Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 06/03/2011 10:44
Ciekawe że tym razem autor tego mega "obiektywnego" artykułu nawet nie miał odwagi się podpisać z imienia i nazwiska. Widać redaktorzy mojegomiasta starają się na siłe upodobnić do gazety wyborczej.Najpierw wyrwane z kontekstu forumowe cytaty , teraz manipulowanie fotkami i kłamliwe teksty. Kompletne dno. Proponuje nie wchodzić na ten propedalski , donosicielski portal aby nie nabijać im wejśc.


Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6505 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/03/2011 13:32
Relacja NOPu:
Szczecin zakazał pedałowania

Na 5. marca dewiacyjna Kampania Przeciwko Homofobii zapowiedziała w Szczecinie wielką manifę. Wielkie było jednak jedynie rozbawienie szczecinian: propedalską “Manifestację różnorodności” tworzyło.. około 20 osób. Ale była też i różnorodność, bo owa dwudziestka reprezentowała około… 20 organizacji. Było też i wesoło, bo zorganizowana ad hoc przez szczeciński oddział NOP legalna kontra zgromadziła ok. 100 narodowców. W takiej sytuacji zwolennicy pedałowania skrócili zaplanowaną imprezę i w pośpiechu oddalili się do swoich legowisk.

http://www.nacjonalista.pl/2011/03/06/szczecin-zakazal-pedalowania.html


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/03/2011 18:33
.

Ostatnio edytowany przez: J., 6 kwietnia 2013, 15:29 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/03/2011 01:28
nawet głupia tęcza traci symbolikę, kiedyś na końcu tęczy siedział skrzat z garnkiem złota wg legendy, a teraz co mam powiedzieć dziecku, że co , że tęcza to symbol homo i na końcu tęczy siedzi gej, bo ja powiem że skrzat to od homo się dowiem ze jestem zawistny albo wieśniakiem ze średniowiecza i oczywiście nietolerancyjny?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 09/03/2011 17:31
jestem znowu w gazecie :) hehe szkoda ze w czasach zupelnego chaosu jestesmy praktycznie jednym z ostatnich bastionów normalności, kontynuowania tradycji i obyczajow Polski, ktora przez zdegenerowanych smieci, pederastow i zydow jest pchana w przepasc....kurwa nie potrafia jebane lewackie smiecie i inni odszepiency zrozumiec ze Polska to nie Holandia...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/03/2011 15:10

  Cytat:  
Cyrk z Grossami w Telewizji Polskiej – ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Na zaproszenie realizatorów programu “Mam inne zdanie” wziąłem wczoraj udział w wieczornej dyskusji w programie I-szym Telewizji Polskiejo o książce małżeństwa Grossów. Program miał się odbyć “na żywo” o godz. 22.35 w holu nowego gmachu przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. Przyjechałem samochodem z Radwanowic godzinę wcześniej, ale zamiast być posadzonym wraz z innymi na widowni zostałem natychmiast odprowadzony długim korytarzem na pierwsze piętro do innego budynku. Po pudrowaniu pozostawiono mnie samego w tamtejszej kawiarni przy malinowej herbatce. Tam siedziałem trzy kwadranse.

Później jedna z osób z obsługi zadzwoniła do mnie na komórkę, prosząc, abym nie wychodził z kawiarni, gdyż Grossowie nie wiedzą, że zostałem zaproszony do programu. Następnie przyszła do mnie inna osoby twierdząc, że jak Grossowie zobaczą mnie za wcześnie, to nie wejdą do studia. Istny cyrk!

Gdy program już się zaczął sprowadzono mnie do holu, ale nie głównymi schodami tylko schodami awaryjnymi. Następnie przez kolejny kwadrans trzymano mnie w zupełnie ciemnym pomieszczeniu. Tutaj bez jakiejkowiek zapalonej żarówki młoda panienka po raz kolejny mnie wyprudowała. Z daleka widziałem hol, ale nic nie słyszałem co w nim mówiono.

Po chwili prowadzono mnie bocznym wejściem przed kamery i posadzono przy byłym ambasadorze Izraela w Polsce, Szymonie Weissie. Dopuszczony w końcu do głosu poowiedziałem o tym jak ze mną postąpiono. Co do książki, to nazwałem ją “gniotem intelektualnym”. Nazwałem też kłamstwami oskarżenia pod adresem Kościoła katolickiego i kardynała Adama Sapiehy z Krakowa. Szybko odebrano mi głos, ale dobre i tyle.

