Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6483 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/01/2008 13:46

  tribu napisał:  
co do francji i np zamieszek pod paryzem gdzie mniejszosci nie tylko muzulmanskie palily samochody i demolowaly co popadnie to ruscy powinni tam wyslac pomoc humanitarna - swoich skinheadow;)



Hehe była taka propozycja wobec Francji wysunięta przez Żyrinowskiego . Chciał on aby Francuzi zagwarantowali dla niego przelot oraz koszary pod Paryżem a jego ekipa łyso głowych rozprawi się w dwa tygodnie z protestujacymi . Francuzi pozostawili to bez komentarza :)
A co do muzłumanów to najgorsze jest to że najgłośniej krzyczą w obronie koranu ci którzy naprawdę go nie rozumieją ...


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/01/2008 16:43

  Shivan napisał:  



Mocny filmik wart obejrzenia


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/01/2008 18:55

  tribu napisał:  

  mksmarek napisał:  
dokladnie to sie robi paranoja...Nie chce zeby w przyszlosci za kilka lat moje dziecko powiedzialo do mnie: "Tato biore indeksik i ide do cerkwi na 12" - oczywiscie hiperbolizuje, bo zaraz sie ktos przyczepi, dziecko wychowam w wierze ktorej ja sie wychowuje. Wiedomo ze z naszego pokolenia nei kazdy ma takie podejscie do sprawy


z tego co wiem to do cerkwi prawoslawni chodza a muzulmanie do meczetu;) co do tematu poruszonego to duzo prawdy w tym jest. sa normalni muzulmanie, wyznajacy swoja prawdziwa religie i sa ludzie naginajacy ja do swoich potrzeb i pierdolacy o dyskryminacji i o tym co ziomall napisal wlasnie.
co do francji i np zamieszek pod paryzem gdzie mniejszosci nie tylko muzulmanskie palily samochody i demolowaly co popadnie to ruscy powinni tam wyslac pomoc humanitarna - swoich skinheadow;)



tribu zwracam honor racja...;) ale wiadomo jaki przekaz;D


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 21/01/2008 21:52
http://www.ceskenoviny.cz/vyhledavani/index_view.php?id=292191 mógł by ktoś to przetłumaczyć


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2008 21:33
to chyba odpowiednie miejsce na tą wiadomość o neonazistach.

http://www.tvn24.pl/12690,1540851,wiadomosc.html

co wy o tym myślicie? wg mnie teraz jest jeszcze za wczesnie na cokolwiek, lecz musimy sie bacznie temu przyglądać. w niemczech jest obecnie kryzys gospodarczy (fajnie jak my byśmy taki mieli, ale dla niech to akurat tragedia) co moze powodować wzrost skrajnych nastrojów. pamietajmy ze kiedys niejaki otto von bismarck powiedzial, ze ''obok silnych niemców, nie mam miejsca na silną Polskę''! trzeba im bezustannie patrzec na ręce, to moze sie naprawde nasilic! pamietajmy ze historia lubi zataczać koło.... a te skurwysyny jeszcze pompują w tych neonazistów i ich partie siano! naprawdę musimy mieć się na baczności.. wg mnie Polska powinna inwestować w armię, nie raz sie przekonaliśmy jak mozemy polegać na sojusznikach...
p.s. pewnie niejeden z was zauwazyl ze pisałem o nich nie uzywając wielkiej litery, ale ja ich nie szanuję i nie mam zamiaru tego robić! pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7846 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2008 22:36

  Cytat:  
Liczba neonazistów w Niemczech rośnie od lat. Niemiecki tygodnik „Focus” ujawnił nieopublikowany jeszcze raport Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, z którego wynika, że w 2007 r. liczba najbardziej radykalnych neonazistów w kraju wzrosła do ok. 4400 osób. O poglądy radykalnie prawicowe podejrzewa się ok. 40 tysięcy osób.



