Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:53

  zenuś napisał:  

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.



tym tak jak napisales czarnuchem jest np Michael Jordan on jest dla mnie wielkim autorytetem i kto zle o nim mysli jest debilem!:/



dokladnie. Jest wielu innych murzynow, ktorzy sa autorytetami dla wielu ludzi. Czy Murphy, wspanialy aktor ma isc do gazu, czy Jordan wspanialy sportowiec ma isc do gazu NIE !!


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 14:56

  narodowiec napisał:  
Co ma sie zacząć to się zacznie. Mi bardzo sie nie podoba to że na Pogoni nie można powiesic flagi z falangą bo pzpn nakłada za to kary.



Nikt nam nie zabroni wieszać flag! Jak będziemy chcieli powieśić flagę z falangą to taka zawiśnie na naszym płocie, a Listkiewicz niech idzie na lekcję historii.

Falanga to symbol używany przez polskich narodowców. Jego historia sięga czasów przedwojennych potocznie nazywana też "ręką z mieczem". Jak można zakazywać czegoś co do dziś używane jest jako symbol w marynarce wojennej.

Pozdrawiam Narodowiec


Obrazek jpg wstawiony na forum
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 15:33

  Szczeper napisał:  

  zenuś napisał:  

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.



tym tak jak napisales czarnuchem jest np Michael Jordan on jest dla mnie wielkim autorytetem i kto zle o nim mysli jest debilem!:/



dokladnie. Jest wielu innych murzynow, ktorzy sa autorytetami dla wielu ludzi. Czy Murphy, wspanialy aktor ma isc do gazu, czy Jordan wspanialy sportowiec ma isc do gazu NIE !!



biskup
Jak napisałem moje zdanie i koniec.


JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 15:34
1.Powisić można wszystko bo nie ma cenzury prewencujnej tylko jest represyjna
2.pozdro dla eJay'a i innych tolerancyjnych
3.nietolerancja wg mnie jest przejawem debilizmu,liczy się konkretny człowiek a nie to jaki ma kolor skóry,wyznanie itp]

POZDRO


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 15:47

  ekil napisał:  

  Szczeper napisał:  

  zenuś napisał:  

  ekil napisał:  
Żydy, czarnuchy... to samo co pedały ! Moje zdanie koniec.



tym tak jak napisales czarnuchem jest np Michael Jordan on jest dla mnie wielkim autorytetem i kto zle o nim mysli jest debilem!:/



dokladnie. Jest wielu innych murzynow, ktorzy sa autorytetami dla wielu ludzi. Czy Murphy, wspanialy aktor ma isc do gazu, czy Jordan wspanialy sportowiec ma isc do gazu NIE !!



biskup
Jak napisałem moje zdanie i koniec.




ekil, skoro przyznajesz sie juz do tego, ze jesteś rasistą to moze chociaz zrobisz to w porzadny sposob? Wrzucanie do jednego wora ludzi o odmiennym kolorze skory i orientacji seksualnej wywoluje u mnie niepohamowany smiech:D:D:D:D Zreszta widac jaki z Ciebie rasista skoro nawet nie chce Ci się komentować uwag pod twoim adresem. "Mam racje i basta" - to twoje motto. Do twojego wora mozna wrzucic jeszcze wyznawcow kultu VooDoo i LPR bo to przeciez "to samo"....


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 16:26

  elo napisał:  
. Jak można zakazywać czegoś co do dziś używane jest jako symbol w marynarce wojennej.



No wlasnie, juz wczesniej chcialem to napisac. Juz niedlugo homoseksualna akcja "nigdy wiecej" podsunie pewnie pzpnowi pomysl by na stadionach zakazac flag z godlem narodowym


Szlugi, wóda, gołe baby !
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 16:59

  eJay napisał:  


ekil, skoro przyznajesz sie juz do tego, ze jesteś rasistą to moze chociaz zrobisz to w porzadny sposob? Wrzucanie do jednego wora ludzi o odmiennym kolorze skory i orientacji seksualnej wywoluje u mnie niepohamowany smiech:D:D:D:D Zreszta widac jaki z Ciebie rasista skoro nawet nie chce Ci się komentować uwag pod twoim adresem. "Mam racje i basta" - to twoje motto. Do twojego wora mozna wrzucic jeszcze wyznawcow kultu VooDoo i LPR bo to przeciez "to samo"....



eJay
http://www.slownik-online.pl/kopalinski/3B50FC9C75F5637EC1256582001A83E1.php

Wszystkich powinno sie tępic. Ja nie widze auterytetu w żadnym murzynie i żydzie.


  Cytat:  
Rasizm wymaga by każdy był osadzany nie na podstawie własnego charakteru, ale według koloru skory; to znaczy według akcji wszystkich ludzi którzy należą do tej samej rasy co dany osobnik.


