Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 21:37

  Kasztaniak napisał:  

Nie jestem w temacie - w miejscu byłej galerii centrum coś planują??



Planują, planują... biurowiec Posejdon jest w planach:) jak dla mnie najbardziej oczekiwany na Bramie.
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ps. Co do tych dwóch biurowców na terenie Grzybka i koło Poczty to szkoda jedynie graffiti :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 21:49
te wizualizacje chyba juz odkad unicredt wycofal sie z wynajmu sa nieaktualne


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 18:07
Wie ktoś co się dzieje za pętlą na słonecznym(jadąc ul.Łubinową na osiedle Bukowe) tam koło przystanku 54. Bo kurcze flaczek drzewa wycięte, piachu nawiezione, domki z budowlańcami rozstawione. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba jakieś lepsze rozwiązanie tego skrzyżowania bo w końcu to ma być obwodnica. Może jakieś rondo czy cuś.Jeszcze jedna refleksja. Jak zamkną Struga to przez ul.Łubinową w ogóle nie będzie można przejść. Światła jakieś obowiązkowo!


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 18:14

  Szymen napisał:  
Wie ktoś co się dzieje za pętlą na słonecznym(jadąc ul.Łubinową na osiedle Bukowe) tam koło przystanku 54. Bo kurcze flaczek drzewa wycięte, piachu nawiezione, domki z budowlańcami rozstawione. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba jakieś lepsze rozwiązanie tego skrzyżowania bo w końcu to ma być obwodnica. Może jakieś rondo czy cuś.Jeszcze jedna refleksja. Jak zamkną Struga to przez ul.Łubinową w ogóle nie będzie można przejść. Światła jakieś obowiązkowo!



Robią rondo


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 18:53

  FLN napisał:  

  Szymen napisał:  
Wie ktoś co się dzieje za pętlą na słonecznym(jadąc ul.Łubinową na osiedle Bukowe) tam koło przystanku 54. Bo kurcze flaczek drzewa wycięte, piachu nawiezione, domki z budowlańcami rozstawione. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba jakieś lepsze rozwiązanie tego skrzyżowania bo w końcu to ma być obwodnica. Może jakieś rondo czy cuś.Jeszcze jedna refleksja. Jak zamkną Struga to przez ul.Łubinową w ogóle nie będzie można przejść. Światła jakieś obowiązkowo!



Robią rondo



A konkretniej to przebudowa całego układu drogowego w tamtej części Prawobrzeża. Ul. Handlowa 2x2, ulica Dąbska 2x2 do skrzyżowania z ul. Gwarną.

Szykuje się tam naprawdę rewolucja:)

więcej tutaj: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1052253


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 19:15

  Mvin napisał:  

  FLN napisał:  

  Szymen napisał:  
Wie ktoś co się dzieje za pętlą na słonecznym(jadąc ul.Łubinową na osiedle Bukowe) tam koło przystanku 54. Bo kurcze flaczek drzewa wycięte, piachu nawiezione, domki z budowlańcami rozstawione. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba jakieś lepsze rozwiązanie tego skrzyżowania bo w końcu to ma być obwodnica. Może jakieś rondo czy cuś.Jeszcze jedna refleksja. Jak zamkną Struga to przez ul.Łubinową w ogóle nie będzie można przejść. Światła jakieś obowiązkowo!



Robią rondo



A konkretniej to przebudowa całego układu drogowego w tamtej części Prawobrzeża. Ul. Handlowa 2x2, ulica Dąbska 2x2 do skrzyżowania z ul. Gwarną.

Szykuje się tam naprawdę rewolucja:)

więcej tutaj: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1052253


Tak więc wszystko jasne. Oj ciężko będzie dojechać do pracy/szkoły jak struga zamkną. Wszystko będzie jechać "obwodnicą". Teraz już jest nie wesoło a co dopiero jak będzie jedyna dostępna droga do ronda w Zdrojach. No i powtórzę się po raz drugi: światła na łubinowej obowiązkowe!


