Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 06/10/2010 16:59

  Vega napisał:  
A co jest w przypadku nawigacji na CD- trzeba wlozyc plyte z mapami aby wlaczyc navi- blaupunkt.
Mozna skads wsciagnac aktualne mapy do niej? Na jakiej zasadzi eto dziala?

P.S. zadzownilem do ASO FORD i powiedizli, ze co 200k km lub 10 lat.



jak to 07 rok , to napewno trzeba wlozyc CD, bo wtedy sprzet nie mial dysku twardego, bez CD nie dziala. Co do aktualizacji to podobnie ja z aktualizacja na podrecznych GPS ;-)


www.sectorshop.net
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/10/2010 20:55
Potrzebny dobry środek do welurowej tapicerki do wyczyszczenia starej plamy po bliżej nieokreślonym płynie.
Dzięki z góry za pomysły


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 06/10/2010 21:17

  Pit. napisał:  
Potrzebny dobry środek do welurowej tapicerki do wyczyszczenia starej plamy po bliżej nieokreślonym płynie.
Dzięki z góry za pomysły



Jutro Ci napisze, bo nazwy nie pamietam, a nie mam jak teraz sprawdzic.


www.sectorshop.net
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 07/10/2010 21:32

  Czarny napisał:  

  Pit. napisał:  
Potrzebny dobry środek do welurowej tapicerki do wyczyszczenia starej plamy po bliżej nieokreślonym płynie.
Dzięki z góry za pomysły



Jutro Ci napisze, bo nazwy nie pamietam, a nie mam jak teraz sprawdzic.



Firma Prestone, czerwone opakowanie, na nim duzy bialy napis- Czysci tkaniny i pod spodem mniejszy zolty- usuwa zapachy. Bardzo skuteczny, do kupienia w Tesco na Milczanskiej.


www.sectorshop.net
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 13:34
Gdzie mozna szybko i w 1 dzien zalatwic tablice do auta? Dzwonilem do Toyoty i powiedzieli, ze najwczesniej w czwartek wolne miejsce maja na godziny ranne (pozniejsze tez zajete)....


MKS
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 14:57

  Vega napisał:  
Gdzie mozna szybko i w 1 dzien zalatwic tablice do auta? Dzwonilem do Toyoty i powiedzieli, ze najwczesniej w czwartek wolne miejsce maja na godziny ranne (pozniejsze tez zajete)....



Rejstrujesz w urzedzie badz przerejstrowujesz i masz tablice.. Tablice mozesz miec tylko z 3 miejsc, bo tylko 3 miejsca prowadza rejstracje - Urzad Miasta na Pl. Armii Krajowej, filia Urzedu na Slonku i Toyota Kozlowski.


www.sectorshop.net
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 17:56

  Czarny napisał:  

  Czarny napisał:  

  Pit. napisał:  
Potrzebny dobry środek do welurowej tapicerki do wyczyszczenia starej plamy po bliżej nieokreślonym płynie.
Dzięki z góry za pomysły



Jutro Ci napisze, bo nazwy nie pamietam, a nie mam jak teraz sprawdzic.



Firma Prestone, czerwone opakowanie, na nim duzy bialy napis- Czysci tkaniny i pod spodem mniejszy zolty- usuwa zapachy. Bardzo skuteczny, do kupienia w Tesco na Milczanskiej.



Mówisz o tym od razu z taką szczotką na dozowniku? Bo jeśli mówimy o tym samym to mi niestety tym środkiem nie udało mi usunąć plam, uwaga... po wodzie. A dwa razy próbowałem.

Możesz spróbować wanishem do dywanów. Najlepiej trzeć kawałkiem jakieś starej firany (wcześniej rozcieńczyć z wodą).


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 18:34

  Czarny napisał:  

  Vega napisał:  
Gdzie mozna szybko i w 1 dzien zalatwic tablice do auta? Dzwonilem do Toyoty i powiedzieli, ze najwczesniej w czwartek wolne miejsce maja na godziny ranne (pozniejsze tez zajete)....



Rejstrujesz w urzedzie badz przerejstrowujesz i masz tablice.. Tablice mozesz miec tylko z 3 miejsc, bo tylko 3 miejsca prowadza rejstracje - Urzad Miasta na Pl. Armii Krajowej, filia Urzedu na Slonku i Toyota Kozlowski.



Gdzie najlepiej i najsprawniej mozna to zalatwic? O ktorej isc aby miec szanse dostac w ten sam dzien tablice?


