Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 09:07
baaardzo, ale to baardzo duzy plus za kare smierci dla nosicieli wirusa hiv!

  eM napisał:  
AFRIKA

Ägypten: 3 Jahre Haft

Algerien: 3 Jahre Haft

Äthiopien: 3 Jahre Haft

Benin: 3 Jahre Haft


coz, powiedzenie 100 lat za murzynami przybiera nowego znaczenia :)

  Cytat:  
Transwestyci będą w Pakistanie traktowani jako oddzielna płeć. Zezwolił na to Sąd Najwyższy, by pomóc w przestrzeganiu ich praw.


tak samo w tajlandii, wiec nie sa pierwsi :)


  Cytat:  
Nikt nie policzył, ilu hirdźa zamieszkuje Pakistan. Pierwszego spisu ma dokonać ustanowiona przez rząd specjalna komisja. Jej utworzenie nakazał w czerwcu Sąd Najwyższy. Organizacje zrzeszające hirdźa szacują, że może być ich nawet 300 tys.


nie wiem czemu CI wszyscy ludzie odpowiedzialni za mniejszosci seksualnie, maja manie zwiekszana liczb;] wg biedrona z Polski w ostatnich latach wyemigrowala 200 tys gejostwa (szkoda, ze nie:P). Natomiast wg jakiegos gejucha KPH Szczecin (wywiad w koszernej)- w Szczecinie zyje 30 tysiecy homoseksualistow!!! to chyba nie wymaga komentarza;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 09:59

  Cytat:  
Natomiast wg jakiegos gejucha KPH Szczecin (wywiad w koszernej)- w Szczecinie zyje 30 tysiecy homoseksualistow!!! to chyba nie wymaga komentarza;]



eek?

Az z ciekawosci przejrzałem koszerną w poszukiwaniu tego wywiadu , jest kilka innych ciekawostek lol


  Cytat:  
Anna Łukaszuk: Ile gejów i lesbijek żyje w Szczecinie?

Daniel Michalski: Naszym zdaniem około 30 tysięcy. Niemal połowa jest aktywna - przychodzi do klubów, działa na rzecz tolerancji. Pozostali często albo odcinają się od środowiska, albo boją się ujawnić. Potrafią nawet tworzyć białe małżeństwa z osobami płci przeciwnej. Boją się mówić o swojej orientacji. Prawdziwy obraz liczby osób homoseksualnych w naszym regionie widać choćby na forach internetowych i serwisach, gdzie zamieszcza się anonse.

Miesiąc temu przypadkowego geja dwóch mężczyzn ciężko pobiło w pobliżu klubu, w którym spotykają się homoseksualiści. Bo uznali, że jakiś pedał musi dostać wpier... Czy Szczecin jest homofobiczny?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Ale myślę, że tragicznie nie jest. Nigdy ani ja, ani nikt z moich znajomych nie zostaliśmy pobici, mimo że od trzech lat aktywnie udzielam się w mediach i nie kryję tego, że jestem gejem. Jakiś czas temu mieszkałem z moim partnerem w bloku na Niebuszewie. Mówi się, że to zła dzielnica, że na każdym rogu biją. Tymczasem ja wielokrotnie spotykałem sąsiadów w przebraniu Drag queen [określenie mężczyzny w stroju kobiety występującego na estradach klubowych - przyp. red.]. Nigdy nikt mnie nie obrażał. Ale to nie znaczy, że w naszym mieście problem homofobii nie istnieje. Gdyby tak było, nie powstałby w Szczecinie oddział KPH. Poza tym wydaje mi się, że problem jest mało widoczny, bo tu nic się nie dzieje. Nie ma marszów równości, gejowskich klubów jest niewiele.

A jak jest w innych miastach?

W ponaddwumilionowej Warszawie każdy żyje własnym życiem, ludzie nie oglądają się na innych, nie wtrącają się w ich prywatność. Nikogo nie obchodzi, czy ktoś jest hetero, czy nie. Duże zmiany nastąpiły w Poznaniu. Na tegorocznym marszu równości pierwszy raz od sześciu lat nie było grup neofaszystowskich, nikt nie rzucał w nas kamieniami. Dobrym przykładem jest też Trójmiasto. Tam KPH działa bardzo aktywnie, współpracuje z władzami, bierze udział w imprezach kulturalnych.

W punkcie konsultacyjnym, który uruchomiliście przy szczecińskim KPH, można bezpłatnie skorzystać z pomocy prawnika i psychologa. Jakie jest zainteresowanie?