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 19:23

  Szymen napisał:  

  Mvin napisał:  

  FLN napisał:  

  Szymen napisał:  
Wie ktoś co się dzieje za pętlą na słonecznym(jadąc ul.Łubinową na osiedle Bukowe) tam koło przystanku 54. Bo kurcze flaczek drzewa wycięte, piachu nawiezione, domki z budowlańcami rozstawione. Pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba jakieś lepsze rozwiązanie tego skrzyżowania bo w końcu to ma być obwodnica. Może jakieś rondo czy cuś.Jeszcze jedna refleksja. Jak zamkną Struga to przez ul.Łubinową w ogóle nie będzie można przejść. Światła jakieś obowiązkowo!



Robią rondo



A konkretniej to przebudowa całego układu drogowego w tamtej części Prawobrzeża. Ul. Handlowa 2x2, ulica Dąbska 2x2 do skrzyżowania z ul. Gwarną.

Szykuje się tam naprawdę rewolucja:)

więcej tutaj: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1052253


Tak więc wszystko jasne. Oj ciężko będzie dojechać do pracy/szkoły jak struga zamkną. Wszystko będzie jechać "obwodnicą". Teraz już jest nie wesoło a co dopiero jak będzie jedyna dostępna droga do ronda w Zdrojach. No i powtórzę się po raz drugi: światła na łubinowej obowiązkowe!




ja tylko życzę powodzenia osobie, która się będzie zmagać z właścicielem tej rudery, która stoi zaraz obok tego wszystkiego, bo ją chyba też będzie trzeba wyburzyć. ja tam bez at albo nawet gromu bym się za chuja nie podjął wjeżdżać, kmwtw:P


a co do korków, przesiadamy się na rowerki:)!

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 10 marca 2010, 19:28 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 19:49
Kiedy i na jak dlugo zamkna ulice Struga?


1948
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 19:53
Pierwsze prace mogą już ruszyć w tym roku. Ale nie wydaje mi się, żeby zamknęli całkowicie ruch...


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 19:59

  oczko82 napisał:  
Pierwsze prace mogą już ruszyć w tym roku. Ale nie wydaje mi się, żeby zamknęli całkowicie ruch...



Obys mial racje, bo juz pisalismy o tym co sie bedzie dzialo w miescie, a szczegolnie w prawobrzeznej czesci. Poki nie bedzie skonczona Autostrada Poznanska i dojazd do niech od strony Podjuch, to ja sobie nie wyobrazam poruszania sie po Prawobrzezu w razie calkowitego wylaczenia ulicy Struga.

P.S. Jest juz jakis plan co do Autostrady Poznanskiej? Jakies prace beda prowadzone w tym roku? Mowa byla o 2 pasach w obie strony, ale ostatnio nie sledzilem newsow na ten temat i nie wiem jakie sa szanse tej inwestycji i terminy.


1948
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 20:26

  Steryd napisał:  

  oczko82 napisał:  
Pierwsze prace mogą już ruszyć w tym roku. Ale nie wydaje mi się, żeby zamknęli całkowicie ruch...



Obys mial racje, bo juz pisalismy o tym co sie bedzie dzialo w miescie, a szczegolnie w prawobrzeznej czesci. Poki nie bedzie skonczona Autostrada Poznanska i dojazd do niech od strony Podjuch, to ja sobie nie wyobrazam poruszania sie po Prawobrzezu w razie calkowitego wylaczenia ulicy Struga.

P.S. Jest juz jakis plan co do Autostrady Poznanskiej? Jakies prace beda prowadzone w tym roku? Mowa byla o 2 pasach w obie strony, ale ostatnio nie sledzilem newsow na ten temat i nie wiem jakie sa szanse tej inwestycji i terminy.


z tego co kojarze to nic się nie dzieje
brak kasy w najblizszych latach na ten cel


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 21:04
Plany przebudowy są. Bynajmniej widziałem 3 warianty przebudowy AP z ul. Granitową i Morwową (łącząca się z Autostradą A6). Inwestycja związana z AP to raczej za kilka lat.

