Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/07/2013 21:49

  oczko82 napisał:  

  TeHaCe napisał:  
potrzebuję filtr do oleju do seata ibizy 6K 1995r. ktoś podpowie gdzie mogę takowego zdobyć w miarę w rozsądnej cenie (kupowanie w necie odpada, chodzi mi o jakiś sklep w Szczecinie)?


Jeśli na już to podjedź na Mieszka I do Mototech-u:
http://www.mototech24.pl/kontakt.html

Ale jeśli możesz poczekać na dostawę (bo na półce mogą nie mieć) to tylko i wyłącznie ProChoice na Witkiewicza: http://pro-choice.pl/

W ProChoice robię zakupy do wszystkich samochodów - różnica w cenach dość znaczna, wiadomo na filtrach tak się tego nie odczuwa ale mimo wszystko taniej wychodzi niż w innych sklepach nawet internetowych...no i pewne.



W Moto-Techu na hasło Pogononline ceny na pewno lepsze dostaniesz niż w Pro-Choice. A jak jesteś swój chłop to Ci zrobią ceny po bandzie.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2013 12:11

  OS_NNT_KB napisał:  

  oczko82 napisał:  

  TeHaCe napisał:  
potrzebuję filtr do oleju do seata ibizy 6K 1995r. ktoś podpowie gdzie mogę takowego zdobyć w miarę w rozsądnej cenie (kupowanie w necie odpada, chodzi mi o jakiś sklep w Szczecinie)?


Jeśli na już to podjedź na Mieszka I do Mototech-u:
http://www.mototech24.pl/kontakt.html

Ale jeśli możesz poczekać na dostawę (bo na półce mogą nie mieć) to tylko i wyłącznie ProChoice na Witkiewicza: http://pro-choice.pl/

W ProChoice robię zakupy do wszystkich samochodów - różnica w cenach dość znaczna, wiadomo na filtrach tak się tego nie odczuwa ale mimo wszystko taniej wychodzi niż w innych sklepach nawet internetowych...no i pewne.



W Moto-Techu na hasło Pogononline ceny na pewno lepsze dostaniesz niż w Pro-Choice. A jak jesteś swój chłop to Ci zrobią ceny po bandzie.



dzięki wszystkim za pomoc. z olejem już się uporałem, ale to dopiero początek, więc na pewno będę miał na uwadze tego moto-techa;)!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2013 18:56
Pany prośba jest
Otóż problem polega na tym, że w moim bmw e36 z tyłu lewego koła (za kierowcą) pękł mi przewód hamulcowy stalowy
Ja chcę go wymienić na miedziany i chciałbym ,żeby ktoś kto ma pojęcie , żeby tutaj opisał krok po kroku co zrobić
bo u mechanika wołają 600 zł co potrzeba kupić ? Czy wystarczy tylko przewód miedziany (tak jak tutaj) http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Sedan/Europe/316i-M40/LHD/M/1991/september/browse/brakes/brake_pipe_rear/nr. 4 i 5 , oraz końcówke na ten przewód ?
I jak by ktoś pomógł albo chociaz polecił taniego mechanika żeby mi na to zerknął i powiedzieć co dokładnie trzeba zrobic !!!


Obrazek gif wstawiony na forum
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2013 21:02
Gdzie się pytałeś o wymianę?
Jeśli naprawiać BMW to tylko i wyłącznie u Pawła "Świrka" NASO BMW BAUMGART; Szczecin ul.Husarów 1; Tel. 508182241. Ale z terminami może być problem...90% Beemek z regionu tam robi samochody. Kiedyś miałem jeszcze jeden warsztat: Auto Serwis Malak na Hangarowej - gość też zna się na robocie ale koszta dużo większe od Pawła (plusy: łatwiej się do niego dostać), ale podpadł mi na głupich odkręcaniach kół (rozwalił dwie nasadki od śrub zabezpieczających), od drugiego przypadku już tam BMW nie robimy choć mamy go prawie pod nosem.

Ostatnio edytowany przez: db1948, 25 lipca 2013, 21:09 [1 raz(y)]


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2013 21:28

  oczko82 napisał:  
Gdzie się pytałeś o wymianę?
Jeśli naprawiać BMW to tylko i wyłącznie u Pawła "Świrka" NASO BMW BAUMGART; Szczecin ul.Husarów 1; Tel. 508182241. Ale z terminami może być problem...90% Beemek z regionu tam robi samochody. Kiedyś miałem jeszcze jeden warsztat: Auto Serwis Malak na Hangarowej - gość też zna się na robocie ale koszta dużo większe od Pawła (plusy: łatwiej się do niego dostać), ale podpadł mi na głupich odkręcaniach kół (rozwalił dwie nasadki od śrub zabezpieczających), od drugiego przypadku już tam BMW nie robimy choć mamy go prawie pod nosem.