Nie potrafimy jeszcze podać konkretnych liczb, ale zainteresowanie jest duże. Jeżeli ktoś czuje się dyskryminowany, może w trzeci czwartek każdego miesiąca przyjść do kancelarii Agnieszki Stach. Można też napisać e-maila. Do psychologa można napisać e-maila albo porozmawiać z nim na Skype lub Gadu-Gadu [dokładne namiary na stronie www.szczecin.kph.org.pl - przyp.red.].

Jakie pytania ludzie zadają?

Najczęściej pytają, jak powiedzieć o swym homoseksualizmie rodzicom czy babci, czy homoseksualizm jest w sprzeczności z wiarą katolicką, jak i czy ujawniać się przed znajomymi i pracodawcą. Ale są i tacy, którzy pytają, czy jeśli pojadą pod namiot z kolegą, który jest gejem, to on może ich zgwałcić.

Co szczecińskie KPH chciałoby zmienić w naszym mieście?

Zaktywizować środowisko, przekonać instytucje kultury i włodarzy miasta, że też mamy coś do powiedzenia. Ubiegamy się o miano Europejskiej Stolicy Kultury, zgłosiliśmy się więc do instytucji Szczecin 2016. Przecież geje i lesbijki też mają prawo tworzyć kulturę. W styczniu zamierzamy przełamać zastój i zorganizować trzydniowy Queer Festiwal [queer określa ludzi, którzy nie są heteroseksualni. To geje, lesbijki, ale także transseksualiści czy ludzie interseksualni - przyp. red.]. Podczas festiwalu zamierzamy zorganizować dyskusje, warsztaty, porady psychologiczne i prawne. Będzie też debata pt. Obraz kobiety w XXI wieku". Zaprosiliśmy m.in. Renatę Zarembę i Małgorzatę Jacynę-Witt. Może ten festiwal wzbudzi dyskusję, a może wyzwoli w mieszkańcach homofobię. Ale mamy nadzieję, że tak nie będzie.


Ostatnio edytowany przez: eM, 27 grudnia 2009, 10:09 [1 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 10:34
"Zaktywizować środowisko, przekonać instytucje kultury i włodarzy miasta, że też mamy coś do powiedzenia. Ubiegamy się o miano Europejskiej Stolicy Kultury, zgłosiliśmy się więc do instytucji Szczecin 2016. Przecież geje i lesbijki też mają prawo tworzyć kulturę. W styczniu zamierzamy przełamać zastój i zorganizować trzydniowy Queer Festiwal [queer określa ludzi, którzy nie są heteroseksualni. To geje, lesbijki, ale także transseksualiści czy ludzie interseksualni - przyp. red.]. Podczas festiwalu zamierzamy zorganizować dyskusje, warsztaty, porady psychologiczne i prawne. Będzie też debata pt. Obraz kobiety w XXI wieku". Zaprosiliśmy m.in. Renatę Zarembę i Małgorzatę Jacynę-Witt. Może ten festiwal wzbudzi dyskusję, a może wyzwoli w mieszkańcach homofobię. Ale mamy nadzieję, że tak nie będzie. "

No i zaczyna sie w naszym miescie... Po co to wszystko ? Jakies festiwale, parady i inne szopki cieplakow. Chcecie sie walic w dupe to sie walcie, ale oni zawsze chca byc w centrum uwagi... "tworzyc kulture" - noz w kieszeni sie otwiera. Niedlugo w parku Kasprowicza bedziemy spotykac nowy "model" rodziny tata Zygmunt i mama Roman a miedzy nimi dziecko. Porady psychologiczne - jak najbardziej sie przydadza, ale homoseksualistom, a glownym tematem powinno byc "Jak nie zostac pedalem". Tyle


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 10:40

  fantazja69 napisał:  
em widze masz jednak jakies ciagotki nie martw sie pod koniec stycznia ogolno-polski zjazd tranwestytow i draq-quen jest w szczecinie. tez sie przebierzesz?

a co do nibuszewa to potwierdzam nawet wiem kto to



fantazja chyba cie ponosi...a co do Niebka..z tego co wiem jest 2 oficjalnych gejow i pamietam ze od zawsze maja problemy..hehe z miejscowymi...homoseksualizm to dewiacja i nalzey to tepic....niedlugo kurwa zoofilia tez bedzie przez niektorych uwazana za normalna rzecz..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 11:02
Tak rozmawiają z pedałami w Serbii :)

http://www.youtube.com/watch?v=nUOH7nrVfys&feature=related

A tutaj Rosja:

http://www.youtube.com/watch?v=0ikRYOnpaRc&feature=related

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 grudnia 2009, 11:08 [2 raz(y)]


