Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 06/02/2010 15:25
Poznań to Poznań - tam się myśli innymi kategoriami ;)


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5432 dni

*




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 06/02/2010 16:41
Nikt chyba nie wrzucał Wieloletniego Planu Inwestycyjnego na lata 2010-2010, a mi po przejrzeniu wydaje się jednak ciekawe, szczególnie w obliczu nadchodzących wyborów samorządowych beisbol. Dokumenty są w formacie pdf.

Wieloletni Program Inwestycyjny na lata 2010 - 2015 - priorytety (lista podstawowa)

Wieloletni Program Inwestycyjny na lata 2010 - 2015 - rezerwa (lista rezerowa)


A tutaj jeszcze WPI na lata 2009-2013:
Wieloletni Program Inwestycyjny na lata 2009 - 2013 - priorytety (lista podstawowa)
Wieloletni Program Inwestycyjny na lata 2009 - 2013 - rezerwa (lista rezerowa)

Obwodnica to się chyba skończy na 5 albo 6 etapie... Kręci oczyma


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/02/2010 12:46

  Cytat:  
Budowa sześciopiętrowego budynku przy ul. Zbożowej rozpocznie się w maju. Inwestorem jest firma SGI Baltis (dawniej SGI Komfort).

Biurowiec wysokiej klasy o łącznej powierzchni użytkowej 10 tys. m kw. ma być gotowy w ostatnim kwartale 2011 r. Stanie nad samą Odrą, między budynkami urzędu celnego i Przedsiębiorstwa Przemysłu Cukierniczego "Gryf". Wysokość elewacji frontowej - od 15 do 22 m. Budynek będzie posiadał cztery windy i dwa parkingi dla pracowników. Jeden z nich będzie się mieścił na parterze, drugi - z tyłu budynku.

- Pozwolenie na budowę dostaliśmy w styczniu, rozpoczęcie prac zaplanowane jest na maj - mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. - Rozpoczęliśmy już rozmowy z potencjalnymi najemcami budynku. Nowa inwestycja to budowla na skalę europejską, w której wykorzystane zostaną rozwiązania architektoniczne porównywalne z tymi w Hamburgu czy Londynie.


SGI Baltis jest pierwszym inwestorem, który rozpoczął inwestycję w tym rejonie. Kawecki: - Wierzymy, że tym samym przyczynimy się do stworzenia z Łasztowni miejsca, które może stać się wizytówką miasta.

Projekt inwestycji opracowała szczecińska pracownia Orłowski, Szymański - Architekci, którzy na swoim koncie mają m.in. projekt przebudowy pl. Lotników.

- W projekcie nowego biurowca wykorzystaliśmy elementy elewacji, które wyglądem mają nawiązywać do przedwojennych budynków na Łasztowni - informuje projektant Marek Orłowski. - Stąd połączenie m.in. cegły klinkierowej z nowoczesnymi fasadami ze szkła i aluminium oraz bryła budynku wpisująca się w łukową linię ulicy. Usytuowanie budynku umożliwi też odtworzenie dawnej ul. Spichrzowej, która w okresie przedwojennym biegła prostopadle do ul. Zbożowej.

Ile jest warta inwestycja? Niestety, wczoraj nikt nie potrafił nam odpowiedzieć na to pytanie.

SGI Baltis jest firmą specjalizującą się w budowie nowoczesnych apartamentów, mieszkań i biur. Prowadzi obecnie dziewięć projektów na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Słupsku, Gorzowie Wielkopolskim i Międzyzdrojach. Wraz z Porta Drzwi oraz Invest Komfort należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment SA.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 17/02/2010 20:48
ktoś wie co to za nowa inwestycja się kroi na bramie portowej? wycięli wszystkie krzaki przy kwaku, kolejna miejscówka na piwko poszła się jebać:(


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/02/2010 09:05

  TeHaCe napisał:  
ktoś wie co to za nowa inwestycja się kroi na bramie portowej? wycięli wszystkie krzaki przy kwaku, kolejna miejscówka na piwko poszła się jebać:(



  Kurier Szczeciński napisał:  
Jeden z najbrzydszych placów miasta, "zabudkowo" na Bramie Portowej, ma przejśc metamorfozę. Miejsce baraków z "mydłem i powidłem" oraz tekstyliów "made in China" zajmie gmach w wielkomiejskim stylu. Tylko wciąż nie wiadomo, kiedy ruszy inwestycja. Za to drzewa są cięte już teraz - jak to w Szczecinie.
(...)
Na drugim z placów Bramy Portowej, przy poczcie, który przed laty również nabył od miasta hiszpański inwestor, a potem razem z "grzybkiem" odsprzedał InterIKEI, teraz pojawili się pilarze. Drzewa padają jedno po drugim. Znów mówi się, że to "równanie z iemią pod inwestycję". Ma stanąć biurowiec z częścią usługową i garażem podziemnym.