źle zrozumieałeś moje słowa chodziło mi o to że i jednych, drugich i trzecich nie lubię(chodzi o słowo "to samo"). A pedalstwo trzeba tępić szczegolnie.
Pozdro ;)

Edit: Bez odbioru, nie chce mi sie juz pisac na ten temat...

Ostatnio edytowany przez: ekil, 30 listopada 2005, 17:13 [1 raz(y)]


test123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7939 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:16
Edit: Bez odbioru, nie chce mi sie juz pisac na ten temat...

argumentow brak co ?

smiac sie chce jak czytam te Twoje wypociny


test123
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:17

  elo napisał:  

  narodowiec napisał:  
Co ma sie zacząć to się zacznie. Mi bardzo sie nie podoba to że na Pogoni nie można powiesic flagi z falangą bo pzpn nakłada za to kary.



Nikt nam nie zabroni wieszać flag! Jak będziemy chcieli powieśić flagę z falangą to taka zawiśnie na naszym płocie, a Listkiewicz niech idzie na lekcję historii.

Falanga to symbol używany przez polskich narodowców. Jego historia sięga czasów przedwojennych potocznie nazywana też "ręką z mieczem". Jak można zakazywać czegoś co do dziś używane jest jako symbol w marynarce wojennej.

Pozdrawiam Narodowiec



nie mam nic do polskich narodowców ani tym bardziej do Was, ale czy możecie mi wyjaśnić po co chcecie wieszać na stadionie Pogoni symbole, które nie mają nic z Nią wspólnego ? pzdr


- Tylko Pogoń -
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:36
Jak to ktoś mądry powiedział - "tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:36

  narodowiec napisał:  
Dejvi może troche mało trawna ta twoja argumentacja, ale jedno jest pewne nie mozna zakazac pisania na tym forum ludziom którzy maja inne poglądy, nawet jeśli to są rasiści ( czego może osobiście nie popieram ), ale szanuje konstytucyjne prawo do wyrażania własnych opinii i przekonań. A co do tolerancji to nie którzy ją chyba mylą z całkowita akceptacją co jest nie porozumieniem. No ale na ten temat moje poglady znaja ci którzy śledzili temat ogórkowy i zamieszczane przezemnie w nim opinie.



Na tym forum można zakazać pisania jedynie tego co nie podoba się moderatorom...ot i cała filozofia

Do Tomek MKS: Chłopie z choinki się urwałeś i nie wiesz o czym piszesz...PO nie popiera homoseksualistów i ich parad(z kilkoma mało znaczącymi wyjątkami np. Ja).
Paradę równości w Poznaniu odwołał przecież prezydent z PO, a stanowisko PO w sprawie homoseksualistów jest znane od dawna...ale najwyraźniej nie Tobie. Ty wiesz swoje...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:45
a niech ktos mi powie czy na indeksie 'nigdy wiecej' znalazlo sie Rodło ??


Szlugi, wóda, gołe baby !
Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:50

  ekil napisał:  

  eJay napisał:  


ekil, skoro przyznajesz sie juz do tego, ze jesteś rasistą to moze chociaz zrobisz to w porzadny sposob? Wrzucanie do jednego wora ludzi o odmiennym kolorze skory i orientacji seksualnej wywoluje u mnie niepohamowany smiech:D:D:D:D Zreszta widac jaki z Ciebie rasista skoro nawet nie chce Ci się komentować uwag pod twoim adresem. "Mam racje i basta" - to twoje motto. Do twojego wora mozna wrzucic jeszcze wyznawcow kultu VooDoo i LPR bo to przeciez "to samo"....



eJay
http://www.slownik-online.pl/kopalinski/3B50FC9C75F5637EC1256582001A83E1.php

Wszystkich powinno sie tępic. Ja nie widze auterytetu w żadnym murzynie i żydzie.




  Cytat:  
Rasizm wymaga by każdy był osadzany nie na podstawie własnego charakteru, ale według koloru skory; to znaczy według akcji wszystkich ludzi którzy należą do tej samej rasy co dany osobnik.


źle zrozumieałeś moje słowa chodziło mi o to że i jednych, drugich i trzecich nie lubię(chodzi o słowo "to samo"). A pedalstwo trzeba tępić szczegolnie.
Pozdro ;)

Edit: Bez odbioru, nie chce mi sie juz pisac na ten temat...



zal mi ciebie. "Wszystkich powinno sie tepić" w ogole co to ma znaczyć. a z tym autorytetem to w ogole dowaliles, a co myslisz ze w tobie wszyscy widza autorytet, wypowiedzi na forum wskazuja ze nie, w takim razie wedlug twojego rozumowania takich jak ty tez trzeba tepic, tak?


