Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/04/2010 15:15

  DeeMeN. napisał:  
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.



Spróbuj najpierw TUTAJ , jeśli nie pomogą wtedy udaj się do ASO.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 24/04/2010 21:04

  pckjtn napisał:  
Dzisiaj robiłem przeglądi mi nie podbili bo okazało się, że przy pierwszym przeglądzie ktoś źle wpisał numer VIN i teraz na dowodzie rejestracyjnym mam inny numer niż na samochodzie. Wie ktoś jak załatwiają taką sprawe.? Czy bedzie trzeba wymienic cały dowód czy wpiszą jakąś adnotacje w tym co już mam.?

Jeśli zabiorą mi dowód i bedzie trzeba wyrabiać nowy to dostane jakiś zastępczy ( jak przy pierwszej rejestracji w kraju ) czy coś takiego.?



dopiske do dowodu rejstracyjnego dostaniesz, lepiej zalatw to jak najszybciej w urzedzie, bo w przypadku kontroli drogowej, stracisz dowod i nie obedzie sie bez kary finansowej.
PS. A jaki dowod ? "Nowy" ? czy starszy szarawy ?


www.sectorshop.net
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 25/04/2010 21:46

  Przema napisał:  
Przyciemnial ktos moze szybki w Foltechu na Klonowica? Jak mniej wiecej ksztaltuja sie koszta? W zasadzie to interesuja mnie tylko tylne szyby.




o wiele taniej jest na terenie szkoly salezjanskiej na ku sloncu. foltech jest drogi


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 19:47

  Mati. napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.



Polecam ASO Kozłowski. W poniedziałek napisze Ci jaka cena, jeśli jest to możliwe.



Podbijam. Wiadomo coś dokładniej ?


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 22:28
Panowie chce kupić auto, stoi na Głębokim. Potrzebuje blisko jakiś warsztat, żeby przejechać się tam aby sprawdzili czy wszystko jest oki z autem.
Poleci ktoś coś?


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 22:46
Chyba najbliżej warsztaty masz na Wernyhory. Lub w ZSS na Klonowica gdzie przeprowadzają przeglądy techniczne.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 22:56

  Eds napisał:  
Panowie chce kupić auto, stoi na Głębokim. Potrzebuje blisko jakiś warsztat, żeby przejechać się tam aby sprawdzili czy wszystko jest oki z autem.
Poleci ktoś coś?



Jadąc w górę na Osów, na Chorzowskiej masz stację kontroli pojazdów. Umów się ze sprzedającym, że jeśli wszystko będzie ok to Ty płacisz za sprawdzenie. Jeśli na to nie przystanie, będzie oznaczało, że czegoś się boi ;)


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 23:06

  chrisxx napisał:  

  Eds napisał:  
Panowie chce kupić auto, stoi na Głębokim. Potrzebuje blisko jakiś warsztat, żeby przejechać się tam aby sprawdzili czy wszystko jest oki z autem.
Poleci ktoś coś?



Jadąc w górę na Osów, na Chorzowskiej masz stację kontroli pojazdów. Umów się ze sprzedającym, że jeśli wszystko będzie ok to Ty płacisz za sprawdzenie. Jeśli na to nie przystanie, będzie oznaczało, że czegoś się boi ;)


a ile może mnie to wyjść, te sprawdzenie?


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2010 23:11
Zależy co chcesz sprawdzić. Ja za sprawdzenie zawieszenia zapłaciłem bodajże 20pln w jednym z SKP.
Myślę, że to kwestia dogadania się z diagnostą. Za standardowy przegląd rejestracyjny bierze 99pln auto bez LPG(ustawowo), z LPG więcej, ale nie wiem ile. Więcej nie weźmie.
Jeżeli interesuje Cię bardziej kompleksowy przegląd techniczny auta mogę się spytać kumpla ile dawał przed kupnem swojego auta.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 10:50
zanim kupie auto chcę wiedzieć czy jest z nim wszystko oki, więc chyba szczegółowe sprawdzanie potrzebne.


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 11:49

  DeeMeN. napisał:  

  Mati. napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.



Polecam ASO Kozłowski. W poniedziałek napisze Ci jaka cena, jeśli jest to możliwe.



Podbijam. Wiadomo coś dokładniej ?



Chcialem na gg ale nie widac a wiec zobacz tu ja uzyskalem odp na wszystkie pytania dotyczace astry h
http://forum.opel24.com/


A ja i tak wierzyc nie przestane...
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 12:14

  Czarny napisał:  

  pckjtn napisał:  
Dzisiaj robiłem przeglądi mi nie podbili bo okazało się, że przy pierwszym przeglądzie ktoś źle wpisał numer VIN i teraz na dowodzie rejestracyjnym mam inny numer niż na samochodzie. Wie ktoś jak załatwiają taką sprawe.? Czy bedzie trzeba wymienic cały dowód czy wpiszą jakąś adnotacje w tym co już mam.?

