Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ptaszek-fistaszek
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5700 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 12:11
ale wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj. jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej. nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac. nie wiem jakim prawem em zostal uzytkownikiem roku jak pierdoli takie farmazony i babole. ale to zle swiadczy o tym forum ktore niestety stacza sie po rowni pohylej. nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 12:25
I ja sie pytam- jak tu być tolerancyjnym? Żydzi wszystko co źle o nich powiesz mówia że to atak na nich i wyrażają jakieś hasełka o antysemityźmie. arabusy czy czarnuchy gdy pojawi sie ich więcej juz domagają sie swoich praw-ba-narzucają je z kulturą i religią włącznie terroryzując rdzenną ludność, a najchętniej narzucili by ja. a to chyba on i powinni sie podporządkować. a geje? prosze jakie piekne lobby,zaraz związki,później dzieci a potem cholera wie co jeszcze-kurwa niedługo ja będę musiał sie domagać praw we własnym kraju. do normalności..


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 12:35

  ptaszek-fistaszek napisał:  
wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj



A ty co właściciel forum, nie to zamknij jadaczkę


  ptaszek-fistaszek napisał:  
jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej



i vice versa



  ptaszek-fistaszek napisał:  
nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac



A co zabronisz mi? Nie wiesz widocznie intelektu zbrakło albo po prostu argumentów...


  ptaszek-fistaszek napisał:  

nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty



Taka forumowa demokracja, akceptacja jest dobra dla ludzi bez poglądów. A i dzięki za dobre rady na pewno wykorzystam


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 12:46

  ptaszek-fistaszek napisał:  
ale wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj. jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej. nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac. nie wiem jakim prawem em zostal uzytkownikiem roku jak pierdoli takie farmazony i babole. ale to zle swiadczy o tym forum ktore niestety stacza sie po rowni pohylej. nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty



Otarles lzy? To teraz posluchaj. Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuwa...Jestes gejem? Spojrz na temat i jego nazwe co jest rownoznaczne ze sprawami poruszanymi w tym watku. Nam szczegolnie chodzi o kwestie dupojebcow (gejow gdybys tego nie rozwiazal). Tak jestesmy zapatrzeni w jeden poglad - poglad nietolerancji dla wszelkich chwastow, ktore wyrastaja w naszej ojczyznie, ale i na calym swiecie.Chcesz widywac na ulicach dwoch tatusiow, ktorzy prowadza swego synka badz coreczke? Tolerancyjnosc to brak swoich zasad. Do czego to prowadzi widac golym okiem - geje coraz bardziej wykorzystuja slabosc do tej wlasnie wzechobecnej tolerancji. Jednak to nei tylko problem z gejami bo obronic swej religii nie jestesmy w stanie vide afera z krzyzami. Niektorzy bredza ze Polska jest zupelnie nietolerancyjna. A wiesz kto tak mowi ? Ci, ktorzy maja problemy ze soba i swoja orientacja oraz chca byc w centrum uwagi. Wiec nie nauczaj nas i otwieraj sie na swiat.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 12:47

  ptaszek-fistaszek napisał:  
normalnie nie wiem co mam napisac.



Najlepiej nie pisz nic. Jak ci się nie podoba poziom forum to won na onet lub forum gw. Narta


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 13:17

  NN napisał:  

  ptaszek-fistaszek napisał:  
normalnie nie wiem co mam napisac.



Najlepiej nie pisz nic. Jak ci się nie podoba poziom forum to won na onet lub forum gw. Narta



Taki OT- odnośnie forum wyborczej- to co tam większość (nie wszyscy,bo i troche logicznych choć w mniejszości jest tam wypowiedzi) wypisuje to zakrawa o paranoje. Wertowałem wypowiedzi w kwestii inwestycji- tylu co tam jest malkotentów, narzekaczy i hamulcowych to aż głowa mała. Potem człowiek sie dziwi że w naszym mieście jest tak a nie inaczej, skoro społeczność jest taka niechętna i odnosze wrażenie że źle życząca naszemu miastu. Ambitna inaczej. Hala nie-bo za mała,za brzydka i droga,filmharmonia nie bo nie taka architektura, a w ogóle kto tam będzie chodził. stadion nie bo za mały-za duży (do wyboru) kto go bedzie utrzymywał, o lokalizacji nawet nie wspominam, remontów ulic nie ma źle-są to też źle to są problemy z poruszaniem sie po mieście, pomnik sediny na nie bo to germanizacja wtórna Szczecina itd itp.Oczywiście logicznej argumentacji lub co w zamian i jakieś alternatywnych koncepcji brak. Straszni frustraci i tyle.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 13:50