Więcej w dzisiejszym Kurierze.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6241 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/02/2010 11:25

  TeHaCe napisał:  
ktoś wie co to za nowa inwestycja się kroi na bramie portowej? wycięli wszystkie krzaki przy kwaku, kolejna miejscówka na piwko poszła się jebać:(



Teraz to zes przesadził-o zabudowie wszystkich narozników na bramie mowa jest już od lat. I bardzo dobrze widząc jak to teraz wygląda


chciałem wrzucic fotki z "sediny" jak to wyglądało przed wojną ale nie moge. w kazdym bądź razie jak ktoś chce niech sobie sam wejdzie i pooglada. ja to bym sobie zyczył aby to wróciło do tamtej postaci.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 18 lutego 2010, 11:32 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/02/2010 16:16

  nowa od nowa napisał:  

  TeHaCe napisał:  
ktoś wie co to za nowa inwestycja się kroi na bramie portowej? wycięli wszystkie krzaki przy kwaku, kolejna miejscówka na piwko poszła się jebać:(



Teraz to zes przesadził-o zabudowie wszystkich narozników na bramie mowa jest już od lat. I bardzo dobrze widząc jak to teraz wygląda


chciałem wrzucic fotki z "sediny" jak to wyglądało przed wojną ale nie moge. w kazdym bądź razie jak ktoś chce niech sobie sam wejdzie i pooglada. ja to bym sobie zyczył aby to wróciło do tamtej postaci.



hmmm, przesadzili to ogradzając grzybka, rozpierdalając go do połowy i pozostawiajac jak jest (ile to już lat!?) teoria teorią (mowa od wielu lat) a praktyka praktyką, więc znając życie i to miasto trochę, znów chuj wielki tam się stanie, aż krzaki od nowa same sie zasieją i urosną. troche one ten syf zasłaniały, ale za to teraz jest cudnie.....


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 18/02/2010 17:08

  TeHaCe napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  TeHaCe napisał:  
ktoś wie co to za nowa inwestycja się kroi na bramie portowej? wycięli wszystkie krzaki przy kwaku, kolejna miejscówka na piwko poszła się jebać:(



Teraz to zes przesadził-o zabudowie wszystkich narozników na bramie mowa jest już od lat. I bardzo dobrze widząc jak to teraz wygląda


chciałem wrzucic fotki z "sediny" jak to wyglądało przed wojną ale nie moge. w kazdym bądź razie jak ktoś chce niech sobie sam wejdzie i pooglada. ja to bym sobie zyczył aby to wróciło do tamtej postaci.



hmmm, przesadzili to ogradzając grzybka, rozpierdalając go do połowy i pozostawiajac jak jest (ile to już lat!?) teoria teorią (mowa od wielu lat) a praktyka praktyką, więc znając życie i to miasto trochę, znów chuj wielki tam się stanie, aż krzaki od nowa same sie zasieją i urosną. troche one ten syf zasłaniały, ale za to teraz jest cudnie.....



Może zxaczną go podlewać o odrośnie z powrotem? Trzonek jest odrośnie kapelusz i grzybek jak nowy ;)

Ruszyc musi ,bo do 2012 muszą sie wyrobić. Jestem dobrej myśli bo czas fautm nad tym miejscem powinien w koncu sie zakończyć.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 04/03/2010 08:22

  Kurier Szczeciński napisał:  
Z „grzybka" biurowce

Inter IKEA, spółka-córka koncernu IKEA, zapowiada, że latem ruszy z zabudową pustych placów przy Bramie Portowej w Szczecinie. W miejscu „grzybka” i budek gastronomicznych powstaną dwa biurowce. „Kurier” jako pierwszy pokaże, jak będą wyglądać.

- Projekt budowlany obu budynków jest bardzo zaawansowany - zapewnia Marcin Naczke, menedżer inwestycji z SwedeCenter. - Jesteśmy w fazie uzgodnień. Złożyliśmy już odpowiednie wnioski w urzędzie miasta i innych instytucjach. Zgodnie z naszym harmonogramem chcemy przekazać miastu wniosek o pozwolenie na budowę już 15 kwietnia.

Przedstawiciel inwestora deklaruje, że prace będą jednocześnie na obu placach - przy budynku Poczty Polskiej i w miejscu, gdzie kiedyś stał „grzybek”.

