Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 18:20

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


sam się wykop ze stadionu gamoniu


Better dead than red!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 18:22

  Rafał_MKS napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


sam się wykop ze stadionu gamoniu


No comment.Szkoda mi was ehhhhhhhh.Wasz problem nie mój.Aha i co do utożsamiania jak napisal ktos powyzej , że nie bedzie mogl sie utożsamic z czrnuchem grajacym w koszulce Pogoni,a jak Olisadebe zdobywal gole w eliminacjiach MŚ to nikt nie miał problemu z utożsamianiem hmmm?Teraz gra słabo ale jak wtedy bądz co badz wymiatał to nikt nie wyzywal go od czarnuchow.Teraz olewa Polską reperezentacje ale wcześniej dużo dla niej zrobił , tyle.

Ostatnio edytowany przez: pchela, 27 lutego 2006, 19:05 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 19:47
Szokiem dla mnie jest podłe zachowanie kazimieły, nie oglądałem tego chłamu ale za coś takiego powinna ponieść jakieś konsekwencje.
Co zaś się tyczy kamieni i kopniaków wymierzonych w te lewacko-gejowskie dno np. na paradach to moim zdaniem lepszą formą walki jest studiowanie, praca nad sobą, jakieś działania społeczne tak aby w przyszłości zdobyć przewagę nad tymi gamoniami.
"Wojenny krąg będzie hymnem w nas, wielką wygraną którą niesie czas, drogą odnowy polskiej krwi........":P


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 19:57

  pchela napisał:  
Teraz olewa Polską reperezentacje ale wcześniej dużo dla niej zrobił



dlatego doczekal sie fajnej, energicznej piosenki :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 20:30
jejku uzywajcie sforumulowan lewackie, (slownie: przecinek) gejowskie bla bla bla, a nie lewacko-gejowskie, z tego co piszecie wynika, ze kazdy lewak to gej. no coz, to, ze pozostawiaja jednostce wolnosc wyboru od razu czyni z nich homoseksualistow? zaznaczam, ze mowie o lewicy i socjaldemokracji- zeby nikt mi tu nie wyjezdzal nagle z stanem wojennym i pzprem :)

------

kazimiery nie ogladalem u wojewodzkieog, ale pewnie bedzie powtorka. jezeli zachowala sei tak jak opisuja to wszechpolacy to jest to godne nagany, zawsze uwazalem ja za osobe prezentujaca porzadny poziom kultury osobistej. ps. hm w swoim artykule mw powinan stronic od nazywania czegos hitlerowskim, gdyz to samo czynia lewacy i daltego dosyc komicznie to wyglada....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 20:44

  pchela napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


sam się wykop ze stadionu gamoniu


No comment.Szkoda mi was ehhhhhhhh.Wasz problem nie mój.Aha i co do utożsamiania jak napisal ktos powyzej , że nie bedzie mogl sie utożsamic z czrnuchem grajacym w koszulce Pogoni,a jak Olisadebe zdobywal gole w eliminacjiach MŚ to nikt nie miał problemu z utożsamianiem hmmm?Teraz gra słabo ale jak wtedy bądz co badz wymiatał to nikt nie wyzywal go od czarnuchow.Teraz olewa Polską reperezentacje ale wcześniej dużo dla niej zrobił , tyle.



Kiedys juz Ci zwrocilem uwage, ze masz blad w podpisach, ale nie byles na tyle bystry zeby go poprawic.Co powiem jak beda wygrywac mecz za meczem? Powiem to samo co teraz.


www.sectorshop.net
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 20:51

  avelyn napisał:  
jejku uzywajcie sforumulowan lewackie, (slownie: przecinek) gejowskie bla bla bla, a nie lewacko-gejowskie, z tego co piszecie wynika, ze kazdy lewak to gej. no coz, to, ze pozostawiaja jednostce wolnosc wyboru od razu czyni z nich homoseksualistow? zaznaczam, ze mowie o lewicy i socjaldemokracji- zeby nikt mi tu nie wyjezdzal nagle z stanem wojennym i pzprem :)

------

kazimiery nie ogladalem u wojewodzkieog, ale pewnie bedzie powtorka. jezeli zachowala sei tak jak opisuja to wszechpolacy to jest to godne nagany, zawsze uwazalem ja za osobe prezentujaca porzadny poziom kultury osobistej. ps. hm w swoim artykule mw powinan stronic od nazywania czegos hitlerowskim, gdyz to samo czynia lewacy i daltego dosyc komicznie to wyglada....



