Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm, Religie [...] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7562 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 15:31

  qbajag napisał:  
Dzięki za ten link GraC mogłem trochę się pośmiać...



Ja też się śmiałem , gdy czytałem o tym idiocie z Prokuratury w Hrubieszowie...(to tyle)

PS. Nie zaczynajmy dyskusji , która i tak do niczego nie doprowadzi , więc bez odbioru...


NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 18:09

  g napisał:  

  narodowiec napisał:  


Nie mam potrzeby kogokolwiek na siłę przekonywać, szanuje poglądy każdego człowieka ale nie pisanie bzdur na necie że wszechpolacy to skini. Ja tak naprawde nikogo tutaj nie przekonam do moich poglądów - nie taki jest cel moich wypocin, zwracam tylko uwagę na powierzchowność jaką się niektórzy z was kierują - wiecie o tej organizacji i innych sprawach tyle co przeczytacie w fakcie albo gazecie wyborczej która nigdy nie bedzie pisała o wszechpolakach dobrze, nie mówie tutaj że gazety kłamią bo sam z nich czerpie nie które informacje, ale patrze na pewne rzeczy nie małostkowo, a dalekowzrocznie. Podkreślam że nie jestem Wszechpolakiem, a kiedyś miałem poglądy podobne byc może do twoich, ale człowiek z czasem zaczyna się zastanawiać nad pewnymi sprawami dochodzi do wniosku że styka się z inną rzeczywistością - tak się składa że znam chłopaków z Młodziezy Wszechpolskiej - jeden z nich to student architektury który w szczecinie organizuje wystawy malarskie ponieważ ukończył szczecińskiego plastyka, drugi z kolei wygrywa ogólnopolskie olimpiady wiedzy o UE mimo że jest przeciwny tej strukturze, trzeci wydaje własne kolorowe pismo akademickie - czy coś takiego znajdziecie w innych młodzieżówkach, czy w innych młodzieżówkach znajdziecie tylu studentów różnych kierunków od artystycznych po prawo. W życiu nie widziałem ludzi tak zaangażowanych w sprawy społeczne, kulturalne i poliytyczne, żal mi tylko tego że są podciągani pod jakieś grupy skinów, rasistów kiedy oni nie maja z tym nic wspólnego - powtarzam jeszcze raz trzeba poznac tych ludzi osobiście żeby coś o nich powiedzieć, a nie kierowac sie jedynie czyms co jest napisane w jakiejs gazecie. Koniec tematu.
ps. a co do falangi to i tak ciebie nie przekonam, bo to będzie flaga pewnej grupy kibiców którzy chodza na Pogoń i utożsamiają sie właśnie z tym profilem ideowym a nie innym, tak samo jak kiedys na Pogoń chodzili metale i także swoje flagi wywieszali tak samo my będziemy to robic, niezależnie od tego czy to sie komus podoba czy nie.



zebysmy sie dobrze zrozumieli : szanuje twoje poglady, bo jestem (tak mi sie przynajmniej wydaje) tolerancyjny, nie podoba mi sie tylko sposob w jaki probujesz innym je"przekazac", bo dla mnie twoje wpisy rozumiem jako - tu cytat: " moja jest tylko racja i to jest swieta racja, bo nawet jak jest twojsza, to moja jest mojsza niz twojsza i moja racja racja jest racja najmojsza!" - to z filmu "dzien swira", jak przekrecilem cos to przepraszam(chodzi o cytat).
ps. a jezeli chodzi o flage - stadion to nie miejsce na wyrazanie swoich pogladow (niewazne czy ktos jest pedalem, rasista, narodowcem, komunista, czy Bog jeden wie kim jeszcze), to miejsce, gdzie wszyscy sie powinni jednoczyc i dopingowac swoja druzyne i nic wiecej, wiec apeluje: dajcie sobie spokoj z takimi flagami, bo na naszym stadionie liczy sie tylko POGON !




Jak na moj gust to dla pedalow na Pogoni jak i na innych stadionach w Polsce miejsca ne ma, co nie jednokrotnie udowodnili kibice w Polsce. A co do flagi z falanga to reprezentowalaby ona bardzo spora czesc kibicow Pogoni, i nie sade zeby spotkala sie z jakimis powaznymi sprzeciwami ze strony innych kibicow, nie wiem jak wy uwazacie ale narodowy radykalizm jest szanowany na Pogoni w przeciwienstwie do komuchow.