Co do struga budowa raczej nikt nie wie kiedy się zacznie (ciągle przekładana), ale chyba już niedługo, bo dotacja z UE jest już pewna. Co do tych korków związanych z budową. Na pewno będą jednak nie wydaje mi się aby sparaliżowało tak bardzo ruch jak sobie to wyobrażamy. Jest kilka ulic, które na pewno będą pomagać w objeździe. Zaczynając od ulicy Niedźwiedziej dalej Zoologicznej i Niedźwiedziej, które w większej części są już wyremontowane (tzn. asfalt zamiast beznadziejnego bruku) kolejny kawałek będzie budowany od podstaw po istniejącym śladzie aż od okolic ul. Gwarnej (2x2) do nowego ronda na Klęskowie. Dalej ul. Pszenną, Walecznych i Leszczynową i wyjeżdżamy prawie na most Pionierów to połączenie pozwoli ominąć Struga na odcinku Pomorska-Gryfińska.
Dodatkowo całkiem na nowo wybudowali ulice Maciejowicką, która łączy ul. Struga (na wysokości skrzyżowania z ul. Pomorską do Dąbia) z oś, Majowym i Słonecznym. Miejscowi na pewno sobie poradzą i przejadą przez osiedlowe ulicę. Trzeba pamiętać, że istnieją jezdnie wspomagające, które może podczas remontu będą jednokierunkowe.(to takie bardziej moje gdybanie, ale nawet jak tak nie będzie to nadal są, a one raczej będą dostosowywane do głównej jezdni Struga później)
Część kierowców będzie jeździć przez Dąbie (Pomorska i Przestrzenna)
No i jeszcze część przez Autostradę Poznańską

Gdzieś ten ruch się rozłoży, na pewno wydłuży się czas dojazdu w różne kierunki, ale kompletnego paraliżu nie będzie.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 21:46

  Mvin napisał:  
Plany przebudowy są. Bynajmniej widziałem 3 warianty przebudowy AP z ul. Granitową i Morwową (łącząca się z Autostradą A6). Inwestycja związana z AP to raczej za kilka lat.

Co do struga budowa raczej nikt nie wie kiedy się zacznie (ciągle przekładana), ale chyba już niedługo, bo dotacja z UE jest już pewna. Co do tych korków związanych z budową. Na pewno będą jednak nie wydaje mi się aby sparaliżowało tak bardzo ruch jak sobie to wyobrażamy. Jest kilka ulic, które na pewno będą pomagać w objeździe. Zaczynając od ulicy Niedźwiedziej dalej Zoologicznej i Niedźwiedziej, które w większej części są już wyremontowane (tzn. asfalt zamiast beznadziejnego bruku) kolejny kawałek będzie budowany od podstaw po istniejącym śladzie aż od okolic ul. Gwarnej (2x2) do nowego ronda na Klęskowie. Dalej ul. Pszenną, Walecznych i Leszczynową i wyjeżdżamy prawie na most Pionierów to połączenie pozwoli ominąć Struga na odcinku Pomorska-Gryfińska.
Dodatkowo całkiem na nowo wybudowali ulice Maciejowicką, która łączy ul. Struga (na wysokości skrzyżowania z ul. Pomorską do Dąbia) z oś, Majowym i Słonecznym. Miejscowi na pewno sobie poradzą i przejadą przez osiedlowe ulicę. Trzeba pamiętać, że istnieją jezdnie wspomagające, które może podczas remontu będą jednokierunkowe.(to takie bardziej moje gdybanie, ale nawet jak tak nie będzie to nadal są, a one raczej będą dostosowywane do głównej jezdni Struga później)
Część kierowców będzie jeździć przez Dąbie (Pomorska i Przestrzenna)
No i jeszcze część przez Autostradę Poznańską

Gdzieś ten ruch się rozłoży, na pewno wydłuży się czas dojazdu w różne kierunki, ale kompletnego paraliżu nie będzie.



optymistyczne założenie odnośnie zwiększenia ruchu widze:)
obecnie Struga jest otwarta, a jak wyglądają Dąbie (Goleniowska) w godzinach szczytu czy Autostrada Poznańska wraz z Granitową, czy ul Walecznych.
Nie wierze w to że odbędzie się bez paraliżu w tych okolicach gdy będą remontować Struga


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/03/2010 21:51
I do tego wszystkiego dochodzi wiecznie zamknięty przejazd na Pomorskiej - więc na Dąbie nie ma co liczyć...ale zostaje jeszcze A6, też trzeba będzie z niej korzystać...


