Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/04/2010 21:09
Nowe czy uzywane?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/04/2010 21:29

  DeeMeN. napisał:  
Gdzie znajdę w Szczecinie duży wybór felg aluminiowych ? Wstępnie zaznaczam, że "Linea" już odwiedzona ;)



Jeśli nowe to tylko u ZENDERa na Santockiej ---> TUTAJ


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 00:05

  oczko82 napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Gdzie znajdę w Szczecinie duży wybór felg aluminiowych ? Wstępnie zaznaczam, że "Linea" już odwiedzona ;)



Jeśli nowe to tylko u ZENDERa na Santockiej ---> TUTAJ



Tudziez "Stodola", 26 kwietnia chocaizby. Na prawobrzezu tez chyba sa.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 07:35
Co to za podwyżka paliw ostatnio była, o 30 gr w ciągu miesiąca?


P. S.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 08:25

  Sz. napisał:  
Co to za podwyżka paliw ostatnio była, o 30 gr w ciągu miesiąca?



Jak to nie wiesz? Przecież kurs dolara spadł, cena baryłki też spadła ale u Nas paliwo zawsze idzie do góry. Nie wiem dlaczego tak jest ale tak to wygląda.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 09:23
Panowie gdzie znajde w Szczecinie dobry i nie zadrogi serwis felg??? Mianowicie alusy mam zabrudzone od klocków i tarcz, a benzyna nie pomaga. Ratujcie;)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 12:33

  Mati. napisał:  
Panowie gdzie znajde w Szczecinie dobry i nie zadrogi serwis felg??? Mianowicie alusy mam zabrudzone od klocków i tarcz, a benzyna nie pomaga. Ratujcie;)



A próbowałeś kupić płyn do czyszczenia felg? Później myjka wysokociśnieniowa i jest w porządku. No chyba, że chcesz owe felgi całkowicie zregenerować? Ale jeśli tylko są brudne to szkoda kasy na serwisy.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 17:26

  Sz. napisał:  
Co to za podwyżka paliw ostatnio była, o 30 gr w ciągu miesiąca?



Teraz odbijaja sobie za waloryzacje rent i emerytur :D Bajki z cenami walut i barylki to juz chyba tylko nieliczni lykaja :)


1948
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 17:42

  oczko82 napisał:  

  Mati. napisał:  
Panowie gdzie znajde w Szczecinie dobry i nie zadrogi serwis felg??? Mianowicie alusy mam zabrudzone od klocków i tarcz, a benzyna nie pomaga. Ratujcie;)



A próbowałeś kupić płyn do czyszczenia felg? Później myjka wysokociśnieniowa i jest w porządku. No chyba, że chcesz owe felgi całkowicie zregenerować? Ale jeśli tylko są brudne to szkoda kasy na serwisy.



Próbowałem nic z tego:) Wygląda to jak wtopiona w felge rdza:P


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 18:31

  Mati. napisał:  
Panowie gdzie znajde w Szczecinie dobry i nie zadrogi serwis felg??? Mianowicie alusy mam zabrudzone od klocków i tarcz, a benzyna nie pomaga. Ratujcie;)



HTL w Mierzynie


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 19:40

  Cytat:  
Latem bez świateł mijania? PiS skarży kodeks do TK

Prawo i Sprawiedliwość skarży do Trybunału Konstytucyjnego przepisy nakazujące kierowcom jazdę przez cały rok z włączonymi światłami mijania - dowiedziało się TOK FM.

Partia Jarosława Kaczyńskiego skargę wniesie oficjalnie za dwa tygodnie, a decyzję o jego złożeniu do Trybunału zatwierdził właśnie klub parlamentarny. - Chcemy przywrócić zasadę, że obowiązkowo jeździmy na światłach tylko zimą, a w pozostałych okresach, gdy tylko to jest potrzebne, np. podczas mgły - potwierdza w rozmowie z TOK FM Krzysztof Tchórzewski, sekretarz klubu PiS.