Na siłę próbujesz zabłysnąć, taka pisownia jest jak najbardziej poprawna.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 21:34

  Gregor napisał:  


Na siłę próbujesz zabłysnąć, taka pisownia jest jak najbardziej poprawna.


kto probuje zablysnac ten probuje....


  Cytat:  
Szokiem dla mnie jest podłe zachowanie kazimieły, nie oglądałem tego chłamu ale za coś takiego powinna ponieść jakieś konsekwencje.


np jakie? oczernianie bliznich w mediach jest codziennoscia i jakby za kazde nasmiewanie sie z kogos grozily jakies sankcje to by wiezien nie starczylo.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 23:03

  pchela napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Shpu napisał:  

  chicago napisał:  

Aż mnie naszły złe myśli bo gramy z Kornoną a oni tam nie lubią latynosów ani ludzi o czarnej karnacji miejmy nadzieje że nie będzie skandalu!


Ale to kurwa straszne. Skandalem jest to cos sie dzieje teraz w Naszym(?) klubie. Jeden bambus czy dwóch w drużynie da sie jeszcze przbolec, ale nie cały skład. Macie zamiar dopinogwać to stado, moze jakies flagi brazylijskie jeszcze na płot??? powodzenia...
PS. EW rasiści??? :)



Shpu widzialeś co wczoraj podczas meczu wyprawiali kibice Saragossy? Czy według ciebie takie zachowanie jeset godne naśladowania .hmmmm.Gdy to widziałem jak Eto się wkurzył i miał łzy w oczach z powodu wyzwisk pod jego adresem to aż płakac mi się zachciało.Jezu , mam nadzieję , że Wy Fani Pogoni podczas meczów tej rundy nie będziecie wyzywać swoich czarnoskórych piłkarzy a jak tak to NIE JESTEŚCIE według mnie kibicami piłki nożnej.i.Tyle.Wykopmy z Futbolu rasizm.!



Straszne rzeczy Pchela..spojrz na swoje podpisy..bez kitu jestes moim ulubiencem.



A co jest złego w moich podpisach???hmmm , może to , że nie nienawidze ludzi o karnacji czarnej , to według ciebie jest złe.Twoje zdanie ale według mnie to ty jestes smieszny a nie ja.Aha i co myślicie , że jak bedziecie wyzywać czarnych piłkarzy swojego klubu to dodacie im otuchy... Będzie wstyd na cała Polskę a może i Europę.Oki jak słabo zagrają , czy nie podziekują za doping , owszem macie prawo na nich wyzywać ale nie od czarnuchów , ale to wasz wybór.A według ciebie ZŁO , jakim niewątpliwie jest rasizm(bez względu czy biały nienawidzi czarnego czy na odwrót) , jest tym co pomoże naszym piłkarzom , ciekawe co powiecie jak będą wygrywac mecz za meczem , ciekawe... .
ps:A ja nie jestem twoim ulubieńcem;P;P;P
WYKOPMY Z FU?TBOLU RASIZM!!!


sam się wykop ze stadionu gamoniu


No comment.Szkoda mi was ehhhhhhhh.Wasz problem nie mój.Aha i co do utożsamiania jak napisal ktos powyzej , że nie bedzie mogl sie utożsamic z czrnuchem grajacym w koszulce Pogoni,a jak Olisadebe zdobywal gole w eliminacjiach MŚ to nikt nie miał problemu z utożsamianiem hmmm?Teraz gra słabo ale jak wtedy bądz co badz wymiatał to nikt nie wyzywal go od czarnuchow.Teraz olewa Polską reperezentacje ale wcześniej dużo dla niej zrobił , tyle.



niech czarnuch powie do Ciebie bialasie ..bedzie cisza, powiedz do niego czarnuchu a oskareza Cie o faszyzm,nazizm,rasizm i wsadza do puchy..pomysl co piszesz!! kurwa czlowieku My walczymy o to zeby Pogon byla szczecinska gamoniu a nie kurwa czarna chuj wie skad!!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 23:14

  avelyn napisał:  

  Gregor napisał:  


Na siłę próbujesz zabłysnąć, taka pisownia jest jak najbardziej poprawna.


kto probuje zablysnac ten probuje....


  Cytat:  
Szokiem dla mnie jest podłe zachowanie kazimieły, nie oglądałem tego chłamu ale za coś takiego powinna ponieść jakieś konsekwencje.


np jakie? oczernianie bliznich w mediach jest codziennoscia i jakby za kazde nasmiewanie sie z kogos grozily jakies sankcje to by wiezien nie starczylo.



