Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/08/2015 11:59

  avelyn napisał:  
jak teraz jest z przedłużeniem ważności prawa jazdy? Jakies dokładniejsze badania się robi czy tylko okulista?



A miałeś ograniczenie tylko za wzrok?


Fanatycznie
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/08/2015 14:12

  nieugięty napisał:  

  avelyn napisał:  
jak teraz jest z przedłużeniem ważności prawa jazdy? Jakies dokładniejsze badania się robi czy tylko okulista?



A miałeś ograniczenie tylko za wzrok?



tak, tylko wzrok.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/08/2015 18:18
To ja miałem tak samo. Na pewno nie chodź po przychodniach pokroju Medicusa albo tej na Wyszyńskiego, bo tam chcieli mi zrobić dodatkowo wyniki z moczu, krwi i chuj wie jeszcze z czego i skroić mnie za to około 200zł.

Ja zrobiłem tak: pojechałem do okulisty na Iwaszkiewicza na Słonecznym, tam prywatnie mi babka zbadała elegancko wzrok i zapłaciłem chyba 40zł i poprosiłem o świstek, że mam dobry wzrok z zapisem że nie ma przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów i bezproblemowo z uśmiechem na ustach mi to wydała. Później, poszedłem do Igielskiego na Boh. Warszawy i zarejestrowałem się do lekarza orzecznika. Pokazałem mu świstek od okulisty, wypisał stosowne zaświadczenie i już. I zmieściłem się chyba w stówce za wszystko razem z okulistą ;)


Fanatycznie
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/09/2015 12:24
Słyszeliście o czymś takim jak profil kierowcy czy coś w tym stylu?
Podobno trzeba coś takiego zrobić żeby móc się w ogóle na prawko zapisać.
Ten kraj już ładnie na psy schodzi...
Ktoś poleci gdzie najtaniej zrobić badania lekarskie do tego? Na arzie najtaniej znalazłem za 100zł. Da radę gdzieś taniej? Tylko lewy brzeg wchodzi w grę.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/09/2015 18:33

  Lemon napisał:  
Słyszeliście o czymś takim jak profil kierowcy czy coś w tym stylu?
Podobno trzeba coś takiego zrobić żeby móc się w ogóle na prawko zapisać.
Ten kraj już ładnie na psy schodzi...
Ktoś poleci gdzie najtaniej zrobić badania lekarskie do tego? Na arzie najtaniej znalazłem za 100zł. Da radę gdzieś taniej? Tylko lewy brzeg wchodzi w grę.



podaj mejla


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/09/2015 08:53

  WSKL napisał:  


podaj mejla



Dzięki.

Ostatnio edytowany przez: Lemon, 17 września 2015, 08:43 [1 raz(y)]


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/09/2015 17:13
Taka sytuacja. Mandat 300zł. Termin płatności 7 dni. Stanie się coś jak zapłacę za jakieś 3-4tyg?


POGOŃ 100% SZCZECIN
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 21/09/2015 19:09

  YAKIN napisał:  
Taka sytuacja. Mandat 300zł. Termin płatności 7 dni. Stanie się coś jak zapłacę za jakieś 3-4tyg?


Nic, zupełnie nic.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/09/2015 21:19
Panowie, potrzebuję Opla oddać do ASO celem naprawy blacharskiej - na koszt sprawcy z OC. Musi być ASO, bo taki jest wymóg firmy leasingowej.

Który z serwisów wybrać - Kozłowski czy Bogacki. Jak czytam, to o obu widzę złe opinie. Zależy mi między innymi na czasie - by naprawa nie trwała długo, samochodzie zastępczym na czas naprawy i ogólnie na jakości, choć nie jest to nic poważnego - przecierka parkingowa.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/09/2015 21:51
Szczerze? Rzucił bym monetą. Obaj dealerzy są siebie warci (piszę nie ze swojego doświadczenia)...Choć mi bardziej pasuje Kozłowski, ale jak piszę - jak bym miał wybierać to zrobił bym nie w ASO.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/09/2015 23:00

  db1948 napisał:  
Szczerze? Rzucił bym monetą. Obaj dealerzy są siebie warci (piszę nie ze swojego doświadczenia)...Choć mi bardziej pasuje Kozłowski, ale jak piszę - jak bym miał wybierać to zrobił bym nie w ASO.