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2010 20:36

  Cytat:  
Drugie Multikino w Szczecinie powstanie w budowanym CH Astra

Dziewięciosalowe kino powstanie w budowanym przy ul. Struga w Szczecinie centrum handlowym Astra. Zakończenie prac związanych z realizacją centrum Astra zaplanowano na rok 2011.

Istniejący budynek zostanie zmodernizowany i przebudowany. Powierzchnia całkowita centrum to ponad 31 000 mkw., natomiast powierzchnia wynajmowana to około 25 700 mkw. W galerii znajdzie się około 70 sklepów, punktów usługowych i wielosalowe kino. Centrum zostanie wyposażone w około 900 miejsc parkingowych. osalowe kino powstanie w budowanym przy ul. Struga w Szczecinie centrum handlowym Astra. Zakończenie prac związanych z realizacją centrum Astra zaplanowano na rok 2011.

Astra to centrum handlowe, które zostanie zlokalizowane przy ul. Struga w Szczecinie w miejscu funkcjonującego centrum handlowego – dawnych hal


źródło: głos szczeciński

Z jednej strony informacja cieszy, bo będzie kino na Prawobrzeżu, ale z drugiej to szkoda, że to nie inny inwestor umiejscowi tam swoje kino np CinemaCity. Ja od czasów walki Legii z ITI częściej odwiedzam Heliosa. A nawet w Heliosie są lepsze promocje i tańsze bilety np we wtorki po 13 zika dla wszystkich. Taki OT:)

ITI SPIERDALAJ

Ostatnio edytowany przez: Rch., 19 marca 2010, 20:46 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2010 20:50
Mimo wszystko Multikino na brak klientow nie narzeka. Ja sobie chwale :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2010 20:54

  Mvin napisał:  
[cytat]

Z jednej strony informacja cieszy, bo będzie kino na Prawobrzeżu, ale z drugiej to szkoda, że to nie inny inwestor umiejscowi tam swoje kino np CinemaCity. Ja od czasów walki Legii z ITI częściej odwiedzam Heliosa. A nawet w Heliosie są lepsze promocje i tańsze bilety np we wtorki po 13 zika dla wszystkich. Taki OT:)

ITI SPIERDALAJ



hehe:D ja swojej dziewczynie dałem "zakaz" chodzenia do Multikina:) poza tym zawsze jak chodzimy to celowo wybieram CinemaCity, i dość często w środy(bo jak ktoś jest abonentem orange) to można skorzystać z promocji 2 bilety w cenie jednego :P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/03/2010 20:59

  Przema napisał:  
Mimo wszystko Multikino na brak klientow nie narzeka. Ja sobie chwale :)



tak samo jak TVN na brak widzów :)
cieszy to kino cieszy, chociaż wolałbym tam akła park np. Kurna tyle sklepów na około> real, kerfur, kaufland, agata meble, nomi, castorama (coś pewnie pominąłem). wszystko blaszane, prezentuje się żałośnie. Oby ta astra była jakaś taka nowoczesnie zbudowana, przeszklona czy coś. No i żeby w środku były te sklepy których brakuje w glx( nie znam się na tym, ale wiem, że w Poznaniu/Krakowie są takie markowy sklepy, że w Szczecinie można pomarzyć). Co do hipermarkietów to uważam też, że powinny być poza miastem!


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5587 dni

*




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/03/2010 02:43
Wizualizacja dworca PKP (do 2012)...


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 27/03/2010 14:16




Chyba do 3012 i z tym metrem to chyba tez lekko przesadzili.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005