Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 18:20
Narodowiec, powiedz o co Ci tak naprawde chodzi?


WYCHOWANY NA POGONI
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 18:52

  krzysieek napisał:  
Teraz jest w wojsku tam podejrzewam nie ma łatwego życia sam sobie zapracował na taki los .



o ja, chyba nawet sie domyslam o kogo chodzi, pamietam ze byl taki jegomosc w JW 1749 w Szczecinie, moze to ten sam ?


Szlugi, wóda, gołe baby !
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8253 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 19:10
No ja tez kojarze tego typa z tej samej jednostki. Tak w ogole to i Ciebie U-96 tez tam kiedys widzialem ale tylko raz, pozniej gdzies mi zniknales z pola widzenia :)


za plecami psów myśliwskich cała masa
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 19:18

  G R X napisał:  
Do czrnych i żydów jakoś nic nie mam, ale pedałów nie trawie... a już wogóle pomysły żeby sobie jakieś demonstracje robili w wielkich miastach to gruba przesada!



RAcja w 100 procentach!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 21:05

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Kupilem sobie dzisiaj nowa dubeltowke. Sportinga, dzieki wentylowanej lufie iglica nie nagrzewa sie i mozna strzelac o wiele wiecej niz w normalnej wersji. Tak 200 naboi na godzine da rade wyprowadzic.



To tylko pogratulować :D Tylko pamietaj, że nie można celować do ludzi i zwierząt :D:D:D:D


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6946 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 22:08

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Kupilem sobie dzisiaj nowa dubeltowke. Sportinga, dzieki wentylowanej lufie iglica nie nagrzewa sie i mozna strzelac o wiele wiecej niz w normalnej wersji. Tak 200 naboi na godzine da rade wyprowadzic.


To celuj w Czerwina (mska) w niego napewno trafisz :D


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 01/12/2005 22:19

  Kastor napisał:  
No ja tez kojarze tego typa z tej samej jednostki. Tak w ogole to i Ciebie U-96 tez tam kiedys widzialem ale tylko raz, pozniej gdzies mi zniknales z pola widzenia :)



chyba pod stolowka ?? :) ja wtedy mialem jakies 005 ddc :D a wogole bylem w JW 1640 po sasiedzku ;)


Szlugi, wóda, gołe baby !
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8253 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/12/2005 01:27
Zgadza sie :) Ja tez wtedy mialem 005 ale liczac od poczatku :D


za plecami psów myśliwskich cała masa
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/12/2005 08:37

  narodowiec napisał:  

  mccnex napisał:  

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Aras Capone napisał:  
właśnie to ty narodowcu wydaje się, że jesteś wiernym słuchaczem Radia Maryja



Nic niemam przeciwko temu radiu, ale moim zdaniem jest nie słusznie kojarzone np; z Wszechpolakami.



a ja mam i to wiele, np. to że prowadzi je pseudokatolik (oJCIEC dYRKTOR - NIECH MU PAŁA MIĘKKĄ BĘDZIE), tak sie dziwnie składa, że rOMUŚ gIERTYCH wyrósł na tym radiu (gdzieś go tam wspominałeś jako bohatera i wogóle, jego dziadka itp.)), tak wogóle to mówisz, że nie jesteś rasistą - dziwne, że pytasz o piosenki LEGIONU - kiedyś widziałem ich koncert (live) - gest "podniesionej prawej ręki" - no coments .... j



ale go namierzyłeś...! ...trafiony - zatopiony ;) ... i jak teraz wyglądasz z tą "podniesioną ręką" ?

---

odnośnie wypowiedzi Helmuta:

Sporo w tym racji. Niejednokrotnie widziałem "live" dzielnice zamieszkane przez kolorowych w Belgii, Irlandii, Anglii, Holandii - brud, smród i ubóstwo, a do tego strach się tam pokazywać ... nikt nie chciałby, aby u nas doszło do tego samego ... to jedna strona medalu ... jednak z drugiej strony pluć Murzynowi w twarz tylko dlatego, że jest czarny, albo wykrzykiwać jakieś slogany o gazowaniu to lekka przesada ...

a z trzeciej strony to nawet w Szczecinie są takie miejsca (bynajmniej nie zamieszkane przez cudzoziemców), gdzie jest syf i zupełnie za darmoche można wyłapać "bułę" i przy okazji pozbyć się komórki ... w takich sprawach pomiędzy białym i czarnym nie ma żadnej różnicy ...

