Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 13:08

  ...:::LORD:::... napisał:  

  Gregor napisał:  
Dawno takich bzdur jak słowa lorda nie słyszałem, mieni się piewcą tolerancji itp a usprawiedliwia stereotypowe zachowanie niektórych frajerów z zachodu w stosunku do Polaków, wg twojego toku myślenia należałoby usprawiedliwić Polaka, który każdego szwaba wita serią z kałacha wszak niemcy przez setki lat zapracowali sobie na opinię najeźdźców, barbarzyńców, morderców i złodziei czyż nie ?



wez sie Gregor nie odzywaj. nie mienie sie piewca tolerancji ani nic podeobnego. Tylko wyobraz sobie siebie w takiej sytuacji w jakiej znalezli sie pilkarze Pogoni. Pewnie zaraz zaczalbys wyzywac wszystkich Polakow ze rasisci. Wiec wez zastanow sie dzieciaku zanim cos napiszesz.
PS. Nie wiem czy wiesz, ale nazwy wlasne w jezyku Polskim pisze sie z wielkiej litery. a moze jestes Szkotem???? :P Pzdr



.... smigasz na parady rownosci co kolo ?!?!? ( do lorda tolerancji )

byc soba jebac trendy - BTR 100% racji

a do do obywatelstwa bataty to TAKI Z NIEGO POLAK JAK Z PEDALA ZIGOLAK


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Krasny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 13:08

  antyC napisał:  
dla mnie bambus to bambus
tyle od siebie



Wypowiedz na poziomie.....


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 23/09/2006 21:02

  malolat_ps napisał:  

  ...:::LORD:::... napisał:  

  Gregor napisał:  
Dawno takich bzdur jak słowa lorda nie słyszałem, mieni się piewcą tolerancji itp a usprawiedliwia stereotypowe zachowanie niektórych frajerów z zachodu w stosunku do Polaków, wg twojego toku myślenia należałoby usprawiedliwić Polaka, który każdego szwaba wita serią z kałacha wszak niemcy przez setki lat zapracowali sobie na opinię najeźdźców, barbarzyńców, morderców i złodziei czyż nie ?



wez sie Gregor nie odzywaj. nie mienie sie piewca tolerancji ani nic podeobnego. Tylko wyobraz sobie siebie w takiej sytuacji w jakiej znalezli sie pilkarze Pogoni. Pewnie zaraz zaczalbys wyzywac wszystkich Polakow ze rasisci. Wiec wez zastanow sie dzieciaku zanim cos napiszesz.
PS. Nie wiem czy wiesz, ale nazwy wlasne w jezyku Polskim pisze sie z wielkiej litery. a moze jestes Szkotem???? :P Pzdr



.... smigasz na parady rownosci co kolo ?!?!? ( do lorda tolerancji )

byc soba jebac trendy - BTR 100% racji

a do do obywatelstwa bataty to TAKI Z NIEGO POLAK JAK Z PEDALA ZIGOLAK



Nie nie smigam na parady rownosci. ale uwazam ze kazdy jest czlowiekiem i ma prawo do wlasnych opinii. wiec na h*j my sie tu klocimy skoro i tak nikt nie przekona drugiego do swoich racji???? koniec tematu. a tak pozatym ten rym jakis taki sztywny :P


Against modern wszystko!
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/09/2006 15:23
morda .... tu wszyscy sa na sztywo jesli rozumiesz .....

a ja ciebie nie przekonuje do moich racji , to jest w tobie, albo czujesz sie Polakiem z krwi i kosci albo tolerancyjnym fletem ( Ci drudzy tez sa potrzebni dlatego tego nie neguje .... )


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/09/2006 20:32
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:37 [1 raz(y)]


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 14:17

  malolat_ps napisał:  
morda .... tu wszyscy sa na sztywo jesli rozumiesz .....

a ja ciebie nie przekonuje do moich racji , to jest w tobie, albo czujesz sie Polakiem z krwi i kosci albo tolerancyjnym fletem ( Ci drudzy tez sa potrzebni dlatego tego nie neguje .... )



czuje sie Polakiem. Ale czy dla Ciebie Polak nie moze byc tolerancyjny???? jak Polak to zaraz musi wszystkich obrazac i im ublizac, bo tak samo nas traktja za granica???? ale powtarzam to po raz drugi: my samie jestesmy sobie winni tego, jak nas traktuja (np. morderstwo tego Belga. I jaki Belg teraz da np. mieszkanie Polakiowi?) a murzynie nie sa winni tego, ze sa czarni...