- Równolegle współpracujemy z archeologami i konserwatorem zabytków - mówi Naczke. - Zrobiliśmy kwerendę tego miejsca, wiemy, co się tu działo przez wieki. Mamy też kontakt z panią konserwator Ewą Stanecką.

Spółka chce, by oba biurowce postawił jeden generalny wykonawca.

- Nie zaczniemy prac bez wyłonienia generalnego wykonawcy - obiecuje przedstawiciel inwestora. - To gwarantuje odpowiednio wysoką jakość. Jego praca zacznie się od przełożenia infrastruktury sieciowej biegnącej przez działki i współpracy z archeologami.

Oba budynki, znacznie różniące się w formie, zaprojektowało biuro „T-33 Architekci” z Gdyni. Ten, który stanie pod adresem Brama Portowa 2, ma wypełnić lukę, jaka po wojnie została między siedzibą Poczty a hotelem. Dlatego gzymsami nawiązuje do sąsiednich nieruchomości, a najwyższe kondygnacje są cofnięte w głąb budynku. Planowany w miejsce „grzybka” obiekt nie będzie miał nawiązań historycznych, bo powojenna przebudowa dróg wokół Bramy zniszczyła dotychczasowy ład architektoniczny. W obu wypadkach bryły budynków są zachowawcze, bez przykuwających uwagę form.

- To celowy zabieg - twierdzi M. Naczke. - Nasza firma stawia na spokojną, ponadczasową architekturę. Chcemy, by nasze budynki były atrakcyjne zarówno teraz, jak i za 10 lat. Dlatego stawiamy na drogie detale i materiały wykończeniowe, jak kamień i ceramika.

Mimo różnic w formie obie inwestycje mają być na biura. Tylko na parterze znajdzie się miejsce dla usług. Reszta ma być aranżowana według zamówień najemców od pojedynczych pokoi po otwarte przestrzenie biurowe „open space”. W sumie biurowce będą miały tylko 50 miejsc parkingowych. W sytuacji, gdy w budynkach może pracować nawet 1000 osób, to bardzo mało.

- Mamy świadomość, że to niewiele, ale na więcej nie dostaliśmy zgody ZDiTM - przekonuje menadżer inwestycji. - Zresztą w takich prestiżowych lokalizacjach w centrum miast tendencją jest preferowanie komunikacji miejskiej jako transportu dla pracowników.

Inter Ikea finansuje przedsięwzięcie z własnych środków, bez zaciągania kredytu. Dlatego nie ujawnia wartości inwestycji, ale szacując podobne budowy, chodzi o nakłady rzędu kilkudziesięciu milionów złotych. Budynki mają być gotowe do końca 2012 roku.


W papierowym wydaniu Kuriera jest wrzucona wizualizacja, niestety nie znalazłem tych samych zdjęć w necie. Miejmy nadzieje że w końcu coś się ruszy w temacie Bramy Portowej...


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 04/03/2010 10:57

  PoGo napisał:  

  Kurier Szczeciński napisał:  
Z „grzybka" biurowce

Inter IKEA, spółka-córka koncernu IKEA, zapowiada, że latem ruszy z zabudową pustych placów przy Bramie Portowej w Szczecinie. W miejscu „grzybka” i budek gastronomicznych powstaną dwa biurowce. „Kurier” jako pierwszy pokaże, jak będą wyglądać.

- Projekt budowlany obu budynków jest bardzo zaawansowany - zapewnia Marcin Naczke, menedżer inwestycji z SwedeCenter. - Jesteśmy w fazie uzgodnień. Złożyliśmy już odpowiednie wnioski w urzędzie miasta i innych instytucjach. Zgodnie z naszym harmonogramem chcemy przekazać miastu wniosek o pozwolenie na budowę już 15 kwietnia.

Przedstawiciel inwestora deklaruje, że prace będą jednocześnie na obu placach - przy budynku Poczty Polskiej i w miejscu, gdzie kiedyś stał „grzybek”.

- Równolegle współpracujemy z archeologami i konserwatorem zabytków - mówi Naczke. - Zrobiliśmy kwerendę tego miejsca, wiemy, co się tu działo przez wieki. Mamy też kontakt z panią konserwator Ewą Stanecką.

Spółka chce, by oba biurowce postawił jeden generalny wykonawca.

- Nie zaczniemy prac bez wyłonienia generalnego wykonawcy - obiecuje przedstawiciel inwestora. - To gwarantuje odpowiednio wysoką jakość. Jego praca zacznie się od przełożenia infrastruktury sieciowej biegnącej przez działki i współpracy z archeologami.