Życie i śmierć dla Narodu!
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 30/01/2006 23:14

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Nad włoskim klubem AS Roma zawisła groźba zamknięcia stadionu dla publiczności, po tym jak część kibiców wywiesiła faszystowskie i antysemickie transparenty podczas meczu Serie A z Livorno.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Widac, ze Roma takze reflektuje sluszne poglady :].



dorzucę jeszcze to

Roma-Livorno

nie da się tego uniknąć i już :) zawsze tak jest co mecz z Livorno (największe komuchy we Włoszech). w latach 80-90 Roma była praktycznie tylko klubem lewicowym, od tamtego czasu wiele się zmieniło, powstało dużo odłamów (Tradizione Distinzione to jedna z tych większych prawicowych grup, która zasiada na Curva Sud) wszystko zaczęło się wyrównywać.

Mi to osobiście nie przeszkadza :) nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem takich działan. Na tym meczu pojawił się również ciekawy transparent: "Lazio Livorno stesse iniziali, stesso forno”, który można tłumaczyć jako „Lazio i Livorno, te same inicjały, do tego samego pieca".

Obrazek jpg wstawiony na forum
fotka z pierwszego meczu w Livorno w tym sezonie. Mam tego więcej jeśli kogoś interesuje, ale nie sądze :)

Ot, taka moja mała notka, może kogoś zaciekawi,moze nie, pozdrawiam serdecznie

Livornese pezzo di merda !!!


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2006 00:21
jak widac Romie udalo sie nawrocic.
A zydow nie da sie nawracac, ich trzeba o glowe skracac :P


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 31/01/2006 00:38
ale to tylko na livorno ;) na żadnym innym meczu Romy nie ujrzysz podobnego obrazka ;)

biedne to livorno :/ rok temu kilkunastu tifosi w szpitalu (rany cięte), a teraz chcieli porzucać w nich kotajlami...

niestety za swoje błędy trzeba płacić :/ livornese pezzo di merda ! pozdrawiam


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/02/2006 14:18
Do tego tematu pasuje (chyba) film "American History X",ogladal ktos ??? Mimo ze nie popieram "takich" czynow to film dobry.


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 03/02/2006 19:14

  Aris(L) napisał:  
Do tego tematu pasuje (chyba) film "American History X",ogladal ktos ??? Mimo ze nie popieram "takich" czynow to film dobry.



na polski : "Wiezien nienawisci". Filmik oglonie fajny, nie jakis powalajacy na ziemie, ale kilka scenek jest mocna. Ogolnie mozna obejrzec


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 06/02/2006 20:23
Dlaczego nigdy nie przyczepią się do kibców Livorno i ich flag ze Stalinem!? Wiadomo kto rządzi włoską piłką!

Smash the Livorno!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/02/2006 23:32
właśnie tysiąc razy zastanawiam sie czemu nikt nie protestuje przeciwkoczerwonym smieciom z livorno czy as roma??!! zawsze tylko Lazio SS :D i Paolo Di Canio :D szkoda tylko ze juz zasrancy z FIFA mysla nad tym jak ukarac Paolo :/ z drugiej strony zastanawiam sie dlaczego chłopaki juz nie ukazuja tak wielu symboli ktore by ukazywaly ze Szczecin tez jest prawicowy :P narazie tylko ostatnio dwa takie akcenty widac bylo..Forza Pogoń i Konfederatka ;P


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 08/02/2006 23:36
prosze nei wyciagac tego tematu :P wiem ze jesli neichce czytac - nei wchodze, ale nie chce zeby znow doszlo do spiec :P wystaczy 1 (v-ka)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 09/02/2006 10:39

  KloceK napisał:  
prosze nei wyciagac tego tematu :P wiem ze jesli neichce czytac - nei wchodze, ale nie chce zeby znow doszlo do spiec :P wystaczy 1 (v-ka)



Przecież to taki przyjemny temat.
:)


Obrazek jpg wstawiony na forum
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 13:49
Kraj

Biała śmierć
Organizacje neofaszystowskie działają aktywnie na całym świecie / AFP
Faszystowska organizacja Krew i Honor na swojej stronie internetowej tworzy bazę danych o swoich wrogach, apelując o zdjęcia, adresy i telefony "pedałów", "lewaków" i "czarnuchów". A to nie jedyna tego typu organizacja w Polsce.


- Internet jest wyjątkowo niebezpiecznym forum propagowania rasizmu, bo trafia do wielu naiwnych młodych ludzi podatnych na propagandę ksenofobii - uważa socjolog dr Rafał Pankowski.

