Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/07/2014 22:40
Olać i tyle. Jeśli na zdjęciu nie widać Ciebie to spokojnie. Będzie płacić firma - bo0 jak sam napisałeś nic nie jest udokumentowane.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/07/2014 04:35

  dewu napisał:  
Witam, ostatnio dostałem pisemko za fotoradar, dodam że wykroczenie zostało popełnione podczas pracy w firmie której już nie pracuje , na zdjęciu mnie nie widać. W firmie najprawdopodobniej nie były prowadzone żadne dokumentacje odnośnie użytkowania samochodów przez pracowników. Czy jest jakaś opcja żeby się z tego mandatu wymigać??



Wezwanko dostałeś ze straży czy inspekcji? Jeżeli z inspekcji to napisz że potrzebujesz foto z Twoją osobą, odpiszą Ci że nie mają takiego obowiązku, to im odpisz że Ty też nie masz obowiązku bez foto płacic. (to mój pierwszy przypadek i 6-miesięcy cisza)... Jeśli ze straży brak foto to najprawdopodobnie fotka tyłu auta i nie widać , nie odpisuj szkoda na znaczki, to odrazu upada. A zresztą wszystko bez foto twarzy upada! A jeśli właściciel auta wskazuje ciebie to piszesz że to nie Ty, i niech Ci udowodni... Bez twarzy foto buAHAHA!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/07/2014 16:47
istnieje jakis warsztat specjalizujacy sie w marce Ford?
chodzi o silnik


abstrakcja!
Michu79mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/07/2014 17:57
Nie wiem czy robią silniki ale jak miałem Forda to często polecanym warsztatem byli chłopaki z Gryfińskiej.. Nie pamiętam jak się nazywali.. Jadąc Gryfińską w stronę Dąbia, za skrzyżowaniem ze Struga kawałek po prawej stronie, musisz wjechać w podwórko..


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/07/2014 20:26
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


No One Like Us....We don't Care...
niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/07/2014 21:27

  BFC napisał:  
istnieje jakis warsztat specjalizujacy sie w marce Ford?
chodzi o silnik



Ford Fach na Bieszczadzkiej.
Ford Brat na 26 kwietnia 81 (jak się nie mylę) za Carmanem.


POGOŃ SZCZECIN
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/07/2014 00:17

  Michu79mks napisał:  
Nie wiem czy robią silniki ale jak miałem Forda to często polecanym warsztatem byli chłopaki z Gryfińskiej.. Nie pamiętam jak się nazywali.. Jadąc Gryfińską w stronę Dąbia, za skrzyżowaniem ze Struga kawałek po prawej stronie, musisz wjechać w podwórko..


Potwierdzam ;)

  BadBoy napisał:  
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


A co potrzeba? Rozumiem, że w ASO za drogo i szukasz taniej? Mogę zasugerować dwa namiary na kogoś kto powinien mieć taniej niż ASO.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 11/07/2014 18:29
Ford Focus rocznik 99, benzyna, ok. 90 tys. przebiegu - rano jechałem normalnie, 8 godzin stał na parkingu na słońcu i wracając z pracy zaczęła się palić (czasem znikać, czasem migać) kontrolka silnika - przy czym wyczuwalnie dziwnie pracował sam silnik (wolno się rozpędzał - czasem czułem jakby za chwilę miał zgasnąć. Przy starcie ledwo ruszał chociaż sprzęgło popuszczane normalnie, jak zwykle).
Na pierwszy rzut oka - jakieś wnioski?


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/07/2014 18:38

  oczko82 napisał:  


  BadBoy napisał:  
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


A co potrzeba? Rozumiem, że w ASO za drogo i szukasz taniej? Mogę zasugerować dwa namiary na kogoś kto powinien mieć taniej niż ASO.



Cos w ten deseń :-) ogólnie szukam pompy paliwa w zamienniku, chłodnicy wody, i akumulatora. 95ah z wyższej półki (bosch s5 na przykład) bmw e60 3.0 benzyna...jakbyś mógł coś pomóc to będę zobowiązany. ;-) na tą chwilę dwie pierwsze pozycje prawie ogarnięte no ale wiadomo Cena Czyni Cuda heh pozdro!


