabijac i to u nas, w naszej ojczyznie. Bedziemy przesladowani tylko za to, ze jestesmy wedlug nich "nietolerancyjni". Krew czlowieka zalewa.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 10:36
Skala problemu wyeksponowana przez prasę. Nasza nietolerancyjność wcale nie odbiega od reszty Europy. Problemem tych "cywilizowanych" Państw jest to, że tamtejsze rządy ściągając lub pozwalając zamieszkiwać arabom jako taniej sile roboczej mają z nimi ogromny problem. Chciwy traci dwa razy, bo niestety okazało się, iż w żaden sposób nie mają zamiaru się zasymilować, ba żyć w zgodzie, i z poszanowaniem dla tradycji danego państwa które zamieszkują. Jedyne co im, dobrze wychodzi to ciągnięcie socjalu. Zatem muzułmańska tania siła robocza stała się bardzo droga, Francja już kombinuje jak się ich pozbyć. Poprzez cięcia w polityce socjalne, utrudnienia w zdobyciu własnego mieszkania, itd. Dlatego cieszy brak społecznej akceptacji w Polsce dla tego typu kwestii.

Zło zło agresja


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 12:43

  Dyzio napisał:  




Pan Profesor konkretny gość.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 12:45

  NN napisał:  

  Dyzio napisał:  




Pan Profesor konkretny gość.



Wychowany jeszcze w pokoleniu, ktore wiedzialo co to znaczy Bóg,Honor,Ojczyzna. Podobal mi sie tekst "Nie kazdy muzulmanin jest terrorysta, ale kazdy terrorysta jest muzulmaninem".


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 13:43
.

Ostatnio edytowany przez: J., 6 kwietnia 2013, 15:21 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 14:10
Człowiek z niezwykłą charyzmą, z łatwością załatwił panią redaktor, która średnio przygotowała się do programu nie będąc wstanie odpowiedzieć w jaki sposób uzyskali pozwolenie na budowę tego obiektu, lub kto jest fundatorem tej "inwestycji".


Wątek żydowski


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 14:11

  NN napisał:  

  Dyzio napisał:  




Pan Profesor konkretny gość.


temat pracy magisterskiej- Krytyka subiektywnego idealizmu w "Materializmie i empiriokrytycyzmie" W.I. Lenina
"w 1956 powrócił do pracy naukowej i na fali entuzjazmu dla przemian wprowadzonych przez Władysława Gomułkę wstąpił do PZPR, której członkiem (mimo niechęci wobec rządów Gierka) pozostał do 1981"

no, rzeczywiście konkretny ;]


  Cytat:  
Wprawdzie problem w Polsce wydaję się być niewielki z racji liczącej sobie jedynie 30-40 tyś. liczby osób wyznających islam, aczkolwiek lepiej dać wszystkim "brudasom" czytelny przekaz, iż nie jesteście tu mile widziani.


nie sądze by potomkowie tatarów w jakikolwiek sposób nam zagrażali, no chyba, że mówisz o małej liczbie czeczenów którzy uprzykrzają życie mieszkańcom łomży czy limanowa.

żeby nie bylo- jestem przeciwnikiem islamu, ale nie popadajmy w skrajności! fakt, ze powinniśmy sprzeciwiać się budowie meczetu przez wahabitów ( z kraju w którym można stracić życie za posiadanie krzyża czy biblii). Sama akcja byla badziewnie zorganizowana- plakat ma gowniania retoryke- tak jakbysmy niby widzieli minarety na każdym kroku. przeciez w Polsce sa tylko 3 czy 4 meczety, z czego jeden- gdanski ma jeden minaret, a pozostałe są w jakis wiochach o których nikt nie słyszał. ponadto nie sądzę, by grozila nam islamizacja- prosta przyczyna: mamy za maly socjal i nie oplaca im się tu przyjezdzac i pracowac (cos czego nie lubia!)

w dodatku zajebiscie mie sie wydaje, ze ktos musial wziac mocno w lape, ze brudasy z arabii saudyjskiej buduja sobie wielki meczet, a "nasi" muzulmanie od lat nie moga nic porządnego zdziałać bo urzędasy w kółko przeszkadzaja.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 15:15

  avelyn napisał:  