Z Grossem spotkałem się jednak, gdy poszedłem do charakteryzatorni, aby zmyć puder z twarzy. Zapytałem go, czemu się on tak mnie boi. Zamiast odpowiedzi usłyszałem wyzwiska, a następnie Gross krzyczał za mną na korytarzu, że – uwaga! – pójdę do piekła. Chyba trzy razy tak krzyknął. No cóż, biedny mały człowieczek, który chyba naprawdę uwierzył, że jest “autorytetem moralnym”.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=3891



Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/03/2011 01:30
pisze posta w tym temacie chociaz dotyczy KSW15 po jakiego chuja finlandczycy musza wystepowac w dlugich strojach przeciez ten sport jest dla duzych chlopcow a nie bajka na dobranoc a kazdy dorosly zdrowo rozumujacy czlowiek jest w stanie odroznic niedorozwiniete faszystowskie poglady od zydowskiego kurestwa i normalnie je ocenic wedlug wlasnego zdania.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/03/2011 06:49

  Scarface napisał:  
pisze posta w tym temacie chociaz dotyczy KSW15 po jakiego chuja finlandczycy musza wystepowac w dlugich strojach przeciez ten sport jest dla duzych chlopcow a nie bajka na dobranoc a kazdy dorosly zdrowo rozumujacy czlowiek jest w stanie odroznic niedorozwiniete faszystowskie poglady od zydowskiego kurestwa i normalnie je ocenic wedlug wlasnego zdania.



poprawność polityczna. Na ostatnim KSW Polsat użył efektów specjalnych by zasłonić jego tatuaże :D
Mówcie jeszcze, że w tym kraju jest wolność słowa.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/03/2011 12:52

  kijevo napisał:  

  Scarface napisał:  
pisze posta w tym temacie chociaz dotyczy KSW15 po jakiego chuja finlandczycy musza wystepowac w dlugich strojach przeciez ten sport jest dla duzych chlopcow a nie bajka na dobranoc a kazdy dorosly zdrowo rozumujacy czlowiek jest w stanie odroznic niedorozwiniete faszystowskie poglady od zydowskiego kurestwa i normalnie je ocenic wedlug wlasnego zdania.



poprawność polityczna. Na ostatnim KSW Polsat użył efektów specjalnych by zasłonić jego tatuaże :D
Mówcie jeszcze, że w tym kraju jest wolność słowa.



To moze w ramach tej poprawnosci politycznej na nastepnych KSW zrobic "rozowa trybune"


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/03/2011 21:55
U Liska Chytruska nawijają o żydach. Nie mogło zabraknąć tematu kiboli...


Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6505 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/03/2011 14:22
Terapia dla pederastów na iPhona

http://www.nacjonalista.pl/2011/03/22/terapia-dla-pederastow-na-iphona.html


waski247
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5537 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/03/2011 15:53
Wydaje mi się, że ten artykuł pasuje do tego tematu. Kolejny przejaw szykanowania kibiców przez gazetę wybiórcza, tym razem tych z Poznania. artykuł gw


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/03/2011 16:01

  waski247 napisał:  
Wydaje mi się, że ten artykuł pasuje do tego tematu. Kolejny przejaw szykanowania kibiców przez gazetę wybiórcza, tym razem tych z Poznania. artykuł gw



kurwa, ciekawe ile on myślał zanim stworzył taką teorię spisku, zapomniał dodać, że kibole są odpowiedzialni za 11 września...


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/03/2011 19:39

  Cytat:  
Od „kiboli” i „chuliganów” zaczął się w 2006 roku poważny ruch społeczny na Węgrzech, mimo że stanowią one (przy całym szacunku dla węgierskich przyjaciół) mniejszą siłę niż w Polsce. Dzięki wsparciu młodej klasy średniej, aktywnych i patriotycznych środowisk studenckich, lewica oraz liberałowie są zepchnięci w kozi róg.

Poprawnie polityczne media w rodzaju „Gazety Wyborczej” czy TVN-u od lat prowadzą zaciętą krucjatę przeciwko niezależnemu ruchowi kibicowskiemu. W zamyśle ich dziennikarzy prawdziwi kibice powinni być całkowicie pozbawieni „agresywnych zachowań”, zaś kluby mają obowiązek zamknąć bramy stadionów przed niesfornymi „kibolami”. Najlepiej aby „prawdziwy kibic” pozbawiony był męskich cech, ubrany w obcisłe rurki, mając na głowie wytwór w rodzaju fryzury jednego z publicystów „Wyborczej”, Rafała Steca.

