Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 16/03/2008 22:37
a ja sie zastanawiam-kiedy zaczną budować na terenie grzybka... tak właśnie buduje sie cokolwiek w Szczecinie


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 09:11
nie tak cokolwiek - przyjrzyj się Kaskadzie :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 10:52

  malcoolm napisał:  
nie tak cokolwiek - przyjrzyj się Kaskadzie :)



taaa...pamiętasz taki klub jak "oszołom"? zamknęli go z jakieś 6 lat temu,dlatego że miały rozpocząć sie tam prace budowlane...mijają lata,kaskada poki co jest wirtualna i na papierze a "dachy paryża" nadal swoim "urokiem" zachwycają każdego z nas...to samo będzie z "grzybkie" i "kogucikami" po drugiej stronie. swoją drogą jak można tolerować takie budy w środku miasta. czy nie mamy za grosz estetyki i musimy to tolerować?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 12:59
Ok 6 lat temu było źle... zlikwidowali Oszołoma, podobny los spotkał Neurona.

Teraz już budują Pleciugę nową na placu Żukowa, a w okolicach przyszłej Kaskady przesadzają drzewa. Budowa rusza! :)
...czego nie można powiedzieć o Galerii Brama :- |


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 13:37

  malcoolm napisał:  
...czego nie można powiedzieć o Galerii Brama :- |



Po prostu trzeba było mocno przycisnąć skurwiela Hiszpana do muru, a nie podpisywać jakąś śmiechu wartą umowę... Teraz mamy, co mamy. Na własne życzenie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 13:43

  malcoolm napisał:  
Ok 6 lat temu było źle... zlikwidowali Oszołoma, podobny los spotkał Neurona.

Teraz już budują Pleciugę nową na placu Żukowa, a w okolicach przyszłej Kaskady przesadzają drzewa. Budowa rusza! :)
...czego nie można powiedzieć o Galerii Brama :- |



zgadzam sie,a bramie strasznie mozolnie to idzie. w miejscu tam gdzie keidyś było "derby" wiecznie budują. może troche teraz powrzucam do jednego wora ale zacxyna mnie juz powoli mierzić sytuacja z obiecanym stadionem,o hali i aquaparku nawet nie wspominam. zobaczymy równiez jak to będzie wyglądało z tym basenem 50 m.,wszaqk mają jakieś mistrzostwa sie u nas odbyć. następnie jak wygląda casus Gontynki,tam już są takie haszcze że głowa mała...o nowej "danie" i filharmoni koło komendy nie będe sie wypowiadał wszak prace mają ruszyć w tym roku,ale czy ruszą to inna sprawa. no i na koniec ciekaw jak tam sie ma sprawa Sediny,bo temat też jakby troche zszedł na dalszy plan... o dworcu,szybkim tramwaju to nawet głupio pisać bo na to nawet nie licze.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/03/2008 13:47

  anathema napisał:  
no i na koniec ciekaw jak tam sie ma sprawa Sediny,bo temat też jakby troche zszedł na dalszy plan... o dworcu,szybkim tramwaju to nawet głupio pisać bo na to nawet nie licze.



Sediny nie odnaleziono. Jest jednak poważna szansa na jej replikę. Szybki tramwaj nie powstanie i jest to już pewne (brak dofinansowania z UE). A dworzec? Na razie zupełna abstrakcja.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/03/2008 12:29

  Cytat:  
Wybudują apartamenty nad Odrą
Wybudują apartamenty nad Odrą

Łasztownia, piękne, ale dotąd zaniedbane miejsce ma się stać wizytówką Szczecina. Za dwa miesiące zobaczymy projekty kompleksu, który stanie na nabrzeżu.
W jaki sposób zmieni się Łasztownia? Powstanie na niej kompleks ekskluzywnych apartamentowców i pięciogwiazdkowe usługi hotelowe. Całość zbudowana zostanie na terenie 14 tysięcy metrów kwadratowych, które kupiła firma SGI Balist. Łączna powierzchnia apartamentowców wyniesie około 15 tysięcy metrów kwadratowych.

- Będą to lokale o najwyższym standardzie – zdradza Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. – Ceny jednak nie będą wygórowane, w żadnym przypadku "warszawskie". Szczecin potrzebuje takich mieszkań. Łasztownia jest niezwykle atrakcyjnym terenem, który trzeba zagospodarować.

Ekskluzywne apartamenty oraz kompleks hotelowy, zlokalizowane w prestiżowej części miasta, tuż nad Odrą przy ulicy Celnej zaprojektuje jeden z najbardziej znanych polskich architektów, Stefan Kuryłowicz. Całość będzie wzorowana na innych tego typu projektach w Hamburgu czy Londynie.