Oba budynki, znacznie różniące się w formie, zaprojektowało biuro „T-33 Architekci” z Gdyni. Ten, który stanie pod adresem Brama Portowa 2, ma wypełnić lukę, jaka po wojnie została między siedzibą Poczty a hotelem. Dlatego gzymsami nawiązuje do sąsiednich nieruchomości, a najwyższe kondygnacje są cofnięte w głąb budynku. Planowany w miejsce „grzybka” obiekt nie będzie miał nawiązań historycznych, bo powojenna przebudowa dróg wokół Bramy zniszczyła dotychczasowy ład architektoniczny. W obu wypadkach bryły budynków są zachowawcze, bez przykuwających uwagę form.

- To celowy zabieg - twierdzi M. Naczke. - Nasza firma stawia na spokojną, ponadczasową architekturę. Chcemy, by nasze budynki były atrakcyjne zarówno teraz, jak i za 10 lat. Dlatego stawiamy na drogie detale i materiały wykończeniowe, jak kamień i ceramika.

Mimo różnic w formie obie inwestycje mają być na biura. Tylko na parterze znajdzie się miejsce dla usług. Reszta ma być aranżowana według zamówień najemców od pojedynczych pokoi po otwarte przestrzenie biurowe „open space”. W sumie biurowce będą miały tylko 50 miejsc parkingowych. W sytuacji, gdy w budynkach może pracować nawet 1000 osób, to bardzo mało.

- Mamy świadomość, że to niewiele, ale na więcej nie dostaliśmy zgody ZDiTM - przekonuje menadżer inwestycji. - Zresztą w takich prestiżowych lokalizacjach w centrum miast tendencją jest preferowanie komunikacji miejskiej jako transportu dla pracowników.

Inter Ikea finansuje przedsięwzięcie z własnych środków, bez zaciągania kredytu. Dlatego nie ujawnia wartości inwestycji, ale szacując podobne budowy, chodzi o nakłady rzędu kilkudziesięciu milionów złotych. Budynki mają być gotowe do końca 2012 roku.


W papierowym wydaniu Kuriera jest wrzucona wizualizacja, niestety nie znalazłem tych samych zdjęć w necie. Miejmy nadzieje że w końcu coś się ruszy w temacie Bramy Portowej...






Obrazek jpg wstawiony na forum


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 08/03/2010 23:16
Ruszyła oficjalnie budowa Kaskady:) KASKADA
Oj będzie się działo w samym centrum;)


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5587 dni

*




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 08/03/2010 23:48
jeśli ta kaskada ma mieć 43tys. m kw. to raczej jakaś duża nie będzie (przy wielkości galaxy 94m kw. ) sklepów również mniej. spodziewałem się że będzie większa ;) co do Bramy Portowej ... nie wiem jak Wam al mi się podobają wysokie wieżowce i takie miło bym widział na Bramie Portowej w przeciwieństwie do tych biurowców 5-cio piętrowych o wysokości 10-cio piętrowego bloku.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 00:09

  FCWK napisał:  
jeśli ta kaskada ma mieć 43tys. m kw. to raczej jakaś duża nie będzie (przy wielkości galaxy 94m kw. ) sklepów również mniej. spodziewałem się że będzie większa ;) co do Bramy Portowej ... nie wiem jak Wam al mi się podobają wysokie wieżowce i takie miło bym widział na Bramie Portowej w przeciwieństwie do tych biurowców 5-cio piętrowych o wysokości 10-cio piętrowego bloku.



Projekty z Bramy ciekawe,tylko perspektywa tego,że przesiadywać będą w nich tylko urzędasy na dupach to jakoś już nie napawa mnie radością.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 00:22
Niepodległości - Wyzwolenia to niedługo będzie jeden wielki plac budowy.

Tutaj dwa biurowce, oxygen i przebudowa wyzwolenia z tym związana, może Dana, Kaskada i przebudowa ulic.

Fajnie coś się dzieje, będzie takie centrum z prawdziwego zdarzenia. :)


Jeszcze niech tylko plac Orła Białego wyłączą z ruchu aut (prócz taksówek i mieszkańców tych, że ulic) i będzie zajebiście. :)


Z daleka nie będzie widać.
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 02:16
Jeszcze trzeba dodac że na Bramie Portowej może w niedługim czasie powstanie też Posejdon na terenie Galerii Centrum. Rozbudowa wraz z adaptacją starego budynku. Może być ciekawie, gdy te 3 biurowce powstana, to Brama Portowa będzie chyba najbardziej zurbanizowanym miejscem. Takie typowe CITY. Przydałaby się do tego gruntowana przebudowa skrzyżowania plus oczywiście ogarnięcie samej Bramy (konserwacja może jakieś ławeczki tawniczki itp) Marzy mi się aby przebudować skrzyżowanie na takie pseudo rondo. TZN. Dalej z sygnalizacją świetlną ale ruch tak jak by okrężny aby po wyłączeniu świateł takowy obowiązywał. To coś na wzór bydgoskich rond, które funkcjonują na codzień jako normalne skrzyżowania, a wnocy jako ronda.
Może takie rozwiązanie spełniło by swoją rolę. Ciekawskich odsyłam do google:)
Chodzi głównie też o to aby jakoś ten plac wyglądał lepiej, taka przebudowa umożliwilaby to.

