Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 23/12/2010 20:48

  szpadel_85 napisał:  

  Bulin napisał:  

  malcoolm napisał:  

  Bulin napisał:  
Ciekaw jestem czy będzie ten szybki tramwaj i jak będzie szybki . Mam nadzieję że tego projektu nie zjebią . Tyle że po co ten krzystek bierze tyle solarisów jak mają być tramwaje .


A co ma jedno z drugim wspólnego :) ?



Uważam że jak już się za coś zabierać to porządnie żeby ten projekt był tak dobry że autobusy były by na drugim miejscu w transporcie .



Jak na drugim? Wymiana autobusów jest konieczna,zresztą i tak jest co raz lepiej bo nie tak dawno wszędzie jelczami i ikarusami śmigaliśmy(choć mam do nich sentyment).Szybki tramwaj ma łączyć lewobrzeże i prawobrzeże a konkretne dzielnice np.Wielgowo,Kasztanowe to co ? Jakoś dziwnie to napisałeś;p



w zime tez masz sentyment jak w nich było zimniej niż na zewnątrz?;) ;)


Amat victoria curam
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 23/12/2010 21:07

  WM napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Bulin napisał:  

  malcoolm napisał:  

  Bulin napisał:  
Ciekaw jestem czy będzie ten szybki tramwaj i jak będzie szybki . Mam nadzieję że tego projektu nie zjebią . Tyle że po co ten krzystek bierze tyle solarisów jak mają być tramwaje .


A co ma jedno z drugim wspólnego :) ?



Uważam że jak już się za coś zabierać to porządnie żeby ten projekt był tak dobry że autobusy były by na drugim miejscu w transporcie .



Jak na drugim? Wymiana autobusów jest konieczna,zresztą i tak jest co raz lepiej bo nie tak dawno wszędzie jelczami i ikarusami śmigaliśmy(choć mam do nich sentyment).Szybki tramwaj ma łączyć lewobrzeże i prawobrzeże a konkretne dzielnice np.Wielgowo,Kasztanowe to co ? Jakoś dziwnie to napisałeś;p



w zime tez masz sentyment jak w nich było zimniej niż na zewnątrz?;) ;)



A mam;) Może jestem starej daty,ale lubiłem jeździć rozklekotanymi ikarusami,odgłos silnika,otwieranych drzwi,klima całoroczna,wywyjanie na zakrętach;p


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 23/12/2010 21:31
I przygaszające się lampki w Ikarusie przy zwalnianiu, a kiedy przyspieszał wszystko wracało do normy ;)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 24/12/2010 09:39
Chodziło mi o to że tramwaje powinny być tak dobre że będzie można nimi dojechać gdzieś szybciej niż pośpiesznym . Bo np. dzisiaj będą pewnie stały w korku przed wyszyńskiego .


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 24/12/2010 10:03
no ta ale przeciez oprocz pospieszncyh jest kilkadziesiat innych linii autobusowych.


Szlugi, wóda, gołe baby !

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 24/12/2010 12:06
Bulin.. a jedno i drugie nie może być ? Pogryzą się ? :] W każdym normalnym mieście inwestuje się w jedno i drugie, dobra komunikacja to podstawa. Co jak co.. ale jeżeli chodzi o tę kwestię przez ostatnie 4 lata to do Krzystka czepiać się nie można. Jeden z niewielu pozytywów jego prezydentury.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 24/12/2010 12:32
Po wybudowaniu całego SST linie pospieszne nie będą pospiesznymi :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 24/12/2010 13:27

  malcoolm napisał:  
Po wybudowaniu całego SST linie pospieszne nie będą pospiesznymi :)



a jaka ma być pełna trasa w ostatecznej wersji?
Była już z końcowym w Dąbiu, Zdrojach, na Słonecznym i Kijewie.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 26/12/2010 19:15
Tak może wyglądać nowa Fala Nowy budynek ma zostać zbudowany do roku 2018 :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 09:07

  malcoolm napisał:  
Tak może wyglądać nowa Fala Nowy budynek ma zostać zbudowany do roku 2018 :D




Normalnie jak w nowym jorku ( 100 lat temu :) )



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 09:18

  malcoolm napisał:  
Tak może wyglądać nowa Fala Nowy budynek ma zostać zbudowany do roku 2018 :D



Skąd oni tych architektów biorą.. najpierw dziwna filharmonia, potem ten kloc na Bramie a teraz to. Hala też szału nie robi ale nie można mieć pretensji bo to stary projekt.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 09:24

  śmielaq89 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Tak może wyglądać nowa Fala Nowy budynek ma zostać zbudowany do roku 2018 :D



Skąd oni tych architektów biorą.. najpierw dziwna filharmonia, potem ten kloc na Bramie a teraz to. Hala też szału nie robi ale nie można mieć pretensji bo to stary projekt.