Jeśli zabiorą mi dowód i bedzie trzeba wyrabiać nowy to dostane jakiś zastępczy ( jak przy pierwszej rejestracji w kraju ) czy coś takiego.?



dopiske do dowodu rejstracyjnego dostaniesz, lepiej zalatw to jak najszybciej w urzedzie, bo w przypadku kontroli drogowej, stracisz dowod i nie obedzie sie bez kary finansowej.
PS. A jaki dowod ? "Nowy" ? czy starszy szarawy ?



Już załatwione, dzieki.
Dodali w adnotacjach, tak jak mówisz.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 13:06

  DeeMeN. napisał:  

  Mati. napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Panowie, czy w ASO J.Bogacki będzie możliwe odblokowanie funkcji BC w wyświetlaczu BID ( Astra H ). Możliwe, że ktoś to robił i zna cenę takiej usługi. Chyba, że polecacie jakiegoś dobrego elektryka posiadającego techa, który to zrobi.



Polecam ASO Kozłowski. W poniedziałek napisze Ci jaka cena, jeśli jest to możliwe.



Podbijam. Wiadomo coś dokładniej ?



Jeżeli dobrze mnie chłopacy zrozumieli to 120 zł


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 20:24

  Pogon v Wieden napisał:  

Chcialem na gg ale nie widac a wiec zobacz tu ja uzyskalem odp na wszystkie pytania dotyczace astry h
http://forum.opel24.com/



Właśnie informację na temat uruchomienia funkcji BC ( spalanie, zasięg itp. ) w wyświetlaczu BID zaczerpnąłem z tego forum a także z forum astraklubu - cmyk. Chodziło mi tylko o to czy da radę to uaktywnić w którymś z ASO na terenie Szczecina, bo czytając wcześniej wymienione fora - nie wszystkie się tego podejmują bądź śpiewają sobie ceny w okolicach 500zł. ;)


  Mati. napisał:  

Jeżeli dobrze mnie chłopacy zrozumieli to 120 zł



Dzięki wielkie !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2010 22:07

  DeeMeN. napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  

Chcialem na gg ale nie widac a wiec zobacz tu ja uzyskalem odp na wszystkie pytania dotyczace astry h
http://forum.opel24.com/



Właśnie informację na temat uruchomienia funkcji BC ( spalanie, zasięg itp. ) w wyświetlaczu BID zaczerpnąłem z tego forum a także z forum astraklubu - cmyk. Chodziło mi tylko o to czy da radę to uaktywnić w którymś z ASO na terenie Szczecina, bo czytając wcześniej wymienione fora - nie wszystkie się tego podejmują bądź śpiewają sobie ceny w okolicach 500zł. ;)


  Mati. napisał:  

Jeżeli dobrze mnie chłopacy zrozumieli to 120 zł



Dzięki wielkie !



Dla pewności zadzwoń

tel. 91 46 44 877
tel. kom. 609 609 427


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6444 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 16:20
Obrazek jpg wstawiony na forum
Tatuś dziś mi opowiedział, że wielokrotnie był świadkiem nieporozumień dotyczących pierwszeństwa przejazdu, na skrzyżowaniu Starkiewicza i Powstańców Wielkopolskich. Sytuacja na obrazku z dzisiaj, kierowca wyjeżdżający ze Starkiewicza nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi skręcającemu w lewo. Omal się nie "pocałowali", potem była b. ostra wymiana zdań między panami ;) I do takich sytuacji dochodzi tam tak często że sam już nie wie kto ma pierwszeństwo przejazdu. Chyba ten ze ze Starkiewicza musi ustąpić wszystkim, ze względu na znak STOP?


"W życiu piękne są tylko chwile"
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 17:17
Tak, osoba jadąca ze Starkiewicza ustępuje pierwszeństwa wszystkim, wyjątkiem oczywiście jest, gdy ruchem nadzoruje policjant;)

A ja mam pytanie do motocyklistów :) Jak wyglądają pierwsze jazdy na nauce jazdy na motocyklu ? Bo jeśli chodzi o ten środek lokomocji to jestem zielony. Jakie badania trzeba wykonać itp. Posiadam prawo jazdy kat. B i czy zwalnia mnie to z testów na egzaminie na kat. A ? No i najważniejsze, prawda że łatwiej jest zdać prawko na motor ?