  ptaszek-fistaszek napisał:  
ale wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj. jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej. nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac. nie wiem jakim prawem em zostal uzytkownikiem roku jak pierdoli takie farmazony i babole. ale to zle swiadczy o tym forum ktore niestety stacza sie po rowni pohylej. nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty



to nie sa problemy tylko forum dyskusyjne, problem bedzie jak pedalstwo i inne wynaturzone śmieci wyjda na ulice jak we Włoszech czy we Francji podpala ci auto, rozpierdola chate i wtedy bedziesz kurwa sie mądrzył, cośmy sie przyjebali do gazety wyborczej?? a sie przyjebalismy po zrownoje ona z blotem normalnych ludzi a wynosi na piedestaly wszystkie inne zboczone i wykolejone osoby, ktore powinno sie eksterminowac albo chcoiazby zamykac w osrodkach z ktorych by do konca zycia ich nie wypuszczano jezeli by sie nie wyleczyli z glupoty ktora w nich drzemie!! staczanie sie po rowni pochyłej to kurwa postawienie klubu dla cweli ponad wartościami narodowymi i historycznymi, a co do czyis poglądów...hmmm chyba warto mieć jeden i oceniac inne niz jak chorągiewka latac tak jak wiatr zawieje...gadasz o doswiadczeniu?? a czego w swoim zyciu doswiadczyles?? chyba zbyt maloskoro wypisujesz takie bzdury!! jak ci sie poziom nie podoba to wracaj spowrotem do swojej v.pl i tam siej ferment razem z marta b., mlynkiem i kolezankami z lo9....a dlaczego em jest forumowiczem roku bo zostal wybrany w demokratycznym glosowaniu, ty nawet nie oddales glosu wiec jak widac srednio masz cokolwiek do powiedzenie...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 14:09

  ptaszek-fistaszek napisał:  
ale wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj. jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej. nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac. nie wiem jakim prawem em zostal uzytkownikiem roku jak pierdoli takie farmazony i babole. ale to zle swiadczy o tym forum ktore niestety stacza sie po rowni pohylej. nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty



Będę się powtarzał lecz przy takich głąbach pasuje to w 100%

Wychowany przez media , karmiony przez system
Wiernie służysz katom Ojców swych !

i na tym proponował bym zakończyć rozmowe , bo nie ma sensu zniżać się do poziomu głupka bo wygra z nami doświadczeniem...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 14:12

  Prawa Strona Miasta napisał:  


ktore powinno sie eksterminowac albo chcoiazby zamykac w osrodkach z ktorych by do konca zycia ich nie wypuszczano jezeli by sie nie wyleczyli z glupoty ktora w nich drzemie!! .



można by też p ogonić ich do odśnieżania a następnie zamknąć w ośrodku;) myślę że temu wyżęj młynkowi czy jak mu tam jest nie warto odpisywać, człowiek tylko sobie nerwy szarpie, a on i tak będzie pisał jak pedał... Szkoda, że nie ma gazety, która była by popularna równie jak gówno, ale żeby tam pisali właśnie o takim przekręcie, a nie podniecali się, że pedalski klub został symbolem stolicy. Pozostaje czekać, aż jakiś żydowski gej napisze o zmasowanym ataku terrorystycznym na serwery gówna wykonanym przez warszawskich kiboli powiązanych z alkaidą mającym na celu za symbol stolicy wybrać Muzeum Powstania Warszawskiego.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 14:59

  ptaszek-fistaszek napisał:  
wydaje mi sie ze pomyliliscie forum



Drogi młynku 12 , przedstawicielu mniejszości seksualnej , zniewieściały pederasto , fanie tańca z gwiazdami i monstrum zwanego Majkelem Dżeksonem raczej ty pomyliłeś forum , rozumiem że jak na gejoze przystało narzucasz się wszystkim ze swoim zboczeniem , zauważ jednak iż jesteś tu nieproszonym gościem , bądz więc tak miły, spakuj mandzur i won na gazietka.pl , ewentualnie wez przykład z malcoolma , zalóz bloga i tam pisz o swoich problemach natury egzystencjalnej. Nas twoja dewiacja nie interesuje.

Jeżeli już wspomianiłeś coś o obrzydzeniu , to wiedz iż to ty i tobie podobni wzbudzają je u normalnych ludzi , nawet twoje zakłamane GóWno jest tego świadome , dlatego musi manipulować sondaże , wiedząc że gdyby wszystko odbywało się na zdrowych zasadach to Muzeum Powstania Warszawskiego wygrałoby z ogromną przewagą!

Wbij więc sobie do tego pustego łba , że ty i twoje dupcyngiery to tylko margines społeczeństwa , pozostaje wam jedynie tania propaganda , bo zawsze pedryl będzie tylko pedrylem!


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 15:08

  eM napisał:  

Wbij więc sobie do tego pustego łba , że ty i twoje dupcyngiery to tylko margines społeczeństwa , pozostaje wam jedynie tania propaganda , bo zawsze pedryl będzie tylko pedrylem!