Ten artykuł jest jak zwykle zmanipulowany. Jak zwykle miesza się tutaj z błotem bogu ducha winną prawicę. Neonazista czyli narodowy socjalista jest takim prawicowym radykałem jak ja jestem Geremkiem.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7846 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2008 22:46

  TeHaCe napisał:  
to chyba odpowiednie miejsce na tą wiadomość o neonazistach.

http://www.tvn24.pl/12690,1540851,wiadomosc.html

co wy o tym myślicie? wg mnie teraz jest jeszcze za wczesnie na cokolwiek, lecz musimy sie bacznie temu przyglądać. w niemczech jest obecnie kryzys gospodarczy (fajnie jak my byśmy taki mieli, ale dla niech to akurat tragedia) co moze powodować wzrost skrajnych nastrojów. pamietajmy ze kiedys niejaki otto von bismarck powiedzial, ze ''obok silnych niemców, nie mam miejsca na silną Polskę''! trzeba im bezustannie patrzec na ręce, to moze sie naprawde nasilic! pamietajmy ze historia lubi zataczać koło.... a te skurwysyny jeszcze pompują w tych neonazistów i ich partie siano! naprawdę musimy mieć się na baczności.. wg mnie Polska powinna inwestować w armię, nie raz sie przekonaliśmy jak mozemy polegać na sojusznikach...
p.s. pewnie niejeden z was zauwazyl ze pisałem o nich nie uzywając wielkiej litery, ale ja ich nie szanuję i nie mam zamiaru tego robić! pzdr!


ten tekst może Ci trochę wyjaśnić jak to wygląda

  Cytat:  
Prasa rozpisuje się o aferze w Niemczech rozpoczętej aresztowaniem prezesa tamtejszej poczty Klausa Zumwinkla. Nie wdając się w szczegóły, zwrócę uwagę, że niemiecka policja przyszła po Zumwinkla bladym świtem. Pamiętam jeszcze, jak nasze autorytety rwały szaty nad barbarzyńskimi aresztowaniami dokonywanymi przez CBA i ABW.

Z jakiegoś powodu właśnie poranna godzina zatrzymań stanowiła wtedy koronny dowód, że polska demokracja jest zagrożona. Spodziewam się teraz jakiegoś wiecu w obronie Zumwinkla, koniecznie z przemową redaktora Adama Michnika, co najmniej równie zadętą jak teksty, które pisywał w odcinkach tuż przed wyborami.

Skoro jesteśmy przy Niemcach, to warto też zauważyć, że od czasu do czasu straszy tam niejaki Udo Voight, neonazista. A to palnie, że Polska powinna oddać Niemcom Śląsk i Gdańsk, a to pochwali Hitlera za autostrady, a to wreszcie zasugeruje, że co do Holokaustu, to Żydzi sami są sobie winni. Rzecz przedziwna, że facet jest tolerowany, a nawet zapraszany do publicznych mediów, choć Niemcy mają najostrzejsze w Europie prawo antynazistowskie. Gdy spytałem o to znajomego niemieckiego dziennikarza, wyjaśnił mi, że próba zdelegalizowania partii neonazistowskiej została zablokowana przez tamtejsze specsłużby. Jest bowiem, wyjaśnił, tajemnicą poliszynela, że to właśnie owe służby ją założyły, by mieć młodohitlerowski element pod kontrolą. Ewentualny proces delegalizacyjny musiałby to ujawnić, więc uznano, że lepiej, żeby do niego nie doszło, bo, choć wszyscy wiedzą o tym chwycie i pochwalają, rzecz w zasadzie jest nielegalna. Oczywiście od razu przypomniały mi się histeryczne ataki na CBA, że organizując prowokacje, by łapać łapówkarzy, tak naprawdę dokonywało przestępstw, zamiast je zwalczać.

Potrzebujemy w Polsce wielkiego stołu. Żeby było spod czego odszczekiwać.



Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 02/03/2008 23:12

  Olaf napisał:  

  TeHaCe napisał:  
to chyba odpowiednie miejsce na tą wiadomość o neonazistach.

http://www.tvn24.pl/12690,1540851,wiadomosc.html

co wy o tym myślicie? wg mnie teraz jest jeszcze za wczesnie na cokolwiek, lecz musimy sie bacznie temu przyglądać. w niemczech jest obecnie kryzys gospodarczy (fajnie jak my byśmy taki mieli, ale dla niech to akurat tragedia) co moze powodować wzrost skrajnych nastrojów. pamietajmy ze kiedys niejaki otto von bismarck powiedzial, ze ''obok silnych niemców, nie mam miejsca na silną Polskę''! trzeba im bezustannie patrzec na ręce, to moze sie naprawde nasilic! pamietajmy ze historia lubi zataczać koło.... a te skurwysyny jeszcze pompują w tych neonazistów i ich partie siano! naprawdę musimy mieć się na baczności.. wg mnie Polska powinna inwestować w armię, nie raz sie przekonaliśmy jak mozemy polegać na sojusznikach...
p.s. pewnie niejeden z was zauwazyl ze pisałem o nich nie uzywając wielkiej litery, ale ja ich nie szanuję i nie mam zamiaru tego robić! pzdr!


ten tekst może Ci trochę wyjaśnić jak to wygląda

  Cytat:  
Prasa rozpisuje się o aferze w Niemczech rozpoczętej aresztowaniem prezesa tamtejszej poczty Klausa Zumwinkla. Nie wdając się w szczegóły, zwrócę uwagę, że niemiecka policja przyszła po Zumwinkla bladym świtem. Pamiętam jeszcze, jak nasze autorytety rwały szaty nad barbarzyńskimi aresztowaniami dokonywanymi przez CBA i ABW.