MKS
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 18:55

  mlotecze napisał:  

  Czarny napisał:  

  Czarny napisał:  

  Pit. napisał:  
Potrzebny dobry środek do welurowej tapicerki do wyczyszczenia starej plamy po bliżej nieokreślonym płynie.
Dzięki z góry za pomysły



Jutro Ci napisze, bo nazwy nie pamietam, a nie mam jak teraz sprawdzic.



Firma Prestone, czerwone opakowanie, na nim duzy bialy napis- Czysci tkaniny i pod spodem mniejszy zolty- usuwa zapachy. Bardzo skuteczny, do kupienia w Tesco na Milczanskiej.



Mówisz o tym od razu z taką szczotką na dozowniku? Bo jeśli mówimy o tym samym to mi niestety tym środkiem nie udało mi usunąć plam, uwaga... po wodzie. A dwa razy próbowałem.

Możesz spróbować wanishem do dywanów. Najlepiej trzeć kawałkiem jakieś starej firany (wcześniej rozcieńczyć z wodą).



a sprobuj moze odkurzaczem parowym.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 12/10/2010 20:10

  Vega napisał:  

  Czarny napisał:  

  Vega napisał:  
Gdzie mozna szybko i w 1 dzien zalatwic tablice do auta? Dzwonilem do Toyoty i powiedzieli, ze najwczesniej w czwartek wolne miejsce maja na godziny ranne (pozniejsze tez zajete)....



Rejstrujesz w urzedzie badz przerejstrowujesz i masz tablice.. Tablice mozesz miec tylko z 3 miejsc, bo tylko 3 miejsca prowadza rejstracje - Urzad Miasta na Pl. Armii Krajowej, filia Urzedu na Slonku i Toyota Kozlowski.



Gdzie najlepiej i najsprawniej mozna to zalatwic? O ktorej isc aby miec szanse dostac w ten sam dzien tablice?



Napewno wieksze prawdopodobienstwo na Filii lub u Kozlowskiego niz na Placu Armii Krajowej.







Co do Prestone, nawet po smarze usunelo plamy..jak postepujesz tak jak na opakowniu to powinno zejsc, tym bardziej po wodzie..

Ostatnio edytowany przez: Cz, 14 października 2010, 00:23 [2 raz(y)]


www.sectorshop.net
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2010 11:31
Dobra w Toyocie zalatwione z miejsca;)
Teraz pytanie o ubezpieczenie. Chce OC+AC, gdzie polecicie najtaniej? Nie ogarniam troche tych ubezpieczen on-line, nie wiem czy cos zle wpisuje bo np. w PZU mowili, ze ubezpieczen ie by kosztowalo 2000, w kalkulatorze LINK4 wyszlo mi niecale 1200zl... mysle, ze cos zle wpisalem skoro taka roznica...Warto robic w innych ubezpieczalniach niz PZU (gorsza firma, gorsze odszkodowanie)...

//Edit:
Aviva: 3,3k zł... przy 50% znizek- chyba troche przesadzili;)
Link 4: 1,5k zł. Ma ktos link4 ?? Jak bym sie wtedy na niego zdecydowal to ktos by mogl dostac bon Sadexo 50zl (powiedzial bym, ze z jego polecenia);)
PZU- 2,2k

Ostatnio edytowany przez: V..., 13 października 2010, 13:14 [3 raz(y)]


MKS
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7352 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2010 12:16

  Vega napisał:  
Warto robic w innych ubezpieczalniach niz PZU (gorsza firma, gorsze odszkodowanie)...


Dużo zależy jakie szkody. Warto się z tym zapoznać jakie warunki co i jak.
Miałem kiedyś problemy z pewnym ubezpieczeniem. Kombinowali tak aby mi nie zapłacić odszkodowania. Chodziło o przednią szybę która wcale nie jest taka tania. Ale już gdy ktoś uderzył w tył mojego pojazdu wypłacili pieniążki bardzo szybko. Więc to wszystko zależy ;)

Ostatnio edytowany przez: ZCH 1948, 13 października 2010, 14:03 [1 raz(y)]


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2010 21:35

  Vega napisał:  
Dobra w Toyocie zalatwione z miejsca;)
Teraz pytanie o ubezpieczenie. Chce OC+AC, gdzie polecicie najtaniej? Nie ogarniam troche tych ubezpieczen on-line, nie wiem czy cos zle wpisuje bo np. w PZU mowili, ze ubezpieczen ie by kosztowalo 2000, w kalkulatorze LINK4 wyszlo mi niecale 1200zl... mysle, ze cos zle wpisalem skoro taka roznica...Warto robic w innych ubezpieczalniach niz PZU (gorsza firma, gorsze odszkodowanie)...