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 12:43
w Budapeszcie w tym roku kilka setek kibiców różnych niekiedy bardzo nienawidzących się na codzień ekip rozbilo podobna parade wykolejencow zwanych homoscierwem


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 13:40
Trzeba wybic z glowy pomysl "naszych" dupojebcow.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 13:50
a w przypadku naszego miasta - tępić na wszystkie sposoby każde media które zajmą się promowaniem tego gówna i przekazywanie obrazu na ich temat w sposób normalny.
Większe zagrożenie wg mnie nie wynika z postawy kilku odmieńców którzy na siłe będą promować i narzucać zrozumienie swojego odmieństwa i choroby. Zagrożeniem są jebane media które w imię kontrowersji i pieprzonej równości tolerancji będą promować pedałów i pomagać za pomocą prasy i innych publicznych mediów w realizacji ich planu


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 13:59
Moze to niezbyt dobry przyklad, ale szkoda ze hitler do konca nie wybil odmiencow. Oczywiscie ten czlowiek to dla mnie bestia i morderca. Nie popieram jego czynow,a zdecydowanie potepiam i neguje, szczegolnie jesli chodzi o to co robil tym niewinnym ludziom - Polakom,Zydom i innym Słowianom. Lecz w tej jednej kwestii (homoseksualisci) mial racje.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 14:04
co do zydow tez mial racje...teraz te kurwy panosza sie a pol swiata z litosci wlazi im w dupe i odda co chca...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/12/2009 14:07
To druga strona medalu, ale jednak nie kazdy Zyd taki jest. Znalem jednego i byl naprawde uczciwy i porzadny, czego oczywiscie nie mozna powiedziec o tej czesci Zydow, ktora korzysta na holokauscie oraz wszedzie doszukuje sie antysemityzmu.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 09/01/2010 10:06

  nacjonalista.pl napisał:  
Podczas, gdy społeczeństwa zachodu pogrążają się w dekadencji i upadku moralności, w Afryce co raz większa ilość państw zaostrza prawo przeciwko praktykom homoseksualnym. Tamtejsza ludność ma dość propagandy, za którą stoją obcy aktywiści z USA, czy Europy.

Uganda stoi o krok od uchwalenia przepisów, które homoseksualizm zaczną karać śmiercią. Pomysłodawca projektu, członek partii rządzącej David Bahati twierdzi, iż nikt nie rodzi się homoseksualistą, odpowiedzialne za dewiacje mają być obce wpływy. – Ta ustawa ma chronić kulturę naszego narodu przed zakusami bojowników o prawa seksualne, chcących narzucić Ugandyjczykom swoje zasady swobody seksualnej – tłumaczy Bahati. Inicjatywa ustawodawcza cieszy się szerokim poparciem w ugandyjskim społeczeństwie, jednak podobne prawa nie są czymś obcym Afryce.

Nigeria czeka na wejście w życie podobnych przepisów. Już teraz prawo w północnych stanach przewiduje karę śmierci dla homoseksualistów. Podobnie jest w Sudanie. W kwietniu Republika Burundi dołączyła do grupy 37 krajów afrykańskich, w których stosunki seksualne między osobami tej samej płci są nielegalne. Egipt i Mali także idą w tym kierunku, wykorzystując w tym celu przepisy regulujące kwestie moralności.

Nowa ustawa w Ugandzie spotyka się z sprzeciwem części opinii międzynarodowej, która będzie dążyć do złagodzenia części nowych praw, jednak Bahati mówi, iż politycy nie zamierzają ulegać zagranicznym naciskom. Nie będziemy igrać z przyszłością naszych dzieci i handlować wartościami – zastrzega pomysłodawca zmian.

W przygotowaniu projektu udział brali działacze chrześcijańskiego ruchu antyhomoseksualnego z USA. Projekt Bahatiego powstał kilka tygodni po konferencji i wzbudził wątpliwości nawet wśród zagorzałych przeciwników homoseksualizmu za oceanem. Scott Lively - przewodniczący kalifornijskiej organizacji Abiding Truth Ministries - określił propozycję jako "zbyt surową", choć jednocześnie chwalił jej autorów. – Nie należy się dziwić współczesnym Ugandyjczykom, którzy są niezadowoleni z faktu, że działacze homoseksualni z Europy i Stanów Zjednoczonych agresywnie dążą do promowania homoseksualizmu w ich kraju. Gdyby fragmenty dotyczące kar zostały odpowiednio zmienione, proponowane zapisy stanowiłyby zachęcający krok we właściwym kierunku. Zasługiwałyby na poparcie ze strony chrześcijańskich wiernych – uważa Lively.