Against modern wszystko!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 14:20

  malolat_ps napisał:  
morda .... tu wszyscy sa na sztywo jesli rozumiesz .....

a ja ciebie nie przekonuje do moich racji , to jest w tobie, albo czujesz sie Polakiem z krwi i kosci albo tolerancyjnym fletem ( Ci drudzy tez sa potrzebni dlatego tego nie neguje .... )



moze tak z szacunkiem drogi kolego do innych


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 14:27

  malolat_ps napisał:  
morda .... tu wszyscy sa na sztywo jesli rozumiesz .....

a ja ciebie nie przekonuje do moich racji , to jest w tobie, albo czujesz sie Polakiem z krwi i kosci albo tolerancyjnym fletem ( Ci drudzy tez sa potrzebni dlatego tego nie neguje .... )



Co to znaczy być Polakiem z krwi i kości ??
Może mnie oświecisz ??
Piszesz wcześniej, że trzeba być sobą. A jeśli ktoś jest sobą chodząc na Parady, będęc tolerancyjnym?

Ostatnio edytowany przez: pm53, 28 września 2006, 14:33 [2 raz(y)]


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 16:04

  ...:::LORD:::... napisał:  
czuje sie Polakiem. Ale czy dla Ciebie Polak nie moze byc tolerancyjny???? jak Polak to zaraz musi wszystkich obrazac i im ublizac, bo tak samo nas traktja za granica???? ale powtarzam to po raz drugi: my samie jestesmy sobie winni tego, jak nas traktuja (np. morderstwo tego Belga. I jaki Belg teraz da np. mieszkanie Polakiowi?) a murzynie nie sa winni tego, ze sa czarni...



To żes podał przykład.W dodatku nie Polaka tylko jakiegoś cygana...
Czyli wedlug ciebie teraz za granica każdego Polaka uważają za morderce?


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6483 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 16:07
wracając do wątku obrzucenia bananami naszych murzynów.
Sam jestem przeciwko liberalnej polityki wobec przybyszów z innych zakątków świata ale podczepianie tej ideii i wyrazanie protestów wobec paru piłkażyków którzy przyjechali tutaj pokopać piłke jakiś czas i wyjechać jest głupotą i wątpie aby kilkunastów czarno skórych z naszej miernej polskiej ligi stanowiło jakies zagrozenie dla naszego społeczeństwa.
Natomaist jesli chodzi o poglądy kibiców Lechii , to niestety odnosze wrażenie że "anty komunizm" wziął u nich górę nad zdrową miłością do ojczyzny , czego dowodem jest chyba gloryfikowanie Hessa...


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 18:23
Fakt jest taki, że kibicom Lechii trochę odjebało i patriotyczna, narodowa postawa zmieniła się u nich w jakiś neonazizm (Hess itp.) ogólnie myślę, że na siłę lansują się na takich, kolejny fakt jest taki, że Lordi dałeś taki przykład z tej Belgii, że spadłem z krzesła, niezły pajac z ciebie, zanim przytoczysz jakieś info najpierw sprawdź je.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 19:12
Lechisci sami chyba juz nie wiedzą na kogo się lansuja..
"białe sa nosy , zielone są liscie" - za ten tekst na fladze wujek Rudolf na pewno byłby z nich dumny!


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 19:27

  Gregor napisał:  
Fakt jest taki, że kibicom Lechii trochę odjebało i patriotyczna, narodowa postawa zmieniła się u nich w jakiś neonazizm (Hess itp.) ogólnie myślę, że na siłę lansują się na takich, kolejny fakt jest taki, że Lordi dałeś taki przykład z tej Belgii, że spadłem z krzesła, niezły pajac z ciebie, zanim przytoczysz jakieś info najpierw sprawdź je.



a Ty wiesz wogole o co mi chodzi????
czy moze nie zrozumiales.