//Edit:
Aviva: 3,3k zł... przy 50% znizek- chyba troche przesadzili;)
Link 4: 1,5k zł. Ma ktos link4 ?? Jak bym sie wtedy na niego zdecydowal to ktos by mogl dostac bon Sadexo 50zl (powiedzial bym, ze z jego polecenia);)
PZU- 2,2k



podbij na gg lub piva


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2010 22:12

  kingaps napisał:  

  Vega napisał:  
Dobra w Toyocie zalatwione z miejsca;)
Teraz pytanie o ubezpieczenie. Chce OC+AC, gdzie polecicie najtaniej? Nie ogarniam troche tych ubezpieczen on-line, nie wiem czy cos zle wpisuje bo np. w PZU mowili, ze ubezpieczen ie by kosztowalo 2000, w kalkulatorze LINK4 wyszlo mi niecale 1200zl... mysle, ze cos zle wpisalem skoro taka roznica...Warto robic w innych ubezpieczalniach niz PZU (gorsza firma, gorsze odszkodowanie)...

//Edit:
Aviva: 3,3k zł... przy 50% znizek- chyba troche przesadzili;)
Link 4: 1,5k zł. Ma ktos link4 ?? Jak bym sie wtedy na niego zdecydowal to ktos by mogl dostac bon Sadexo 50zl (powiedzial bym, ze z jego polecenia);)
PZU- 2,2k



podbij na gg lub piva



odezwalem sie na gg.
P.S. Wglebilem sie dzis w wiekszosc ofert i najkorzystniej wziac PZU, o LINK4 nasluchalem sie dzis tylu negatywnych opinii, ze kazdemu odradzam.


MKS
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2010 22:28

  Vega napisał:  
A co jest w przypadku nawigacji na CD- trzeba wlozyc plyte z mapami aby wlaczyc navi- blaupunkt.
Mozna skads wsciagnac aktualne mapy do niej? Na jakiej zasadzi eto dziala?

P.S. zadzownilem do ASO FORD i powiedizli, ze co 200k km lub 10 lat.



Jezeli bedziesz potrzebowal cos zalatwic ASO na Ustowie(tudzien na Pomorskiej), lub ogolnie pomocy w kwestiii foki to na gg napisz, sluze pomoca.


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/10/2010 00:04

  Vega napisał:  

  kingaps napisał:  

  Vega napisał:  
Dobra w Toyocie zalatwione z miejsca;)
Teraz pytanie o ubezpieczenie. Chce OC+AC, gdzie polecicie najtaniej? Nie ogarniam troche tych ubezpieczen on-line, nie wiem czy cos zle wpisuje bo np. w PZU mowili, ze ubezpieczen ie by kosztowalo 2000, w kalkulatorze LINK4 wyszlo mi niecale 1200zl... mysle, ze cos zle wpisalem skoro taka roznica...Warto robic w innych ubezpieczalniach niz PZU (gorsza firma, gorsze odszkodowanie)...

//Edit:
Aviva: 3,3k zł... przy 50% znizek- chyba troche przesadzili;)
Link 4: 1,5k zł. Ma ktos link4 ?? Jak bym sie wtedy na niego zdecydowal to ktos by mogl dostac bon Sadexo 50zl (powiedzial bym, ze z jego polecenia);)
PZU- 2,2k



podbij na gg lub piva



odezwalem sie na gg.
P.S. Wglebilem sie dzis w wiekszosc ofert i najkorzystniej wziac PZU, o LINK4 nasluchalem sie dzis tylu negatywnych opinii, ze kazdemu odradzam.


Jesli kupujesz samo OC to bierz tam gdzie najtaniej. Z reguly leca w chuja przy wyplacie odszkodowania, ale to nie Twoj problem wiec nie masz sie czym przejmowac. Jesli chodzi o AC to tu nie ma co oszczedzac, bo to jest pakiet dla Ciebie, lepiej zaplacic troche wiecej, ale potem obejdzie sie bez nerwow w przeciwienstwie do LINK4 czy innych internetowych ubezpieczalni. Cos za cos, jak wszedzie.


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/10/2010 07:26
co do OC zdecydowanie najtańszą tak jak kolega wyżej powiedział , AC jest bardziej skomplikowane, po pierwsze warto wziąć w tzw "znanej" firmie, po drugie dokładnie określić co ma "wchodzić" w ubezpieczenie , bo oprócz kradzieży czy zwykłej stłuczki można ubezpieczyć lusterka , szyby, dojazd pomocy nawet za granicą, kradzież radia itp. Cena zależy właśnie od 1: wartości auta, 2: czynnika ryzyka kradzieży tego auta,3:co ubezpieczasz, 4:zniżek, 5: zabezpieczeń jakie ma auto. Trzeba czytać w umowie CO WCHODZI DO UBEZPIECZENIA!!! Z doświadczenia powiem ,że AC dla nowszych aut jest na prawdę opłacalne , do starszych wszystko zależy... no i pamiętaj ,że przy AC jak ci zawiną wóz to musisz pokazać ,że masz dowód rejestracyjny i 1 kluczyk bo inaczej nie wypłacają:D


=ZDR=
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/10/2010 08:27

  Przema napisał:  
Z reguly leca w chuja przy wyplacie odszkodowania, ale to nie Twoj problem wiec nie masz sie czym przejmowac.