  NN napisał:  

  Dyzio napisał:  




Pan Profesor konkretny gość.


temat pracy magisterskiej- Krytyka subiektywnego idealizmu w "Materializmie i empiriokrytycyzmie" W.I. Lenina
"w 1956 powrócił do pracy naukowej i na fali entuzjazmu dla przemian wprowadzonych przez Władysława Gomułkę wstąpił do PZPR, której członkiem (mimo niechęci wobec rządów Gierka) pozostał do 1981"

no, rzeczywiście konkretny ;]



Zupełny brak obiektywizmu z Twojej strony, skoro na tej podstawie oceniasz tego człowieka. W owym czasie zmiany które niósł z sobą Gomułka były naprawdę ogromne, po śmierci Stalina referacie Chruszczowa zaczęto wierzyć w możliwość odcięcia się od "wielkiego barta". Dziś z perspektywy czasu wiadome jest, iż chodziło jedynie o stabilizacje i utrzymanie władzy.


  Cytat:  
Skutki odwilży październikowej

Stalinogród powrócił do dawnej nazwy Katowice
Przejściowo zniesiono wydawanie poufnych opinii personalnych
Zwolniono z więzienia prymasa Stefana Wyszyńskiego i odnowiono umowę Państwo – Kościół
Odbyły się procesy największych zbrodniarzy z Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (m.in. A. Fejgina, J. Różańskiego, R. Romkowskiego)
Zlikwidowano sklepy przeznaczone dla elity ubecko-partyjnej, tzw. sklepy za żółtymi firankami
Zniesiono zakaz posiadania przez obywateli platyny, złota i obcych walut
Ogłoszono zaprzestania zagłuszania audycji radiostacji zachodnich w języku polskim
Odrzucono sowieckie wzorce w Związku Harcerstwa Polskiego
Powołano Radę Ekonomiczną przy Radzie Ministrów
Wielu profesorów usuniętych w latach stalinowskich wróciło na wyższe uczelnie
Wycofano się z planów kolektywizacji rolnictwa
Nastąpiło częściowe odejście od stalinowskich metod w rządzeniu krajem
Sejm uchwalił ustawę o radach robotniczych
Zrehabilitowano ok. 1500 więźniów politycznych
Wypuszczono na wolność ok. 35 tysięcy niesłusznie osądzonych osób
Ożywiono partie satelickie
Do Polski wróciło ok. 29 tysięcy Polaków z ZSRR
Nastąpiły zmiany kadrowe w wojsku (pozbyto się 32 oficerów sowieckich)
Wycofano się z planów budowy nowych kopalń w rejonie jastrzębskim i przerwano dalsze szkolenie inżynierów innych specjalności na Wydziale Górniczym Politechniki Śląskiej w Gliwicach i AGH-Kraków



Podobnie rzecz się ma z pracą mgr, w 1951 r., jego wiedza na temat "dokonań" Przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych ZSRR była żadna. Wstąpił w struktury PZPR zgadza się nie było innej możliwości aby kontynuować misję naukową w owym okresie, czy był aktywnym działaczem występującym na wiecach agitatorem w stylu Urbana? Nie, po prostu był zarejestrowanym członkiem. Zatem radzę na przyszłość przy ocenie danego człowieka spojrzeć na coś więcej niż wybrany fragment z życia podany na Wikipedii...


  avelyn napisał:  



  Cytat:  
Wprawdzie problem w Polsce wydaję się być niewielki z racji liczącej sobie jedynie 30-40 tyś. liczby osób wyznających islam, aczkolwiek lepiej dać wszystkim "brudasom" czytelny przekaz, iż nie jesteście tu mile widziani.


nie sądze by potomkowie tatarów w jakikolwiek sposób nam zagrażali, no chyba, że mówisz o małej liczbie czeczenów którzy uprzykrzają życie mieszkańcom łomży czy limanowa.