Tchórzewski podpiera się opiniami prawników i konstytucjonalistów przygotowanych dla jego partii, z których wynika, że uchwalone w 2007 roku przepisy zostały przyjęte "z naruszeniem procesu legislacyjnego" i "nie powinny być obowiązujące". - Liczymy na to, że już tego lata nie będzie trzeba jeździć z włączonymi światłami - mówi.



costeges
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 20:43
Pany, zna ktoś namiary na blacharza który za rozsądną kwotę zajmie się autkiem i usunie ogniska korozji?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 21:09

  Mati. napisał:  

  oczko82 napisał:  

  Mati. napisał:  
Panowie gdzie znajde w Szczecinie dobry i nie zadrogi serwis felg??? Mianowicie alusy mam zabrudzone od klocków i tarcz, a benzyna nie pomaga. Ratujcie;)



A próbowałeś kupić płyn do czyszczenia felg? Później myjka wysokociśnieniowa i jest w porządku. No chyba, że chcesz owe felgi całkowicie zregenerować? Ale jeśli tylko są brudne to szkoda kasy na serwisy.



Próbowałem nic z tego:) Wygląda to jak wtopiona w felge rdza:P



No to czas zmienić felgi :P No ale jak już chcesz serwis, to spróbuj podjechać do tego HTLa lub też do serwisu oponiarskiego na Przyjaciół Żołnierza/Warcisława (przy "obwodnicy") - kiedyś też robili felgi.


  costeges napisał:  
Pany, zna ktoś namiary na blacharza który za rozsądną kwotę zajmie się autkiem i usunie ogniska korozji?


Ja już dwa samochody robiłem u LESZKA PIETRZYKA na ulicy Ofiar Stutthofu (Osiedle Rzemieślnicze), jestem zdecydowanie zadowolony. Zadzwoń, podjedź i pogadaj ile by od Ciebie wziął. Tu masz telefon: 48- 601-214-507.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 23:13
Czy ten Pan Leszek to też lakiernik??takie 2in1 :)
Bo ja w sumie potrzebuje lakiernika do pomalowania całego auta(bez dachu) jak ktoś zna jakiegoś taniego i w miarę dobrego to byłbym wdzięczny za namiary.


No One Like Us....We don't Care...
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2010 23:56

  badboy napisał:  
Czy ten Pan Leszek to też lakiernik??takie 2in1 :)
Bo ja w sumie potrzebuje lakiernika do pomalowania całego auta(bez dachu) jak ktoś zna jakiegoś taniego i w miarę dobrego to byłbym wdzięczny za namiary.



Tak, śmiało możesz do niego podbijać. I jakiś remont też wykona, to takie 3 in 1 ;)

ps. tylko w razie lipy....nie czepiać się mnie :D Ja wyraziłem tylko swoją opinię i zdanie - a czy ktoś skorzysta...Jego wybór ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 20/04/2010 21:59
Poleci ktos jakies miejsce gdzie czyszcza klime, wymieniaja filtry, zmieniaja olej za rozsadna cene;)?


www.sectorshop.net
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/04/2010 20:26
Dzisiaj robiłem przeglądi mi nie podbili bo okazało się, że przy pierwszym przeglądzie ktoś źle wpisał numer VIN i teraz na dowodzie rejestracyjnym mam inny numer niż na samochodzie. Wie ktoś jak załatwiają taką sprawe.? Czy bedzie trzeba wymienic cały dowód czy wpiszą jakąś adnotacje w tym co już mam.?

Jeśli zabiorą mi dowód i bedzie trzeba wyrabiać nowy to dostane jakiś zastępczy ( jak przy pierwszej rejestracji w kraju ) czy coś takiego.?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/04/2010 23:34
Przyciemnial ktos moze szybki w Foltechu na Klonowica? Jak mniej wiecej ksztaltuja sie koszta? W zasadzie to interesuja mnie tylko tylne szyby.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/04/2010 11:43
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/04/2010 14:16

  DeeMeN. napisał:  
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.



Polecam ASO Kozłowski. W poniedziałek napisze Ci jaka cena, jeśli jest to możliwe.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005