- Pierwsze efekty współpracy z architektem, w postaci projektów nowego kompleksu, zaprezentujemy za około dwa miesiące - mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Balist.

Stefan Kuryłowicz jest autorem m.in. apartamentowca Prosta Tower, biurowca „Fokus Filtrowa”, siedziby PLL LOT w Warszawie, wytwórni kosmetyków Avon Cosmetics w Garwolinie i Moskwie, czy Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Jego projekty były wielokrotnie nagradzane w kraju i zagranicą. W 2003 r. został laureatem Honorowej Nagrody SARP. Przykładem ostatniego prestiżowego projektu Stefana Kuryłowicza jest budynek biurowy Wolf Nullo znajdujący się w Warszawie.


Za MMSzczecin.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
daymond
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5898 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/03/2008 22:21
A ja już słyszałem 3 razy o torze F1 w Dąbiu nieopodal lotniska. Mają inwestować Niemcy. Ktoś też słyszał o tym? Czy to blef??


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/03/2008 22:52
Szybki tramwaj , kaskada , Basen w Dąbiu , Stadion w Dąbiu , Kaskada ,Galeria Brama , Dworzec ... sam odpowiedz Sobie na to pytanie ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2008 20:28

  Goral* napisał:  
Szybki tramwaj , kaskada , Basen w Dąbiu , Stadion w Dąbiu , Kaskada ,Galeria Brama , Dworzec ... sam odpowiedz Sobie na to pytanie ;)



A to mają być dwie Kaskady? ;) I skąd ten basen w Dąbiu? okularki


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2008 23:10

  jankos napisał:  

  Goral* napisał:  
Szybki tramwaj , kaskada , Basen w Dąbiu , Stadion w Dąbiu , Kaskada ,Galeria Brama , Dworzec ... sam odpowiedz Sobie na to pytanie ;)



A to mają być dwie Kaskady? ;) I skąd ten basen w Dąbiu? okularki



Beda wiosenne lokalne podtopienia, basen sam sie zrobi...
Szybki tramwaj jest wtedy, jak jest 5 minut spoznienia wg rozkladu i motorniczy stara sie nadrobic stracony czas...
Dworzec przeszedl lifting przed regatami, teraz przez 10 lat nic znaczacego sie tam nie wydarzy...


1948
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 00:42
ehhh mi sie jakos ten pomysl z lasztwonia nie podoba...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 12:07

  Steryd napisał:  
Beda wiosenne lokalne podtopienia, basen sam sie zrobi...
Szybki tramwaj jest wtedy, jak jest 5 minut spoznienia wg rozkladu i motorniczy stara sie nadrobic stracony czas...
Dworzec przeszedl lifting przed regatami, teraz przez 10 lat nic znaczacego sie tam nie wydarzy...



Nie ma co, optymista pełną gębą ;)

A tak na poważnie: z tej całej listy którą podał Goral* tylko Kaskada ma realne szanse powstać...


  avelyn napisał:  
ehhh mi sie jakos ten pomysl z lasztwonia nie podoba...



Dlaczego? Na mój gust świetny pomysł.


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 12:41
wg mnie to tu nic nie było i nie będzie mooooże za 5 lat ruszy budowa:)


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 12:43

  phoenix napisał:  
wg mnie to tu nic nie było i nie będzie mooooże za 5 lat ruszy budowa:)



Optymista ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 16:06

  Domino napisał:  

  phoenix napisał:  
wg mnie to tu nic nie było i nie będzie mooooże za 5 lat ruszy budowa:)



Optymista ;)



realista, zobacz kiedy ten stadion miał powstac? jurczyk obiecywał jakies 12 lat temu


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 16:12
5 lat to ja bym w ciemno brał. Obawiam się, że nastąpi to jeszcze później.


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 17:08

  Cywil napisał:  
5 lat to ja bym w ciemno brał. Obawiam się, że nastąpi to jeszcze później.



o ile w ogóle nastąpi, tak to już jest że Polska to kraj zboczeńców i złodzieji, niestety :(


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 20/03/2008 18:09

  phoenix napisał:  

  Cywil napisał:  
5 lat to ja bym w ciemno brał. Obawiam się, że nastąpi to jeszcze później.



o ile w ogóle nastąpi, tak to już jest że Polska to kraj zboczeńców i złodzieji, niestety :(



realnie patrząc to chyba nikomu nie zależy,no może poza nami przeciętnymi mieszkańcami aby coś w tym mieście zbudowano. jakos markety czy stacje benzynowe lub monopol golemy kwitną bardzo owocnie,zaś hale czy basen to niechętnie. ja też juz nie wierze w to miasto,a szkoda bo ma spore mozliwości... wystarczy tylko poparzeć na masz sport w skali regionalnej-takiego dna to nigdy nie mieliśmy


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005