Z jakiegoś powodu właśnie poranna godzina zatrzymań stanowiła wtedy koronny dowód, że polska demokracja jest zagrożona. Spodziewam się teraz jakiegoś wiecu w obronie Zumwinkla, koniecznie z przemową redaktora Adama Michnika, co najmniej równie zadętą jak teksty, które pisywał w odcinkach tuż przed wyborami.

Skoro jesteśmy przy Niemcach, to warto też zauważyć, że od czasu do czasu straszy tam niejaki Udo Voight, neonazista. A to palnie, że Polska powinna oddać Niemcom Śląsk i Gdańsk, a to pochwali Hitlera za autostrady, a to wreszcie zasugeruje, że co do Holokaustu, to Żydzi sami są sobie winni. Rzecz przedziwna, że facet jest tolerowany, a nawet zapraszany do publicznych mediów, choć Niemcy mają najostrzejsze w Europie prawo antynazistowskie. Gdy spytałem o to znajomego niemieckiego dziennikarza, wyjaśnił mi, że próba zdelegalizowania partii neonazistowskiej została zablokowana przez tamtejsze specsłużby. Jest bowiem, wyjaśnił, tajemnicą poliszynela, że to właśnie owe służby ją założyły, by mieć młodohitlerowski element pod kontrolą. Ewentualny proces delegalizacyjny musiałby to ujawnić, więc uznano, że lepiej, żeby do niego nie doszło, bo, choć wszyscy wiedzą o tym chwycie i pochwalają, rzecz w zasadzie jest nielegalna. Oczywiście od razu przypomniały mi się histeryczne ataki na CBA, że organizując prowokacje, by łapać łapówkarzy, tak naprawdę dokonywało przestępstw, zamiast je zwalczać.

Potrzebujemy w Polsce wielkiego stołu. Żeby było spod czego odszczekiwać.





hmm jedyne co mi ten text dał, to utwierdzenie sie w swoim przekonaniu. nie ufam tym zadufanym frajerom i tyle. zeby nie bylo, mam tez swiadomosc ze są niemcy, ktorzy tak nie uwazają, ze są tzw''dobzi niemcy'' ale szczerze mowiac to jebie mnie to, dla mnie to są nieprzyjaciele i tyle! i trzeba ich uwaznie obserwować, następnym razem bedziemy przygotowani!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 05/03/2008 18:55

  Cytat:  
Zaledwie kilka tygodni po tym, gdy trybunał w Strasburgu uznał, że zakaz adopcji dzieci przez homoseksualistów stanowi naruszenie ich praw, po raz pierwszy mamy przykład dyskryminacji w drugą stronę. Brytyjski urząd adopcyjny odmówił przyznania praw do opieki nad dzieckiem doświadczonemu małżeństwu. Oboje - zdeklarowani chrześcijanie - zostali zdyskwalifikowani za nietolerancyjny stosunek wobec homoseksualizmu - czytamy w "Dzienniku".

Eunice i Owena Johnsów zapytano o stosunek wobec mniejszości seksualnych. Odpowiedzieli, że są członkami Kościoła zielonoświątkowego i że homoseksualizm jest nie do pogodzenia z ich wiarą. Nie jesteśmy homofobami - przekonywali - ale nie będziemy uczyć dziecka, że to coś dobrego.

Otrzymali odmowę. Dla urzędników nie miało znaczenia, że państwo Johns zajmowali się dotychczas niemal 20 sierotami i wychowali czworo własnych dzieci.



Komentarz zbędny...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/04/2008 11:08

  Cytat:  
Szokujący reportaż telewizji BBC - Polacy przedstawieni jako neonaziści

Telewizja BBC wyemitowała reportaż zrealizowany przez Mihira Bose, szefa sportu tej stacji, który miał opowiadać o tym, jak Polska radzi sobie z problemem rasizmu na stadionach. Zamiast tego przedstawiono Polaków jako neonazistów - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Wyemitowano tam wypowiedzi czarnoskórego obrońcy warszawskiej Legii Dicksona Choto oraz prezesa KP Legia, Leszka Miklasa, który miał stwierdzić, iż "15-20 procent kibiców Legii to neonaziści", a także, że "kibice Legii nie rozumieją problemu rasizmu".