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

*****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 17:57
Narodowiec, a co jesli pare "wazniejszych" osob nie bedzie chcialo falangi na stadionie(kwestia czysto teoretyczna ;) ).....Cos sie rozszalales i to az bardzo...
...a co do tematu "Tolerancja jest cnota ludzi bez przekonan" - Pozdro S. i zycze powrotu do zdrowia :)


Sami przeciw wszystkim!!!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:03

  narodowiec napisał:  

  U-96 napisał:  
a niech ktos mi powie czy na indeksie 'nigdy wiecej' znalazlo sie Rodło ??


Zreszta zawsze miałem niezły ubaw jak czytałem te ich kroniki zdarzeń, kto kogo pobił i etc.



kiedys sobie nawet kupilem ta gazetke bo w wojsku nie mialem co czytac, a ten dzial to " brunatna ksiega " - co drugie slowo to nazi-kibce albo nazi - skini LOL


Szlugi, wóda, gołe baby !
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:04

  narodowiec napisał:  
Jeśli mówisz że te symbole nie maja nic wspólnego z Pogonia to jesteś w błędzie. Falanga to przedwojenny symbol Stronnictwa Narodowego oraz ONR-u. To właśnie osobom z tych organizacji zawdzięczamy Polski Szczecin, a te osoby to min. były prezydent Piotr Zaremba, nie wyszczególniając już innych postaci które były członkami narodowych organizacji i jako przesiedleńcy tworzyli nasz ukochany klub i odbudowywali to miasto. Dziś powinniśmy podkreślać polskość szczecina szczególnie gdy istnieją tendencje do germanizacji tych ziem, chociaz w tej kwestii tez bym nie chciał przesadzać, bo ksenofobem nie jestem. Na początku ubiegłego sezonu był plan stworzenia flagi "Szczecin zawsze polski" w 60 rocznice odzyskania tych ziem - myślę że pomysł dobry, ale niestety spalił na panewce.



ok, ale niestety nie przekononałeś mnie, a jeżeli chodzi o polski(tu masz ORT.!) Szczecin, to tylko dzięki ruskim jest jak jest, bo my tę wojnę przegraliśmy i mieliśmy gówno do gadania. pozdrawiam


- Tylko Pogoń -
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6730 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:10
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:25 [1 raz(y)]


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

*****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:13

  narodowiec napisał:  
No ja takich akcji nie robie samemu tylko wszystko jest dogadywane z odpowiednimi osobami, a to że taka flaga bedzie to jestem tego pewien, moją wczesniejszą flage wyżej wspomnianą , przed ochroniarzami broniło 70 osób (na meczu z arką) i dostałem zapewnienie że nikt nie bedzie miał prawa ściągnąć takiej flagi ani flagi z falangą, jakie osoby mnie o tym zapewniły niestety nie moge powiedziec bo, (z racji ich stopnia w hierarchii hooligans) niewiem czy by sobie tego życzyły.



"TJNZTTWKT" ;)
ps.na pewno sobie nie zycza :)


Sami przeciw wszystkim!!!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:16

  narodowiec napisał:  
Ale nie wiem czy wiesz że ten "polski" pisze sie wyja tkowo z małej, takze o moja ortografie sie nie bój - chociaż czasami błędy są nieuniknione gdy się szybko pisze. A dla twojej informacji podam że flagi z tym symbolem wisza na polonii W., radomiaku albo np. na śląsku Wrocław... tutaj z małej napisałem umyślnie.



wiem, że pisze się z małej,dlatego zwróciłem Ci na to uwagę (chodzi mi o Twoją pierwszą odpowiedź do mnie - czepiam sie:)) Jeżeli chodzi o przykłady klubów, które podałeś to sorry, ale ja wolę, żeby sie do nich nie upodabniać. pzdr


- Tylko Pogoń -
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/11/2005 18:20
Niech pierdoleni rasiści typu ekil powiedzą skąd ta nienawiść do ludzi o innej rasie, nacji itp.
W czym oni są gorsi? Czy gdy Edi lub Milar strzelają bramki dla Pogoni to też wsadzilibyście ich do gazu?
Może w ogóle się wtedy nie cieszycie. Gdy w filmie pojawia się czarnoskóry aktor to wyłączacie tv?
Czy nie słuchacie muzyki czarnych wykonawców? O książki nie pytam, bo pewnie żadnej nie znacie.
A biali z innych państw wam pasują? Ciekawe czy mielibyście odwagę powiedzieć o swych
poglądach rasitowskich Murzynom prosto w twarz? Zapewne nie, śmierdzące faszystowskie tchórze.
Jeśli ktoś ma iść do gazu to ekil jesteś pierwszy na tej liście.

Tępić rasistów, tępić.

Ostatnio edytowany przez: Aras Capone, 30 listopada 2005, 18:29 [3 raz(y)]


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005