AMEN !


dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 16/01/2010 17:53

  ptaszek-fistaszek napisał:  
ale wy kurwa macie problemy. wydaje mi sie ze pomyliliscie forum. to nie forum radia maryja. tam z takimi tekstami a nie tutaj. jestescie zapatrzeni w swoj maly ograniczony swiat i myslicie ze nie ma nic poza nim rozczaruje was. sa ludzie ktorzy sie smieja z was i czuja do was takie obrzydzenie ze hej. nie mozna tak pietnowac uczepiliscie sie gazety wyborczej jakby nie wiadomo jaka ona miala moc i jedziecie po niej ja po starej kobyle. normalnie nie wiem co mam napisac. nie wiem jakim prawem em zostal uzytkownikiem roku jak pierdoli takie farmazony i babole. ale to zle swiadczy o tym forum ktore niestety stacza sie po rowni pohylej. nic nie akceptujecie uwazacie ze tylko jeden poglad jest ok i nic poza tym. nie potraficie spojrzec na swiat szerzej, nie macie doswiadczenia. jeden z drugim wypowiada sie o loodstocku ale ani razu na nim nie byl. a przeczytal w jednej gazetce i mysli ze pozjadal wszelkie rozumy. czy przyjmujesz do wiadomosci ze te twoje gazetki moga tak samo rownie klamac manipulowac jak gazeta wyborcza jak twierdzisz? nie, to chyba zbyt ograniczenie patrzysz na swiat. proponuje otworzyc oczy jeszcze czas. i nie tylko ty





ooo nie sadzilem ze dorzyje czasow ze na forum Pogoni czyli forum dla jej kibicow bede sie wypowiadac i bronic swoich pogladow geje city pedaly i to inne niedorobione kurestwo..


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
ptaszek-fistaszek
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5700 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 00:45
[SnPL: Niestety też nie jestem tolernacyjny- 1 ostrzeżenie


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 01:01
Przeszkadza Ci forum ? To zawijaj stąd ze swoimi cieplastymi kumplami, proponuje INFERNO skoro takiś tolerancyjny, może ktoś Cie wyjebie raz, drugi i w końcu zrozumiesz, że pedalstwo trzeba tępić.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 01:03
smutne jest to ze musisz pokazywac znajomym takie posty zeby cie poglaskali po pedalskiej dupie i pocieszyli ze to jednak nie prawda.
to ze jest XXI wiek to nie znaczy ze mamy holdowac wszystkim "homosiom" ktorzy wciskaja sie ze swoimi postulatami jakimis miejscami ktore maja byc symbolem Stolicy wszedzie gdzie sie da, Ty nie potrafisz zrozumiec tego ze nie szanujemy roznych rodzajow milosci, czyli pedofilia tez jest ok? no bo moze taki ktos kochac dziecko????
pedalstwo jest obrzydliwe i tak jak mowi kaes trzeba je tepic i koniec, tego pogladu nie zmienisz ani zadne parady itp
a jezeli nie rozumiesz zaklamania mediow to mi cie zal poprostu bo to obrazuje ze nie dysponujesz zbyt duzym ilorazem inteligencji i dajesz sie manipulowac jak malpeczka. i to jest smutne.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 01:26
Ja mam podobne zdanie do innych,ale ptaszku czy jak ci tam,mam jedno pytanie.Gdyby miało dojść do adopcji dzieci,bo docelowo te pedalstwo podąża ,to co byś powiedział temu biednemu malcowi: ŻE MA DWOJE TATUSIÓW I ŻE JEST TO NORMALNE?! Ja sobie kurwa po prostu tego nie wyobrażam.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 11:26
ciekawe ile kobiet simon mol zarazil hivem dzieki zabawom w tym calym le madame.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 12:06
A ja nie rozumiem czemu reagujecie na teksty tego prowokatora i jego coraz to kolejne forumowe wcielenia...


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 17/01/2010 18:27

  BS napisał:  
A ja nie rozumiem czemu reagujecie na teksty tego prowokatora i jego coraz to kolejne forumowe wcielenia...



No właśnie...


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 18/01/2010 12:43
Nie wiedziałem gdzie dać bo list jest pisany przez kibica Śląska, jak coś to można przenieść.


  nacjonalista.pl napisał:  

"Prześladowani narodowcy"

Od maja 2009 r. we Wrocławiu i jego okolicach dochodzi do regularnych prześladowań politycznych nacjonalistów, są one inspirowane artykułami Gazety Wyborczej (popr. nacjonalista.pl), która wielokrotnie na swoich łamach zachęcała prokuraturę do zajęcia się sprawą rozwieszania na przystankach komunikacji miejskiej wlepek o treści narodowej oraz plakatów informujących o zagrożeniu islamskim terroryzmem i ekspansją muzułmanów na kontynent europejski.