... kiedyś wyjechałem do Irlandii w celach zarobkowych. mieszkałem w Dublinie (niedaleko portu) w biedniejszej części miasta zasiedlonej głównie przez białą biedotę (robotników lub bezrobotnych) - klimaty w niczym nie różniły się od podobnych miejsc zamieszkanych przez Arabów w innych krajach ...

pozdro



Widze że jednak chyba zaczęło wam odbijać, nie wiem na jakiej podstawie ktoś twierdzi że ja byłem na jakimś koncercie i podnosiłem rękę - to jest nie dorzeczne, natomiast od czasu do czasu słucham legionu tak samo jak Britney Spears i innych. Poza tym chciałem ci zwrócić uwagę że sam gdzieś zasłyszałeś jakąś plotke i twierdzisz że Roman G. załatwiał coś swojej żonie - nawet nie chce pisac co bo sprawa okazała się zwykłym kuksańcem politycznym, i już żadne postępowanie w sądzie się nie toczy. Po drugie zwróciłeś mi kiedyś uwage na błędy ort. kiedy przecież ja napisałem że popełniam je dlatego że się spiesze i łatwiej jest pisać bez ć,ż itd. (na samym początku to pisałem w temacie ogórkowym, zanim jeszcze zacząłem z tobą rozmowę). Po trzecie doskonale wiem kto decyduje o wieszaniu flag i masz gówno do gadania w tej kwestii. Po czwarte chwalisz się że jesteś już mgr. ( pomijam tutaj kwestie megalomanii) ale nie wiem czy wiesz że inteligencji się pod tym względem nie ocenia i to widać po twoich wpisach - jak nie wiesz o co chodzi to już ci nie będę zwracał uwagi bo przecież ja dopiero jestem w środku studiów a ty jesteś panem mgr. i powinieneś lepiej wiedzieć.



a gdzie ja napisalem, ze widzialem Cie na koncercie? napisalem, ze widzalem koncert i to co sie nim dzieje, zreszta nie bede Ci juz nic tlumaczyl bo znowu cos przekrecisz, trzymaj sie cieplo, bez odbioru


- Tylko Pogoń -
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/12/2005 11:16
To byl przyklad..nie twierdze ze kazdy jest taki,ale chcialem zebyscie przestali z wszytkich robic aniolkow bo to juz grubaaaa przesada.


www.sectorshop.net
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/12/2005 12:20
Dokładnie ...

Ostatnio edytowany przez: krzysieek, 2 grudnia 2005, 12:35 [1 raz(y)]


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/12/2005 12:21

  W F H napisał:  

  krzysieek napisał:  
Ja też dorzuce swoje trzy grosze do tematu . Otóż będąc jeszcze w Liceum do mojej szkoły chodził ,,afropolak" nic do niego nie miałem , był czasem denerwujący , niezle grał w kosza ale jakoś nie chciało mu sie chodzić do szkoły wpadał tylko na WF albo jak na dworzu było zimno . W I klasie na koniec roku na tydzień przed wystawianiem ocen miał 6 niedostatecznych ... pisał jednego komisa z chemi , klasa II 8 niedostatecznych dwa komisy (widać wyrażny progres ;P ) jeśli kogoś zastanawia w jakis cudowny sposób zaliczał semstr w pare dni to to tajemnica sukcesu jest prosta bo był czarny wszyscy nauczyciele się nad nim litowali ,szkoda im było matki bo sama wychowuje i tak dalej ... dopiero w III dyrektor powiedział dość . Teraz jest w wojsku tam podejrzewam nie ma łatwego życia sam sobie zapracował na taki los .



taa a nie chodzil do LO 18 ?? :D



trafiony zatopiony ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/12/2005 09:48

  onet.pl napisał:  
Wszechpolacy chcą nauczać w szkołach
"Gazeta Wyborcza": Mariusz Tomczak, sekretarz Młodzieży Wszechpolskiej, poprosił dyrektorów szkół w Jastrzębiu Zdroju o zorganizowanie spotkań z uczniami. Władze oświatowe mówią: "Nie!" - informuje dziennik.
Listy do dyrektorów gimnazjów i szkół średnich Tomczak rozesłał wczoraj. Wyjaśnia, że w tym mieście skończył podstawówkę i liceum. "Nieskromnie dodam, że politologię ukończyłem z wynikiem celującym" - reklamuje się i przedstawia swe dokonania - w liceum zainicjował zbiórkę książek dla Polaków na Białorusi, a teraz kończy prace nad książką z autorskimi felietonami.

