Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 23:37
A poza tym, że słyszałeś to w ok. milionie dowcipów to coś poza tym?

Edit: tylko tak szczerze


za plecami psów myśliwskich cała masa
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/07/2008 09:59

  NLx napisał:  
A poza tym, że słyszałeś to w ok. milionie dowcipów to coś poza tym?

Edit: tylko tak szczerze



no bez kitu nie:P padłem w tym realu wtedy ale dajmy spokój tematowi.
peace


europaprykarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Rasizm, Antysemityzm, Antyalbanizm, Antytadżykanizm [...] - 15/10/2008 10:14
Najlepsi w Europie!


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 19/10/2008 17:13

  Cytat:  
Jak zostać byłym gejem
Specjalne obozy terapeutyczne przyciągają coraz więcej osób, które chcą zerwać z homoseksualizmem. Pociąg do osób tej samej płci traktują jak chorobę, a za lekarza wybierają – a jakże – samego Jezusa.
Lucy Bannerman

Przeciwieństwem homoseksualizmu nie jest heteroseksualizm, ale świętość – woła ze sceny do zebranych Alan Chambers. Ten schludny mąż i ojciec dwojga dzieci jest przywódcą Exodus International, organizacji, która wierzy, że może pomóc ludziom uwolnić się od homoseksualizmu przez miłość do Jezusa Chrystusa. Zaproszenia na coroczny zjazd Exodusu obiecują zdumiewający tydzień przełomów, transformacji i uzdrowień. Chambers wszedł na scenę tuż po koncercie chrześcijańskiego ro­cka. Mówi, że nie będzie osądzać homoseksualistów, bo sam był kiedyś jednym z nich. I opisuje oniemiałej publiczności swoje doświadczenia z barów dla gejów. – Żyję w wyrzeczeniu i kocham to. Nie wybrałem sobie orientacji seksualnej, ale teraz decyduję, jak nią kierować. Wolność jest możliwa.

Po skończonej przemowie prosi chętnych, żeby podeszli, aby się za nich pomodlić. Chłopak, nie więcej niż 16-letni występuje naprzód ze zwieszoną głową. Kiedy wśród oklasków wraca ze sceny, jego ojciec kiwa z uznaniem. Ma kamienną twarz. Obok łka matka.

Wiara, że homoseksualizm można przezwyciężyć, od dziesięcioleci wywołuje spory w Stanach Zjednoczonych. Choć badania dowodzące skuteczności „leczenia” pociągu do tej samej płci (ang. SSA) zostały zdyskredytowane, organizacje „byłych gejów” zdobywają świat. Krytycy, z których wielu przechodziło terapię, twierdzą, że leczenie pociągu do tej samej płci może powodować nasilenie niepokojów i depresji, a w ekstremalnych przypadkach prowadzi do myśli samobójczych.

Pełna wersja artykułu dostępna w aktualnym wydaniu "Forum".



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2008 21:29
Ja chyba śnie

KLIK

Groteskowość pełną parą..


Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6249 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2008 21:45

  eF^ napisał:  
Ja chyba śnie

KLIK

Groteskowość pełną parą..



Przecież to się kurwa w głowie nie mieści... Biedne dzieciaki


POGOŃ & LEGIA
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2008 22:19

  Marynarzyk napisał:  

  eF^ napisał:  
Ja chyba śnie

KLIK

Groteskowość pełną parą..



Przecież to się kurwa w głowie nie mieści... Biedne dzieciaki




skurwysyny jebane...
tęczowe rodziny, no żesz kurwa, kto to wymyśla!? czym jutro będą głowy prać?
bombe tam wjebać i wypierdolić w powietrze tych zdegenerowanych propagatorów pedalstwa!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2008 22:28

  eF^ napisał:  
Ja chyba śnie

KLIK

Groteskowość pełną parą..



"KPH działa od 2001 r. na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji osób homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych. Prowadzi m.in. poradnictwo prawne i psychologiczne dla takich osób, organizuje również projekty medialne i edukacyjne na ten temat."

kurna homofobia a zdrowy rozsądek to dwie różne rzeczy!
do gazu z takimi kurwami!


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5669 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2008 22:42
kontroluj bajere


Pogoń i tylko Pogoń!!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/12/2008 10:23
“Różowe Boże Narodzenie” (Pink Christmas)



Holenderska grupa homoseksualistów zorganizowała w Amsterdamie festiwal o nazwie “Różowe Boże Narodzenie” (Pink Christmas), podczas którego w stajence będzie dwóch Józefów i dwie Maryje.

Podczas 10-dniowego festiwalu wyświetlone zostaną gejowskie filmy, urządzone będą potańcówki, uruchomione lodowisko, a 25 grudnia mają mieć miejsce “religijne posługi”. Szef grupy ProGay, Frank van Dalen mówi, że festiwal ten ma na celu powiększenie możliwych atrakcji podczas tygodnia świątecznego oraz wyraża nadzieję, że “zachęci to ludzi do myślenia o homoseksualizmie i religii”.

