Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4864 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/07/2013 13:22

  serdi napisał:  
stawiam, że im też trzeba ustąpić...



Błąd. Masz pierwszeństwo bo masz Ich z lewej strony. :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/07/2013 21:57

  M.K 74 napisał:  

  serdi napisał:  
stawiam, że im też trzeba ustąpić...



Błąd. Masz pierwszeństwo bo masz Ich z lewej strony. :)



Ależ to oczywista oczywistość. Tak zwana reguła "prawej ręki". :)


TYLKO POGOŃ!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/07/2013 06:56
Jest na forum może jakiś agent ubezpieczeniowo, prawnik lub ktoś kto ogarnia ubezpieczenia OC? Dnia 11.02.2012 weszła ustawa znoszaca tzw. podwójne OC czyli automatyczne przedłużanie umowy przez towarzystwo, mi umowa z poprzednia ubezpieczalnia skoczyła się 22.04.2012 i podpisałem z nowa a tu nie informowalem o zerwaniu umowy. I niedawno dostałem pismo z KRUKA że mam płacić 700 zl za automatyczne przedłużmnie umowy? To jak to w końcu jest. Chyba , że chodzi tu moment zawierania umowy czyli w moim przypadku 22.04.2011 jeśli tak to dupa blada.

Ostatnio edytowany przez: WSKL, 3 lipca 2013, 07:01 [1 raz(y)]


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/07/2013 20:23
Poradzi ktoś warsztat gdzie podłączą mi furę pod komp/urządzenie do wykrywania błędów? Jestem zupełnie zielony w tych sprawach
z racji tego że od zakupu po dziś dzień zupełnie nic się nie działo. Zapaliła się kontrolka silnika.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4862 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/07/2013 22:05

  DobraF napisał:  
Poradzi ktoś warsztat gdzie podłączą mi furę pod komp/urządzenie do wykrywania błędów? Jestem zupełnie zielony w tych sprawach
z racji tego że od zakupu po dziś dzień zupełnie nic się nie działo. Zapaliła się kontrolka silnika.



akurat z podłączeniem pod kompa to nie ma problemu podejrzewam, że nawet "pan Zdzisiu" w garażu Ci to zrobi, gorzej już jeżeli chodzi o naprawę, która polega na czymś więcej niż wymiana klocków, żarówki itp. Zależy co masz za auto jeżeli Opel to polecam Grzesika - nie jest tani ale chyba najlepszy w mieście (osobiście 7 mechaników rozkładało ręce widząc moje auto u niego tylko się przejechali i wiedzieli co się stało), temat ogarniają też w Motoexpresso na Zimowej ale tutja uważaj lubią zrobić coś o co nie prosisz (np. wymienią coś o czym nie było mowy), i lubią naciągać wciskając, że trzeba coś zrobić (a możesz spokojnie śmigać jeszcze mase km bez wymiany danej części). Chętnie również dowiem się od innych forumowiczów gdzie jeździcie ze swoimi maszynami aby było w dość przystępnej cenie i przede wszystkim pewnie.


DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/07/2013 22:43

  kubełek napisał:  

  DobraF napisał:  
Poradzi ktoś warsztat gdzie podłączą mi furę pod komp/urządzenie do wykrywania błędów? Jestem zupełnie zielony w tych sprawach
z racji tego że od zakupu po dziś dzień zupełnie nic się nie działo. Zapaliła się kontrolka silnika.



akurat z podłączeniem pod kompa to nie ma problemu podejrzewam, że nawet "pan Zdzisiu" w garażu Ci to zrobi, gorzej już jeżeli chodzi o naprawę, która polega na czymś więcej niż wymiana klocków, żarówki itp. Zależy co masz za auto jeżeli Opel to polecam Grzesika - nie jest tani ale chyba najlepszy w mieście (osobiście 7 mechaników rozkładało ręce widząc moje auto u niego tylko się przejechali i wiedzieli co się stało), temat ogarniają też w Motoexpresso na Zimowej ale tutja uważaj lubią zrobić coś o co nie prosisz (np. wymienią coś o czym nie było mowy), i lubią naciągać wciskając, że trzeba coś zrobić (a możesz spokojnie śmigać jeszcze mase km bez wymiany danej części). Chętnie również dowiem się od innych forumowiczów gdzie jeździcie ze swoimi maszynami aby było w dość przystępnej cenie i przede wszystkim pewnie.



Dzięki za info. A co do Twojego pytania to ja osobiście jeżdże do Mierzyna naprzeciwko kościoła. Robią głównie Skode i VW ale wiadomo jakie są czasy i nie marudzą jak przyjedzie coś innego,ceny też mają całkiem całkiem.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2013 10:03
Na Wojska Polskiego za zajezdnią w stronę miasta jest radar? Jechałem i mi błysnęło tylko dziwne bo kolorem pomarańczowym, co to może być ?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2013 11:32

  Fan Glika napisał:  
Na Wojska Polskiego za zajezdnią w stronę miasta jest radar? Jechałem i mi błysnęło tylko dziwne bo kolorem pomarańczowym, co to może być ?



Ostatnio SM ustawiała tam swoją skrzynkę.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2013 14:20

  Plum napisał:  

  Fan Glika napisał:  
Na Wojska Polskiego za zajezdnią w stronę miasta jest radar? Jechałem i mi błysnęło tylko dziwne bo kolorem pomarańczowym, co to może być ?