Marsze równości sprzed kilku dni skomentował tak: "Homoseksualiści rozpętali ideologiczną wojnę, wciągając w nią znaczną część społeczeństwa". Zaś na stronie internetowej MW pisze: "Nieliczne, lecz hałaśliwe watahy gejów i lesbijek terroryzują Polskę. Są nietolerancyjni, choć najgłośniej domagają się tolerancji. Na szczęście ani władze Poznania, ani sami poznaniacy nie ulegli żądaniom homoterrorystów. Reszta Polaków również sprzeciwia się homoterroryzmowi, bo na przejawy skrajnych postaw zezwalać nie wolno". Zaniepokojona możliwością zorganizowania spotkań z politykiem była już Elfryda Bielaszka, naczelniczka wydziału edukacji w Jastrzębiu. "Szkoła nie jest miejscem do tego typu działalności. Rozesłaliśmy do dyrektorów instrukcję w tej sprawie i teraz jeszcze raz o tym przypomnimy. My mówimy nasze kategoryczne +nie+" - zapewnia na łamach dziennika.

Tomczak nie chciał powiedzieć dziennikarzom, o czym chciałby rozmawiać z młodzieżą, bo Młodzież Wszechpolska wciąż nie rozmawia z "Gazetą Wyborczą".


ale sie osmieszaja...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/12/2005 10:01

  malcoolm napisał:  

  onet.pl napisał:  
Wszechpolacy chcą nauczać w szkołach
"Gazeta Wyborcza": Mariusz Tomczak, sekretarz Młodzieży Wszechpolskiej, poprosił dyrektorów szkół w Jastrzębiu Zdroju o zorganizowanie spotkań z uczniami. Władze oświatowe mówią: "Nie!" - informuje dziennik.
Listy do dyrektorów gimnazjów i szkół średnich Tomczak rozesłał wczoraj. Wyjaśnia, że w tym mieście skończył podstawówkę i liceum. "Nieskromnie dodam, że politologię ukończyłem z wynikiem celującym" - reklamuje się i przedstawia swe dokonania - w liceum zainicjował zbiórkę książek dla Polaków na Białorusi, a teraz kończy prace nad książką z autorskimi felietonami.

Marsze równości sprzed kilku dni skomentował tak: "Homoseksualiści rozpętali ideologiczną wojnę, wciągając w nią znaczną część społeczeństwa". Zaś na stronie internetowej MW pisze: "Nieliczne, lecz hałaśliwe watahy gejów i lesbijek terroryzują Polskę. Są nietolerancyjni, choć najgłośniej domagają się tolerancji. Na szczęście ani władze Poznania, ani sami poznaniacy nie ulegli żądaniom homoterrorystów. Reszta Polaków również sprzeciwia się homoterroryzmowi, bo na przejawy skrajnych postaw zezwalać nie wolno". Zaniepokojona możliwością zorganizowania spotkań z politykiem była już Elfryda Bielaszka, naczelniczka wydziału edukacji w Jastrzębiu. "Szkoła nie jest miejscem do tego typu działalności. Rozesłaliśmy do dyrektorów instrukcję w tej sprawie i teraz jeszcze raz o tym przypomnimy. My mówimy nasze kategoryczne +nie+" - zapewnia na łamach dziennika.

Tomczak nie chciał powiedzieć dziennikarzom, o czym chciałby rozmawiać z młodzieżą, bo Młodzież Wszechpolska wciąż nie rozmawia z "Gazetą Wyborczą".


ale sie osmieszaja...




do studentów niech z tym pójdą to sami dostaną lekcję hehehh....


lol
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/12/2005 10:39

  mccnex napisał:  

  malcoolm napisał:  

  onet.pl napisał:  
Wszechpolacy chcą nauczać w szkołach
"Gazeta Wyborcza": Mariusz Tomczak, sekretarz Młodzieży Wszechpolskiej, poprosił dyrektorów szkół w Jastrzębiu Zdroju o zorganizowanie spotkań z uczniami. Władze oświatowe mówią: "Nie!" - informuje dziennik.
Listy do dyrektorów gimnazjów i szkół średnich Tomczak rozesłał wczoraj. Wyjaśnia, że w tym mieście skończył podstawówkę i liceum. "Nieskromnie dodam, że politologię ukończyłem z wynikiem celującym" - reklamuje się i przedstawia swe dokonania - w liceum zainicjował zbiórkę książek dla Polaków na Białorusi, a teraz kończy prace nad książką z autorskimi felietonami.

