Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 04/12/2013 18:33

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



Zależy gdzie, jak jedziesz w kierunku Bezrzecza na Modrej jest wulkanizacja i tam za 13-14 50zł z wyważeniem, a 15-16 60zł. Innych nie znam bo korzystam tylko z tego ale trzeba liczyć, że rozbieżność cenowa może być różna.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Temat dla kierowców - 04/12/2013 18:39
ja w większości płaciłem 60 za 14 ale z przekładaniem, więc w Twoim wypadku pewnie około 30-40


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 04/12/2013 22:12

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 04/12/2013 23:44

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



za przełożenie całych kół zawsze płaciłem 20 pln (wulkanizacja na południowej, za castoramą)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 05/12/2013 00:48

  TeHaCe napisał:  

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?



Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze, tym bardziej, że z odkręcaniem tych felg męczyłbym się, bo na jednym kole są trzy różne nakrętki, więc niech lepiej zrobi to ktoś z kluczem pneumatycznym ;)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/12/2013 10:24
To lepiej ogarnij te sruby bo jeszcze kiedys w szczerym polu bedziesz musial wymieniac akurat to kolo i bedziesz mial problem . A same sruby nie sa drogie.
Czasami sie zastanawialem czy wymieniac samodzielnie czy jechac do wulkanizatora , ostatnia wizyta rozwiala moje watpliwosci . Gosc zdjal kola i od razu zauwazyl , ze pekniete lozysko piasty , wypadl jakis klocek hamulcowy . Skonczylo sie na na wizycie u mechanika , wymiane tych elementow z tylu i jeszcze piasakowaniu tarcz hamulcowych . Sam nigdy bym nie zwrocil na to uwagi.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 06/12/2013 22:39
W niedziele dostałem 50 zł mandatu od drogówki i powiedzili że mam 7 dni na zapłate. Czy jeśli zapłacę po 7 dniach doliczą mi jakieś odsetki ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 05:26

  Kaczmar napisał:  
W niedziele dostałem 50 zł mandatu od drogówki i powiedzili że mam 7 dni na zapłate. Czy jeśli zapłacę po 7 dniach doliczą mi jakieś odsetki ?


Ja nie zaplacilem. Zupelnie o tym zapomnialem i po jakis 2 miesiacach przyszlo pismo, ze wjezdzaja na wyplate w kwocie jaka powinienem zaplacic (bodajze 100 zl), poborca skarbowy doliczyl do tego ok. 10 zl odsetek.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 14:26

  Plum napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?



Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze, tym bardziej, że z odkręcaniem tych felg męczyłbym się, bo na jednym kole są trzy różne nakrętki, więc niech lepiej zrobi to ktoś z kluczem pneumatycznym ;)


Za komplet nakrętek to zapłacisz w Szczecinie ok 90 złotych, a przez internet jeszcze taniej.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 16:38

  Olaf napisał:  

  Plum napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?



Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze, tym bardziej, że z odkręcaniem tych felg męczyłbym się, bo na jednym kole są trzy różne nakrętki, więc niech lepiej zrobi to ktoś z kluczem pneumatycznym ;)


Za komplet nakrętek to zapłacisz w Szczecinie ok 90 złotych, a przez internet jeszcze taniej.




Jak kolega wyżej napisał tylko Groupon
klik byłem tam ostatnio, wszystko wporządku


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 20:21

  Plum napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?



Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze, tym bardziej, że z odkręcaniem tych felg męczyłbym się, bo na jednym kole są trzy różne nakrętki, więc niech lepiej zrobi to ktoś z kluczem pneumatycznym ;)



Plum sorki ale myslalem ze jestes bardziej ogarniety ,wymiana to 20 min i nie nakretki tylko sruby,nakretki to sa np na butelce od coli a w kole to sa sruby
pozdrawiam


A ja i tak wierzyc nie przestane...
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 20:22
:


A ja i tak wierzyc nie przestane...
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 21:56

  AMS napisał:  
...nie nakretki tylko sruby,nakretki to sa np na butelce od coli a w kole to sa sruby


Są samochody gdzie zamiast śrub są szpilki i odkręca się tylko same nakrętki...Więc uwaga nie słuszna ;) To takie luźne spostrzeżenie.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 07/12/2013 23:14

  Przema napisał:  

  Kaczmar napisał:  
W niedziele dostałem 50 zł mandatu od drogówki i powiedzili że mam 7 dni na zapłate. Czy jeśli zapłacę po 7 dniach doliczą mi jakieś odsetki ?