No One Like Us....We don't Care...
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/07/2014 19:50

  BadBoy napisał:  

  oczko82 napisał:  


  BadBoy napisał:  
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


A co potrzeba? Rozumiem, że w ASO za drogo i szukasz taniej? Mogę zasugerować dwa namiary na kogoś kto powinien mieć taniej niż ASO.



Cos w ten deseń :-) ogólnie szukam pompy paliwa w zamienniku, chłodnicy wody, i akumulatora. 95ah z wyższej półki (bosch s5 na przykład) bmw e60 3.0 benzyna...jakbyś mógł coś pomóc to będę zobowiązany. ;-) na tą chwilę dwie pierwsze pozycje prawie ogarnięte no ale wiadomo Cena Czyni Cuda heh pozdro!



Zadzwoń do CAR TRUCK 733 330 161. Mają siedzibę na przeciwko media markt.


POGOŃ SZCZECIN MKS
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 11/07/2014 20:34

  BadBoy napisał:  
akumulatora. 95ah z wyższej półki (bosch s5 na przykład) bmw e60 3.0 benzyna


Akumulatory i oleje tylko w Moto-tech'u.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 02:22

  BadBoy napisał:  

  oczko82 napisał:  


  BadBoy napisał:  
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


A co potrzeba? Rozumiem, że w ASO za drogo i szukasz taniej? Mogę zasugerować dwa namiary na kogoś kto powinien mieć taniej niż ASO.



Cos w ten deseń :-) ogólnie szukam pompy paliwa w zamienniku, chłodnicy wody, i akumulatora. 95ah z wyższej półki (bosch s5 na przykład) bmw e60 3.0 benzyna...jakbyś mógł coś pomóc to będę zobowiązany. ;-) na tą chwilę dwie pierwsze pozycje prawie ogarnięte no ale wiadomo Cena Czyni Cuda heh pozdro!


Te rzeczy w ASO będą droższe od zamienników więc nie ma sensu brać z mojego źródła jeśli myślisz o niskiej cenie. Akumulator to podjedź na mieszka do MotTechu, resztę (w sumie wszystko możesz u nich wziąć) wypytaj w ProChoice na Witkiewicza (naprawdę DOBRE CENY!) ---> TUTAJ . Powiedz, że jesteś od Oczka (Dawid), zagadaj z Kamilem (preferowana osoba bo wspomniałem jemu o Tobie) bądź Marcinem.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 02:24

  eF^ napisał:  
Ford Focus rocznik 99, benzyna, ok. 90 tys. przebiegu - rano jechałem normalnie, 8 godzin stał na parkingu na słońcu i wracając z pracy zaczęła się palić (czasem znikać, czasem migać) kontrolka silnika - przy czym wyczuwalnie dziwnie pracował sam silnik (wolno się rozpędzał - czasem czułem jakby za chwilę miał zgasnąć. Przy starcie ledwo ruszał chociaż sprzęgło popuszczane normalnie, jak zwykle).
Na pierwszy rzut oka - jakieś wnioski?


Świece, przewody, cewki...może nie pali na wszystkie gary(?)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 05:14

  oczko82 napisał:  

  eF^ napisał:  
Ford Focus rocznik 99, benzyna, ok. 90 tys. przebiegu - rano jechałem normalnie, 8 godzin stał na parkingu na słońcu i wracając z pracy zaczęła się palić (czasem znikać, czasem migać) kontrolka silnika - przy czym wyczuwalnie dziwnie pracował sam silnik (wolno się rozpędzał - czasem czułem jakby za chwilę miał zgasnąć. Przy starcie ledwo ruszał chociaż sprzęgło popuszczane normalnie, jak zwykle).
Na pierwszy rzut oka - jakieś wnioski?


Świece, przewody, cewki...może nie pali na wszystkie gary(?)



Jeszcze wchodzi w gre sonda i katalizator.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 10:10

  oczko82 napisał:  

  BadBoy napisał:  

  oczko82 napisał:  


  BadBoy napisał:  
Ma ktoś może dostęp do części BMW?


A co potrzeba? Rozumiem, że w ASO za drogo i szukasz taniej? Mogę zasugerować dwa namiary na kogoś kto powinien mieć taniej niż ASO.