Marsze równości sprzed kilku dni skomentował tak: "Homoseksualiści rozpętali ideologiczną wojnę, wciągając w nią znaczną część społeczeństwa". Zaś na stronie internetowej MW pisze: "Nieliczne, lecz hałaśliwe watahy gejów i lesbijek terroryzują Polskę. Są nietolerancyjni, choć najgłośniej domagają się tolerancji. Na szczęście ani władze Poznania, ani sami poznaniacy nie ulegli żądaniom homoterrorystów. Reszta Polaków również sprzeciwia się homoterroryzmowi, bo na przejawy skrajnych postaw zezwalać nie wolno". Zaniepokojona możliwością zorganizowania spotkań z politykiem była już Elfryda Bielaszka, naczelniczka wydziału edukacji w Jastrzębiu. "Szkoła nie jest miejscem do tego typu działalności. Rozesłaliśmy do dyrektorów instrukcję w tej sprawie i teraz jeszcze raz o tym przypomnimy. My mówimy nasze kategoryczne +nie+" - zapewnia na łamach dziennika.

Tomczak nie chciał powiedzieć dziennikarzom, o czym chciałby rozmawiać z młodzieżą, bo Młodzież Wszechpolska wciąż nie rozmawia z "Gazetą Wyborczą".


ale sie osmieszaja...




do studentów niech z tym pójdą to sami dostaną lekcję hehehh....

zapraszamy :) glupoty nie tolerujemy :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/12/2005 11:13
Pukni jsie

czlowieku, czy ty w ogole jestes myślący ... czy moze za duzo wychlałeś przy sobocie i pisales to na pol mózgu ?

---

ehhh ... wiesz co? ... gowno mnie obchodzi co sobie pomyslisz ... ale nie chce mi sie juz nawet komentowac tych pierdół, ktore tutaj wypisujesz ( heheh ... chociaż jak wyjechałeś z tą ironią nt. "mgr", to muszę przyznać, że nawet się pośmiałem ... ) ...

... tak wiec zycze ci powodzenia na studiach i w ogole ...

... bardzo cie prosze nie odpisuj mi juz wiecej... potraktuj ten post jako pożegnalny,
a żebyś przypadkiem nie zarzucił mi totalnego braku kultury:

papa

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 4 grudnia 2005, 11:22 [2 raz(y)]


lol
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/12/2005 11:45

  narodowiec napisał:  


Myśle że szczególnie wy powinniście się zmierzyć z tą osobą na jakiejś debacie, tylko nie wiem jakby wyglądała wasza argumentacja wobec kwestii które on by poruszał, pewnie w powietrze leciałoby pełno ku.. z waszej strony oczywiście - bo najczęściej prezentujecie tylko taką argumentacje na tym forum wobec innych osób. Czemu ma służyć to co piszecie, nic przez to nie udowadniacie szczególnie w kontekście tego że ta informacja podana przez gw jest suchą informacją prasową, a tekst który mówi o tym że Mariusz Tomczak ukończył UŚ z wynikiem celującym szczególnie ujawnia waszą głupotę gdy piszecie o jakimś ośmieszaniu... dalej bez komentarza.



a ja mysle, ze powinienes odpoczac od komputera, najlepiej sprzedaj go i kup sobie cos innego (np. wiatrowke?). dosc mam juz czytania twoich wypocin i zastanawianiu sie potem "co poeta mial na mysli?". reasumując - koncz wasc, wstydu oszczedz :)

ps. a jeszcze odnosnie tego :

  narodowiec napisał:  
[

1. mgr. z kropką jest tak napisane ponieważ jest ironią w stosunku do twoich wpisów - ale widze że nie zrozumiałeś.



zajebiste 1 miejsce usmialem sie do lez :)

Ostatnio edytowany przez: g, 4 grudnia 2005, 11:56 [1 raz(y)]


- Tylko Pogoń -
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/12/2005 21:55

  U-96 napisał:  
No wlasnie, juz wczesniej chcialem to napisac. Juz niedlugo homoseksualna akcja "nigdy wiecej" podsunie pewnie pzpnowi pomysl by na stadionach zakazac flag z godlem narodowym



Na szczęście z tym planktonem się nikt nie liczy :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 04/12/2005 22:19
Możecie się kłucić, wojować, a i tak na Pogoni zostanie po staremu jeśli chodzi o sprawy narodowe. Na jednej fladze jest "celtyk", była konfederatka. Spróbuj wywiesić anarchię lub zerwać symbol NR (NS) dostaniesz w nos.
Pozdrawiam. Bez odbioru


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/12/2005 00:50
malcoolm niby liberal, a sie oburza jak ktos ma inne poglady niz on :P:P

dla mnie bez roznicy co kto mysli i co se wiesza, czy chodzi o falange czy nawet pacyfke :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005