Najlepszą sankcją byłaby całkowita ignorancja ze strony mediów i nie zapraszanie jej nigdzie, sankcje niekoniecznie muszą być karne poczytaj trochę na ten temat.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/02/2006 23:48

  Gregor napisał:  


Najlepszą sankcją byłaby całkowita ignorancja ze strony mediów i nie zapraszanie jej nigdzie, sankcje niekoniecznie muszą być karne poczytaj trochę na ten temat.


ignorowac ja za jedno niefortunne zachowanie?? jakbys nei zauwazyl (a pewnie nie) to dosyc ciekawe i madrze mowi(nie chodzi o poglady ale znaczenie merytoryczne), aj ej program op ksiazkach jest chyba jedynym w naszej super telewizji.
i nie mow mi co mam czytac, bo cos akurat wiem na ten temat, czlowieku nie pozjadales wszystkich rozumow, a to z wiezieniami to byl akurat taki przyklad bo widze, ze sie nie domysliles.
zreszta twoj idol- herr kaczynski mowi, ze nie w Polsce wolnych mediow- on na pewno je takie uczyni, a kazimieria ani inni lewacoi-liberni-gejowie nie beda tam mieli wstepu.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6858 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:01

  avelyn napisał:  

  Gregor napisał:  


Najlepszą sankcją byłaby całkowita ignorancja ze strony mediów i nie zapraszanie jej nigdzie, sankcje niekoniecznie muszą być karne poczytaj trochę na ten temat.


ignorowac ja za jedno niefortunne zachowanie?? jakbys nei zauwazyl (a pewnie nie) to dosyc ciekawe i madrze mowi(nie chodzi o poglady ale znaczenie merytoryczne), aj ej program op ksiazkach jest chyba jedynym w naszej super telewizji.
i nie mow mi co mam czytac, bo cos akurat wiem na ten temat, czlowieku nie pozjadales wszystkich rozumow, a to z wiezieniami to byl akurat taki przyklad bo widze, ze sie nie domysliles.
zreszta twoj idol- herr kaczynski mowi, ze nie w Polsce wolnych mediow- on na pewno je takie uczyni, a kazimieria ani inni lewacoi-liberni-gejowie nie beda tam mieli wstepu.



Nie mówię jakie książki masz czytać ale ogólnie zachęcam do lektury, jeżeli zaś uważasz, że kazimieła reprezentuje wysoki poziom to niestety stwierdzam, że powiedzmy mało w życiu widziałeś i słyszałeś, argumenty tej pani w dyskusjach sprowadzają się do biadolenia o braku tolerancji itp. A ignorancja tej powiedzmy "damy" należy się jej nie za jedno "niefortunne zachowanie" ale całokształt jej "twórczości".

PS Co masz na myśli pisząc o mądrym merotorycznym mówieniu, a twój przykład z więzieniem miał na celu ośmieszenie mojej wypowiedzi o powinności jej ukarania więc przestań kurwa strugać teraz wariata.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:16
Chyba nie wzieliście jednego pod uwagę... Szczuka nie wiedziała jaką historię zycia ma za sobą nasladowana kobieta...


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:29

  narodowiec napisał:  

  sb napisał:  
Chyba nie wzieliście jednego pod uwagę... Szczuka nie wiedziała jaką historię zycia ma za sobą nasladowana kobieta...



Ale co to ma do rzeczy - jak ogladasz ta dziewczynke to widzisz ze jezdzi na wozku inwalidzkim , widzisz ze ma wrodzona chorobe - nie trzeba znac jej historii życia, a jak nie znam to tym bardziej takich rzeczy nie robie. Prawda?




Ona jej nie oglądała i mówiła o jej wystąpieniachw radiu. Sama mówiła, że nie wiem kim ona jest i tylko wspominała o sposobie mówienia...


Dziękuję :)
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:39
Dokladnie!! Twierdzila, ze ją slyszy czasem w radio, to wszystko. Jak chcesie sie do niej przyczepic to znajdzcie powazniejszy argument bo pewnie gdyby wiedziala o tej kobiecie wiecej, nie nasladowalaby jej mowy.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:40
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:41
Nie powinna tego robic... ale nikt nie jest idealny. Ten incedent nie moze swiadczyc o jej elokwencji czy jej braku.


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:42
O jakich czesciach ciala Ty mowisz? Chyba ogladales inny program bo nie sadze ze Wojewodzki wiedzial cokolwiek o cytowanej kobiecie.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:45
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/02/2006 00:46
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:32 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005