Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kawek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 00:46
Jeśli chodzi o Dane jakis czas temu napisałem do J.W COnstruction formularz jako osoba zainteresowana wynajęciem powierzchni biurowej w przyszłej Danie, prosząc o konkrety, po 3-4 dniach zadzwonił telefon od tejże firmy i pani zapytała czy wciąż jestem zainteresowany....kupnem mieszkania w Warszawie, po wytłumaczeniu czym byłem zainteresowany w głosie pani nastąpiło lekkie załamanie gdyż kobita nie miała pojęcia czym jest owa "Dana", wprowadzając kobięte w ogromne zdziwienie iż owa "Dana" znajduje sie na stronie internetowej w zakładce Planowane Inwestycje, miła telefonistka obiecała że odezwie się do mnie wkrótce. Po około tygodniu kobieta zadzwoniła.... z pytaniem co jak tak naprawdę chciałem bo ona nie zdążyła zapisać....po rozłączeniu telefon milczy do dzisiaj.

P.S Panu Wojciechowskiemu radzę wzięcię się za swoją sztandarową firmę tak jak robi to w swojej poloni może wtedy doczekamy się nowego biurowca przed 2050


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 09:03

  kawek napisał:  
Jeśli chodzi o Dane jakis czas temu napisałem do J.W COnstruction formularz jako osoba zainteresowana wynajęciem powierzchni biurowej w przyszłej Danie, prosząc o konkrety, po 3-4 dniach zadzwonił telefon od tejże firmy i pani zapytała czy wciąż jestem zainteresowany....kupnem mieszkania w Warszawie, po wytłumaczeniu czym byłem zainteresowany w głosie pani nastąpiło lekkie załamanie gdyż kobita nie miała pojęcia czym jest owa "Dana", wprowadzając kobięte w ogromne zdziwienie iż owa "Dana" znajduje sie na stronie internetowej w zakładce Planowane Inwestycje, miła telefonistka obiecała że odezwie się do mnie wkrótce. Po około tygodniu kobieta zadzwoniła.... z pytaniem co jak tak naprawdę chciałem bo ona nie zdążyła zapisać....po rozłączeniu telefon milczy do dzisiaj.

P.S Panu Wojciechowskiemu radzę wzięcię się za swoją sztandarową firmę tak jak robi to w swojej poloni może wtedy doczekamy się nowego biurowca przed 2050




Jak tak dalej pojdzie to szybciej wybuduja nowa Fale niz ta Dane.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5904 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 09:48
^^ mają czas do początku marca, bo wtedy jerzyki znowu są pod ochroną. Jeśli do tego czasu nie wbiją łopaty to kolejny rok stracony.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 10:11
Muszą wyburzyć i już... a kto wie - może zima potrzyma do marca... :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5904 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 10:28

  malcoolm napisał:  
Muszą wyburzyć i już... a kto wie - może zima potrzyma do marca... :|



wcześniej było mówione, że prace muszą się zacząć zaraz po wyburzeniu bo starsza część kompleksu nie może sobie tak sama stać, bo jeszcze się potknie i wywróci ;) dlatego napisałem o wbiciu łopaty.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 10:45
Wczoraj oglądałem na Szczecińskiej spięcie . Jacyna-Witt była gościem . Okazało się że spalarnia śmieci będzie kosztować 600 milionów . Za tyle można nowy stadion wybudować . A na chuj nam ta spalarnia .


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 10:52

  Bulin napisał:  
Wczoraj oglądałem na Szczecińskiej spięcie . Jacyna-Witt była gościem . Okazało się że spalarnia śmieci będzie kosztować 600 milionów . Za tyle można nowy stadion wybudować . A na chuj nam ta spalarnia .



Po to by za kilka lat nie płacić mega odszkodowań do UE... A im szybciej to zrobimy, tym będzie to tańsze i szybciej zaczniemy zarabiać na spalaniu śmieci z pozostałych gmin.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 11:24
Dokładnie - okazuje się, że śmieci nie będą pochodzić tylko ze Szczecina, ale również z okolicznych gmin.
Notabene Hala+Stadion+Filharmonia = Spalarnia - jeśli chodzi o koszta...

Spalarnia śmieci na Ostrowie Grabowskim


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 12:29

  malcoolm napisał:  
Dokładnie - okazuje się, że śmieci nie będą pochodzić tylko ze Szczecina, ale również z okolicznych gmin.
Notabene Hala+Stadion+Filharmonia = Spalarnia - jeśli chodzi o koszta...

Spalarnia śmieci na Ostrowie Grabowskim



Dobry artykuł . Wyjaśnił sporo . Nie miałem pojęcia że technologia jest taka że nie będzie się wydobywał co2 tylko para wodna i że można na tym sporo zarobić . Tylko szkoda że przez to nie ma szans na stadion w najbliższych 10 latach . Mam nadzieje że przyniesie dochody że będzie nas na ten stadion stać za 10 lat .


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 13:36

  Bulin napisał:  

  malcoolm napisał:  
Dokładnie - okazuje się, że śmieci nie będą pochodzić tylko ze Szczecina, ale również z okolicznych gmin.
Notabene Hala+Stadion+Filharmonia = Spalarnia - jeśli chodzi o koszta...

Spalarnia śmieci na Ostrowie Grabowskim



Dobry artykuł . Wyjaśnił sporo . Nie miałem pojęcia że technologia jest taka że nie będzie się wydobywał co2 tylko para wodna i że można na tym sporo zarobić . Tylko szkoda że przez to nie ma szans na stadion w najbliższych 10 latach . Mam nadzieje że przyniesie dochody że będzie nas na ten stadion stać za 10 lat .


