Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Temat dla kierowców - 04/09/2011 22:34

  1973 napisał:  
Doradzi ktoś w wyborze nawigacji (najlepiej z mapą całej europy) maksymalnie do 500 zł. i coś żeby było do kupienia u nas nie allegro bo zależy mi na czasie. ;)



Ja był ci obojetnie jakiego Tom Toma. Myślę że do 500 zł spokojnie się wyrobisz. Ja w zeszłym roku dawałem niecałe 500. Jak narazie jestem bardzo zadowolony nie zawodzi mnie. Trasę Szczecin-Anglia już kilka razy przejechałem i nie miałem żadnych przygód :):)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/09/2011 08:52

  RAFek napisał:  

  malcoolm napisał:  
Czy ktoś z Was ma ubezpieczenie OC w You Can Drive Ergo Hestii? Przykładowo obecny ubezpieczyciel wycenił tegoroczne ubezpieczenie na 804 zł (ostatnio 616 zł), a YCD na 277 zł ...



Co Ty się martwisz?? Przecież OC to obowiązkowy podatek za auto. Masz kwit, że zapłacone i się nie martwisz. Martwić się może co najwyżej ten, któremu szkodę wyrządzisz. A za kontynuację ubezpieczenia masz max 5% zniżki, więc w tym wypadku bez znaczenia.



Już kupione ubezpieczenie z You Can Drive - wszystko załatwione poprzez stronę WWW, polisa przychodzi na maila oraz pocztą. Kartonik OC do wydrukowania od razu :) Płatność kartą :) Polecam :) Jeśli spełnia się warunki, można zaoszczędzić ładnych parę setek :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/09/2011 18:20
może ktoś poleci jakiś warszat do naprawy/przegladu jeepa?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 11/09/2011 20:55
Niewiem czy było pytanie , ale wie ktoś może gdzie dostane dobry wybór głośników do samochodu ?


Obrazek gif wstawiony na forum
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5588 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/09/2011 21:05
allegro.pl ? :D

nie patrz na moc max, pytaj o RMS bo to jest ta realna ciagla moc. Jak chcesz kupic dobre glosniki, to w zestawie najlepiej miec w miare dobre radio i wzmiacniacz pod to wszystko, no chyba ze chcesz po prostu same normalne glosniki, bez wyciskania z nich pelnej mocy i jakosci :)

PS - zainwestuj w JBL, nie zawiedziesz sie, jezeli chcesz tansze to polecam Hertz'e


JLB !
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/09/2011 21:29
Jakby ktoś potrzebował oddam winietke na czeskie autostrady ważną jeszcze przez prawie 4 tyg


Better dead than red!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/09/2011 11:36
Czy jeżeli spowodowałem niedużą kolizje i spisaliśmy oświadczenie, bez policji, to musze jakoś powiadamiać swojego ubezpieczyciela o tym.? Czy tylko poszkodowany powiadamia.?


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 12/09/2011 14:05
Poszkodowany informuje ty nie musisz..dalej oni już działają, do ciebie natomiast przychodzi pismo od twojego ubezpieczyciela o potrąceniu zniżek itp. itd.

Tak od jakiegoś czasu sobie obserwuję jadąc z Wiosennej mijając cerfura i kaufland skręcając w prawo jak się dobrze "trafi" i ktoś lubi tego typu "sport" (takich mało wiedzących i jeżdżących tamtędy jest sporo) to można "parę groszy" wyciągnąć bo nie każdy wie że właśnie ci wyjeżdżający z Wiosennej mają pierwszeństwo. ;)


Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/09/2011 21:59
ktn odezwij się na gg 5645705 - jakieś piwko będzie;)


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/09/2011 23:05
Jak ktoś by miał ochotę sprawdzić żywotność akumulatora w swoim pojeździe przed zimą oraz układ ładowania za darmoszkę to ZAPRASZAM


Obrazek jpg wstawiony na forum


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2011 09:50

  1973 napisał:  
Poszkodowany informuje ty nie musisz..dalej oni już działają, do ciebie natomiast przychodzi pismo od twojego ubezpieczyciela o potrąceniu zniżek itp. itd.

Tak od jakiegoś czasu sobie obserwuję jadąc z Wiosennej mijając cerfura i kaufland skręcając w prawo jak się dobrze "trafi" i ktoś lubi tego typu "sport" (takich mało wiedzących i jeżdżących tamtędy jest sporo) to można "parę groszy" wyciągnąć bo nie każdy wie że właśnie ci wyjeżdżający z Wiosennej mają pierwszeństwo. ;)



Potwierdzam. Jeżdże tamtędy codziennie, z tym, że skręcam w lewo. I przynajmniej dwa razy w tygodniu ktoś wymusza na mnie pierszeństwo i jeszcze się dziwi, lub denerwuję. Wiele razy myślałem, żeby przytulić parę groszy, ale jednak odruch hamowania bierze zdecydowanie górę. ;)


TYLKO POGOŃ!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2011 11:55
Struga będzie zamknięta po 19 września, brak na razie dokładnej daty, jednak na pewno będzie to we wrześniu.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/09/2011 19:43

  Cytat:  
Jeździsz po Trasie Zamkowej i Moście Pionierów?

Jeśli jeździsz po Trasie Zamkowej i Moście Pionierów i za każdym razem spotykasz się z wybojami na drodze, to ta informacja na pewno Cię zainteresuje. W dniach 16-18 września ZDiTM zlecił wykonanie nawierzchni na obiektach mostowych w Szczecinie.

W ramach tej naprawy wykonane zostaną prace w następujących miejscach:

1. Wjazd na Trasę Zamkową od strony ulicy Gdańskiej – zlikwidowane zostaną zapadnięcia i nierówności na długości około 100 metrów od wjazdu na TZ. Wymieniona zostanie również nawierzchnia na prawym pasie Trasy Zamkowej na nitce wjazdowej do miasta.

2. Na Moście Pionierów poprawiona zostanie nitka wyjazdowa z miasta (od strony Basenu Górniczego) – zlikwidowane zostaną zapadnięcia w jezdniach na dojeździe do mostu.

Prace będą prowadzone w godzinach wieczornych od piątku do niedzieli.

Za Trasa Zamkowa i Most Pionierów - remont


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/09/2011 15:50
Struga zamknięte od 3 października - taką informacje podano dziś na konferencji prasowej.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/09/2011 21:05
Dzień bez samochodu - moje wrażenia


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 23/09/2011 21:11
Ktoś coś kiedyś pisał o jakimś nowym fotoradarze po drodze na Tegel... Można przypomnieć, w którym miejscu się znajduje?


To nie są leszcze Stefan...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/09/2011 21:25

  Prw napisał:  
Ktoś coś kiedyś pisał o jakimś nowym fotoradarze po drodze na Tegel... Można przypomnieć, w którym miejscu się znajduje?




to tu ??


abstrakcja!
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7716 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/09/2011 21:24
Mam takie pytanie czy Al. Niepodległości kolo Kaskady jest już przejezdna dla samochodów??


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 25/09/2011 15:21

  Slim napisał:  
Mam takie pytanie czy Al. Niepodległości kolo Kaskady jest już przejezdna dla samochodów??



Wjezdzac nie wolno ale jadac z bramy portowej w strone pl zolnierza mozesz sie wcisnac, natomiast ze strony pl zolnierza w kierunku bramy portowej droga juz zamknieta.


Hold skladam temu miastu...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/09/2011 19:42
Wszystko powinno być już czynne 27 września :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005