Football Without Ultras Is Nothing !
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 17:33

  PZ. napisał:  
A ja mam pytanie do motocyklistów :) Jak wyglądają pierwsze jazdy na nauce jazdy na motocyklu ? Bo jeśli chodzi o ten środek lokomocji to jestem zielony. Jakie badania trzeba wykonać itp. Posiadam prawo jazdy kat. B i czy zwalnia mnie to z testów na egzaminie na kat. A ? No i najważniejsze, prawda że łatwiej jest zdać prawko na motor ?


Jazdy najpierw identycznie jak samochodem...placyk, poznanie motocykla itp. Później miasto i tyle nowinek...masz łatwiej bo masz już "B" (praktyka).
Badania? Myślisz o lekarskich? Jeśli tak to takie same jak na "B" - żadnych nowości.
Posiadanie prawa jazdy na "B" nie zwalnia Cię z testów na kategorię "A". Natomiast w niektórych szkołach jazdy możesz spróbować pogadać o tym aby Cię zwolnili z części teoretycznej kursu. Oczywiście cena bez zmian. Generalnie polecam odbyć pełny kurs, pomimo, że przechodziłem takie kursy na "B", "C" i w końcu na "A" - takie wykłady dużo dają!
Odnośnie ostatniego pytania...dla mnie osobiście egzamin na "A" był najłatwiejszy - zero stresu, ale to tylko dlatego, że mam doświadczenie na innych kategoriach, nie byłem nowicjuszem w czasie jazd. Ale jeśli byłby to mój pierwszy egzamin, to na pewno inaczej by to wyglądało.
Powodzenia i uważaj na puszki ;)


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 17:43

  oczko82 napisał:  

  PZ. napisał:  
A ja mam pytanie do motocyklistów :) Jak wyglądają pierwsze jazdy na nauce jazdy na motocyklu ? Bo jeśli chodzi o ten środek lokomocji to jestem zielony. Jakie badania trzeba wykonać itp. Posiadam prawo jazdy kat. B i czy zwalnia mnie to z testów na egzaminie na kat. A ? No i najważniejsze, prawda że łatwiej jest zdać prawko na motor ?


Jazdy najpierw identycznie jak samochodem...placyk, poznanie motocykla itp. Później miasto i tyle nowinek...masz łatwiej bo masz już "B" (praktyka).
Badania? Myślisz o lekarskich? Jeśli tak to takie same jak na "B" - żadnych nowości.
Posiadanie prawa jazdy na "B" nie zwalnia Cię z testów na kategorię "A". Natomiast w niektórych szkołach jazdy możesz spróbować pogadać o tym aby Cię zwolnili z części teoretycznej kursu. Oczywiście cena bez zmian. Generalnie polecam odbyć pełny kurs, pomimo, że przechodziłem takie kursy na "B", "C" i w końcu na "A" - takie wykłady dużo dają!
Odnośnie ostatniego pytania...dla mnie osobiście egzamin na "A" był najłatwiejszy - zero stresu, ale to tylko dlatego, że mam doświadczenie na innych kategoriach, nie byłem nowicjuszem w czasie jazd. Ale jeśli byłby to mój pierwszy egzamin, to na pewno inaczej by to wyglądało.
Powodzenia i uważaj na puszki ;)



hehe dzięki ;) słyszałem też, że kamienie mogą okazać się niebezpieczne ;) aa i mógłbyś polecić jakąś szkołe ? bo nie chce zdać tego egzaminu i zabić sie przy pierwszej samodzielnej jeździe:)


Football Without Ultras Is Nothing !
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/04/2010 17:56

  PZ. napisał:  
hehe dzięki ;) słyszałem też, że kamienie mogą okazać się niebezpieczne ;) aa i mógłbyś polecić jakąś szkołe ? bo nie chce zdać tego egzaminu i zabić sie przy pierwszej samodzielnej jeździe:)



Słuchaj...niebezpieczne może się okazać o wiele więcej niż kamienie...piasek, wymalowane pasy, liście, placki krowie (też), torowiska - jest tego cała masa! To nie jest katamaran...wszystko jest bardziej niebezpieczne niż w czasie jazdy samochodem.
Polecam książkę "Motocyklista doskonały" - sporo się rzeczy nauczysz, a których na kursie nie powiedzą!

Ja "A" robiłem w Automaniaku - zdecydowanie polecam! Dobry sprzęt i Piotrek dobrze uczy! Ciekawa teoria u Przemka! Zdecydowanie odradzam Igielskiego! Tragiczny motocykl. No i instruktor potrafi nie przyjść na lekcję (sytuacja mojego brata, przy wykupieniu dodatkowych dwóch godzinek dzień przed egzaminem!).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005