- Jestem zszokowany materiałem wyemitowanym przez telewizję BBC. Jeśli chodzi o moją wypowiedź, to pan redaktor najpierw opowiadał mi, że na Legii wciąż mamy wiele osób, które wywieszają flagi o charakterze nacjonalistycznym. Odpowiedziałem, iż takie osoby stanowią absolutny margines, to może być kilkanaście procent tych zagorzałych sympatyków, którzy mają poglądy kwazi-rasistowskie. A w materiale wyszło, że w ogóle 15-20 procent kibiców jest neonazistami. Zastanawiamy się, co z tym zrobić, ponieważ cały materiał jest bardzo tendencyjny - powiedział Miklas.



http://www.dailymotion.com/video/x500y1_bbc-inside-sport-poland-football-ra_sport


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/04/2008 15:15
to sobie znaleźli ekspertów z Nigdy Więcej. Jebać ich i tak nie maja pojęcia o temacie.
Jeżeli ktoś nie potrafi odróżnić nacjonalizmu od nazizmu to jest na poziomie intelektualnym Rafała Pankowskiego.

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 10 kwietnia 2008, 15:21 [1 raz(y)]


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6022 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/04/2008 13:53
Ja tak trochę z innej beczki. Na polsacie leci czasem taki przyjebany program "Zamieńmy się żonami" zostawiłem go żeby zobaczyć czy da się pośmiać. Oglądam i nasunął mi sie jeden zajebiście trudny dylemat bo zamiast normalnych rodzin gdzie jest mąż i żona, było dwóch pedałów, którzy mieli dwie córki i inna normalna rodzina. I z tej "spaczonej" rodzinki jeden pedał poszedł do tej drugiej rodziny a, żona tamtej rodziny do tej spedalonej. To ja już kurwa nie rozumiem program nazywa się" Zamieńmy się żonami", a pedał zamienia sie z żoną. To niech mi ktoś powie, który z nich to żona, a który mąż?! :D

To tak samo jakby w programie "Plebania" dziwka została proboszczem :P


PS
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6016 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/04/2008 17:01

  freetom napisał:  
Ja tak trochę z innej beczki. Na polsacie leci czasem taki przyjebany program "Zamieńmy się żonami" zostawiłem go żeby zobaczyć czy da się pośmiać. Oglądam i nasunął mi sie jeden zajebiście trudny dylemat bo zamiast normalnych rodzin gdzie jest mąż i żona, było dwóch pedałów, którzy mieli dwie córki i inna normalna rodzina. I z tej "spaczonej" rodzinki jeden pedał poszedł do tej drugiej rodziny a, żona tamtej rodziny do tej spedalonej. To ja już kurwa nie rozumiem program nazywa się" Zamieńmy się żonami", a pedał zamienia sie z żoną. To niech mi ktoś powie, który z nich to żona, a który mąż?! :D

To tak samo jakby w programie "Plebania" dziwka została proboszczem :P



Pewnie ten, który jest bierny (bierze w du..ko) jest żoną ;)


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/04/2008 19:04
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5114038.html

a potem zobaczcie to http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,5113660.html?i=0 i podpis... "12 kwietnia 2008, Wrocław, plac Dominikański. Antyfaszyści zaatakowali i pobili do nieprzytomności jednego z przedstawicieli ugrupowań nacjonalistycznych"


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/06/2008 20:44
http://wiadomosci.onet.pl/1765342,11,item.html

Patrzcie na oszołoma!


  Cytat:  
Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w narodowych barwach obcych państw - pisze na blogu w Onet.pl Mirosław Orzechowski.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 22:45
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 23:03
A ty jestes pewnie czarny?


za plecami psów myśliwskich cała masa
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 23:05
Nie, ale nie jestem też rasistą.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 23:09
To daj sobie spokoj i zostaw te tematy ludziom, ktorych to bezposrednio dotyczy.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 07/07/2008 23:29
Ja stojąc sobie ostatnio w kolejce w realu usłyszałem ciekawe zdanie od pani która wyglądała na mniej więcej 70 lat:
Rasistką nie jestem ale asfalt powinien leżeć na swoim miejscu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005