Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/12/2010 19:59
Ma ktoś z was Opla Calibre? Jesłi tak prosze o kontakt (gg w profilu)


gasior156
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/12/2010 15:08
Volvo S40 czy Astra 3?


Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/12/2010 02:17
A wiec cos dla kierowców,od okolo 2godz jestem w drodze z Szczecina do Białegostoku jade trasa nr 10 w jak na Bydgoszcz i tu moje ostrzeżenie droga jest masakryczna pełno sniegu nic nie widac zero pługów itp wiec jak by ktos sie wybieral w te strony niech uważa bo jak narazie jazda z predkoscia 50km/h to jest max


Albo grubo,albo wcale....
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 03/01/2011 19:11
Wracajac dzisiaj z pracy mialem sytuacje zarowno straszna, szczesliwa jak i smieszna zalezy jak na to patrzec.
Jade sobie lesna waska droga a w radiu leci Automatic - Monster jako ze to calkiem fajny kawalek podkrecilem muzyczke i jakos tak razniej nacisnelo mi sie na gaz wiec zapierdalam sobie troche za szybko jak na lesna droge i podspiewuje refrenik czyli Whats that coming over the hill... i nagle na srodku drogi cos przebiega?! Ja po hamulcach i malo sie nierozjebalem, okazalo sie ze to byla sarna potem jak sobie o tym pomyslalem to w sumie smiesznie wyszlo bo sarna wyskoczyla akurat dokladnie w momencie refrenu ale na pare sekund raczej smiesznie mi nie bylo choc w sumie mialem szczescie ze nic mi sie nie stalo.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/01/2011 21:29
Ogólnie to co się dzieje po otwarciu S3 na dawnej krajowej trójce to jest masakra. Dopiero 1 stycznia miała zostać przekazana do gmin (wcześniej zarządzał ją GDDKiA, przestał wraz z otwarciem S3), które jej wcale nie chcą, gdyż nie mają hajsu na utrzymanie jej. Teraz wszystkie pługi są przerzucone na S3, także jeżeli ktoś się wybiera np. do Pyrzyc to niech uważa, bo droga tragiczna.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7352 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 04/01/2011 20:52
Jeśli chodzi o drogę S3 to spokojnie można śmigać do samego Gorzowa bo ostatni odcinek z Renic do Gorzowa został otwarty.


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6364 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/01/2011 21:57
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/01/2011 22:31

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.




26 Kwietnia za Biedronką są Auto-Szyby (obok stacji LPG na pewno znajdziesz duże szyldy). Kiedyś robiłem cena przystępna oraz czas montażu też ekspresowy. Najlepiej podjedź tam i się dowiesz. Numeru niestety nie mam.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 06/01/2011 11:50

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.



Masz na mysli tani montaz czy tania szybe? Jesli to drugie, to zwroc uwage co za szybe montuja, bo niektore to sie nadaja, ale do wybicia.


1948
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/01/2011 14:20
Ma ktoś dostęp do opon? intersowały by mnie opony 225/45/17 używane w miare młode. W niedługim czasie muszę się zaopatrzyć, a w okresie zimowym zawsze taniej. Oczywiście opony letnie.

Ostatnio edytowany przez: WSKL, 6 stycznia 2011, 14:27 [1 raz(y)]


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 06/01/2011 14:52

  RS4 napisał:  
Ma ktoś dostęp do opon? intersowały by mnie opony 225/45/17 używane w miare młode. W niedługim czasie muszę się zaopatrzyć, a w okresie zimowym zawsze taniej. Oczywiście opony letnie.



Pojedz na mierzyn do mechanika Witka;) (hehe specyficzny ziomek) 914831379- napewno cos Ci znajdzie tanio i dobrze. Moze cos jeszcze utargujesz z ceny...
Mierzyn

Dokladnie w tym miejscu, jak jedziesz od Stera to chyba 2 zjazd po lewej (przy nim jest zolta tablica z napisem WULKANIZACJA).


MKS
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6364 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/01/2011 16:08

  Steryd napisał:  

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.



Masz na mysli tani montaz czy tania szybe? Jesli to drugie, to zwroc uwage co za szybe montuja, bo niektore to sie nadaja, ale do wybicia.



Montaż i wymianę :)


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/01/2011 17:04

  Kropek napisał:  

  Steryd napisał:  

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.