A ja sądzę, iż w tej kwestii należy dmuchać na zimne. Nie dopuścić do tego abyśmy przekonali się na własnej skórze z jakimi problemami borykają się: Francuzi, Niemcy, Anglicy. Tak profilaktycznie, lepiej zapobiegać niż leczyć.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 16:21

  "Dyzio" napisał:  
Wstąpił w struktury PZPR zgadza się nie było innej możliwości aby kontynuować misję naukową w owym okresie, czy był aktywnym działaczem występującym na wiecach agitatorem w stylu Urbana? Nie, po prostu był zarejestrowanym członkiem


widzisz, nie wiem jak Ty, ale na pewno wiele osób na tym forum w dyskusji o balcerowiczu zawsze rzuci argument, ze byl on czlonkiem pzpr, tudzież pracował w instytucie podstawowych problemów marksizmu-leninizmu co ma na celu zdyskredytowanie go (z gory uprzedzam, ze nie mam zamiaru dysktutowac nad jego "kariera" i działaniami...). I wlasnei przez takie pisanie o Wolniewiczu chcialem wykazac jakimi wielkim relatywizmem moralnym wykazuja sie niektorzy uzytkownicy forum :)

  Cytat:  
Zatem radzę na przyszłość przy ocenie danego człowieka spojrzeć na coś więcej niż wybrany fragment z życia podany na Wikipedii...


coz, akurat nie mam pod reka zadnej jego ksiazki, czy publicystyki (no chyba, ze zaczne wertowac stos najwyzszego czasu;p), a tym bardziej książki czy tez artykulow o nim nie mam, wiec wikipedia jest najszybszym źródłem informacji. I Twoja rada generalnie moze odnosić się do wielu ludzi, czy też do każdego źródła, a zwłaszcza fanów uznających Łysiaka za boga, a jego książki za wyrocznie :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/03/2010 17:05

  avelyn napisał:  

  "Dyzio" napisał:  
Wstąpił w struktury PZPR zgadza się nie było innej możliwości aby kontynuować misję naukową w owym okresie, czy był aktywnym działaczem występującym na wiecach agitatorem w stylu Urbana? Nie, po prostu był zarejestrowanym członkiem


widzisz, nie wiem jak Ty, ale na pewno wiele osób na tym forum w dyskusji o balcerowiczu zawsze rzuci argument, ze byl on czlonkiem pzpr, tudzież pracował w instytucie podstawowych problemów marksizmu-leninizmu co ma na celu zdyskredytowanie go (z gory uprzedzam, ze nie mam zamiaru dysktutowac nad jego "kariera" i działaniami...). I wlasnei przez takie pisanie o Wolniewiczu chcialem wykazac jakimi wielkim relatywizmem moralnym wykazuja sie niektorzy uzytkownicy forum :)

  Cytat:  
Zatem radzę na przyszłość przy ocenie danego człowieka spojrzeć na coś więcej niż wybrany fragment z życia podany na Wikipedii...


coz, akurat nie mam pod reka zadnej jego ksiazki, czy publicystyki (no chyba, ze zaczne wertowac stos najwyzszego czasu;p), a tym bardziej książki czy tez artykulow o nim nie mam, wiec wikipedia jest najszybszym źródłem informacji. I Twoja rada generalnie moze odnosić się do wielu ludzi, czy też do każdego źródła, a zwłaszcza fanów uznających Łysiaka za boga, a jego książki za wyrocznie :)



Odnosząc się do pierwszej części wypowiedzi, w przeciwieństwie do pewnego "użytkownika" tegoż forum, nie stawiam w jednym szeregu osób będących w ten czy inny sposób współpracujących z ówczesnymi organami rządzącymi, każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Nie mam zamiaru wypowiadać się w kwestii oceny świata i poglądów na życie i ludzi - innych forumowiczów, każdy ma swoje zdanie, które to niekoniecznie muszę szanować czy też się z nim zgadzać, moje podejście do zagadnienia już znasz zatem gdybyś w przyszłości dostrzegł jakąś niespójność wypowiedziach przeze mnie zamieszczanych proszę mi to "zarzucić" zamiast z góry zakładać jakim relatywizmem moralnym się posługuje :]

Natomiast w kwestii Łysiaka, daleko jest mi od postawy przyjmującej jego nieomylność chociaż nie przeczę, iż w wielu punktach się z nim zgadzam, uważam podobnie itd.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/03/2010 12:11
Dobra wiadomość;)


  Cytat:  
MERKEL PRZECIWKO TURCJI W UE

Turcja nie powinna być przyjęta do UE - taką opinię wyraziła kanclerz Merkel podczas wizyty w tym kraju.