Cos w ten deseń :-) ogólnie szukam pompy paliwa w zamienniku, chłodnicy wody, i akumulatora. 95ah z wyższej półki (bosch s5 na przykład) bmw e60 3.0 benzyna...jakbyś mógł coś pomóc to będę zobowiązany. ;-) na tą chwilę dwie pierwsze pozycje prawie ogarnięte no ale wiadomo Cena Czyni Cuda heh pozdro!


Te rzeczy w ASO będą droższe od zamienników więc nie ma sensu brać z mojego źródła jeśli myślisz o niskiej cenie. Akumulator to podjedź na mieszka do MotTechu, resztę (w sumie wszystko możesz u nich wziąć) wypytaj w ProChoice na Witkiewicza (naprawdę DOBRE CENY!) ---> TUTAJ . Powiedz, że jesteś od Oczka (Dawid), zagadaj z Kamilem (preferowana osoba bo wspomniałem jemu o Tobie) bądź Marcinem.



Dziękóweczka :)


No One Like Us....We don't Care...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 10:21

  M.K 74 napisał:  

  oczko82 napisał:  

  eF^ napisał:  
Ford Focus rocznik 99, benzyna, ok. 90 tys. przebiegu - rano jechałem normalnie, 8 godzin stał na parkingu na słońcu i wracając z pracy zaczęła się palić (czasem znikać, czasem migać) kontrolka silnika - przy czym wyczuwalnie dziwnie pracował sam silnik (wolno się rozpędzał - czasem czułem jakby za chwilę miał zgasnąć. Przy starcie ledwo ruszał chociaż sprzęgło popuszczane normalnie, jak zwykle).
Na pierwszy rzut oka - jakieś wnioski?


Świece, przewody, cewki...może nie pali na wszystkie gary(?)



Jeszcze wchodzi w gre sonda i katalizator.



Przebieg podajesz, bo auto masz od poczatku i wiesz, ze prawdziwy czy kupiles uzywane i taki ktos zrobil?
Przez Internet raczej ciezko bedzie zdiagnozowac, za duzo przyczyn takiego stanu moze byc. Zacznij od podlaczenia pod komputer albo wizyty u ogarnietego mechanika.


1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 12/07/2014 12:09
Podaje prawdziwy, jestem pierwszym właścicielem.

Dzięki za rady, auto odstawiłem do stacji diagnostycznej zobaczymy co z tego wyniknie.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2014 18:15
Szukam dobrego, ogarnietego lakiernika w przystępnych cenach.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2014 20:57

  eF^ napisał:  
Podaje prawdziwy, jestem pierwszym właścicielem.

Dzięki za rady, auto odstawiłem do stacji diagnostycznej zobaczymy co z tego wyniknie.



Jak nasz Gorda to polecam Ford Fach na Gumiencach


MKS
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2014 22:33

  oczko82 napisał:  
Olać i tyle. Jeśli na zdjęciu nie widać Ciebie to spokojnie. Będzie płacić firma - bo0 jak sam napisałeś nic nie jest udokumentowane.



Nie trzeba mieć firmy. ;) Dostałem fotkę od straży miejskiej z Suchania. 300zł i 6pkt. Zdjęcie zrobiono od tyłu. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Dostałem drugie pismo z szantażem, że dają mi drugą szanse. Jako właściciel pojazdu mam przyjąć mandat 400zł już bez punktów, a jak nie, to sprawę zgłoszą do sądu, a tam grozi mi 5000zł za nie wskazanie kierującego. (Pięć tysięcy!) Odmówiłem przyjęcia mandatu po raz drugi. Teraz dostałem pismo z sądu ze Stargardu. Wyrok zaoczny! 100zł kary za niewskazanie kierującego plus 30zł koszta sądowe. Napisali, że jeśli się nie odwołam, to wyrok się uprawomocni. Odwołałem się już następnego dnia. Nie można dać się robić w ch... Mam alibi. Tego dnia byłem w pracy za granicą. Na zdjęciu nie widać twarzy kierującego, gdyż zdjęcie zrobiono od tyłu. Pismo ze straży miejskiej przyszło półtora miesiąca od zdarzenia. Skąd mam wiedzieć kto jechał, skoro auto jest do pełnej dyspozycji rodziny na czas mego pobytu za granicą. Żona, siostra, dwóch szwagrów, teściu, ojciec... ;) Jak sprawa się zakończy, to poinformuję o wyniku końcowym.


TYLKO POGOŃ!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005