Ten wymarzony „kibic” powinien przez mecz wygodnie siedzieć na krzesełku, opychając się popcornem, w przerwach meczu czytywać „Wyborczą” i pogłębiać refleksje nad ostatnimi spostrzeżeniami „autorytetów” w rodzaju Michnika, Blumsztajna czy Szczuki. Oczywiście ubolewając nad polskimi „przywarami” narodowymi jak „wszechobecne warcholstwo”, szalejący „antysemityzm”, ksenofobia, homofobia itd. Kiedy ów „kibic” zanurzy się dostatecznie w otchłani myśli „szanowanych autorytetów moralnych”, uzna, że konieczne jest odrzucić jakiekolwiek przywiązanie do narodu i ojczyzny, wszak wg publicystów „Wyborczej”: „patriotyzm jest jak rasizm.

Na łamach „Gazety Wyborczej” nie raz mogliśmy przeczytać o „kryminalnych” powiązaniach kibiców Lecha, „antysemickich” kibolach Wisły, „rasistowskich” fanach Śląska, czy chuligańskich wybrykach fanatyków Legii. Wszystko to ma na celu zniszczenie niezależnego środowiska kibicowskiego, który jest tak naprawdę jednym z większych, niezależnych od nikogo, masowych ruchów społecznych. Kibice poświęcając swój czas i najlepsze lata dla ukochanego klubu nie czynią tego dla zdobycia pieniędzy czy wpływów politycznych bądź ekonomicznych. Jeżeli za dość „dużą” formację polityczną jest uważane ugrupowanie liczące około 1000 członków, to weźmy pod uwagę, iż wiele polskich klubów ma znacznie, znacznie, znacznie większe grupy zorganizowanych – oraz zdyscyplinowanych względem swojego przywództwa – kibiców.

Lechia Gdańsk Anty Che Guevarra KibicePismacy z „Wyborczej” całkiem słusznie zauważyli zawczasu, że na stadionach rodzi się nacjonalizm (który w ich języku oznacza wszelki patriotyzm) oraz „agresja”. Co więcej, ruch kibicowski swym zasięgiem działa nie tylko na „kiboli”, lecz również na szersze grupy społeczne, nawet nie interesujące się piłką. Młodzież przyjmując nawyk obrony honoru szerszej wspólnoty – za którą tutaj należy uznać środowisko kibiców ukochanego klubu – staje się krnąbrna, nieposłuszna, niepokorna. Tym samym, nie daje sobą dowolnie kierować i narzucać wszelkich schematów kulturowych wypracowanych przez „inteligencje” na czele z wieloma „autorytetami moralnymi”.

Tak naprawdę, walka z kibicami to tylko element spójnej układanki środowisk lewicowych i liberalnych, mających na celu zaprowadzenie wielokulturowego społeczeństwa „równości”, „tolerancji” i niczym nieskrępowanej egoistycznej „wolności”. Zjawisko, że coraz więcej mężczyzn decyduje się zakładać stroje jeszcze niedawno uznane za kobiece, wraz z wymyślnymi fryzurami i modą na „metroseksualność”, to efekt takich działań. Chodzi o to aby społeczeństwo zatraciło wszelkie znamiona patriotyzmu, chęci podejmowania gorliwej walki o swoje prawa, stało się łatwe do sterowania przez różne grupy interesu. Po to też wprowadza się poprawność polityczną, która nakazuje unikać „kontrowersyjnych” wypowiedzi na temat homoseksualistów, Murzynów czy wyznawców egzotycznych religii. Celem jest osiągnięcie totalnej mozaiki kulturowej, złożonej ze wszystkich odcieni koloru skóry, wszelkich odmienności seksualnych (chyba nie myślicie, że na homoseksualizmie skończą? Zoofile są już następni w kolejce) czy obyczajowych. Tak na przykład, kobiety powinny stać się bardziej męskie, aż zatrą się różnice między kobietą a mężczyzną, a każdy będzie wraz z „postępem postępów” mógł decydować o swojej płci, i w każdej chwili przeobrazić się z kobiety w mężczyznę, z mężczyzny w kobietę itd.