W pierwszym dniu oficjalnej wizyty w Turcji kanclerz Niemiec Angela Merkel zaoferowała Ankarze jedynie "uprzywilejowane partnerstwo".

Turcy potraktowali to jak obrazę - poinformowała stacja BBC.

Turcja pięć lat temu rozpoczęła negocjacje akcesyjne z Unią, ale zdaniem niemieckiej kanclerz "reguły gry zmieniły się od 2005 roku". Jak podaje BBC, propozycja Merkel dotycząca "uprzywilejowanego partnerstwa" z UE nie może liczyć na zrozumienie Turków. Odrzucili oni propozycję złożoną przez kanclerz w uznaniu, że doszło do złamania ustalonych wcześniej reguł negocjacji akcesyjnych. Turecki minister ds. europejskich Egeman Bagis stwierdził też, że nic takiego, jak uprzywilejowane partnerstwo nie istnieje.

Jak podał korespondent BBC w Ankarze, spotkanie Merkel z tureckim premierem Recepem Tayyipem Erdoganem ujawniło nieporozumienia we wszystkich najważniejszych poruszanych kwestiach.

Nie uzyskano konsensusu, co do kwestii Cypru, edukacji tureckich dzieci mieszkających w Niemczech czy sankcji wobec Iranu, mimo iż oba kraje łączy ścisła współpraca gospodarcza. Niemcy są największym partnerem handlowym Turcji i najważniejszym inwestorem zagranicznym w tym kraju.

W Niemczech mieszka też blisko trzy miliony Turków.

mem/Wprost24.pl/BBC



Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/03/2010 18:53
Coś mi mignęło ostatnio, że Szwaby nie zgodził się na tureckie szkoły, bodajże gimnazja. Oczywiście lament się polał, bo niby w Stambule jest jakiś szwabsko-turecki uniwersytet.


P. S.
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/03/2010 17:53

  avelyn napisał:  

  NN napisał:  

  Dyzio napisał:  




Pan Profesor konkretny gość.



no, rzeczywiście konkretny ;]



Swoją opinię wyraziłem po materiale TV. Stosunek to tematu ma taki sam jak ja, a nie owijał w bawełnę tylko mówił co myśli co robi niewiele osób.
Co do jego przeszłości... nie mi to oceniać niech to robią inni.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/03/2010 23:14
Komisja spraw wewnętrznych belgijskiego parlamentu jednogłośnie przyjęła projekt ustawy zakazującej kobietom noszenia muzułmańskich zasłon twarzy w miejscu publicznym. Projekt przewiduje kary grzywny, a nawet więzienia.

Pod kompromisowym projektem podpisały się wszystkie główne partie polityczne. Jeśli ustawę przyjmie cały parlament w głosowaniu plenarnym zaplanowanym w drugiej połowie kwietnia, na co wskazuje uzyskana dziś jednomyślność, Belgia stanie się pierwszym krajem Europy z generalnym zakazem noszenia burki (zasłaniającej całą twarz) oraz nikabu (chusty pozostawiającej jedynie szczelinę na oczy).

Przykład dla Europy

- To bardzo silny sygnał wysłany w kierunku islamistów - cieszył się liberalny deputowany Denis Ducarme, wyrażając dumę, że Belgia będzie świecić przykładem dla innych krajów europejskich.


Przyjęty projekt nie wspomina wprost o zakazanych rodzajach zasłon noszonych przez muzułmanki. Stanowi on, że każda osoba, która pokazuje się w miejscu publicznym "z twarzą zakrytą w całości albo w części w ten sposób, że niemożliwa jest identyfikacja", podlega karze grzywny od 15 do 25 euro albo karze pozbawienia wolności do siedmiu dni. Przepis ma nie obowiązywać w uzasadnionych przypadkach, czyli np. wtedy, kiedy twarz zasłonięta jest ze względów bezpieczeństwa (np. kaski motocyklowe). A także podczas karnawałowych parad.