Z BMW to jeszcze możesz podjechać do chłopaków z Carfix'a na Mieszka I za Collegium Balticum.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2013 22:27

  OS_NNT_KB napisał:  

  oczko82 napisał:  
Gdzie się pytałeś o wymianę?
Jeśli naprawiać BMW to tylko i wyłącznie u Pawła "Świrka" NASO BMW BAUMGART; Szczecin ul.Husarów 1; Tel. 508182241. Ale z terminami może być problem...90% Beemek z regionu tam robi samochody. Kiedyś miałem jeszcze jeden warsztat: Auto Serwis Malak na Hangarowej - gość też zna się na robocie ale koszta dużo większe od Pawła (plusy: łatwiej się do niego dostać), ale podpadł mi na głupich odkręcaniach kół (rozwalił dwie nasadki od śrub zabezpieczających), od drugiego przypadku już tam BMW nie robimy choć mamy go prawie pod nosem.



Z BMW to jeszcze możesz podjechać do chłopaków z Carfix'a na Mieszka I za Collegium Balticum.



własnie u nich 600 zł :)


Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 29/07/2013 20:14
Gdzie najtaniej w Szczecinie można odbębnić kurs na prawo jazdy?

Osoba zdająca przez parenaście lat jeździła więc jeździć potrafi, chodzi o samo odbębnienie kursu po kosztach.


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/08/2013 17:02
Witam mam pytanie czy ktos moze posiada/posiadal vw passat b6 kombi 2.0 tdi i moze o nim napisac jakas opinie bo chcialem kupic i nie wiem czy warto..?


PS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 03/08/2013 17:31
Poczytaj trochę opinii w necie,na pewno sporo ich znajdziesz..po opiniach paru znajomych którzy posiadają lub posiadali to auto w wersji diesla powiem tyle że silnik tragedia,sypią się podzespoły itd. ogólnie B6 2.0 to nieudany model,w tych cenach można znaleźć fajniejszy "wózek". :)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 7 sierpnia 2013, 19:59 [2 raz(y)]


Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 06/08/2013 14:40
Też z opinii wiem, że silnik 2.0 jest wadliwy.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 06/08/2013 18:43
Panowie kupował ktoś lakier do auta ? Bo chce sie dowiedziec ile kosztuje 100 ml lakieru ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 07/08/2013 15:28
Cena jest zależna od wielu rzeczy. Przejdź się do mieszalni i zapytaj.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2013 18:22
Skoro temat dla kierowców to chyba dobrze trafiłem.Jaką szkołę nauki jazdy polecicie do kategorii B aktualnie ? ;)


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2013 19:33
Prokop :)


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2013 21:00

  sz_el. napisał:  
Skoro temat dla kierowców to chyba dobrze trafiłem.Jaką szkołę nauki jazdy polecicie do kategorii B aktualnie ? ;)



Ja polecam Caro bardzo fajna szkoła instruktorzy w porządku. :)


Tylko Pogoń !
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 16/08/2013 22:34
Jadąc z Koszalina w kierunku Piły bądź Szczecinka mijamy "wichurę" o nazwie Przydargiń.. uwaga na fotkę gdyż nawet przy lekkim przekroczeniu 40 już "strzela" po oczach.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 16/08/2013 22:46

  sz_el. napisał:  
Skoro temat dla kierowców to chyba dobrze trafiłem.Jaką szkołę nauki jazdy polecicie do kategorii B aktualnie ? ;)



Nie pierwszą, ale na szczęście ostatnią (i to najważniejsze) była PD, więc polecam ;D


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2013 08:22

  sz_el. napisał:  
Skoro temat dla kierowców to chyba dobrze trafiłem.Jaką szkołę nauki jazdy polecicie do kategorii B aktualnie ? ;)


Jeśli to istotne dla Ciebie to WORD Szczecin "zakupił" nowe samochody. Są nimi Hyundaie i20. Na pewno wszystkie szkoły na początku tego mieć nie będą, choć kilka dni po przetargu już widziałem na mieście szkołę z takim samochodem.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2013 09:10

  1973 napisał:  
Jadąc z Koszalina w kierunku Piły bądź Szczecinka mijamy "wichurę" o nazwie Przydargiń.. uwaga na fotkę gdyż nawet przy lekkim przekroczeniu 40 już "strzela" po oczach.



Jeżeli było ograniczenie do 40 a jechałeś powiedzmy 46 i walnęło fotę a następnie ją dostałeś (bo strzelenie po oczach fleszem nie zawsze jest równe temu, że dostajemy fotkę), to najzwyczajniej w świecie takiego mandatu nie płacimy :). Piszemy pismo, że zdjęcie nie jest zrobione zgodnie z prawem gdyż wg. obowiązujących przepisów licznik ma prawo zawyżać do 10 km. i tak właśnie musiało być w tym przypadku, gdyż jesteś przekonany, że miałeś na blacie 40 ;), bardzo prosimy o jego anulację, w innym wypadku możemy złożyć wniosek do prokuratury, że w takiej i takiej wiosce taka i taka instytucja chce od nas wymusić pieniądze (niezgodnie z prawem), sprawa oczywiście kończy się w sądzie, sprawę wygrywamy i mamy kilka zł. w kieszeni... dużo zachodu (jeśli nie rozpatrzą pozytywnie prośby o anulowanie), ale tak trzeba bo inaczej to nas będą doić do końca życia...


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2013 09:36
Polska, to jeden z nielicznych krajów świata, gdzie można legalnie przekroczyć prędkość o 9km/h. Według nowych przepisów, mamy zapas tych 9-ciu km/h i nie można za to karać.


TYLKO POGOŃ!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005