Spotkać się można również ze zwolennikami radykalniejszych kroków. Kilka dni temu w Entebbe dwustu przywódców religijnych, działających w ramach wpływowej Międzyreligijnej Rady Ugandy, domagało się zerwania dyplomatycznych więzi z "bezbożnymi" krajami Zachodu, m.in. Wielką Brytanią, Szwecją i Kanadą, które chcą "narzucić homoseksualizm Ugandyjczykom". – Państwa te powinny uszanować nasze wartości duchowe, zamiast się wtrącać – uważa sekretarz generalny rady Joshua Kitakule.

Z przepisów wprowadzających nowe kary dla homoseksualistów zadowolony jest ugandyjski minister ds. etyki i prawości James Nsaba Buturo. Jego zdaniem Uganda staje się dla świata wzorem do naśladowania.

– Cieszymy się, że wszyscy interesują się tym, co się dzieje w naszym kraju. Dzięki temu Uganda ma szansę zostać liderem tam, gdzie jest to niezbędne. Nowe prawo nie tylko określi wartości, jakie wyznajemy, ale też zapewni przywództwo na całym świecie – przekonuje minister.



I oni jakoś nie boją się tego żeby powiedzieć komuś, że mają spadać. U nas boją się powiedzieć, że to jednak były niemieckie, a nie polskie obozy koncentracyjne. Tam z grubej rury walą, że żadne homosie z USA czy Europy nie będą im mówić co jest dobre a co złe... Jak ktoś pisał: "100 lat za murzynami nabiera nowego znaczenia"

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 9 stycznia 2010, 10:11 [1 raz(y)]


mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5359 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 09/01/2010 12:30
następna będzie Francja

Krwawe starcia imigrantów; chaos i zamieszki
37 rannych, w tym 18 policjantów - taki jest bilans gwałtownych zamieszek w miasteczku Rosario, w Kalabrii na południu Włoch, gdzie trwają starcia między setkami imigrantów z krajów Trzeciego Świata a miejscową ludnością. Coraz liczniejsze siły policyjne starają się opanować kompletny chaos i zamieszki.
Afrykańscy imigranci zbuntowali się w czwartek przeciwko warunkom pracy i życia w gospodarstwach rolnych oraz ich traktowaniu, po tym jak dwóch z nich zostało zranionych z broni palnej przez nieznanych sprawców.

W reakcji na tę prowokację cudzoziemscy robotnicy wyszli na ulice i zdewastowali kilkaset samochodów a także sklepy i wiele innych obiektów w tej miejscowości. Przeciwko niszczeniu ich miasta wystąpili następnie mieszkańcy, którzy starli się z imigrantami.

W piątek po południu doszło tam do strzelaniny między Włochami a imigrantami. Dwóch afrykańskich robotników zostało rannych.

Włoskie media, opisując wydarzenia w Rosarno, nie wahają się nawet użyć określenia "pierwsza we Włoszech wojna etniczna".

Rosarno wygląda jak po bitwie ulicznej: setki spalonych samochodów, zniszczenia, ranni. Sześciu sprawców wandalizmu, w tym czterech imigrantów, zatrzymano.

Świadkowie informują o próbach samosądów i linczu, czego dopuszczają się obie strony.

Afrykańscy imigranci zatrudnieni przy zbiorze warzyw oraz owoców żyją w Kalabrii, podobnie jak w innych regionach na południu Włoch, w fatalnych, wręcz nieludzkich, warunkach na terenie gospodarstw rolnych. Mieszkają w szałasach i ruinach oraz w kartonowych boksach w opustoszałych halach.

Szacuje się, że w rejonie Rosarno pracują przybysze z około 40 najbiedniejszych krajów świata.

Piątkowa włoska prasa zwraca uwagę, że bunt wśród imigrantów narastał od dawna, a kolejny atak na nich był iskrą, która wywołała pożar. Nielegalni imigranci często są bowiem wręcz niewolnikami w gospodarstwach kontrolowanych przez kalabryjską mafię - Ndranghetę. Są oszukiwani, otrzymują głodowe zarobki.

Minister spraw wewnętrznych Roberto Maroni, komentując wydarzenia w Rosarno, oświadczył, że jednym z powodów zamieszek jest tolerancja dla nielegalnej imigracji, która wymknęła się spod kontroli.

"Przez te wszystkie lata, bez podjęcia żadnych skutecznych działań, tolerowana była nielegalna imigracja, która z jednej strony doprowadziła do wzrostu przestępczości a z drugiej do sytuacji ciężkiego poniżenia, jak ta w Rosarno" - ocenił szef MSW, inicjator surowych przepisów, wprowadzonych w życie w ramach walki z nielegalną imigracją.