W obronie godności muzułmańskich kobiet

Deputowani kierowali się dwoma argumentami: zagwarantowania policji możliwości identyfikacji osób ze względu na porządek publiczny oraz konieczności ochrony godności muzułmańskich kobiet i poszanowania podstawowych zasad demokratycznych w belgijskim społeczeństwie. Zieloni, choć także poparli wniosek, wyrazili obawy o jego zgodność z belgijską konstytucją i ewentualnie możliwość pociągnięcia Belgii do odpowiedzialności przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Ich propozycję, by najpierw - dla pewności - skonsultować się z belgijską Radą Stanu, został jednak odrzucony.

Chusta tylko w domu

Zakaz ma obowiązywać wszędzie poza domami prywatnymi: na ulicy, w szkołach i urzędach, środkach transportu, w parkach i obiektach sportowych, a także w hotelach, gdzie zatrzymują się z rodzinami arabscy szejkowie (niektórzy z nich wynajmują w Brukseli na wiele tygodni całe piętra). Na wniosek chadecji projekt zakłada, że jeśli wymiar sprawiedliwości nie będzie ścigał osób łamiących zakaz, władze gmin będą miały możliwość nakładania grzywien w trybie administracyjnym.

O ile wywodząca się z Afganistanu burka jest wciąż rzadkością, na belgijskich ulicach widuje się kobiety zasłonięte nikabem. Ich zakaz w liberalnej, przywiązanej do wartości demokratycznych, praw człowieka i neutralności światopoglądowej Belgii jest od dawna przedmiotem politycznego konsensusu. Toczy się jednak szersza debata o swobodzie noszenia symboli religijnych w miejscach publicznych, w tym noszonych często przez muzułmanki chustach zasłaniających włosy, ale w pełni odkrywających twarz.

Większość partii politycznych zgadza się, że trzeba wprowadzić zakaz noszenia chust w urzędach i szkołach, ale raczej nie miałby on dotyczyć uczennic. W ostatnią sobotę około trzystu osób manifestowało w Brukseli przeciwko wprowadzeniu zakazu noszenia chust w szkołach publicznych.

Liczbę muzułmanów żyjących w Belgii szacuje się na ponad 400 tys., nie ma natomiast danych liczbowych, ile muzułmańskich kobiet nosi chustę, nikab albo burkę.


Nieważne te ich tłumaczenia, ważne, że w końcu ktoś sie za to bierze.


P. S.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/04/2010 13:07

  Cytat:  

Kuratorium w Vancouver zorganizowało konferencję „antyhomofobiczną” dla uczniów szkoły podstawowej.

Celem konferencji, jak poinformował koordynator kuratorium ds. zwalczania homofobii i promowania różnorodności, Steve Mulligan, było zapoznanie się z planami, doświadczeniem i potrzebami organizowania przez uczniów zajęć z zakresu zwalczania homofobii i stereotypowego postrzegania płci.


Z informacji kuratorium wynika również, że celem spotkania i wymiany zdań było ponadto zachęcenie dzieci do zakładania na terenie szkół homoseksualnych klubów.


Konferencja była sponsorowana przez cztery organizacje homoseksualne: Day of Pink, Jer’s Vision, Out in Schools i Qmunity Gab Youth, jak również przez samo kuratorium w Vancouver. Odbywała się w godzinach lekcyjnych. W ramach spotkania zorganizowano m.in. warsztaty teatralne nt. poczucia własnej wartości i zdrowej seksualności oraz panel dyskusyjny na temat seksualności i stereotypów dotyczących płci.


Wystawiono sztukę jednego aktora z udziałem skandalizującgo Berenda McKenzi’ego, wyśmiewającego się z wierzeń chrześcijańskich oraz toczono rozmowy ze sprzedawcą sex-shopu, właścicielem wydawnictwa pornograficznego i dziennikarzem homoseksualnej gazety, który w 2006 r. opisywał szczegółowo na łamach pisma „Xtra” przebieg publicznej orgiastycznej imprezy. W spotkaniu brały udział także inne osoby odpowiedzialne za organizowanie parad homoseksualnych.