Dla takich tylko sznur.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7683 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/12/2008 11:02
pojebani :]


Babilon Team
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6016 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/12/2008 18:51
Co się na tym świecie dzieje? Normalnie tragedia. W Oksfordzie rada miejska przekształciła święta Bożego Narodzenia w Zimowy Festiwal Swiatła. Ma to na celu uszanowanie wszystkich grup etnicznych i religijnych oraz nie promowanie jednego wyznania. Co najlepsze, miejscowy rabin i jakaś fisza muzułmańska (nie znam się na tej religii, więc nie wiem jaki tytuł nosi) zdecydowanie przeciwstawiły się tej idiotycznej idei. Kurwa, niedługo bede przepraszał za to, że jestem biały.

p.s. I dodam od razu, że nie jestem rasistą, faszysta, czy innym popaprańcem. Mam jednak dość przejawów źle pojmowanej wolności słowa i równości. A co do Holandii, to przykład Beenhakkera mówi sam za siebie. Mimo, iż jest Holendrem mieszka w znienawidzonej Belgii, bo przez te wszystkie pomysły z równościa arabów, pedałów, narkomanów itp uważa, że to nie jest już jego kraj.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6022 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/12/2008 19:29

  tomek77 napisał:  
Co się na tym świecie dzieje? Normalnie tragedia. W Oksfordzie rada miejska przekształciła święta Bożego Narodzenia w Zimowy Festiwal Swiatła. Ma to na celu uszanowanie wszystkich grup etnicznych i religijnych oraz nie promowanie jednego wyznania. Co najlepsze, miejscowy rabin i jakaś fisza muzułmańska (nie znam się na tej religii, więc nie wiem jaki tytuł nosi) zdecydowanie przeciwstawiły się tej idiotycznej idei. Kurwa, niedługo bede przepraszał za to, że jestem biały.

p.s. I dodam od razu, że nie jestem rasistą, faszysta, czy innym popaprańcem. Mam jednak dość przejawów źle pojmowanej wolności słowa i równości. A co do Holandii, to przykład Beenhakkera mówi sam za siebie. Mimo, iż jest Holendrem mieszka w znienawidzonej Belgii, bo przez te wszystkie pomysły z równościa arabów, pedałów, narkomanów itp uważa, że to nie jest już jego kraj.



Rok temu (albo w tym roku, już sam nie wiem kiedy) z tych samych powodów w Nowym Jorku zakazano przedstawiać w szkołach Jasełek we wszystkich szkołach. Niby dlatego, że inne wyznania nie obchodzą tego Święta z tym że w USA 90% ludności obchodzi Święto Bożego Narodzenia a samych Katolików jest 75 %. Także ludzie z innym wyznaniem religijnym też wyznają to Święto. Niektórych ludzi pojebało i tyle.


PS !
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/12/2008 20:22
Nikogo nie pojebalo,to jest celowe bezszczelne dzialnie.W szystko to doprowadzi to do totalnego ubezwlasnowolnienia ludzi i totalnej manipulacji kazda dziedziną zycia,mysle ze juz chyba najwyzsza pora uderzyc piescia w stol...


Obrazek png wstawiony na forum
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/12/2008 00:18
Dlaczego prezydent Polski odwiedza synagoge?? Dlaczego, mimo iz jest katolikiem, ma na glowie mycke, jarmulke lub pies wie jak to zwal? Dlaczego odpala swieczke z okazji zydowskiego swieta??
PO CO TO WSZYSTKO??


za plecami psów myśliwskich cała masa
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/12/2008 00:46

  NLx napisał:  
Dlaczego prezydent Polski odwiedza synagoge?? Dlaczego, mimo iz jest katolikiem, ma na glowie mycke, jarmulke lub pies wie jak to zwal? Dlaczego odpala swieczke z okazji zydowskiego swieta??
PO CO TO WSZYSTKO??


taka tradycja, jak sie wchodzi nawet na zydowski cmentarz to trzeba miec jarmulke ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/12/2008 00:57

  avelyn napisał:  

  NLx napisał:  
Dlaczego prezydent Polski odwiedza synagoge?? Dlaczego, mimo iz jest katolikiem, ma na glowie mycke, jarmulke lub pies wie jak to zwal? Dlaczego odpala swieczke z okazji zydowskiego swieta??
PO CO TO WSZYSTKO??


taka tradycja, jak sie wchodzi nawet na zydowski cmentarz to trzeba miec jarmulke ;]



Kolega ma rację - nieważne jakiego jesteś wyznania (możesz być nawet kosmonautą) w żydowskiej świątyni każdy facet musi nosić jarmułkę. Swoją drogą klon nawet bez tego jak debil wygląda...

A widział ktoś może te pedalskie szopki w Holandii co je pokazywali dziś w tv? Pedał i trans-dziwka jako Józef i Maria... Jak dla mnie zdecydowanie niesmaczne klimaty. To państwo stacza sie szybciej niz myślałem...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/12/2008 09:55
w Polsce oficjalnie jest około tysiąca żydów, a traktuje się ich na równi z katolikami. Odpowiedź jest dosyć prosta kto ma dobre kontakty z żydami ten ma przychylne media dlatego Tusk w pierwszą wizytę udał się do Izraela a Kaczyński wita organizacje wywiadowczą Izraela oficjalnym serdecznym listem oraz podkreśla przywiązanie do tego narodu.
Nawet gdy naszym prezydentem był żyd Izaak Stoltzman ( dla wielu Aleksander Kwaśniewski) to aż tak nie eksponowano tej mniejszości.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/01/2009 12:34

  Cytat:  
Nigeryjscy policjanci postawili zarzuty dokonania napadu z bronią w ręku... kozie.

Zwierzę trafiło do aresztu, bo policjanci są przekonani, że w tę kozę zamienił się jeden ze ściganych opryszków. Funkcjonariusze oskarżają zwierzę o próbę kradzieży mazdy 323. Koza przebywa w areszcie od piątku.




(dziennik.pl)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 25/01/2009 13:08
Ożesz ja pierdole; oni to muszą mieć towar aaaa1


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005