Trzeba też dodać, że koło McDonalda za przystankiem pośpiesznych autobusów jest stara fontanna plus blaszak po jakimś tam sklepie. Działka idzie na przetarg. Ważne aby znalazł się inwestor i postawił tam budynek zbliżony do wysokości zabudowy.

Plac Orła Białego jak i place na Starym rynku chcą zamykać dla ruchu albo bardziej dla parkujących tam aut w weekendy. Ale szczegóły można przeczytać na forum skypera oczywiście:)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 10:01

  FCWK napisał:  
co do Bramy Portowej ... nie wiem jak Wam al mi się podobają wysokie wieżowce i takie miło bym widział na Bramie Portowej w przeciwieństwie do tych biurowców 5-cio piętrowych o wysokości 10-cio piętrowego bloku.



Brama Portowa to nie jest miejsce na wysoką zabudowę:) komicznie by to wyglądało, gdyby planowane biurowce były wyższe od obecnej zabudowy. Z niecierpliwością czekam na budowę Posejdona bo to projekt, który najbardziej mi się na Bramie podoba:) Miejsce na wysoką zabudowę było/jest gdzie indziej, mianowicie okolice Pazima i te nieszczęsne galaxy, po skończeniu Oxygena i kiedyś Dany byłby fajny klaster miejski, no ale nie ma co... poza tym też kiedyś chciałem aby w Szczecinie powstawały wieżowce i żeby było miejsko, dziś jestem zdania, że może być nisko i miejsko i to jest bardziej w stylu Szczecina. Nie musimy "upodabniać" się do Warszawy by być atrakcyjnym miastem:)

Ps. Tutaj dokładnie widać ile miejsca było do zagospodarowania przed budową Galaxy Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5587 dni

*




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 14:48
co do Posejdona
''Zakończenie inwestycji planowane jest na 2011 roku. ''
fajnie by było jakby zdążyli.
co do bramy P. , to zależy od gustu czy wieżowce czy niższa zabudowa ;)
jak już temat budowy to mogli by naprawdę odrestaurować dworce PKP i PKS a szczególnie ten drugi, bo są w opłakanym stanie.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 20:37
co do tej daty 2011 nie ma szans, ponieważ nic się konkretnego w tej sprawie nie dzieje. O dworcu PKP wiele się mówi i deklaruje. Nawet powstało wiele ciekawych wizualizacji przypominających infraktrusturą dworzec np w Berlinie, ale to raczej inwestycja pod koniec przyszłej dekady, mimo że piszą o 2012 roku:).

W latach 2010-2012 przewidziane są środki z eurofunduszy na odbudowe pomnika Sediny.

Co do Galaxy mam nadzieje, że kiedyś to zburzą a na tym miejscu powstaną budynki biurowę na maiarę Pazima. I będziemy mieć Szczecińskie City:) dojdzie Dana i już jest Oxygen. Może powstanie Park Plaza. rok 2050:) hehe


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 21:02

  FCWK napisał:  
co do Posejdona
''Zakończenie inwestycji planowane jest na 2011 roku. ''
fajnie by było jakby zdążyli.
co do bramy P. , to zależy od gustu czy wieżowce czy niższa zabudowa ;)
.



no to masz chujowy gust

fajnie że coś ruszy na tych pustych placach w centrum

Nie jestem w temacie - w miejscu byłej galerii centrum coś planują??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Inwestycje w Szczecinie - 09/03/2010 21:34

  Kasztaniak napisał:  

  FCWK napisał:  
co do Posejdona
''Zakończenie inwestycji planowane jest na 2011 roku. ''
fajnie by było jakby zdążyli.
co do bramy P. , to zależy od gustu czy wieżowce czy niższa zabudowa ;)
.



no to masz chujowy gust

fajnie że coś ruszy na tych pustych placach w centrum

Nie jestem w temacie - w miejscu byłej galerii centrum coś planują??



W miejscu Galerii Centrum ma być właśnie Posejdon.

Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005