Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/11/2009 10:30

  Czarny napisał:  
Nie znalazlem podobnego tematu poprzez opcje szukaj, wiec zakladam.

Na poczatek pytanie w kwestii OC, czy znizka OC 60 % za bezwypadkowa jazde przez ponad 10 lat przepada w chwilii gdy od 4 lat nie mamy ubezpieczenia na siebie ? Oraz czy ktos kombinowal z OC jezdzac firmowym autem, majac ubezpieczenie wpisane na firme..



jesli mineło mniej niż 4 lata to mozesz miec zachowane znizki.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 19:24
Mam pytanie, ostatnio zdałem prawko i czekam na wydanie dokumentu, jakie są konsekwencje jeżeli bym jezdził bez dokumentu? słyszałem już kilka możliwości ale nie wiem ile w nich prawdy:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 19:34
Nie jestem pewien ale 50zł za brak dokumentu chyba, że jeszcze nawet w Warszawie nie wyrobili, to 500.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 19:42
Ma ktos jakies info na temat pierwszego OC? Gdzie warto?


Hold skladam temu miastu...
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 19:57

  [aDriAn napisał:  
]Ma ktos jakies info na temat pierwszego OC? Gdzie warto?



Polecam ubezpieczalnie LAURUS na lewo od urzedu miejskiego jak idziesz od strony blonii. Wylicza Ci gdzie najtaniej Ci wyjdzi eubezpieczenie i bedziesz mogl od razu ubezpieczyc


  dewu napisał:  
Mam pytanie, ostatnio zdałem prawko i czekam na wydanie dokumentu, jakie są konsekwencje jeżeli bym jezdził bez dokumentu? słyszałem już kilka możliwości ale nie wiem ile w nich prawdy:)


Lepiej poczekaj na dupie cierpliwie a nie sie pieklisz. Mozesz miec spore problemy jak Cie zlapia 50zl to najnizsze co mozesz dostac.


MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 21:43

  dewu napisał:  
Mam pytanie, ostatnio zdałem prawko i czekam na wydanie dokumentu, jakie są konsekwencje jeżeli bym jezdził bez dokumentu? słyszałem już kilka możliwości ale nie wiem ile w nich prawdy:)


Jak czekasz na odbiór to sprawdzaj swój stan realizacji sprawy (wniosku) pod TYM ADRESEM , na stronkę Urzędu Miejskiego bym nie liczył...ponieważ bywają przypadki, że nie uaktualniają danych (np mój brat odebrał prawko, a na stronie UM dalej widniało, że sprawa w toku ).
Natomiast w podanej przeze mnie stronce masz dokładne dane (kiedy wniosek wpłynął, itp), po około 10 dniach prawko już może być w urzędzie ;) Szerokości...


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 22:18

  oczko82 napisał:  

  dewu napisał:  
Mam pytanie, ostatnio zdałem prawko i czekam na wydanie dokumentu, jakie są konsekwencje jeżeli bym jezdził bez dokumentu? słyszałem już kilka możliwości ale nie wiem ile w nich prawdy:)


Jak czekasz na odbiór to sprawdzaj swój stan realizacji sprawy (wniosku) pod TYM ADRESEM , na stronkę Urzędu Miejskiego bym nie liczył...ponieważ bywają przypadki, że nie uaktualniają danych (np mój brat odebrał prawko, a na stronie UM dalej widniało, że sprawa w toku ).
Natomiast w podanej przeze mnie stronce masz dokładne dane (kiedy wniosek wpłynął, itp), po około 10 dniach prawko już może być w urzędzie ;) Szerokości...



14 dni i masz prawko w wydziale komunikacji:), ktos pyta o ubezpieczenia, nie polecam zadnych zwyklych firm, tylko firmy sieciowe, typ mbank,liberty direct,link4, ceny znaczaco sie roznia :). Mam pytanie wykonywal ktos kiedys polerowanie lakieru na drobne rysy? jak tak to gdzie i czy polecacie:)


www.sectorshop.net
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 02/12/2009 22:25

  Czarny napisał:  


14 dni i masz prawko w wydziale komunikacji:), ktos pyta o ubezpieczenia, nie polecam zadnych zwyklych firm, tylko firmy sieciowe, typ mbank,liberty direct,link4, ceny znaczaco sie roznia :). Mam pytanie wykonywal ktos kiedys polerowanie lakieru na drobne rysy? jak tak to gdzie i czy polecacie:)



3915065 mogę coś doradzić ;)


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 08/12/2009 10:36

  cytat napisał:  
Trochę śliny, kilka minut i już wiadomo co takiego zażył delikwent zatrzymany do kontroli. Policja za miejskie pieniądze kupiła wygodne, ekonomiczne urządzenie pozwalające sprawniej wyłapywać jeżdżących pod wpływem narkotyków.
Największą zaletą ważącego 4,5 kg urządzenia o nazwie DragTest jest precyzyjne wskazanie jaki narkotyk zażył badany. Pozwala to uprościć późniejsze testy próbek krwi, a tym samym zmniejszyć koszty. Do tej pory próbki te poddawano kompleksowej analizie (badano całe spektrum), której zakres obejmował szeroką grupę środków odurzających. Trzeba było wykonać kilka testów aby upewnić się czy kierujący faktycznie kierował pod wpływem narkotyku oraz co konkretnie zażył

Komenda Miejska Policji w Szczecinie pierwsza w Polsce zakupiła takie urządzenie. Jego koszt to ok. 25 tys. Pieniądze przekazał Urząd Miasta w Szczecinie. DragTest będzie na wyposażeniu jednego z komisariatów, gdzie na badania dowożeni będą podejrzani. Na razie policjanci muszą przejść szkolenie. DragTest ma wejść do eksploatacji jeszcze w tym roku.



tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/12/2009 17:02

  Czarny napisał:  
14 dni i masz prawko w wydziale komunikacji:), ktos pyta o ubezpieczenia, nie polecam zadnych zwyklych firm, tylko firmy sieciowe, typ mbank,liberty direct,link4, ceny znaczaco sie roznia :). Mam pytanie wykonywal ktos kiedys polerowanie lakieru na drobne rysy? jak tak to gdzie i czy polecacie:)




Polecam myjnię na Piastów , a dokładniej to jadąc od Redy w kier. pl. Kościuszki za krzyżówką z Dąbrowskiego (podjazd pod górę) trzeba skręcić w prawo w niepozorną alejkę. Przy ulicy stoją auta z autokomisu.
Polerka i woskowanie - 160zł
Po 3 godz. samochód był do odebrania. Spodziewałem się , że efekt będzie dobry , ale i tak stanąłem jak wryty spoko
Warto te parę złotych zainwestować


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/12/2009 00:30
21 grudnia odpalają 13,5 km odcinek obwodnicy (droga ekspresowa) Stargardu, aż się chyba przejadę:). Można powiedzieć, że gdyby była też dwujezdniowa z 2 pasami obwodnica Motańca, Kobylanki i Zieleniewa. Mielibyśmy prawie 30 km "dwupasmówką" (od Święte aż do Płoni).
Pamiętam, że jeszcze z 6 lat temu droga była wąska, a do Stargardu jechało się ponad godzinę.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 10/12/2009 21:40

  Bosmaniak napisał:  

  Czarny napisał:  
14 dni i masz prawko w wydziale komunikacji:), ktos pyta o ubezpieczenia, nie polecam zadnych zwyklych firm, tylko firmy sieciowe, typ mbank,liberty direct,link4, ceny znaczaco sie roznia :). Mam pytanie wykonywal ktos kiedys polerowanie lakieru na drobne rysy? jak tak to gdzie i czy polecacie:)




Polecam myjnię na Piastów , a dokładniej to jadąc od Redy w kier. pl. Kościuszki za krzyżówką z Dąbrowskiego (podjazd pod górę) trzeba skręcić w prawo w niepozorną alejkę. Przy ulicy stoją auta z autokomisu.
Polerka i woskowanie - 160zł
Po 3 godz. samochód był do odebrania. Spodziewałem się , że efekt będzie dobry , ale i tak stanąłem jak wryty spoko
Warto te parę złotych zainwestować



dzieki za porade, ale juz sie dowedzialem i polerowanie nic mi nie da, musze szukac lakiernika..


www.sectorshop.net
MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6636 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/12/2009 21:59
Dzisiaj w radiu mowili ( nie pamietam jakim ) ze ulica Sczanieckiej w strone centrum juz jest dostepna, a ruszaja prace prace w 2 strone. Jednak bylo inaczej dalej robia ten odcinek, przez co wprowadzili mnie w blad i musialem lamac przepisy :/


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/12/2009 00:36
Poleci mi ktoś dobry model CB radia. Zamierzam sobie kupić. Wiem, że firmy "Alan" i "President" są wiodące na tym rynku. Potrzebuję więcej info na ten temat.Co jest ważne przy codziennym użytkowaniu itd... czekam na jakieś opinie.pzdr


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6663 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/12/2009 03:16

  Mvin napisał:  
Poleci mi ktoś dobry model CB radia. Zamierzam sobie kupić. Wiem, że firmy "Alan" i "President" są wiodące na tym rynku. Potrzebuję więcej info na ten temat.Co jest ważne przy codziennym użytkowaniu itd... czekam na jakieś opinie.pzdr


Bardzo ważna jest antena i od niej wiele zależy.


Życie i śmierć dla Narodu!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/12/2009 10:16

  Mvin napisał:  
Poleci mi ktoś dobry model CB radia. Zamierzam sobie kupić. Wiem, że firmy "Alan" i "President" są wiodące na tym rynku. Potrzebuję więcej info na ten temat.Co jest ważne przy codziennym użytkowaniu itd... czekam na jakieś opinie.pzdr



Jak coś to gg...



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/12/2009 13:00
Wie ktoś gdzie jeszcze oprócz świateł na Wojska Polskiego (za Shellem) są jeszcze liczniki sekund do zmiany światła ? Orientuje się ktoś czy planowane jest więcej tego ? Jak dla mnie pomysł bardzo fajny i przydatny :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6636 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/12/2009 13:41
narazie tylko tam sa. po nowym roku planowane jest na calej dlugosci Wojkska Polskiego do placu Szarych Szeregów


  śmielaq89 napisał:  
Wie ktoś gdzie jeszcze oprócz świateł na Wojska Polskiego (za Shellem) są jeszcze liczniki sekund do zmiany światła ? Orientuje się ktoś czy planowane jest więcej tego ? Jak dla mnie pomysł bardzo fajny i przydatny :]



Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/12/2009 18:14
w Polsce tylko w Szczecinie i Wrocławiu. Jak się sprawdzi to będzie na całej al. Wojska Polskiego tak jak pisał Bronek.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/01/2010 15:08
Poleci ktoś jakiś warsztat samochodowy, który zrobi mi auto po wypadku.? Samochód zaliczył uderzenie w przód.
Chodzi mi głównie o wstawienie, wymienienie wszystkiego na nowe, żadnego klepania, żadnych szpachli, cena raczej nie gra roli bo ubezpieczalnia płaci. ; )

Rozmawiałem już z kimś z Auto Modern na Kalanickiej 13, zachwalał, powiedział, że wszystko zrobi, ale nie moge sie doszukać żadnych opinii na ich temat, nie ma nawet takiej firmy w internecie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005