Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 18/01/2010 21:35
z podrowieniem dla mlynka12 i jego kolejnych wcielen:

http://www.youtube.com/watch?v=fQvaYfNVzsQ


Szlugi, wóda, gołe baby !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/01/2010 19:44
http://nowamoda.avx.pl/
...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5431 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/01/2010 19:48
.

Ostatnio edytowany przez: J., 6 kwietnia 2013, 15:18 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/01/2010 20:02

  Jeran napisał:  

  manes napisał:  



Potraktujmy to jako prowokację ze strony producentów rajstop idiota



:O
hahaha
jeszcze troche i beda podpaski dla facetów...


Amat victoria curam
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/01/2010 20:18
tampony na rozwolnienie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7846 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 20/01/2010 20:19

  U-96 napisał:  
z podrowieniem dla mlynka12 i jego kolejnych wcielen:

http://www.youtube.com/watch?v=fQvaYfNVzsQ



Szkoda, że w ubiegłym roku władze Belgradu nie zgodziły się na paradę można było by mlynka12 tam wysłać:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/01/2010 22:46
młynku12 , dobra wiadomość dla ciebie , jeszcze nic straconego! I ty możesz być normalny!!!


  Cytat:  
Pilot homoseksualista wrócił do bycia hetero

20 lat temu miał wielki “coming out”. Prawdziwy szok spowodował jednak tydzień temu, gdy ogłosił, że już nie jest homoseksualistą. Od tego czasu pilot helikoptera Patrick Muirhead jest heretykiem homo-środowiska.

Życie 41-letniego Muirhead’a zmieniło się diametralnie podczas wizyty u fryzjera. – Czekałem w salonie na swoją kolej. W pewnym momencie wszedł młody ojciec ze swoim synkiem. Mężczyzna usiadł i dumnie posadził na kolanach syna, który miał zostać poddany pierwszemu w swoim życiu strzyżeniu. Ojciec czule rozmawiał z dzieckiem, co jakiś czas całował je w głowę. Nie mogłem oderwać od nich oczu, poczułem ukłucie zazdrości na widok chłopca obejmującego swoimi małymi rączkami potężną dłoń ojca – opowiada brytyjskiemu dziennikowi „The Times” o – jak głosi tytuł – „dniu, w którym zdecydował się przestać być gejem”. – Myślę, że wtedy moje życie się zmieniło i zrozumiałem, że dłużej nie mogę być gejem – dodaje.

Jak twierdzi, od fryzjera wyszedł z postanowieniem zmiany swojego życia i założenia rodziny. – Oczywiście geje w dzisiejszych czasach też mają dzieci. Niektórzy je adoptują, inni za pomocą krętych ścieżek i bardzo kosztownych zabiegów z użyciem próbówki zostają biologicznymi ojcami. Ale to jednak działanie wbrew naturze. To nie dla mnie – zaznacza Muirhead. Dodaje, że zrobił też pierwszy krok na drodze ku naturze. – W lokalnym pubie nawiązałem flirt. Często o niej myślę, szukam pretekstu żeby zadzwonić, zastanawiam się czy mnie lubi. Przyznaję, że czuję się dość dziwnie – mówi Patrick.

O swojej seksualności opowiada, że „uformowała się na podwórku i w studenckim akademiku”. – Panujący tam model dojrzewania nie był zgodny ze schematami, a wzmocniło go ekstrawaganckie gejowskie środowisko społeczne, w którym się obracałem. W BBC, gdzie pracowałem przez 7 lat, homoseksualizm był niemal obowiązkowy – opowiada Patrick, który zanim został pilotem, był dziennikarzem.

Tłumaczy, że dopiero gdy zaczął nosić mundur pilota zorientował się, że przyciąga kobiece spojrzenia. – Po raz pierwszy w życiu zaczynałem poznawać dziewczyny. To było wspaniałe – wyznaje z przejęciem.

Przyznaje, że spodziewa się wrogości ze strony środowiska homoseksualistów. – Niektórzy uznają moją przemianę za swoistą herezję – mówi Miurheat. Dodaje, że w przyszłości chciałby być dobrym mężem i ojcem. – Moim celem jest zobaczyć kiedyś uśmiech na twarzy mojego dziecka – podsumowuje.

AJ/Timesonline.co.uk

Za: Fronda.pl



Trzymam kciuki! Wierze ze się uda! lol


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 22/01/2010 21:58
Mlynek sie ujawnil


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/01/2010 00:35
WTF?