Żeby umożliwić stworzenie takiego społeczeństwa, środowisko liberalno-lewicowe muszą się najpierw „rozprawić” ze źródłami oporu wobec takich zachowań. Takimi zwornikami „nieposłuszeństwa” wobec „intelektualnych elit” są w różnym stopniu: rodziny oparte na tradycyjnych wartościach (składających się ciągle z mężczyzny, kobiety i ich dzieci, zamiast dwóch „mężów” z labradorem – do trójkąta), patriotyzm stawiający wyższe cele ponad własne egoistyczne zachcianki, kościoły broniące wartości prawdziwej cywilizacji europejskiej (chodzi tutaj nie tyle o aspekt religijny co kulturalno-obyczajowy), oraz niezależne ruchy społeczne niemotywowane chęcią zysku czy zdobycia wpływów politycznych. Takimi ruchami na pewno są zorganizowane środowiska kibiców.

Kibice Legia Warszawa Old Fashion ManWarto, naprawdę warto, aby kibice zdali sobie sprawę, że wymierzona w nich kampania oszczerstw jest tylko ELEMENTEM szeroko zakrojonej akcji przeciwko wszelkim niezależnym ruchom społecznym. Również przeciwko patriotyzmowi, przeciwko męskim cechom – stojącym w sprzeczności z projektowanych światem lewaków, liberałów, feministek, homoseksualistów, „obrońców zwierząt” i innych patologicznych środowisk, chcących wywrócić do góry nogami wszelkie tradycyjne normy społeczne. Cel jest jasny – władza nad ludźmi, ich pełna kontrola, uniemożliwienie powstawania niezależnych ruchów społecznych. Tym samym, w „demokratycznym społeczeństwie” wprowadzi się najgorszy totalitaryzm, potrafiący zniszczyć każdego, który mu się sprzeciwi. Od wielu lat taka „wojna” o władzę dusz, o władzę kulturową aktywnie się toczy. Jej rozstrzygnięcie nie jest jeszcze przesądzone, im wcześniej społeczeństwa obudzą się z obojętności na wprowadzanie każdej zmiany obyczajowej czy kulturowej, tym łatwiej będzie ocalić wartości na których zbudowana została nasza cywilizacja: honor, patriotyzm, rodzina czy prawdziwe braterstwo.

„Gazeta Wyborcza” i podobne jej media nie zaprzestaną akcji oczerniania kibiców, nawet przy uderzających w ich budżet akcjach prowadzonych m.in. przez „Wiarę Lecha”. Takie akcje są jak najbardziej słuszne, warto aby kibice innych klubów podjęli podobne działania zakrojone na szeroką skalę. Jednak walki nie da się wygrać bez znacznego wzrostu aktywności na polu społecznym, kulturalnym czy politycznym. Nasi rodacy przez wieki podejmowali działania zmierzające do obrony ojczyzny bądź jej wyzwolenia. Powstania ludowe w czasie Potopu szwedzkiego, powstania niepodległościowe w XIX wieku (Listopadowe, Wiosna Ludów, Styczniowe) czy obrona ojczyzny w czasie okupacji nazistowskiej i komunistycznej. Czy ich trud pójdzie na marne? Czy po to oddawali swoje życie i skazywali na syberyjską katorgę abyśmy teraz uznali to za „relikt” przeszłości? Czy robiliby to wiedząc, że przyszła Polska zatraci społeczny patriotyzm i wartości na których zbudowano europejską cywilizację (tę prawdziwą, nie patologiczne „standardy europejskie” według Michnika i spółki)?

Wielu z chęcią zakłada koszulki przypominające narodowe powstania. Dziś Polska nie wymaga od nas oddawania swego United Patriots Arka Gdynia Kibice Ruch Kibicowskiżycia. Współczesność rządzi się innymi prawami. Kultura, polityka, media, a nawet banalne seriale obyczajowe, tymi drogami lewacy i liberałowie prowadzą swoją walkę. Jeżeli nie podejmiemy walki na różnych polach – począwszy od organizowania ruchów społecznych, poprzez własną kulturę masową, kończąc na aktywności politycznej – przegramy. Kibice mają ten przywilej, że są już dobrze zorganizowani. Dlatego są też niebezpieczni dla środowisk liberalno-lewicowych.

Od „kiboli” i „chuliganów” zaczął się w 2006 roku poważny ruch społeczny na Węgrzech, mimo że stanowią one (przy całym szacunku dla węgierskich przyjaciół) mniejszą siłę niż w Polsce. Dzięki wsparciu młodej klasy średniej, aktywnych i patriotycznych środowisk studenckich, lewica oraz liberałowie są zepchnięci w kozi róg. Prawicowy FIDESZ uzyskał ok 2/3 głosów, zaś nacjonaliści z Jobbiku uzyskali 17% poparcie. Przy aktywności młodego pokolenia, nieobarczonego starymi sporami oraz politycznym zepsuciem, młodzi Polacy mogą zmienić swoją ojczyznę. Kibice mogą nie tylko uratować niezależny ruch kibicowski, lecz wybitnie przyczynić się do ocalenia Polski.