Tymczasem w Polsce działa kilka neofaszystowskich organizacji, które nie tylko mają własne strony internetowe, ale także wydają własne pisma, książki i płyty. I chociaż Kodeks karny mówi, że "zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową oraz stosowanie przemocy", to w praktyce prawo jest bezczynne.
Rafał Pankowski w rozmowie z dziennikarzem "Tygodnika Powszechnego" Andrzejem Brzezieckim twierdzi, że "wynika to z ogólnego bezwładu wymiaru sprawiedliwości". - Polskie sądy i prokuratura jak mantrę powtarzają formułkę o niskiej szkodliwości społecznej - mówi Pankowski.

Czarne listy wrogów
Na ideologię faszystowską podatni są szczególnie młodzi ludzie
"Pamiętaj miejsca, twarze zdrajców rasy, oni wszyscy zapłacą za swoje zbrodnie" - to słowa z polskiej strony międzynarodowej organizacji faszystowskiej Blood & Honour. Miał je wypowiedzieć guru neonazistów, Brytyjczyk Ian Stuart Donaldson.

Polski oddział "B&H" prowadzi akcję "Redwatch", polegającą na zbieraniu informacji o działaczach organizacji lewicowych, antyfaszystowskich, feministycznych, a nawet zwykłych grup punkowców. Na listach już znajdują się nazwiska kilkuset osób, w tym uczniów, studentów, profesorów, dziennikarzy i polityków.

Członkowie organizacji tłumaczą: "Chodzi o kłamstwa, które ciągle słyszymy z ust tych 'wolnościowców'. W naszych oczach są to kłamcy, żerujący na ludzkiej naiwności. (...) Ich zbrodnią jest występowanie przeciw ładowi społecznemu, naturze oraz rozpowszechnianie kłamstw. (...) Czy Jaruga - Nowacka zostałaby ponownie posłanką, gdyby nie temat 'dyskryminacji mniejszości seksualnych?'".

Zdaniem antyfaszystowskiego stowarzyszenia "Nigdy Więcej", celem organizacji jest jednak przede wszystkim "szykanowanie, zastraszanie i napadanie opisywanych osób". A określenia typu "najprawdopodobniej żydowskie pochodzenie", "donosi na policję", "czarnuch i do tego pedał" nie wymagają żadnego komentarza.

Jak rozpoznać Żyda po twarzy?
Inną aktywną organizacją faszystowską jest Międzynarodowa Trzecia Pozycja (ITP), działająca m.in. w Anglii, Włoszech, Rumunii i Hiszpanii. W Polsce jej członkowie tworzą Narodowe Odrodzenie Polski.

Należący do ITP stoją za kilkoma spektakularnymi zamachami terrorystycznymi, m.in. na dworcu kolejowym w Bolonii w sierpniu 1980 roku. Zginęło wtedy 80 osób.

Marta Polaczek w swoim opracowaniu "Neofaszyzm w Polsce - geneza, charakterystyka i zagrożenia" opisuje metody działania polskich odłamów ITP. Przypomina o narodowej akcji letniej zorganizowanej w 2003 roku, w której uczestniczyło kilka tysięcy osób. W jej ramach młodzi ludzie wyjeżdżali na specjalne obozy, podczas których uczyli się, jak rozpoznać Żyda po twarzy, anarchistę albo pacyfistę po ubiorze, kim są "brudasy zagrażające białej rasie". Wyświetlano filmy, na których pokazywano sceny wieszania Murzynów przez Ku-Klux-Klan. Podczas lekcji karate uczono jak uderzyć "brudasa" w krtań tak, żeby się nie podniósł.

Biblia Białego Człowieka

Inną organizacją, o której niejednokrotnie było głośno, jest Polski Kościół (S)twórcy - nieoficjalnie działająca od 2001 roku polska gałąź Kościoła (S)twórcy zarejestrowanego w USA. Członkami tej formacji są m.in. niektórzy aktywiści grupy Krew i Honor. W Polsce wydają pisma "Walka" oraz "Walka Białej Rasy".

Faszyści są aktywni na różnych frontach
Organizacja pretenduje do miana formacji religijnej. Jej liderem był Matt F. Hale, były przewodniczący Narodowo-Socjalistycznej Partii Białych Amerykanów, który odsiaduje wyrok za usiłowanie zabójstw. Wykładnią ideologii organizacji jest tzw. Biblia Białego Człowieka, a utrzymywanie "czystości krwi" jest jej podstawowym dogmatem. Członkowie ruchu podtrzymują także tezę o intelektualnej, etycznej i duchowej niższości Żydów, Azjatów, Latynosów i homoseksualistów. Uważają, że musi nastąpić RAHOWA (RAcial HOly WAr - Święta Wojna Rasowa), aby usunąć ze świata Żydów i inne "brudne" rasy.