ESK2016 tak, geje lesbijki - nie.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/01/2010 08:32
i znowu sie pchaja z ta swoja pedalszczyzna...
Czerwona kartka


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/01/2010 11:39
mlynek woli żeby było tak oczy

Obrazek jpg wstawiony na forum


  Dyzio napisał:  
WTF?

ESK2016 tak, geje lesbijki - nie.



"[...] Queer oznacza w ogóle coś, co nie należy do normy lansowanej przez większość społeczeństwa. Jak na przykład norma dotycząca noszenia sukienek tylko i wyłącznie przez kobiety. My chcemy pokazać, że jeżeli kobieta może chodzić w spodniach, to i mężczyzna może chodzić w szpilkach i spódnicy.

Brak mi słów, świat się kończy ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/01/2010 15:35

  Cytat:  
Kobieta Queer należy do kobiet biologicznych, transseksualnych (czyli osób, które dokonały korekty zmiany płci), osób transgenderowych (czyli kobiet, która łamią zasady płci kulturowej), albo kobiet crossdressing (czyli mężczyzn przebierających się za kobietę, biologicznie czujących się mężczyzną, ale wizualnie będących kobietą). Chcieliśmy pokazać, że samo słowo kobieta definiuje różne osoby. Może nią być ktoś, kto się nią tylko czuje.


.....


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5577 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/01/2010 13:55
Tutaj artykuł bardziej do ciekawostek kibicowskich ale zwróciłem uwage na dwe rzeczy:




  Cytat:  
Z kolei gejowskie stowarzyszenie kibiców wraz z miejscowymi ultrasami staje w obronie osób karanych zakazami za...






  Cytat:  
i skupiający kibiców-homoseksualistów QueerPass Bayern.




Do czego to już doszło?? Ciekawe jak wyglądają ich wyjazdy...


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/01/2010 15:05
Te szuje same chca byc jako odrebna spolecznosc. Robia jakies swoje kluby, stowarzyszenia i inne. Kilkanascie lat temu takie cos bylo nie do pomyslenia.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/01/2010 00:10
Radykał


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2010 17:05
Filmik NOPu Ciekawie zmontowany , wrzucajać tutaj filmik myśle ze znajdzie dużo odbiorców :)
Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2010 19:23

  PSMKS napisał:  
Filmik NOPu Ciekawie zmontowany , wrzucajać tutaj filmik myśle ze znajdzie dużo odbiorców :)
Pozdrawiam



Zaraz tutaj wpadnie wrzód na dupie , zwany również Marylą i rzucając "argumentami" jak z rękawa stwierdzi iż wszystko co było na filmiku to kłamstwa ( na koniec powie że go nie oglądał ).

Serwus Cool


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2010 19:34
A Sz.P JKM jest przy każdej okazji wyśmiewany, gdy jasno mówi jak jest. Przykre, że media są wstanie tak łatwo manipulować informacjami. Ludzie bez zastanowienia łykają, kolejne wiadomości - przyjdzie dzień, iż na pobudkę będzie za późno. NWO


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2010 20:55

  eM napisał:  

  PSMKS napisał:  
Filmik NOPu Ciekawie zmontowany , wrzucajać tutaj filmik myśle ze znajdzie dużo odbiorców :)
Pozdrawiam



Zaraz tutaj wpadnie wrzód na dupie , zwany również Marylą i rzucając "argumentami" jak z rękawa stwierdzi iż wszystko co było na filmiku to kłamstwa ( na koniec powie że go nie oglądał ).

Serwus Cool

Na tym komputerze nie działa mi youtube, ale obejrzę w swoim czasie, nie martw się :]

Pamiętasz dyskusję o te umowie z USA, co mieli mieć prawo do wglądu w konta bankowe Europejczyków? Jak na razie została zablokowana, Buzek to ogłosił jakiś czas temu. Mają to poddawać głosowaniu, a Parlament Europejski nie jest skory do przepchnięcia tego. Pożyjemy, zobaczymy.


P. S.
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6483 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2010 21:02
Co tu oglądać . Podkład muzyczny oklepany wielokrotnie na jutubie ( requiem dla snu) , a sam NOP jest nie wiele znaczącym marginesem politycznym . Oczywiście cieszy to że chłopaki mają pasję związaną z krzewieniem patriotyzmu ale siłą polityczną nie są i nie mają żadnych szans aby nią być

pzdr


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005