W reakcji na falę przemocy MSW postanowiło wysłać do Rosarno dodatkowe siły policji.

Młody włoski pisarz Roberto Saviano, który jako autor głośnej książki pt. "Gomorra" o neapolitańskiej mafii stał się jednym z najbardziej uznawanych autorytetów w dziedzinie przestępczości zorganizowanej, jest przekonany, że imigranci zbuntowali się przeciwko kalabryjskiej mafii. Ocenił on, że Afrykanie z większą stanowczością sprzeciwiają się tamtejszym gangsterom niż miejscowa ludność.

Jednak zdaniem śledczych, prowadzących dochodzenie w sprawie zamieszek w Rosarno, ich tłem jest przede wszystkim rasizm i nietolerancja wobec ciemnoskórych przybyszów.[/cytat]


BETTER DEAD THAN RED
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/01/2010 11:10
Jeżeli byli tak strasznie traktowani przez "mafie" to powinni kulturalnie spakować swoje manele i wróćić do krajów z których przybyli. Na całym świecie zdarzają się przypadki gdzie pracodawca oszukuje swoich pracowników, wielu Polaków we Włoszech miało podobne problemy. Nikt jednak nie wychodził na miasto i nie demolował samochodów czy sklepów których własciciele nie mają nic wspolnego z ich sytuacją. No ale cóz , im można , jak ktoś się przeciwstawi to zaraz będzie rasistą.
Tak jak pisze Mort , następna pewnie będzie Francja. Jedynie chyba w Niemczech mogą być spokojni. Tam emigranci z Afryki dostają porządny socjal , mieszkają sobie w domu azylanta , rozbijają się taksóweczkami , latają sobie z "komiórami" , imprezują , zarabiają na lewo więc ani im się sni podpalać auta.


Nie wyobrażam sobie aby takie sceny kiedykolwiek miały miejsce w Polsce....

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 stycznia 2010, 16:53 [12 raz(y)]


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/01/2010 14:49
w dupach sie popierdolilo jebanym zasranym czarnym...we Francji juz trzodzili wcześniej,tak to jest jak kraje sa zbyt tolerancyjne...:D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/01/2010 16:05
ich zachowanie najlepiej obrazuje "twarz" tego po prawej faceta z opona w czerwonej kurtce...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/01/2010 16:31
Owe zadymy biorą się ze zwykłej frustracji... w ich ojczyznie wszelkiej maści cwaniacy, pośrednicy , przemytnicy itd. wzieli hajs , nagdali im o bogatej Europie , otwartym rynku pracy i grubym portfelu , natomiast po samym przyjezdzie rzeczywistość wygląda troche inaczej . Pracy nie ma , socjal marny , warunki mieszkaniowe nie wiele lepsze niż rodzime lepianki, wracać nie ma po co i do czego , ogółem klops .
Nie można takich przypadków równać z rozróbami wzniecionymi niedawno we Francji przez potomków iimigrantów z północnej Afryki, które były zwykłymi aktami bandytyzmu i debilizmu .

W Polsce nigdy nie doczekamy się takich problemów z bardzo prostego powodu... poprostu nasz kraj jest dla takich ludzi kompletnie nieatrakcyjny. Bo czego taki imigrant ma szukać w kraju w którym : pracy brak , socjalu brak , tolerancji brak , język urzędowy nieznany, uzyskanie obywatelstwa bardzo trudne... możemy więc spać spokojnie ;)


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6015 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/01/2010 17:51

  BS napisał:  


W Polsce nigdy nie doczekamy się takich problemów z bardzo prostego powodu...



Zapomniałeś dodać na szczęście ;) Browarek


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5359 dni

*




Kliknijcie, pomóżcie Legii ! - 15/01/2010 18:03
Jest sonda w gazietce na temat symboli Warszawy.

Ja wiem,że wyborcza , nie czytamy i w ogóle ale jeżeli tę sondę wygra La Madame (klub gejowski) przed Muzeum Powstania Warszawskiego to byłoby to baaaardzo smutne. Spróbujmy moze pokazać wyborczej,że jeszcze jest duch w narodzie.

MPW!

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/9,95190,7438529.html


BETTER DEAD THAN RED
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni

****




Odp: Kliknijcie, pomóżcie Legii ! - 15/01/2010 19:08
Głosować !
Zaden klub pederastów nie bedzie symbolem polskiego miasta tymbardziej stolicy Naszego Państwa !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005