Każdy ma inne gusta i guściki, ale dla mnie budynek Filharmonii jest na bardzo wysokim poziomie, kloc na Bramie??? o który Ci dokładniej chodzi??? ten przy poczcie dla mnie bardzo dobry, ten po Grzybku, może nie jest zajebisty, ale wpasuję się w okolicę, zagęści zabudowę, ożywi okolice - a o to chodzi. A może Tobie chodzi o Posejdona??? Ten budynek to będzie dla mnie nr 1 na Bramie, oczywiście prócz samej Bramy okularki


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 09:40

  śmielaq89 napisał:  

Skąd oni tych architektów biorą.. najpierw dziwna filharmonia, potem ten kloc na Bramie a teraz to. Hala też szału nie robi ale nie można mieć pretensji bo to stary projekt.


:| Jak możesz porównywać Filharmonię do tego czegoś...
Nowy Posejdon tak przy okazji: http://img375.imageshack.us/img375/9861/bramaf.jpg


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 10:13
Chodziło mi o to po Grzybku. I niczego do siebie nie porównuje, każde oceniam oddzielnie. Tak jak Ambasador napisał są gusta, dla mnie projekt Filharmonii jest brzydki, nie podoba mi się.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 10:14
Aha, sorry - widać się nie zrozumieliśmy.

WIELKIE podsumowanie roku 2010 - inwestycje
I niech ktoś powie, że u nas nic się nie dzieje :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 11:22

  malcoolm napisał:  
Aha, sorry - widać się nie zrozumieliśmy.

WIELKIE podsumowanie roku 2010 - inwestycje
I niech ktoś powie, że u nas nic się nie dzieje :)



Zgoda.. tylko bym wyrzucił z listy te 'zapowiedziane' w 2010 i zostawił te rozpoczęte albo na które są podpisane papiery. Dla mnie takie podsumowanie byłoby bardziej miarodajne bo wiadomo jak to zapowiedziami bywa.. :]

A z wieżą Bismarcka miasto dało sobie już spokój ? Będą jeszcze raz próbowali ją odzyskać ?

PS: Ponawiam pytanie.. wiadomo cokolwiek o zagospodarowaniu terenów po szpitalu miejskim ? Jakieś konkretne plany, projekty, prace ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kawek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 11:54

  malcoolm napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

Skąd oni tych architektów biorą.. najpierw dziwna filharmonia, potem ten kloc na Bramie a teraz to. Hala też szału nie robi ale nie można mieć pretensji bo to stary projekt.


:| Jak możesz porównywać Filharmonię do tego czegoś...
Nowy Posejdon tak przy okazji: http://img375.imageshack.us/img375/9861/bramaf.jpg



Właśnie, jak wygląda sprawa z Posejdonem?? Patrząc w internecie wszystko jest nieaktualne, nawet numer do pośrednika nieruchomości który zajmował/zajmuje sie wynajmowaniem powierzchni. Pierwszy termin to 2011, później 2013 tylko czy jest on aktualny? bo nic nie słychać o inwestycji, tym bardziej nie widać żeby miała ruszyć


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5904 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 13:23

  kawek napisał:  
Właśnie, jak wygląda sprawa z Posejdonem?? Patrząc w internecie wszystko jest nieaktualne, nawet numer do pośrednika nieruchomości który zajmował/zajmuje sie wynajmowaniem powierzchni. Pierwszy termin to 2011, później 2013 tylko czy jest on aktualny? bo nic nie słychać o inwestycji, tym bardziej nie widać żeby miała ruszyć



budynek ma powstać do 27 stycznia 2013. Taka data widnieje w umowie. Przedstawiciele CDI zapewniają, że wyrobią się w terminie.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 13:24
Jeśli nie powstanie to kara 1 mln złotych.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5904 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/12/2010 13:28

  śmielaq89 napisał:  
A z wieżą Bismarcka miasto dało sobie już spokój ? Będą jeszcze raz próbowali ją odzyskać ?

PS: Ponawiam pytanie.. wiadomo cokolwiek o zagospodarowaniu terenów po szpitalu miejskim ? Jakieś konkretne plany, projekty, prace ?



sprawa z wieżą Bismarcka jest nie do wygrania. Właściciel ma jeszcze jakieś 90 lat żeby coś z nią zrobić (zgodnie z umową). Miasto może co najwyżej starać się ją odkupić, ale wątpię by samo miało pomysł i chęci. Co do szpitala miejskiego to to jest chyba ostatnie info w tej sprawie (chyba):

http://www.mmszczecin.pl/34318/2010/6/8/akt-notarialny-podpisany-szpital-miejski-dla-boromeuszek-za--tys-zl?category=news&districtChanged=tru


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005