Szefowa kuratorium w Vancouver, Patti Bacchus, chociaż jak sama przyznała nie zapoznała się jeszcze ze szczegółami przebiegu konferencji, to jednak popiera tego typu inicjatywy i jest zadowolona z pracy koordynatora kuratorium ds. zwalczania homofobii, który czuwał nad organizacją imprezy.


(wg, LifeSiteNews.com, PiotrSkarga.pl)




Z cyklu "Tolerancja, czyli choroby XXI wieku".


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5380 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/04/2010 12:41
wiem, że temat może nie zupełnie pasuje ale ...
Potrzebuje jakiegoś ebooka na temat wojen na Bałkanach w latach 90. lub ogólnie coś o Byłej Jugosławii itd

dysponuje ktoś czymś takim? potrzebne praktycznie na już ... kwasny


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5380 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/04/2010 14:10

  KubaPS napisał:  
wiem, że temat może nie zupełnie pasuje ale ...
Potrzebuje jakiegoś ebooka na temat wojen na Bałkanach w latach 90. lub ogólnie coś o Byłej Jugosławii itd

dysponuje ktoś czymś takim? potrzebne praktycznie na już ... :




nieaktualne.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/04/2010 19:04

  KubaPS napisał:  
wiem, że temat może nie zupełnie pasuje ale ...
:



nie ma zadnego ale...nie po to był ten temat zakladany zeby go zasmiecac..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5380 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/04/2010 14:34

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  KubaPS napisał:  
wiem, że temat może nie zupełnie pasuje ale ...
:



nie ma zadnego ale...nie po to był ten temat zakladany zeby go zasmiecac..



Ok nie mam zamiaru się kłócić, ale temat ten najbardziej pasował do tematyki książek które były mi potrzebne (czystki etniczne itd) a śledząc wcześniej ten temat zauważyłem ze udzielały się w nim osoby które teoretycznie mogły posiadać tego typu rzeczy.

ps.Moje posty z tego tematu można już skasować.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/04/2010 14:08

  Cytat:  


A radical Islamic website is warning the creators of "South Park" that they could face violent retribution for depicting the Prophet Muhammad in a bear suit during an episode broadcast on Comedy Central last week.

RevolutionMuslim.com posted the warning following the 200th episode of Trey Parker and Matt Stone's "South Park," which included a caricature of the Prophet Muhammad disguised in a bear suit. The Web posting also included a graphic photo of Theo van Gogh, a Dutch filmmaker who was murdered in 2004 after making a documentary
on violence against Muslim women.

"We have to warn Matt and Trey that what they are doing is stupid and they will probably wind up like Theo Van Gogh for airing this show," the posting reads. "This is not a threat, but a warning of the reality of what will likely happen to them."

Reaching by phone early Tuesday, Abu Talhah al Amrikee, the author of the post, said he wrote the entry to "raise awareness." He said the grisly photograph of van Gogh was meant to "explain the severity" of what Parker and Stone did by mocking Muhammad.

"It's not a threat, but it really is a likely outcome," al Amrikee said, referring to the possibility that Parker and Stone could be murdered for mocking Muhammad. "They're going to be basically on a list in the back of the minds of a large number of Muslims. It's just the reality."

Al Amrikee said the website is considering a protest against the "disgusting" show, which also depicted the Prophet Muhammad in an episode on July 4, 2001.

"This is not a small thing," he said. "We should do whatever we can to make sure it does not happen again."

The posting on RevolutionMuslim.com also includes audio of a sermon by Anwar al-Awlaki -- a radical U.S.-born preacher now believed to be hiding in Yemen -- who discusses assassinating individuals who defame the Prophet Muhammad. It also included a link to a 2009 story in the Huffington Post that gave details of Stone and Parker's mansion in Colorado.

A Comedy Central spokesman told FoxNews.com that the network has no comment on the posting.
źródło: http://www.foxnews.com/entertainment/2010/04/20/website-warns-south-park-creators-face-retribution-depicting-muhammad/



Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005