Ostatnio SM ustawiała tam swoją skrzynkę.



Niestety stawiają tam i światło pomarańczowe jak najbardziej potwierdza to, że dostaniesz pocztówkę ze zdjęciem własnego auta.


b.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/07/2013 18:38
Poleci ktoś lakiernika samochodowego na terenie Szczecina. Wiadomo jakość w parze z ceną.


"Liczy się sport i dobra zabawa"
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 14/07/2013 21:20
..

Ostatnio edytowany przez: 1973, 20 lipca 2013, 21:59 [1 raz(y)]


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6129 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/07/2013 18:42
Pytanko mam. Dostałem mandat za parkowanie. Auto postawiłem tak na prawdę na zakazie z włączonymi awaryjkami. SPP ma prawo wystawić mi mandat jak auto nie stało na parkingu tylko na chodniku gdzie parkowanie jest niedozwolone?


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/07/2013 19:43

  Bolo napisał:  
Pytanko mam. Dostałem mandat za parkowanie. Auto postawiłem tak na prawdę na zakazie z włączonymi awaryjkami. SPP ma prawo wystawić mi mandat jak auto nie stało na parkingu tylko na chodniku gdzie parkowanie jest niedozwolone?



Ciesz się, że Cię nie odholowali. Szwagier ostatnio zaparkował na zakazie i laweta miejska poszła w ruch. ;) Nie jestem pewien w stu procentach, ale wydaję mi się, że strefa parkowania, obejmuję tylko wyznaczone miejsca do parkowania. Ale podejrzewam, że jak nie zapłacisz im haraczu, to zgłoszą to na policje i mandat będzie tak, czy siak.


TYLKO POGOŃ!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/07/2013 19:59
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7005 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 15/07/2013 22:10

  oczko82 napisał:  
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).



Kłócić się z kolegą nie chcę, ale kojarzy mi się, że czytałem ostatnio opowieść pewnego kierowcy, który znalazł się w identycznej sytuacji. Też dostał mandat za brak biletu parkingowego, z tym, że przyszedł do auta akurat w momencie, jak ten cieć mandat wypisywał. Kierowca nie zgodził się z nim, właśnie z uwagi na fakt, że stał w miejscu niedozwolonym, czyli de facto nie parkował, bo nie mógł. Stwierdził, że chujom płacić nie będzie i zadzwonił po psy - dostał mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym, ale kundle stanęli po jego stronie w kwestii mandatu za brak biletu i tego mandatu nie dostał ;)


Against modern wszystko!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/07/2013 22:39
Po starej znajomości nie będziemy się kłócić (mocne słowo w tym przypadku ;) ) - ja sugeruje się tym co słyszałem jakiś czas temu w radiu Szczecin.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2013 00:07

  Lrd napisał:  

  oczko82 napisał:  
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).



Kłócić się z kolegą nie chcę, ale kojarzy mi się, że czytałem ostatnio opowieść pewnego kierowcy, który znalazł się w identycznej sytuacji. Też dostał mandat za brak biletu parkingowego, z tym, że przyszedł do auta akurat w momencie, jak ten cieć mandat wypisywał. Kierowca nie zgodził się z nim, właśnie z uwagi na fakt, że stał w miejscu niedozwolonym, czyli de facto nie parkował, bo nie mógł. Stwierdził, że chujom płacić nie będzie i zadzwonił po psy - dostał mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym, ale kundle stanęli po jego stronie w kwestii mandatu za brak biletu i tego mandatu nie dostał ;)



Chyba malo ekonomiczne rozwiazanie, lepiej zabulic te 30 zl za strefe niz mandat od drogowki, ktory pewnie ze 100 zl wyniosl (nie znam taryfikatora w tej kwestii).


MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6640 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2013 06:14

  oczko82 napisał:  
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).



Mi szmaciarz z spp powiedzial, ze kazde miejsce w strefie jest platne. wystawil mi bilet jak stalem autem sluzbowym na jezdni na awaryjkach, zastawilem tylko auta, ktore byly zaparkowane na chodniku. niedlugo to stojac na swiatlach beda dawac bilety.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2013 15:03

  Lrd napisał:  

  oczko82 napisał:  
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).



Kłócić się z kolegą nie chcę, ale kojarzy mi się, że czytałem ostatnio opowieść pewnego kierowcy, który znalazł się w identycznej sytuacji. Też dostał mandat za brak biletu parkingowego, z tym, że przyszedł do auta akurat w momencie, jak ten cieć mandat wypisywał. Kierowca nie zgodził się z nim, właśnie z uwagi na fakt, że stał w miejscu niedozwolonym, czyli de facto nie parkował, bo nie mógł. Stwierdził, że chujom płacić nie będzie i zadzwonił po psy - dostał mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym, ale kundle stanęli po jego stronie w kwestii mandatu za brak biletu i tego mandatu nie dostał ;)



A wystarczyło udać się do parkometru, wrzucić złotówkę i pojechać złożyć reklamację, że w czasie jak podszedł do parkometru, to wystawił mandat. Jak jest bilet kupiony w terminie 5 minut od daty wystawienia kary, to zawsze bez problemu anulują karę :)


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5765 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/07/2013 07:29
Można gdzieś zrobić nadruk swojej aktualnej tablicy rejestracyjnej?


abstrakcja!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005