Masz na mysli tani montaz czy tania szybe? Jesli to drugie, to zwroc uwage co za szybe montuja, bo niektore to sie nadaja, ale do wybicia.



Montaż i wymianę :)


http://autofolie.szczecin.pl/


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/01/2011 09:33
List otwarty w sprawie S3


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/01/2011 12:52

  Cytat:  
Minister Grabarczyk pozbawił strażników miejskich fotoradarów, resort nie zdążył napisać odpowiedniego rozporządzenia.

Jak podaje "Dziennik Gazeta Prawna" sytuacja ta jest efektem luki prawnej powstałej po wprowadzeniu w życie nowego kodeksu wykroczeń. Chodzi o brak rozporządzenia określającego, w jaki sposób mają być oznakowane miejsca, w których stoją fotoradary.

Założeniem ustawodawcy było uporządkowanie kontrowersyjnych sposobów wykorzystywania fotoradarów przez strażników miejskich. Chodziło o traktowanie urządzeń jako maszynek do łatania budżetu gminy.

Dlatego na straż miejską nałożono obowiązek uzgadniania miejsca ustawienia każdego fotoradaru z lokalnym komendantem policji. Miejsce to ma być też oznakowane, co na mocy
art. 129h ustęp 5 określi rozporządzenie ministra infrastruktury.

Rozporządzenia jak na razie nie ma i nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie gotowe. Póki co, trwają konsultacje międzyresortowe. A jeśli w międzyczasie zdarzy się dociekliwy kierowca
, któremu strażnicy miejscy wystawią mandat, narażą się na zarzut przekroczenia uprawnień.



Źródło: TUTAJ


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/01/2011 10:25
Co dalej z S3?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 17/01/2011 16:29
Jakie są szanse odnalezienia skradzionego dziś w nocy 9-letniego Audi A3 (zaparkowany na Niebuszewie)? Tak sobie myślę, że autko zapewne już zamelinowane w dziupli, ewentualnie w drodze do krajów byłego ZSRR...

PS. Aha, gdyby się tak dziwnie zdarzyło, że ktoś się jednak pomylił, w nocy nie odróżnił auta i po prostu odjechał nieswoim przez pomyłkę to kolega byłby naprawdę wdzięczny za odstawienie go pod dom.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/01/2011 17:41

  Sampaio napisał:  

PS. Aha, gdyby się tak dziwnie zdarzyło, że ktoś się jednak pomylił, w nocy nie odróżnił auta i po prostu odjechał nieswoim przez pomyłkę to kolega byłby naprawdę wdzięczny za odstawienie go pod dom.



Sprawdź w temaci "Pchli Targ", może ktoś chce sprzedać ;)


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6605 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/01/2011 20:25

  Sampaio napisał:  
Jakie są szanse odnalezienia skradzionego dziś w nocy 9-letniego Audi A3 (zaparkowany na Niebuszewie)? Tak sobie myślę, że autko zapewne już zamelinowane w dziupli, ewentualnie w drodze do krajów byłego ZSRR...

PS. Aha, gdyby się tak dziwnie zdarzyło, że ktoś się jednak pomylił, w nocy nie odróżnił auta i po prostu odjechał nieswoim przez pomyłkę to kolega byłby naprawdę wdzięczny za odstawienie go pod dom.


jeżeli auto miało jakieś znaki szczególne niech kolega monitoruje allegro bo czasami części ze specyficznymi śladami (często znane jedynie właścicielowi) tam się znajdują


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/01/2011 10:30

  Sampaio napisał:  
Jakie są szanse odnalezienia skradzionego dziś w nocy 9-letniego Audi A3 (zaparkowany na Niebuszewie)? Tak sobie myślę, że autko zapewne już zamelinowane w dziupli, ewentualnie w drodze do krajów byłego ZSRR...

PS. Aha, gdyby się tak dziwnie zdarzyło, że ktoś się jednak pomylił, w nocy nie odróżnił auta i po prostu odjechał nieswoim przez pomyłkę to kolega byłby naprawdę wdzięczny za odstawienie go pod dom.



Jak komuś bardzo zalezy i jest sie odwaznym mozna popytac na gieldzie o czesci blacharskie do audi a3 na gieldzie w tym kolorze. najlepiej jest jesli jakies czesci mialy charakterystyczne uszkodzenia - wtedy to mozna miec pewnosc ze to ten. Albo popytac sie mechanikow - oni pewnie wiedza gdzie handluja trefnymi czesciami.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005