Z tego się wyrasta?

Jedną z najbardziej agresywnych organizacji faszystowskich jest polski oddział angielskiej organizacji terrorystycznej Combat 18. Zgodnie z neofaszystowską symboliką cyfry 1 i 8 to zaszyfrowany napis Adolf Hitler - od pierwszej i ósmej pozycji liter w alfabecie. Jest to także jedna z najbardziej tajemniczych formacji.

Kilka lat temu pisało o niej "Życie Warszawy". Gazeta podkreślała, że Combat 18 uważana jest przez brytyjską policję za ugrupowanie terrorystyczne, a w Polsce grupa najaktywniejsza jest w okolicach Lublina. Kluczowymi postaciami mieli być bracia K., synowie profesora Tadeusza K., który podczas wykładów nigdy nie ukrywał negatywnego stosunku do obcokrajowców i posługiwał się takimi sformułowaniami jak "czarnoskórzy to nie ludzie" czy "wszyscy Żydzi to złodzieje".

Combat 18 ogranicza się do wydawania broszur i materiałów szkoleniowych. Mała niezbyt aktywna grupa działa jedynie lokalnie w środowisku warszawskich członków i sympatyków ruchu Krew i Honor.

Organizacje faszystowskie działają w Polsce i mają się dobrze głównie dlatego, że nie są przez organy ścigania traktowane wystarczająco poważnie. Jak podkreśla Lech M. Nijakowski w opracowaniu "Neofaszyzm za rogiem", "neofaszystów traktuje się u nas podobnie jak kibiców piłkarskich, którzy - gdy dorosną - to ustatkują się i przestaną szumieć".

(INTERIA.PL)


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7562 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 14:41
02.02.2006: „Kto mieczem wojuje - od miecza ginie” - dzień paniki środowisk lewackich

Komunikat Prasowy RW NOP z dn. 2.02.2006

Dniem lewackiej paniki nazwać można czwartek 2 lutego br., kiedy to w „Gazecie Wyborczej”, „Życiu Warszawy” oraz na falach rozglosni „Antyradio” i „TOK FM” pojawiły sie płaczliwe i alarmistyczne treści o stronie internetowej http://www.bhpoland.org/redwatch/, na której opublikowano dane osób związanych z ruchem lewackim i homoseksualnym. Tymczasem publikacja owej listy (nota bene zawierającej generalnie dane powszechnie dostępne) nie jest niczym innym, jak powtórzeniem akcji prowadzonej od lat przez lewicę, akcji ujawniania osób związanych z ruchem nacjonalistycznym czy innymi antylewicowymi grupami. „Kto mieczem wojuje – od miecza ginie” - ta chrześcijańska maksyma znakomicie podsumowuje całą sytuację. Nie można też zapominać, że na „liście” znaleźli się w znaczącej części sprawcy czynów chuligańskich i zwykli kryminaliści, ubierani przez niektóre media w laury „bojowników o wolność i demokrację”.

W panicznych pieniach na falach radiowych, wyraźnie zaznaczyli się zawodowi „antyfaszyści” ze Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, m.in. lider tej grupy Marcin Kornak. Warto przypomnieć, że „Nigdy Więcej” od lat prowadzi akcje o charakterze propagandowym „antyfaszystowskim”, głównie w okresie poprzedzającym przyznawanie przez instytucje unii europejskiej dotacji dla grup „walczących z nietolerancją”. Jak jednak ustaliła już w roku 2001 Prokuratura Rejonowa w Kłodzku (Syg. akt sprawy: Ds. 5158/00, prowadzący: prokurator Marek Rusin), Marcin Kornak i Rafał Pankowski z „Nigdy Więcej” nie posiadają żadnych dowodów na tzw. nielegalne czy pozaprawne działania nacjonalistów, a ich publiczne wypowiedzi atakujące narodowców są zwykłym wymysłem. Zagrożeni oskarżeniem o składanie fałszywych zeznań sami musieli przyznać się do tego prowadzącym śledztwo.

Nie tylko zresztą fałszem i pomówieniem posługują się grupy antyfaszystowskie. Np. 11 listopada 2005 r kiludziesięciu zawodowych „antyfaszystów” z tzw. Anti Nazi Front (grupa powiązana akcyjnie z „Nigdy Więcej”;) dokonało na Starym Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie napadu na grupę nastolatków, głównie dziewcząt i niepełnosprawnych, składających kwiaty na grobie przedwojennego działacza słowiańskiego, J. Stachniuka – młodzi ludzie zostali pobici a wiele grobów zdewastowanych. Niektórych „antyfaszystów” udało sie ująć, lecz – co ciekawe – sprzyjająca tej bandyterce prasa wyciszyła całą sprawę.