Już to z Tobą przerabiałem :) Twierdzisz, że to nie jest problem Vegi? Czy aby na pewno? Właśnie to jest problem Nas wszystkich...niestety.
Nikomu nie życzę źle ale postaw się w dwóch sytuacjach:
1) Kiedy po Twoich namowach, Vega zakupił oc w firmie"X" (oczywiście tam było najtaniej)...Vega wjeżdża w tył Twojego samochodu.
2) Ty wjedziesz w tył focusa Vegi...który, oczywiście po Twoich optymistycznych namowach, zakupił oc w firmie "X" - a takimi firmami są te najtańsze...

I co dalej będziesz taki szczęśliwy? No bo przecież "z reguły lecą w chuja i to nie jest Twój problem".

ps. byłem w kilku firmach ubezpieczony...od do z...., obecnie mam oc w PZU (drożej o około 400zł od tych tanich. Ale W pakiecie szyby, pomoc, auto zastępcze na czas naprawy i awarii na terenie Polski).
A złe wspomnienia z tanich firm...choćby takie jak z link4: mojego samochodu nie ma u nich w bazie danych! A miałem go u nich ubezpieczone 2 lata...tak więc nie mam udokumentowanych tych dwóch lat....i zniżki poszły się...

ps2 to co napisałem wyżej nie zmienia faktu iż ubezpieczenia są stanowczo za drogie...ale to już błędne koło :/


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 15/10/2010 10:53

  oczko82 napisał:  

  Przema napisał:  
Z reguly leca w chuja przy wyplacie odszkodowania, ale to nie Twoj problem wiec nie masz sie czym przejmowac.



Już to z Tobą przerabiałem :) Twierdzisz, że to nie jest problem Vegi? Czy aby na pewno? Właśnie to jest problem Nas wszystkich...niestety.
Nikomu nie życzę źle ale postaw się w dwóch sytuacjach:
1) Kiedy po Twoich namowach, Vega zakupił oc w firmie"X" (oczywiście tam było najtaniej)...Vega wjeżdża w tył Twojego samochodu.
2) Ty wjedziesz w tył focusa Vegi...który, oczywiście po Twoich optymistycznych namowach, zakupił oc w firmie "X" - a takimi firmami są te najtańsze...

I co dalej będziesz taki szczęśliwy? No bo przecież "z reguły lecą w chuja i to nie jest Twój problem".

ps. byłem w kilku firmach ubezpieczony...od do z...., obecnie mam oc w PZU (drożej o około 400zł od tych tanich. Ale W pakiecie szyby, pomoc, auto zastępcze na czas naprawy i awarii na terenie Polski).
A złe wspomnienia z tanich firm...choćby takie jak z link4: mojego samochodu nie ma u nich w bazie danych! A miałem go u nich ubezpieczone 2 lata...tak więc nie mam udokumentowanych tych dwóch lat....i zniżki poszły się...

ps2 to co napisałem wyżej nie zmienia faktu iż ubezpieczenia są stanowczo za drogie...ale to już błędne koło :/




Wzielem OC i AC w PZU.
OC wcale nie bylo drozsze niz w innych firmach...dodam, ze znizek mialem tylko 20% a zaplacilem tylko 700zl, w tanich firmach przy 60% znizek placilem 500zl. Na AC dali mi dodatkowo specjalna znizke od kierownika- 20%, wyszlo naprawde sporo taniej niz we wsyztskich innych ubezpieczalniach- minimum 1000zl, nie liczac LInk4 i AXA(nie znalem ich oferty).
Dodam tez, ze jezeli ma sie zle OC i ubezpieczalnia nie wyplaci poszkodowanemu kasy to poszkodowany moze zglosic sprawce do sadu i od niego ubiegac sie o odszkodowanie).
Podsumowujac- powinno sie brac i OC i AC w pewnych firmach a nie najtanszych.


MKS
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/10/2010 11:30
Ja mam bardzo niskie zniżki, a też najtaniej wyszło mi w PZU, co mnie w sumie bardzo zdziwiło. Ale jak na razie się nie przydało jeszcze ;)


P. S.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005