Szczerze, to też bym tak zrobił, ale muszę, takie zapisy mam w umowie, przy naprawach blacharskich już nie będę unikał ASO. Przy zwykłych czynnościach, już olewam te zasady.

A ewentualnie Gorzów lub Koszalin? W ostateczności mogę tam zawieść. Jakieś opinie, doświadczenia?

Wiem, że Kozłowski jeżeli chodzi o toyotę ma bardzo złą opinię. Nie wiem, jak z oplem.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 02/10/2015 16:47
ma ktoś jakieś namiary na tanie OC? od 2010 miałem z u can drive, pierwsze było drogie, pozniej w miarę, a teraz mam drugą najwyższą cenę i szukam alternatywy. nie było żadnych kolizji ani roszczeń z oc.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Michu79mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/10/2015 22:21
Panowie proszę o poradę: Mam Mondeo 1,8 TDCI i od jakiegoś czasu (2 tyg) przy dodawaniu gazu przy niskich obrotach silnik dziwnie pracuje.. Klekocze czy buczy, ciężko mi to określić.. Stopniowo się to nasila.. W BEMO w UStowie powiedzieli, że to skrzynia biegów ale nie wiem, czy nie chcą naciągnąć.. Na autach się nie znam a warkot nie ma związku ze zmianami biegów.. Mieliście coś podobnego?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/10/2015 09:35
Podjedź do chłopaków z Forda na Gryfińskiej. Może coś więcej podpowiedzą. Jeśli zdecydowałbyś się ewentualnie na naprawę to raz, że zrobią to dobrze a dwa taniej niż w ASO. Chyba lepszych fachowców do Fordów nie ma w Szczecinie.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/10/2015 10:02

  TeHaCe napisał:  
ma ktoś jakieś namiary na tanie OC? od 2010 miałem z u can drive, pierwsze było drogie, pozniej w miarę, a teraz mam drugą najwyższą cenę i szukam alternatywy. nie było żadnych kolizji ani roszczeń z oc.



Ja szukałem tutaj. Obecnie mam w Avivie, bo było najtaniej.
Można też zamówić kontakt z konsultantem z tej strony i pomoże wybrać najlepszą.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/11/2015 20:46
Potrzebny namiar na jakiś solidny i rzetelny warsztat, który mi wyceni straty w aucie, bo nie wiem czy mam robić gotówkowo czy bezgotówkowo. Straty to dwa zderzaki, przód i tył, porysowane i odkształcone, stłuczona lampa i zarysowane nadkole. Z góry dzięki ;)


Fanatycznie
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/11/2015 16:26

  zs1945 napisał:  
Potrzebny namiar na jakiś solidny i rzetelny warsztat, który mi wyceni straty w aucie, bo nie wiem czy mam robić gotówkowo czy bezgotówkowo. Straty to dwa zderzaki, przód i tył, porysowane i odkształcone, stłuczona lampa i zarysowane nadkole. Z góry dzięki ;)



A ubezpieczalnia nie wyceniła Tobie kosztów naprawy? Mnie Warta podała 3 wartości: gotówką - 1300; naprawa na fakturę - 1800; naprawa bezgotówkowa w ASO VW - 3600. Pojechałem do ASO i zrobiłem.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/11/2015 18:46
Jakby ktoś poginał na trasie Szczecin - Świnoujście to uwaga bo od piątku wszystko jest przygotowane do odcinkowego pomiaru prędkości

Wygląda to z jednej strony tak:
Obrazek jpg wstawiony na forum

5 km, od końca dwupasmówki do Babigoszczy


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/12/2015 12:18
poleci ktoś uczciwego i dobrego mechanika do ktorego nie trzeba dlugo czekac ?


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 30/12/2015 13:35
Ktoś kupował ostatnio łańcuchy do osobówki? Ewentualnie jakiś sklep godny polecenia?


To nie są leszcze Stefan...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005