Całą sprawę „list proskrypcyjnych” uznać należy za typowo lewicowy humbug, mający przekonać rozdzielających pieniędze unijne (a tak naprawdę pieniądze polskich podatników zwracane do Polski), że ruchy „antyfaszystowskie” są niezbędnym elementem w polskim życiu publicznym.

źródło: NOP

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie...proste

Ostatnio edytowany przez: Kumaty Piknik, 10 lutego 2006, 17:23 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 16:15
kurfa zamieszczanie danych i zdjec to juz troche przesada


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 16:22

  avelyn napisał:  
kurfa zamieszczanie danych i zdjec to juz troche przesada



Lewackie "Nigdy Więcej" stosuje to od dawana i tak jak to mówił kolega wcześniej, "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Każda akcja tworzy reakcję.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 16:33
nastał czas zwycięstwa nad zydowskimi i czerwonymi zdrajcami Naszej Ziemii,Naszego Narodu...,,...dziesiątki lat gnębiona i nękana, przez zycie szla o przyszlosc nie spokojna,kto glupi tak zaprzedal swa Ojczyzne?!kto skazal kraj na rzady komunizmu?!tysiace dni,lata niesplaconych ran,czerwone psy mordercy wielkich wspomnien,judaszy płacz,srebrniki za OJczyzne,fałszywe łzy za zbrodnie komunizmu."


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 10/02/2006 19:52

  elo napisał:  


Lewackie "Nigdy Więcej" stosuje to od dawana i tak jak to mówił kolega wcześniej, "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Każda akcja tworzy reakcję.


mozliwe, nie czytam takich rzeczy, ale chodzilo mi ogolnie a nie dokladnie o ten przypadek. tylko czekac az znajdzie sie jakis debil i zacznie "sprawiedliwosc" samemu wymierzac....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 11/02/2006 16:52

  avelyn napisał:  

  elo napisał:  


Lewackie "Nigdy Więcej" stosuje to od dawana i tak jak to mówił kolega wcześniej, "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Każda akcja tworzy reakcję.


mozliwe, nie czytam takich rzeczy, ale chodzilo mi ogolnie a nie dokladnie o ten przypadek. tylko czekac az znajdzie sie jakis debil i zacznie "sprawiedliwosc" samemu wymierzac....



"Gdzie jest sprawiedliwosc w tym praworzadnym kraju, wciaz szukasz winnych gzie oni sa?"
Pozdro dla tych co kumaja :)

Lewacy musieli sie liczyc z takimi konsekwencjami, i oni pierwsi stosowali takie metody. Moze przynajmniej troche lewactwa sie przestraszy i przestana organizowac parady chorych odmiencow.


Życie i śmierć dla Narodu!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni

****




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 12/02/2006 12:24

  NR napisał:  

  avelyn napisał:  

  elo napisał:  


Lewackie "Nigdy Więcej" stosuje to od dawana i tak jak to mówił kolega wcześniej, "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Każda akcja tworzy reakcję.


mozliwe, nie czytam takich rzeczy, ale chodzilo mi ogolnie a nie dokladnie o ten przypadek. tylko czekac az znajdzie sie jakis debil i zacznie "sprawiedliwosc" samemu wymierzac....



"Gdzie jest sprawiedliwosc w tym praworzadnym kraju, wciaz szukasz winnych gzie oni sa?"
Pozdro dla tych co kumaja :)

Lewacy musieli sie liczyc z takimi konsekwencjami, i oni pierwsi stosowali takie metody. Moze przynajmniej troche lewactwa sie przestraszy i przestana organizowac parady chorych odmiencow.




myśle ze lewackie smiecie nigdy sie nie ogarna dlatego najlepsza opcja jest taka ,,brudasy do wora , wór o mur :D " pozdro dla tych co wlacza z robactwem niszczacym Nasz ,,..polski stan tak bliski Nam!"


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Rasizm,Antysemityzm,Fanatyzm [...] - 15/02/2006 20:16
]
  ekipant napisał:  


myśle ze lewackie smiecie nigdy sie nie ogarna dlatego najlepsza opcja jest taka ,,brudasy do wora , wór o mur :D " pozdro dla tych co wlacza z robactwem niszczacym Nasz ,,..polski stan tak bliski Nam!"



OBY " ziscil sie sen tego pokolenia"


Życie i śmierć dla Narodu!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005