Against modern wszystko!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni

***




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 21:45
A ja myślę że na temat kibiców Lechii powinniście zamilknąć bo huj wiecie. Oni wiedzą co tam się dzieje, jakie są grupy z jakimi przekonaniami. Wy wszystkich wpier... do jednego wora i głosiecie swe kumate teorie. Jak nie wiem co tam się dzieje to nie piszę - proste. No chyba że jesteście z Lechii albo ...marzy Wam się praca w GW.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 28/09/2006 23:46

  pm53 napisał:  

A jeśli ktoś jest sobą chodząc na Parady



kto jest soba chodzac na parady ???

( to nie jest zlosliwe pytanie , ja po prostu nie znam takich ludzi )


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 29/09/2006 08:55

  malolat_ps napisał:  

  pm53 napisał:  

A jeśli ktoś jest sobą chodząc na Parady



kto jest soba chodzac na parady ???

( to nie jest zlosliwe pytanie , ja po prostu nie znam takich ludzi )



Znam taki, którzy nie są homoseksualistami, ale chodzą na Paradę Równosci, bo są ideowcami. Wierzą, że wszyscy rodzą się równi wobec prawa i chcą to wprowadzić w życie. Nie są to anarchiści, którzy nieco gubią się w swojej anarchii. Znam ludzi, którzy z jednakowym zaangażowaniem gotowi są bronić praw mniejszości seksualnych i praw np. katolików, do zycia w myśl Dekalogu.
Nie odniosłeś się do sedna mojego pytania.
CO TO ZNACZY BYĆ POLAKIEM Z KRWI I KOŚCI?
Czy to, że mam lewicowe poglądy, że potrafię dostrzec dyskryminacje tam gdzie inni nie chcą jej dostrzec, że potrafię krytycznie spojrzeć na swoich rodaków i teraz i w historii, czy to wszystko powoduje, że nie mogą nazwać się Polakiem?
To, że krytykuję niektóre postawy Polaków nie oznacza, że nie kocham swojej Ojczyzny. Nie oznacza, że gotów jestem zrzec się obywatelstwa i tak skakać z „kwiatka na kwiatek”.
I tak BTW. Doceniam to, że narodowcy są tak silni ideologicznie. Mimo tego, że odczuwam pewien niepokój związany z historycznymi zaszłościami ruchu narodowego (nie chodzi mi tu nawet o III Rzeszę, bardziej o np. „dyskryminację ławkową” w II RP), potrafię się przyznać, że za tę wierność ideologii ich podziwiam. Nie zmienia to jednak faktu, że więcej mnie od tego ruchu różni niż z nim łączy.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 24/10/2006 23:33
co myslicie o akcji "Pokażmy czerwoną kartkę agresji i rasizmowi! " ?? ciekawe co tym razem wymysla w tych swoich odczytach....


Życie i śmierć dla Narodu!
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/10/2006 22:03
juz jedni chcieli wykopac rasizm ze stadionow.

PS. DObry pomysl zeby wyludzic ze struktur kase.


MKS Pogoń Szczecin Polska
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6483 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 26/10/2006 23:19

  NR napisał:  
co myslicie o akcji "Pokażmy czerwoną kartkę agresji i rasizmowi! " ?? ciekawe co tym razem wymysla w tych swoich odczytach....



mnie to ani ziębi ani grzeje .
Wiedzą że ta akcja gówno da , ale miśki z PZPN chca sie tylko poprostu przypodobać krawatom z UEFA...


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 27/10/2006 01:10

  monter napisał:  
juz jedni chcieli wykopac rasizm ze stadionow.

PS. DObry pomysl zeby wyludzic ze struktur kase.




Oczywiscie ze dobry, ciekawe ile dostalo nigdy wiecej za te swoje kretynskie teksty w brunatnej ksiedze gdzie co 2 notatka to "nazi kibice" :D . I do tego ten ich antyrsistowski fan klub.. zadnego klubu + dziwne mecze na grochowce i kielbasach gdzies w wypizdziewach.

Ogolnie olac to


Szlugi, wóda, gołe baby !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005