Ja nie zaplacilem. Zupelnie o tym zapomnialem i po jakis 2 miesiacach przyszlo pismo, ze wjezdzaja na wyplate w kwocie jaka powinienem zaplacic (bodajze 100 zl), poborca skarbowy doliczyl do tego ok. 10 zl odsetek.



Teraz sie nie pierdola. Koledze z pracy juz na pensje weszli za mandat z czerwca. Nawet pol roku nie minelo.


1948
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 08/12/2013 18:41

  AMS napisał:  

  Plum napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Plum napisał:  
Ile tak średnio biorą za wymianę opon, bo pierwszy raz robię to samemu i chciałbym się trochę zorientować. Zimówki mam na osobnych felgach, więc nie trzeba przekładać.



TYLKO GRUPON:)! ja mam własnie przed sobą na wymianę opon do 16 cali za 34.99 (wartość niby 70zł). jak ty tylko chcesz koła przełożyć, to pewnie jeszcze taniej będzie. ale jak tylko koła zmienić, to nie lepiej samemu:)?



Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze, tym bardziej, że z odkręcaniem tych felg męczyłbym się, bo na jednym kole są trzy różne nakrętki, więc niech lepiej zrobi to ktoś z kluczem pneumatycznym ;)



Plum sorki ale myslalem ze jestes bardziej ogarniety ,wymiana to 20 min i nie nakretki tylko sruby,nakretki to sa np na butelce od coli a w kole to sa sruby
pozdrawiam



Tak jak napisał oczko82 - mam nakrętki, więc się czepiasz. Nakrętkę od śruby jeszcze odróżniam ;) Wydałem 40 zł i mam wyważone felgi i zrobiony porządek z nakrętkami.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 09/12/2013 10:08

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  

  Kaczmar napisał:  
W niedziele dostałem 50 zł mandatu od drogówki i powiedzili że mam 7 dni na zapłate. Czy jeśli zapłacę po 7 dniach doliczą mi jakieś odsetki ?


Ja nie zaplacilem. Zupelnie o tym zapomnialem i po jakis 2 miesiacach przyszlo pismo, ze wjezdzaja na wyplate w kwocie jaka powinienem zaplacic (bodajze 100 zl), poborca skarbowy doliczyl do tego ok. 10 zl odsetek.



Teraz sie nie pierdola. Koledze z pracy juz na pensje weszli za mandat z czerwca. Nawet pol roku nie minelo.



jak to jest z tym siadaniem mandatów na pensję? jeśli masz mandat, którego nie zapłaciłeś, to mogą ci od tak wejśc na pensję? nie powinni najpierw wysłać jaiegoś przypomnienia o nieuregulowanej należności, ew wysłać do komornika i on się tym zajmie? mogą tak od razu bez zadnych informacji wejsc na pensje? zadne wyroki sądu do tego nie sa potrzebne? jak to kurna jest:P?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 25/12/2013 10:44
Panowie wczoraj przytarlem sasiada na niemieckich blachcach. Oboje mamy zarysowany zderzak i
minimalnie blotnik. Teraz pytanie co najlepiej zrobic? Mam AC i OC, oba samochody kilkuletnie. Za ubezpieczenie place ponad 1500 rocznie. Oplaca sie pokryc obydwie szkody z ubezpieczalni kosztem znizek? (Mam pelne). Jezeli zdecydowal bym sie na naprawy z ubezpieczalni to strace 10% znizek na 4 lata (przy stalej oplacie lacznie 4x150zl)? Czy jest to jednorazowa strata 10%? Dodam tez, ze z drugiej strony ktos mnie ostatnio przytarl w identyczny sposob jak teraz ja tego typa (przy AC nie da sie tego jakos podpiac?)


MKS
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/12/2013 13:07
Ja bym to zrobił na ubezpieczalnie - po to płaci się rok w rok grubą kasę, mimo że raczej są to late bezszkodowe. Za element licząc tylko po 200zł to jest dla Ciebie wydatek 800zł. Nawet jeśli straciłbyś te 10% na 4 lata to i tak jesteś do przodu przy takim układzie, a wydaje mi się że zniżki traci się na rok.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 25/12/2013 14:36
Kazdy element licz 300-400zl, oczywiscie jesli cale elementy chcesz prysnac. Taniej to tylko na sztuke gdzies zrobia i w razie zepsutej roboty nic nie wskorasz.


1948
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 25/12/2013 16:23
A czy da sie pod to podciagnac inny element jeszccze? Bo ktos mi z miesiac temu tylny blotnik przedrapa...l


MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005