Na tych plakatach znajdował się cytat z książki Oriany Fallaci „Siła rozumu”, w którym czytamy m in. o tym, że radykalne grupy islamskie chcą podbić Europe, a rodzinna biała ludność staje w obliczu zapaści demograficznej.

Cytat ten został zakwalifikowany przez prokuraturę jako przestępstwo, polegające na publicznym znieważaniu grupy ludności muzułmańskiej, propagowaniu ustroju totalitarnego, nawoływaniu do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych itp.


Zarzut ten jest absurdalny, ponieważ cytat ten pochodzi z legalnie wydanej książki, powszechnie dostępnej w większości księgarń (równie dobrze oskarżeni mogli by być wydawca książki jak i każdy właściciel księgarni który ją kolportuje).

Na dziś zarzuty ma już postawione sześć osób w większości kibiców Śląska, dodatkowo każdy jest oskarżony o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej rozklejającej plakaty i wlepki, za co grozi 8 lat więzienia! Dwie osoby z tej grupy siedziały w areszcie. Jeden z zatrzymanych 3 miesiące, kolejna 1 miesiąc, reszta podejrzanych dostała wysokie poręczenia majątkowe od 5 do 10 tysięcy złotych.


Zatrzymane w tej sprawie osoby zostały brutalnie nawiedzone w domach bądź w firmach gdzie pracują, przez bandy funkcjonariuszy ABW w kominiarkach i z „kałaszami”. Czynności te mogły narazić na szwank dobre imię i wizerunek tych osób w miejscu zamieszkania jak i w pracy. Część zatrzymanych została brutalnie pobita, czego dowodem jest obdukcja lekarska jednej z osób. Funkcjonariusze również dopuścili się stosowania ubeckich metod podczas przesłuchań.

Wszyscy zatrzymani zostali pozbawieni podstawowych praw obywatelskich, a w szczególności dostępu do rzeczy osobistych: telefonów komórkowych, komputerów, aparatów fotograficznych i innych urządzeń elektronicznych. Odzyskanie tych rzeczy uporczywie uniemożliwia prokurator prowadzący sprawę. Łamię w ten sposób obowiązujący przepis art. 230 ust. 2 kpk, który nakazuje zwrócić uprawnionej osobie zatrzymane rzeczy niezwłocznie po stwierdzeniu ich zbędności dla toczącego się postępowania.

Absurdem było zarekwirowanie koszulek piłkarskich m in. Śląska, Lechii Gdańsk „;Precz z komuną”. Widocznie duch poprzedniej epoki jest wciąż żywy wśród polskich służb specjalnych.

Zastanawiający jest fakt, dlaczego prokuratura badająca sprawę postawiła zarzuty brzmiące zupełnie tak samo jak wcześniej w Czechach dostali czescy aktywiści narodowi. Czyżby nie mogąc niczego sensownego wymyślić zostały one znalezione i powielone z internetu?

Dzięki temu postępowaniu, każdy obywatel może się dowiedzieć w jakiś sposób są marnowane pieniądze z jego podatków. W zatrzymaniach brało udział ok. 90 funkcjonariuszy, do tego należy doliczyć utrzymanie osób aresztowanych, nagrywanie, śledzenie, ustawienie przed jedną z firm urządzenia przechwytującego smsy, rozmowy. Tak się bawi ABW za nasze pieniądze ! Przypominam, że chodzi o śledztwo dotyczące rozklejania wlepek i plakatów !!! Rażącą niegospodarnością powinien zająć się wydział kontroli wewnętrznej.

Funkcjonariusze ABW prowadzący to śledztwo to osoby, które rozpracowują tylko takie grupy, czyli w praktyce zajmują się prześladowaniem polskich patriotów. Oburzającym jest fakt, że w ABW za nasze pieniądze zatrudnia osobę, która zajmuje się prześladowaniami politycznymi !!!

Śledztwo to jest wybitnie medialne, a oskarżeni w tej sprawie ofiarami chorych ambicji prowadzących je. Są to ambicje szybkich awansów i zaistnienia w mediach, przestanie bycia anonimowymi funkcjonariuszami państwowymi.


PS. Jeżeli to czyta pan P. z ABW, nazywany przez swoich kolegów po fachu „Sokole Oko” (kto go widział, ten wie o co chodzi), to niech w końcu zrozumie, że jest opóźniony w rozwoju o ok. 20 lat ! Ponieważ tzw. ruch narodowy w Polsce nie jest już ukierunkowany na niemiecki nazizm.

Dziękuję za możliwość umieszczenia opisu tej oburzającej sprawy na waszej stronie internetowej.

Kibic Śląska

Obrazek jpg wstawiony na forum





 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005