Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 18:04
Dzięki wielkie ;) Bardzo mi pomogłeś, w tych czasach należy pamiętać aby jeździć z głową, sam mam prawo jazdy nieco ponad rok, ale jak widze gościa w moim wieku zasuwającego po Taczaka 160km/h to mnie krew zalewa, albo nieraz widuje jak po Wojska Polskiego przy jednostce wojskowej jacyś debile zasuwają ponad 150. Trochę rozwagi.


Football Without Ultras Is Nothing !
KaRoLeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6773 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 18:17

  Truszeg napisał:  

Tatuś dziś mi opowiedział, że wielokrotnie był świadkiem nieporozumień dotyczących pierwszeństwa przejazdu, na skrzyżowaniu Starkiewicza i Powstańców Wielkopolskich. Sytuacja na obrazku z dzisiaj, kierowca wyjeżdżający ze Starkiewicza nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi skręcającemu w lewo. Omal się nie "pocałowali", potem była b. ostra wymiana zdań między panami ;) I do takich sytuacji dochodzi tam tak często że sam już nie wie kto ma pierwszeństwo przejazdu. Chyba ten ze ze Starkiewicza musi ustąpić wszystkim, ze względu na znak STOP?



Ten rysunek mało wyjaśnia (przynajmniej mi), nie orientuję się gdzie to jest, ale znak STOP wcale nie oznacza że na skrzyżowaniu trzeba puścić wszystkich. Oznacza on że nie możesz wjechać na drogę z pierwszeństwem bez wczesniejszego zatrzymania się, ale gdy drogą z pierwszeństwem nie porusza się pojazd a z drogi podporządkowanej (jak na rysunku) wyjeżdża pojazdk i skręca w lewo to ten przy znaku Stop po zatrzymaniu jak rusza to ma pierwszeństwo. Tylko że tam na rysunku są tory 2 drogi i nie wiem czy to krzyżówka i jak oznakowana... pozdro!


Całe życie na MELANŻU!!!! POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/05/2010 10:50
Auto strasznie długo schnie. Po każdym deszczu, myciu czy nawet porannej rosie wszystkie auta są już dawno suche, a moje dalej mokre. I to nie parę kropelek tylko konkretnie mokre. Coś z lakierem? Istotne czy olać?


P. S.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/05/2010 11:00

  Sz. napisał:  
Auto strasznie długo schnie. Po każdym deszczu, myciu czy nawet porannej rosie wszystkie auta są już dawno suche, a moje dalej mokre. I to nie parę kropelek tylko konkretnie mokre. Coś z lakierem? Istotne czy olać?


Jeśli woskujesz na myjni to myślę, że to może być tym spowodowane. A jeśli nie to, to nie mam pojęcia.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 08/05/2010 23:06

  Sz. napisał:  
Auto strasznie długo schnie. Po każdym deszczu, myciu czy nawet porannej rosie wszystkie auta są już dawno suche, a moje dalej mokre. I to nie parę kropelek tylko konkretnie mokre. Coś z lakierem? Istotne czy olać?



Polerowane bylo(czyli scieranie jednej warstwy lakieru) ?


www.sectorshop.net
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/05/2010 23:53
Nic z tych rzeczy. Chyba że jeszcze zanim wpadł w moje ręce... Rozumiem, że warto się tym zainteresować?


P. S.
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2010 19:19
Mógłby ktoś polecić TANIĄ szkołę jazdy żeby wykupić sobie z 4 godzinki dodatkowe przed egzaminem? Najlepiej nazwa i cena/h od razu :D


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/05/2010 14:03
Od dzisiaj w berlinskim tunelu na miejskiej autostradzie A100 zostal uruchomiony fotoradar, ich w tym tunelu prawie nie widac, a do tego nie robi fotki z flashem, motory tez ponoc chwyta


abstrakcja!
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/05/2010 18:30
Ooo no dobrze wiedzieć ,dzięki za info.


złodzieje , teraz to dopiero będą mieli żniwa


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/05/2010 20:03

  Bosmaniak napisał:  
Ooo no dobrze wiedzieć ,dzięki za info.


złodzieje , teraz to dopiero będą mieli żniwa



a Ty tutaj nie komentuj tylko podbij do Nas tam gdzie mieszkasz kolego (.), tam chce Ciebie poznac kilka osób, beisbol :D

im Nas wiecej tym lepiej!! Nie dasz sie wogóle nakrecic jakos

Ostatnio edytowany przez: Q., 28 maja 2010, 16:35 [1 raz(y)]


abstrakcja!
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/05/2010 20:46
eehhh lenia mam hehe
taaa teraz jeszcze opierdziel zbieram , a w trasie to nie było komu się odezwać , no ładne rzeczy... beisbol diabel_grin


sorry za offa


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/05/2010 21:52

  Bosmaniak napisał:  
eehhh lenia mam hehe
taaa teraz jeszcze opierdziel zbieram , a w trasie to nie było komu się odezwać , no ładne rzeczy... beisbol diabel_grin


sorry za offa


odezwij sie na gg do mnie albo na maila, podawalem ci


abstrakcja!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 17/06/2010 11:23
Dostalem takiego oto maila:

  Cytat:  

Taki flash-mob.
A gdyby sie udał?

Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł.

Przeczytaj do końca!

Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu"nie kupuj paliwa w danym dniu", które przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się!


Firmy paliwowe i państwa OPEC ciągle uważają, że koszt litra paliwa jest niski. Musimy wiec podjąć radykalne kroki, aby nauczyć ich, że to kupujący kontrolują rynek, a nie sprzedający. Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody.



Oto pomysł:

Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów.



Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL.




To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni!

Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał, prawda?

W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.

Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.

WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok. 3,5 PLN /litr).

Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwóch.



Nie wiem czy akcja ma sens (moze to chwyt marketingowy np. Shella) , jednak, gdby ludzie sie zastosowali do tej akcji to rezultat mogl by byc dla nas pozytywny.


MKS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/06/2010 11:56
E tam, watpie zeby to przynioslo jakiekolwiek korzysci, ludzi nie zmienisz. Poza tym ja tankuje tylko na BP i nie zamierzam tego zmieniac na zadne Orleny czy inne Shelle. :)


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 17/06/2010 15:31

  Przema napisał:  
E tam, watpie zeby to przynioslo jakiekolwiek korzysci, ludzi nie zmienisz. Poza tym ja tankuje tylko na BP i nie zamierzam tego zmieniac na zadne Orleny czy inne Shelle. :)



A czym sie rozni paliwo BP od tych z Shella i Orlenu? :D


1948
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7352 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 17/06/2010 15:47

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
E tam, watpie zeby to przynioslo jakiekolwiek korzysci, ludzi nie zmienisz. Poza tym ja tankuje tylko na BP i nie zamierzam tego zmieniac na zadne Orleny czy inne Shelle. :)



A czym sie rozni paliwo BP od tych z Shella i Orlenu? :D


Szyldem? Jemu chyba chodziło o jakość, panie kierowco :) Szerokości ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 17/06/2010 17:10

  BFC napisał:  
Od dzisiaj w berlinskim tunelu na miejskiej autostradzie A100 zostal uruchomiony fotoradar, ich w tym tunelu prawie nie widac, a do tego nie robi fotki z flashem, motory tez ponoc chwyta



Jeszcze tak do starego postu dodając. Z tego co mi wiadomo to brak umowy fotoradarowej między Niemcami, a Polską wyklucza dostawania zdjęć z niemieckich dróg co innego jak po zrobieniu zdjęcia złapią cię za zakrętem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/06/2010 18:14

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
E tam, watpie zeby to przynioslo jakiekolwiek korzysci, ludzi nie zmienisz. Poza tym ja tankuje tylko na BP i nie zamierzam tego zmieniac na zadne Orleny czy inne Shelle. :)



A czym sie rozni paliwo BP od tych z Shella i Orlenu? :D



Na BP zbieram punkty i czesto maja tanie piwo jak sie dobra promocaj trafi, co przy nocnych powrotach z roboty nie jest bez znaczenia :)


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/06/2010 23:27

  Miś napisał:  

  BFC napisał:  
Od dzisiaj w berlinskim tunelu na miejskiej autostradzie A100 zostal uruchomiony fotoradar, ich w tym tunelu prawie nie widac, a do tego nie robi fotki z flashem, motory tez ponoc chwyta



Jeszcze tak do starego postu dodając. Z tego co mi wiadomo to brak umowy fotoradarowej między Niemcami, a Polską wyklucza dostawania zdjęć z niemieckich dróg co innego jak po zrobieniu zdjęcia złapią cię za zakrętem.



byc moze masz w tym punkcie racje, ale nie wiem do konca. Od jesieni ma sie w tym cos zmienic, tak cos mi utkwilo w glowie, bo to dla mnie tez wazne :D chwilowo nic nie znalazlem w necie, ale obilo mi sie o uszy ze od pazdziernika 2010, niemcy zciagac beda kase od miasta, gminy, powiatu gdzie auto jest zarejstrowane, a te beda zciagac kase od wlasciciela auta. slyszalem to kiedys zdaje sie w radio


abstrakcja!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/06/2010 01:41
Patrząc na ceny paliw w Szczecinie to Orlen ma minimalnie niższą cenę, zwłaszcza ropy niż BP, Shell (raczej zazwyczaj na większości stacjach). Ja przeważnie tankuje na BP i też raczej tego nie zmienię. Ja bym raczej bojkotował Shella;) oni lubią sobie podwyższać ceny aż za bardzo. Najśmieszniejszy jest ten ich cały V-Power. Płacisz jak za 98 (a nawet jeszcze drożej) a masz zwykłą 95. Swego czasu była też Suprema95 ale wycofali to ze Statoila, bo sprzedaż nie szła.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005