Michał Kowalczyk

http://narodowcy.net/ojczyzna-i-kibice/2011/03/11/





Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/04/2011 13:20
To tak jeszcze wracając do tej manify

Obrazek jpeg wstawiony na forum


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/05/2011 14:19
Mrożącą krew w żyłach historię opisał "Fakt". Okazało się, że po boiskach niższych klas rozgrywkowych biegał jak gdyby nigdy nic nazista. I jeszcze się z tym nazizmem afiszował!

Delegat związku, który znajdował się na meczu drugiej ligi grupy wschodniej Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz, kazał bramkarzowi gości Witoldowi Sabeli zakleić numer 88 na bluzie. Delegat z ramienia PZPN tłumaczył, że skinheadzi używają liczb 88 i 18, jako symboliki nazistowskiej.

Golkiper drużyny gości, wybrnął z sytuacji zaklejając jedna z cyfr plastrem, czytamy w poniedziałkowym wydaniu dziennika "Fakt". Według delegata liczby oznaczają numery liter w alfabecie: 88 HH - heil Hitler, a 18 AH - Adolf Hitler.

- Gram z tym numerem od lat i nigdy nie sądziłem, że będę miał z tym problemy. Numer wybrałem ze względów osobistych, a nie z sympatii do Hitlera czy nazistów - tłumaczył bramkarz Pelikana.


Mamy nadzieję, że to nie koniec zakrojonego na szeroką skalę śledztwa. Uprzejmie donosimy, że Kamil Wilczek z Zagłębia Lubin również gra z numerem 88. Zawodników mniej otwarcie manifestujących swoje haniebne poglądy, bo grających z numerem 18, naliczyć można bardzo wielu. Co ciekawe, właśnie z takim numerem w reprezentacji Polski grał Mariusz Lewandowski i dodatkowo - aż nam się ręce trzęsą, kiedy to piszemy - jest łysy! Ostatnio z osiemnastką grał Adrian Mierzejewski i on też - tak, tak! - łysieje, co można uznać za przypadek, ale można też za podświadomą próbę wkupienia się w łaski skinheadów.

Prawo musi być jednakowe dla wszystkich, więc liczymy, że już od najbliższego sezonu PZPN zabierze się za piłkarzy z samej góry. Radzimy dodatkowo zwrócić uwagę na Mateusza Klicha z Cracovii, który gra z numerem 66, co każe przypuszczać, że gdyby mógł dodać sobie jeszcze jedną cyfrę, to też byłaby to szóstka i tym samym mielibyśmy w lidze jawnego satanistę.

weszlo.com

Nazista i do tego skinhead ! na pal z nim ! 1 miejsce


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/05/2011 20:53
O ja pierdole... Obrazek gif wstawiony na forum


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/05/2011 23:03
PO prostu ręce opadają, w swych działaniach PZPN staje się bardziej faszystowski niż zakładali to ideowcy nurtu.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/06/2011 20:54
Ktoś ma jeszcze wątpliwości?


  Cytat:  
Zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polaków (...) Sam w sobie nie mam za grosz tolerancji wobec homofobów, również we własnej partii – oświadczył premier Tusk.



aaaa


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Wozi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5441 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/06/2011 11:14

  Jeran napisał:  
Ktoś ma jeszcze wątpliwości?


  Cytat:  
Zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polaków (...) Sam w sobie nie mam za grosz tolerancji wobec homofobów, również we własnej partii – oświadczył premier Tusk.



aaaa



J.GOWIN W WYBIÓRCZEJ :


"Być może pan premier jest gotowy, ja nie jestem gotowy. Platforma jest partią w sprawach światopoglądowych pluralistyczną. Jestem przekonany, że liczba posłów Platformy, którzy będą podzielali moje podejście wystarczy do tego, żeby ten projekt zablokować".

Poseł uważa, że tej ustawy nie będzie, "a w każdym razie będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby to zablokować". I dodał: - Ja mówię "nie" przed wyborami, "nie" po wyborach, mówię "nigdy".Jest rzeczą oczywistą, że przed wyborami lansowanie takich pomysłów służy tylko wywoływaniu wojny światopoglądowej, na której zależy środowiskom skrajnym - albo skrajnie lewicowym, albo skrajnie prawicowym.

Ostatnio edytowany przez: Wozi, 2 czerwca 2011, 11:19 [1 raz(y)]


Gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005