Pierwsze na poważnie dyskusje związane ze stadionem,z jego budową będzie można zacząć za 4 lata czyli po kolejnych wyborach,kiedy ukończona będzie m.in budowa hali sportowej czy filharmonii ( o ile ukończona będzie) i o ile następny prezydent będzie chciał go wybudować.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 13:53
Wtedy już po prostu wszystkie inne - równie ważne - inwestycje winny być zakończone :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 14:01
Myślę że jeszcze wymyślą jakąś dodatkową rzecz której nie ma :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 29/12/2010 20:09
Możliwe referendum w sprawie spalarni


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 31/12/2010 11:11

  Cytat:  
Wybierałem się od dawna na nowy basen i w końcu dzisiaj się udało, więc podzielę się kilkoma refleksjami.

Hol, kasa, szatnia - trochę jak na "starym" SDSie... i w minionej epoce. Odniosłem wrażenie, że jest tam pełno "pań kierowniczek do spraw niepotrzebnych". Ludzi niewiele, ale w szatni dwie osoby, a w kasie - trzy, z czego tylko jedna pracowała w średnio umiarkowanym tempie, a reszta robiła dobre wrażenie.

Przy pierwszej wizycie można się trochę zakręcić przy patencie z otwieraniem i zamykaniem szafek. Większym problemem jest chyba to, że trzeba zapamiętać swój numer szafki, bo gdy się zapomni, to może być wesoło

Basen całkiem fajny - na 50 metrach pływa się się nieco inaczej niż na 25... Można się zmęczyć, ale jak się idzie po to, żeby zgubić zbędne kilogramy, to jest idealnie. Poza tym czas chyba nawet szybciej leci, niż na małym basenie.

Przejście z basenu do pryszniców - zimno jak cholera! Niby tylko parę metrów do przejścia, ale szroni strasznie...

Oznaczenia wejść do łazienek faktycznie mało czytelne, jak już parę osób wcześniej wspomniało.

Nikt nikogo od zboczeńców nie wyzywał

Lustra już zamontowali... przynajmniej przy "wichurach" do suszenia włosów

Jak chciałem wyjść ze strefy szafek inną drogą niż przez kabiny do przebierania się to miałem problem... nie znalazłem żadnego alternatywnego przejścia.

W kabinach w przebieralni już pourywali niestety gałki w drzwiach

Gdybym miał oceniać w skali 1-5 to dałbym mocną czwórkę. Jeśli będą o to wszystko dbać, to będzie dobrze


Mała recenzja z forum SSC na temat Floating Arena.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 31/12/2010 12:17

  Cytat:  

  malcoolm napisał:  
Przy pierwszej wizycie można się trochę zakręcić przy patencie z otwieraniem i zamykaniem szafek. Większym problemem jest chyba to, że trzeba zapamiętać swój numer szafki, bo gdy się zapomni, to może być wesoło

Mała recenzja z forum SSC na temat Floating Arena.



w szatniach sa czytniki na scianach. Po przytknieciu chipa wyswietla ci sie ktora szafka w ktorej alejce.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 03/01/2011 01:35
Wizualizacja nowego portu jachtowego
Mi osobiście przypadła do gustu:]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 03/01/2011 01:46
To ma powstać do regat w 2013? Oby! :)


Z daleka nie będzie widać.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 03/01/2011 05:45
Nie do końca... Do 2013 ma być gotowy 1 etap inwestycji:


  www.szczecinblog.pl napisał:  

Pierwszy etap inwestycji:

* ma być gotowy przed finałami Tall Ships’ Races 2013 w Szczecinie,
* powstanie most zwodzony łączący Wały Chrobrego i Łasztownię,
* umocniona zostanie część Wyspy Grodzkiej,
* ta część inwestycji ma kosztować około 20 mln zł (całość inwestycji opiewa na sumę 69 mln zł).

Cała inwestycja (3 etapy) ma zostać ukończona do roku 2020. Miasto będzie się starać o otrzymanie na Port Jachtowy dofinansowania unijnego. Dowiemy się tego w grudniu 2011.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 03/01/2011 09:42

  joint2us napisał:  
A co sie dzieje z torem motocrossowym???Sa jakies plany???Byly jakies propozycje???



Ma tam powstać osiedle mieszkaniowe. Tor zniknął chyba po protestach mieszkańców przy Al. Wojska Polskiego (hałas). Te żółte budynki na przeciwko Polmo. Tor oczywiście był pierwszy.

Edyta: tutaj cytat z artykułu z 2008 roku o torze.


  Cytat:  


Czy po 15 latach przerwy nasze miasto znów będzie gospodarzem zawodów motokrosowych? Działacze KM Szczecin starają się o tereny pod budowę nowego toru.

Motocross w Szczecinie był utożsamiany z torem przy al. Wojska Polskiego. Jeden z najpiękniejszych obiektów w Europie służy teraz tylko zawodnikom w czasie treningów. Nie można na nim organizować zawodów, bo 14 lat temu zabroniła tego rada miasta. Działacze KM protestowali, ale sprzeciw okolicznych mieszkańców był skuteczniejszy. Na części tego terenu powstało osiedle mieszkaniowe, wkrótce może tam powstać hotel. Dyscyplina w mieście podupadła, ale zapaleńcy pozostali.

- Kiedyś Szczecin był gospodarzem najważniejszych światowych imprez. Szkoda, że to już za nami. Teraz chcemy odbudować tradycje - mówi Albin Majkowski z Klubu Motorowego


Ostatnio edytowany przez: Rch., 3 stycznia 2011, 10:35 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 03/01/2011 09:47
Macie jakieś archiwalne zdjęcia z toru? Ja chyba raz tam byłem za dzieciaka - pamiętam jak przez mgłę, ale na 100% nie jestem pewien.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005